Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

מצד אחד - אני מאוד מאוד מאוד סומך על הצוות. עד כה הקיץ התנהלות בציון 8 גם אחרי ההחתמה הזו.

מצד שני ההחתמה הזו כל כך מוזרה, שההסבר היחידי שיכול איכשהו להיות הגיוני זה שסאבוריט אמור להתאזרח בימים הקרובים ויש על זה ודאות מוחלטת במועדון.

אחרת באמת באמת אני מתקשה להבין.

2 דקות לפני, elad5050 said:

מצד אחד - אני מאוד מאוד מאוד סומך על הצוות. עד כה הקיץ התנהלות בציון 8 גם אחרי ההחתמה הזו.

מצד שני ההחתמה הזו כל כך מוזרה, שההסבר היחידי שיכול איכשהו להיות הגיוני זה שסאבוריט אמור להתאזרח בימים הקרובים ויש על זה ודאות מוחלטת במועדון.

ההסבר השני שהוא בא להיות על תקן שוער מחליף, אבל גם במצב כזה טעות, עדיף להביא 10 או בלם במקום.

יש סיכוי שהוא מגיע גם כשוער שני/שלישי, הוא בכל זאת השוער עם הרזומה הכי דל בסגל.

קצת הזוי להביא זר לא צעיר כשוער שלישי אבל אולי בכל זאת יש תקווה

3 דקות לפני, elad5050 said:

אני לא יודע כמה הצוות שהגיע לנושאי רכש מעורב עדיין

אני מבין שגם קיקו היה ברשימות שלנו משנה שעברה

לפני2 שעות , oshri1992 said:

החתימו אותו לשנה, אם יהיה מאכזב כבר בינואר ישחררו. איזה פניקה מוגזמת.

גם אבישי כהן וטננבאום חתם פה לשנה עם אופציה, התנהלות מעולה בקטע הזה.

מכסים חורים בקיר עם פתרונות דינמיים, ולא משהו שישאר חמש שנים אחכ (חוזז בקיץ קודם עם חוזה לשלוש שנים)

זה דפוס שאהבתי בחלון הקיץ.

לפני6 שעות , אלמוג מלול said:

באמת מישהו חושב שמכבי רצה דקה 90 לנתבג כדי לסגור את זה כדי שירשם לאירופה ואחרי כל זה עוד מאמינים שהוא בא על תקן מחליף. תנו לי ממה שאתם לוקחים. הדחקה זה לא בריא. 

הוא בא על תקן שוער ראשון ב99.9 אחוז

קודם כל יש מצב, אל תשלול. אם טננבאום לא כשיר לפי האימונים ( לא הדיבורים ששמר על כושר) איזה שוער ישראלי/יהודי היית מביא במקומו?

יתכן מאוד שישב על הספסל ויחכה להזדמנות שלו, אזכיר לך שהתמנון פרץ היה המחליף של טננבאום.

יכול להיות שקין אמר שיכול לחיות עם זר שישי על הספסל, בידיעה שסאבו יאוזרח , אבהיר שגם בעיני המהלך מוזר, אבל איזה שוער מחליף הייתי מביא למשפתי, לא יודע.

לעמה זמן חתם השוער, לשנה? אם כן זה רמז לאילוץ אליו נכנס המועדון. מקוה שיבהירו למשפתי שהוא לא מגיע על חשבונו ושיש לו יתרון עליו בזכות היותו ישראלי ושכל עוד

יספק הסחורה, מקומו בשער מובטח.

8 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

קודם כל יש מצב, אל תשלול. אם טננבאום לא כשיר לפי האימונים ( לא הדיבורים ששמר על כושר) איזה שוער ישראלי/יהודי היית מביא במקומו?

יתכן מאוד שישב על הספסל ויחכה להזדמנות שלו, אזכיר לך שהתמנון פרץ היה המחליף של טננבאום.

יכול להיות שקין אמר שיכול לחיות עם זר שישי על הספסל, בידיעה שסאבו יאוזרח , אבהיר שגם בעיני המהלך מוזר, אבל איזה שוער מחליף הייתי מביא למשפתי, לא יודע.

לעמה זמן חתם השוער, לשנה? אם כן זה רמז לאילוץ אליו נכנס המועדון. מקוה שיבהירו למשפתי שהוא לא מגיע על חשבונו ושיש לו יתרון עליו בזכות היותו ישראלי ושכל עוד

יספק הסחורה, מקומו בשער מובטח.

רק שפרץ גדל כאן הגיע צהנוער, השאלות וחיכה לזמנו. 

אני לא זוכר פסטיבל רכש בדקה ה90 לכל שחקן כלשהו ולא רק אצלנו כדי שבסופו של, דבר יגיע לספסל. לא הגיוני לי. 

לפי כתבה בסטופ 5 זה נשמע שטננבאום לא כשיר בכלל להיות ברוטציה והפנמי בא כרגע להיות שוער שני כשהוא יאבק עם משפתי על הרכב.

השאלה אם יש להם מושג..

בכל מקרה אם המצב הוא שטננבאום בכלל לא כשיר להיות שוער שני אז מובן למה הביאו עוד שוער כי כרגע ההגנה שלנו קטסטרופה.

23 דקות לפני, Maccabi96 said:

לפי כתבה בסטופ 5 זה נשמע שטננבאום לא כשיר בכלל להיות ברוטציה והפנמי בא כרגע להיות שוער שני כשהוא יאבק עם משפתי על הרכב.

השאלה אם יש להם מושג..

בכל מקרה אם המצב הוא שטננבאום בכלל לא כשיר להיות שוער שני אז מובן למה הביאו עוד שוער כי כרגע ההגנה שלנו קטסטרופה.

זה הגיוני וזה גם מה שהיה נראה לפי הפרופיל של השוער הפנמי

51 דקות לפני, silentyogi said:

יש סיכוי שהוא מגיע גם כשוער שני/שלישי, הוא בכל זאת השוער עם הרזומה הכי דל בסגל.

קצת הזוי להביא זר לא צעיר כשוער שלישי אבל אולי בכל זאת יש תקווה

אתה באמת חושב שמכבי הלכו להחתים אותו בנתבג במירוץ נגד השעון ולא מייעדים לו להיות השוער הפותח? אין מצב כזה.

2 דקות לפני, דקסטר said:

אתה באמת חושב שמכבי הלכו להחתים אותו בנתבג במירוץ נגד השעון ולא מייעדים לו להיות השוער הפותח? אין מצב כזה.

כן אם יש בעיה בכשירות של טננבאום.

אף אחד לא יודע מה יקרה בפועל אבל תסתכל על הרזומה והשכר (160 א' יורו), זה לא שוער בכיר במכבי. מאמין שהוא יתחרה עם משפתי וכל עוד משפתי ביכולת טובה, אין סיבה שיצא מההרכב

1 hour ago, שון230 said:

חי בשלום עם הרכב כזה עד ינואר 

lineup.png.3de385ed8481af26acd6233cd9778af4.png

מת על אוהדי מכבי ביציע שקוראים למאסון מייסון למרות שהוא כבר חודשיים וחצי כאן ומתווכחים בלי הפסקה שמייסון זה הכנף ומילסון זה המגן.

מאסון אבאלה, לא מייסון.

5 דקות לפני, snufkin said:

אף אחד לא יודע מה יקרה בפועל אבל תסתכל על הרזומה והשכר (160 א' יורו), זה לא שוער בכיר במכבי. מאמין שהוא יתחרה עם משפתי וכל עוד משפתי ביכולת טובה, אין סיבה שיצא מההרכב

נכון מאוד

Just now, MTA For Ever said:

מת על אוהדי מכבי ביציע שקוראים למאסון מייסון למרות שהוא כבר חודשיים וחצי כאן ומתווכחים בלי הפסקה שמייסון זה הכנף ומילסון זה המגן.

מאסון אבאלה, לא מייסון.

1oure8.jpg.8af69825e54d9627166cf1325973dedb.jpg

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

מאסון אבאלה, לא מייסון.

אין ברירה הוא צריך לעברת למייקון 

אם באמת וידיגאל מתוכנן לפתוח בשער לוקאסן או סבו ישבו על הספסל בליגה

חובה להביא בלם צד שמאל אלא אם כן רוצים לשחוק את סבו בשתי המסגרות ללא מנוחה כלל.

מי בעצם יכול להחליף את סבו מתוך הסגל?   

9 דקות לפני, snufkin said:

זה מה שניסיתי לספר לעצמי כשראיתי שהוא קיבל את מספר 22. פחות סביר בעיניי אבל מי יודע.

אם נצא מנקודת הנחה, לצורך הדיון, שטננבאום פיתח בשבוע האחרון פציעה חמורה ויוצאת דופן שאף אחד לא היה מודע אליה, ושבמקביל משפתי מציג יכולת נוראית באימונים, למרות שבמשחקים הוא דווקא סבבה, ומשחק הרגל של שוער זה רכיב קריטי עבור קין אפילו יותר מבלם או קשר מרכזי, עדיין זה תעלומה.

קחו ארגז ותביאו את ג'וש כהן, קחו שני ארגזים ותארגנו שוער מעל הליגה. בשביל שוער בינוני וזול עם חוזה קצר לא צריך זר. הזוי הזוי הזוי.

4 דקות לפני, bister said:

אם נצא מנקודת הנחה, לצורך הדיון, שטננבאום פיתח בשבוע האחרון פציעה חמורה ויוצאת דופן שאף אחד לא היה מודע אליה, ושבמקביל משפתי מציג יכולת נוראית באימונים, למרות שבמשחקים הוא דווקא סבבה, ומשחק הרגל של שוער זה רכיב קריטי עבור קין אפילו יותר מבלם או קשר מרכזי, עדיין זה תעלומה.

קחו ארגז ותביאו את ג'וש כהן, קחו שני ארגזים ותארגנו שוער מעל הליגה. בשביל שוער בינוני וזול עם חוזה קצר לא צריך זר. הזוי הזוי הזוי.

הוא כנראה הגיע כשוער שני שיתחרה עם משפתי. זה עדין מוזר כי היו יכולים וצריכים למצוא פתרון ישראלי ולנצל את משבצת הזר לדברים אקוטיים יותר אבל זה הדבר הכי פחות חסר היגיון שאפשר לחשוב עליו.

לפחות לא תהיה בעיה עם 5 זרים בשדה

Just now, snufkin said:

הוא כנראה הגיע כשוער שני שיתחרה עם משפתי. זה עדין מוזר כי היו יכולים וצריכים למצוא פתרון ישראלי ולנצל את משבצת הזר לדברים אקוטיים יותר אבל זה הדבר הכי פחות חסר היגיון שאפשר לחשוב עליו.

לפחות לא תהיה בעיה עם 5 זרים בשדה

לא מאמין שהביאו שוער זר לספסל מצד שני יש לנו בלם זר בספסל