Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

נימני כרגע מדבר ב5 באוויר על גלזר, אומר שהסיטואציה איתו תקבל כיוון השבוע ושיש סיכוי שייצא לחו״ל. 

לדעתי חייב להישאר כשחקן סגל. 

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אדלמן יקבל מיליון הצעות בינואר, קשה לי לראות אותנו מביאים אותו.. שחקן בלבל אחר לגמרי מהישראלים בקישור.

להביא אותו עכשיו

רז אמיר מפרסם שגלזר ביקש להשתחרר

יכול להבין אותו, אם הוא לא בסגל במשחק נגד חדרה כשפרץ וגולסה פצועים אז איפה הוא בהיררכיה בכלל?

הייתי מאשר לו תמורת סכום ראוי ולא לחיפה או בש

1 דקה לפני, silentyogi said:

רז אמיר מפרסם שגלזר ביקש להשתחרר

יכול להבין אותו, אם הוא לא בסגל במשחק נגד חדרה כשפרץ וגולסה פצועים אז איפה הוא בהיררכיה בכלל?

הייתי מאשר לו תמורת סכום ראוי ולא לחיפה או בש

השאלה ושיחזור אלינו בעונה הבאה, לא מוותר על דן.

Just now, קובי השועל said:

מכבי רוצה את אבישי כהן

אם זה כבר יצא אז לא איכפת לי לשרוף, זה הרבה יותר מסתם רוצה, לדעתי תוך כמה שעות יהיו חדשות בנושא הזה אלא אם ישתבש משהו בצורה רצינית

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מכבי רוצה את אבישי כהן

אוהב אותו, אבל יצטרכו לעבוד איתו חזק מאוד על המיקום והתיאום ההגנתי. בקבוצה כמו מכבי הוא יוכל לעשות פלאים מבחינה התקפית, אבל הגנתית הוא מפוקפק מאוד.

למה לשחרר כל שחקן שקצת מבואס שהוא לא משחק?

זה ידוע עוד מלפני שנתיים שגלזר לא כ"כ מתאים לליגה לקבוצה יוזמת, אבל הוא קיבל קרדיט, עכשיו כשמעמדו ירד הוא  רוצה לעזוב, מבין אותו אבל הוא יכול לתרום במשחקים כמו נגד חיפה/ב"ש/גנט, לא צריך לשחרר כל שחקן שרוצה לשחק, בסוף נשאר בלי שחקנים.

2 דקות לפני, ebibo said:

אם זה כבר יצא אז לא איכפת לי לשרוף, זה הרבה יותר מסתם רוצה, לדעתי תוך כמה שעות יהיו חדשות בנושא הזה אלא אם ישתבש משהו בצורה רצינית

הוא די סגור, פיתרון טוב למגן ימני מחליף

1 דקה לפני, R24 said:

זה ידוע עוד מלפני שנתיים שגלזר לא כ"כ מתאים לליגה לקבוצה יוזמת, אבל הוא קיבל קרדיט, עכשיו כשמעמדו ירד הוא  רוצה לעזוב, מבין אותו אבל הוא יכול לתרום במשחקים כמו נגד חיפה/ב"ש/גנט, לא צריך לשחרר כל שחקן שרוצה לשחק, בסוף נשאר בלי שחקנים.

יש קצת הבדל בין פארפה הכלב שעשה פרצוף על כל דבר ולא רצה להיות פה, לבין שחקן שלא מקבל אפילו דקה.

הוא לא אמור לקבל דקות במכבי הזו ואני לא מאשים את הקבוצה, אבל אתה גם לא צריך לתקוע אותו כל החיים ביציע.

לא מגיע לו את זה וגם מכבי לא צריכה אותו

3 דקות לפני, R24 said:

גלזר צריך ללמוד מייני איך מגלים אורך רוח, במיוחד שאתה סמל מועדון, חושש שכשנזדקק לו הוא לא יהיה אצלינו.

Just now, thunderbolt said:

אבישי כהן זה סוג של קנדיל משונמך, אבל עדיין יותר טוב מייני בעמדה הזאת

לא הבנתי איך הפכת אותו לפחות טוב מקנדיל, הוא עולה עליו בכמה רמות, ושיחק הרבה יותר ממנו.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גלזר צריך ללמוד מייני איך מגלים אורך רוח, במיוחד שאתה סמל מועדון, חושש שכשנזדקק לו הוא לא יהיה אצלינו.

גלזר הוא השחקן המושלם למשימות מיוחדות וכל קבוצה צריכה אחד כזה בסגל שלה.