Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

1 דקה לפני, קובי השועל said:

נשאר לשחרר את גיא מזרחי, אלמוג ואולי נחמיאס להשאלה.

השאלטר מוכן, שיגמר כבר

צריך עוד בלם ישראלי בסגל.

כי אם נניח ביטון לא יוכל לשחק, צריך בלם ישראלי שימלא את מקומו.

כי לוקאסן במקרים מסויימים לא יוכל בגלל מגבלת הזרים 

מוסקרה/משפתי

מאסון/אבישי כהן

לוקאסן/נביטון

סאבו/שרן

רביבו/זאדה

יוריס/גולסה/גלזר?

פרץ/שחר

גבי/דביטון

קיקו/דוידה

מילסון/יונתן

זהבי/תורג'מן

תביאו תצלחת!!!!

23 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב, נגד חדרה פתחנו עם 3 זרים ולא ראיתי שהתקשנו יותר מידי.

נגד חדרה המועמדת לירידה פתחת עם ניר ביטון. אהבת? רוצה את זה באופן קבוע? 

קיקו הגיע יום לפני אז פתחת עם יונתן. איך הוא היה? טוב? מתאים לך באופן קבוע? כי אם תרצה להחליף את שניהם בלוקאסן וקיקו אתה כבר לא יכול. וזה בלי להזכיר את ביטון השני. 

ושוב נזכיר שחדרה זאת מועמדת לירידה שחטפה מב"ש 3 שבוע לפני.

38 דקות לפני, elbanana said:

מעריך את הגישה הבוגרת ולא מחפש לרדת עליך.

לא הלכה העונה אבל ההחלטה נראית הזויה לגמרי בכל זווית של הסתכלות לכל מי שקצת מכיר את הסגל. קשה לתת טיעון טוב בעד ואפילו אתה שמתאמץ נותן טיעונים סטייל בגדי המלך החדשים, וזה מצטרף להיסטוריה של כמה שנים של התנהלות/החלטות לא טובות שקל היה לזהות ברגע האמת שהובילו לאבדן הגמוניה. אז אנשים משחררים קיטור.. טבעי

זה כן מאוד מוזר גם לי אבל אני לא חושב שעל זה תקום ותיפול העונה.

ואני לא מסכים שצריך לקשור את זה בהחלטות בשנים קודמות כי הצוות המקצועי פה שונה לגמרי.

החתימו אותו לשנה, אם יהיה מאכזב כבר בינואר ישחררו. איזה פניקה מוגזמת.

גם אבישי כהן וטננבאום חתם פה לשנה עם אופציה, התנהלות מעולה בקטע הזה.

מכסים חורים בקיר עם פתרונות דינמיים, ולא משהו שישאר חמש שנים אחכ (חוזז בקיץ קודם עם חוזה לשלוש שנים)

הלכתי לישון בחצות כי חלמתי שהמהלך המטומטם לא יקרה ואז אני מתעורר לפוש סתלבט ״זה קצת מוקדם ללכת לישון״.

בכל אופן החלטה קשה לעיכול, המשמעות שהביטונים הולכים להיות בהרכב עד סוף עונה, אם וידיגל יתברר כשוער בינוני אז הדרך היחידה לתקן את הטעות להקפיא אותו בינואר ולהביא זר לעמדה אחרת.

23 דקות לפני, Double said:

הלכתי לישון בחצות כי חלמתי שהמהלך המטומטם לא יקרה ואז אני מתעורר לפוש סתלבט ״זה קצת מוקדם ללכת לישון״.

בכל אופן החלטה קשה לעיכול, המשמעות שהביטונים הולכים להיות בהרכב עד סוף עונה, אם וידיגל יתברר כשוער בינוני אז הדרך היחידה לתקן את הטעות להקפיא אותו בינואר ולהביא זר לעמדה אחרת.

פשוט מטורף איך יושבים אנשים במועדון ומקבלים כסף כדי לחשוב איך להסתלבט על אוהד אחד

24 דקות לפני, Double said:

אפשר לשחרר כבר בינואר, מאמין שהעלויות לא גבוהות. אנשים בהלם לדעתי כי הם לא רגילים לסתימת חורים זולה, אבל זה אחלה פתרון כי הוא נדיף .

8 דקות לפני, oshri1992 said:

אפשר לשחרר כבר בינואר, מאמין שהעלויות לא גבוהות. אנשים בהלם לדעתי כי הם לא רגילים לסתימת חורים זולה, אבל זה אחלה פתרון כי הוא נדיף .

התקווה שלי שהוא הגיע על תקן שוער שני זמני ויהיה שוער ראשון רק אם משפתי יתחיל לאכזב, זה מסנדל מאוד לשחק עם 4 שחקני שדה זרים.

מרבית התלונות,הכעס והמרמור שכל העולם ואשתו רואים שחסר 10 איכותי במכבי.

אם היה לנו זר 10 איכותי, ההחתמה הזאת הייתה עוברת יותר בשקט.

26 דקות לפני, Double said:

התקווה שלי שהוא הגיע על תקן שוער שני זמני ויהיה שוער ראשון רק אם משפתי יתחיל לאכזב, זה מסנדל מאוד לשחק עם 4 שחקני שדה זרים.

נראלי שמתחילות השנה שיחקנו רק 2 משחקים עם לוקאסן ובסוריט ביחד, כנראה שזו המגמה.

בנוסף, נקווה שסבוריט בתהליך מתקדם לאזרחות 

לפני3 שעות , קובי השועל said:

מוסקרה/משפתי

מאסון/אבישי כהן

לוקאסן/נביטון

סאבו/שרן

רביבו/זאדה

יוריס/גולסה/גלזר?

פרץ/שחר

גבי/דביטון

קיקו/דוידה

מילסון/יונתן

זהבי/תורג'מן

תביאו תצלחת!!!!

סגל הרבה יותר טוב ומאוזן משנה שעברה, שנראה שיישאר ברובו גם בשנה-שנתיים הקרובות (מהשחקנים המובילים רק תורג'מן ורביבו אולי יכולים לעזוב).

אני אופטימי 

9 דקות לפני, oshri1992 said:

נראלי שמתחילות השנה שיחקנו רק 2 משחקים עם לוקאסן ובסוריט ביחד, כנראה שזו המגמה.

בנוסף, נקווה שסבוריט בתהליך מתקדם לאזרחות 

החלון עוד לא נסגר, אולי יביאו בלם זר במקום לוקאסן.

סיכום חלון ומצב נוכחי:

בסך הכל נעשו 95% מהלכים חיוביים. החל מהבאת רובי קין והצוות ועד החתמת קיקו. חזרנו ל 4-3-3 הישן והטוב, הבאנו שחקני אגף איכותיים: מילסון,קיקו, דוידה וזה סופר חשוב לקבוצה דומיננטית.

יוריס השתלט על ה 6 והוא בדיוק מה שאנחנו צריכים שם בניווט המשחק.

השתפרנו במגנים, רביבו נראה טוב (קצת לא יציב זה מובן לגיל), מאסון נראה טוב.

בעמדה 9 זהבי את תורגמן יספיקו אבל אם יגיע עוד חלוץ ישראלי זה עדיף לעונה ארוכה ועמוסה.

אני בניגוד לרוב לא חושב שיש בעיה אקוטית באיכוצ הבלמים. לוקאסן-סאבו זה ציוות טוב. יש לנו בעיה במשחק ההגנה הכללי של הקבוצה, בעמידה הגנתית נכונה בפוזשן היריב ובסוויץ הגנה במעברים נגדנו, בלחץ לא אפקטיבי. ואת זה חייב לשפר. זו עבודת אימון, לא תלוי בלם כזה או אחר.

העמדה העיקרית בה חסר לנו איכות זו העמדה חשובה במערך של קין, 10. דביטון שחקן עם איכויות אבל היה חייב להגיע לשם זר יציב ומוכח. נקווה שדביטון יקח את האמון שנתנו בו כי כדורגל יש לו ואם לא אז ששחקן אחר יקח לו את המקום (גבי/שחר).

משפתי לדעתי שוער טוב מאוד ואם הוא ימשיך ביכולת טובה אין סיבה שיזוז מההרכב

למרות הטעות הקשה בהבאת שוער זר במקום 10 (וגם לא כזה שאמור להיות מעל הליגה), אני מאמין שנוכל לתת פייט ראוי לחיפה, בסך הכל במכלול יש קבוצה טובה ועם עבודת אימון טובה, יש סיכוי לכתר

1 דקה לפני, snufkin said:

סיכום חלון ומצב נוכחי:

בסך הכל נעשו 95% מהלכים חיוביים. החל מהבאת רובי קין והצוות ועד החתמת קיקו. חזרנו ל 4-3-3 הישן והטוב, הבאנו שחקני אגף איכותיים: מילסון,קיקו, דוידה וזה סופר חשוב לקבוצה דומיננטית.

יוריס השתלט על ה 6 והוא בדיוק מה שאנחנו צריכים שם בניווט המשחק.

השתפרנו במגנים, רביבו נראה טוב (קצת לא יציב זה מובן לגיל), מאסון נראה טוב.

בעמדה 9 זהבי את תורגמן יספיקו אבל אם יגיע עוד חלוץ ישראלי זה עדיף לעונה ארוכה ועמוסה.

אני בניגוד לרוב לא חושב שיש בעיה אקוטית באיכוצ הבלמים. לוקאסן-סאבו זה ציוות טוב. יש לנו בעיה במשחק ההגנה הכללי של הקבוצה, בעמידה הגנתית נכונה בפוזשן היריב ובסוויץ הגנה במעברים נגדנו, בלחץ לא אפקטיבי. ואת זה חייב לשפר. זו עבודת אימון, לא תלוי בלם כזה או אחר.

העמדה העיקרית בה חסר לנו איכות זו העמדה חשובה במערך של קין, 10. דביטון שחקן עם איכויות אבל היה חייב להגיע לשם זר יציב ומוכח. נקווה שדביטון יקח את האמון שנתנו בו כי כדורגל יש לו ואם לא אז ששחקן אחר יקח לו את המקום (גבי/שחר).

משפתי לדעתי שוער טוב מאוד ואם הוא ימשיך ביכולת טובה אין סיבה שיזוז מההרכב

למרות הטעות הקשה בהבאת שוער זר במקום 10 (וגם לא כזה שאמור להיות מעל הליגה), אני מאמין שנוכל לתת פייט ראוי לחיפה, בסך הכל במכלול יש קבוצה טובה ועם עבודת אימון טובה, יש סיכוי לכתר

יש לנו בעיה שאנחנו שומרים איזורית ברחבה, עד שהם יורדים עמוק לתוך הרחבה אפילו, אתה חייב להצמד לחלוץ, לא יתכן שנלווה שחקנים עם הכדור

אם נגיד זהבי היה משחק מולינו הוא היה נהנה מזה.

On 29.8.2023 at 13:42, שון230 said:

היי טוםסוייר יקירי

יש לי הצעה

אם מגיע ה- 4/9 ואין למכבי 6 זרים רשומים אני פורץ למגרש ערום עם דגל של היוזר שלך

אבל במקרה שיהיו 6 זרים אני לא צריך שתתפשט - רק תפרסם הודעה זו תחת היוזר שלך:

"אני סוייר היקר מודה שאני אוהד הפועל תל אביב מושתל בפורום זה

כל מטרתי היא לדכדך ולדכא אוהדים של מכבי בפורום זה

אני מתחייב לא לפרסם הודעות תחת יוזר זה עד לחלון העברות של ינואר 2024

תודה לשון 630 ועוד כל מיני מפגרים שצורחים כאן בפורום"

עשינו עסק?

אני שומר הודעה זו נתראה ב- 4.9

שלום חבר יקר 

כאן שון 69 / 360 / 155 / 230

מחכה לפרסום ההודעה ממך בערוצים המקובלים

אפשר לפרסם בפלטפורמה הזו / במייל / בפקס או לתלות מודעות ברחבי קריית שלום

מה שנוח לך.

תודה טוםסוייר יקירי

ולא נשכח להודות גם "לשון 360 ועוד כל מיני מפגרים שצורחים כאן בפורום"

@Sawyer

לא רואה אחד מקיקו/מאסון/סאבו/מילסון לא פותח בהרכב, לוקאסן לעומת זאת פתח העונה רק פעמיים ונראה שקין לא מחזיק ממנו, לדעתי למרות ההצהרה שלו שהוא נשאר עד סוף העונה בינואר הוא לא פה.

גם אני חושב שאפשר לרוץ העונה עם שוער ישראלי סביר אבל זה ממש לא אסון גדול כמו שאתם מציירים פה.