Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

אני מאוד מקווה שמכבי לא מתנהלת ביהירות או בטיפשות בנושא הזר השישי

לא להביא זר שישי במיוחד שיש אירופה אז תסלחו לי זה טימטום, התנהלות לא נכונה ולא חכמה שמתאימה לברק יצחקי

לכן אני מאמין שעד ה-20.9 יהיה זר שישי 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בעונת אוסקר לא היה לנו גם אירופה על הראש. באותה עונה גם לא ממש הייתה לנו יריבה אמיתית. 

אני באמת לא רואה סיבה או היגיון בלהישאר עם זר פחות. היריבה שלנו הופכת את העולם בשביל להביא עוד ועוד זרים ואנחנו 6 זרים לא מסוגלים להביא. איך אפשר להתקדם ככה?

למה אחרי הקיץ הכי רווחי שהיה לנו (ואחרי מכירה של אוסקר בינואר) לא מנצלים את המומנטום כדי להביא תחליף? אי אפשר רק למכור בלי להביא. זה לא הגיוני לאבד שני שחקני 10 בחצי שנה (תמורת 7 מיליון נטו ביחד) ולא להביא להם שום מחליף. 

הקבוצה בריצה טובה, הסגל התגבש לא רע, הקהל בטירוף, יש אירופה (ובית שאפשר להגיע בו להישגים יפים), מכרנו הרבה שחקנים בהמון כסף. זה בדיוק השלב להשלים את הפאזל ולהביא את השחקן שאנחנו צריכים. לעצור כאן זה אומר שאנחנו לא מספיק רוצים את האליפות. פשוט לא יגיע לנו. 

אתה מפנה את החצים לכיוון הלא נכון

1 דקה לפני, snufkin said:

אתה מפנה את החצים לכיוון הלא נכון

של מי ההחלטה לא להביא זר שישי?

קשה לי להאמין שמיטש אמר תסתפקו בחמישה זרים. רק לפני שנה וחצי הוא הביא למאמן חדש שחקן ב2 מיליון כשהעונה אבודה.

בכל מקרה זה לא משנה מי אחראי. ככה או ככה אם זה יקרה זאת החלטה איומה ויריקה בפנים של האוהדים. 

6 דקות לפני, LL6 said:

אני מאוד מקווה שמכבי לא מתנהלת ביהירות או בטיפשות בנושא הזר השישי

לא להביא זר שישי במיוחד שיש אירופה אז תסלחו לי זה טימטום, התנהלות לא נכונה ולא חכמה שמתאימה לברק יצחקי

לכן אני מאמין שעד ה-20.9 יהיה זר שישי 

להביא זר שלא יוכל לשחק באירופה זה לא מטופש? 

2 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

מכבי לא מביאה כי היא גרועה ב להביא רכש. בטח בזמן. אבל אם מתעלמים רגע מהעניין הזה..(עולם מקבלים וכו),

אם זה להביא רכש בלחץ כדי שישחק 6 משחקים באירופה או לקחת את הזמן בשביל להביא זר תותח שיעזור לנו לקחת אליפות, אני לגמרי הולך עם האופציה השניה. 

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

יותר בכיוון של התנהלות לא נכונה בחלון

לא להביא זר שישי בכלל זה מטופש במיוחד שברקע מנסים לאזרח כדי שיהיה מקום להביא עוד זר

23 דקות לפני, Elirandani said:

לא הבנתי את ההיסטריה, הכריזו שלא ימלאו את מכסת הזרים? פספסתי משהו...

לא הבנתי את האדישות..

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

של מי ההחלטה לא להביא זר שישי?

קשה לי להאמין שמיטש אמר תסתפקו בחמישה זרים. רק לפני שנה וחצי הוא הביא למאמן חדש שחקן ב2 מיליון כשהעונה אבודה.

בכל מקרה זה לא משנה מי אחראי. ככה או ככה אם זה יקרה זאת החלטה איומה ויריקה בפנים של האוהדים. 

זו לא החלטה של איש אחד אלא מדיניות כללית שמוכתבת מהמפקד העליון, זו רוח המפקד. יצחקי/מנספורד/קין/איביץ זה לא שם. 

מכבי מנוהלת כעסק בהרבה מובנים (לא בכל המובנים). אחד מהמשמעויות הוא מיעוט לקיחת סיכונים. סדוגמא שננת, לפני שנה וחצי, היתה הזדמנות למינוף כלכלי כי היה שחקן צעיר במחיר יחסית לא גבוה שבסבירות מאוד גבוה ימכר ברווח וזה מה שאכן קרה.

להביא עכשיו 10 תותח, יעלה 3-4 מליון יורו וזה יהיה רק אחד צעיר עם פוטנציאל מכירה, כנראה שאין כשה בשוק שאפדר לשחרר אותו מהקבוצה שלו בשלב זה.

כאן היה צריך לבוא חידי ביטוי מערך הסקאוט שיאתר שחקן מתאים לא בעלות גבוה מליגות קצת פחות טובות.

יש הבדלים בין ניהול מועדון כדורגל לבין ניהול עסק, עסקית למה להביא עכשיו סר יקר? רק בשביל שיגדיל את הסיכויים לאליפות? מה המשמעות הכלכלית של זה חוץ מספקולציה רחוקה של העפלה לאלופות? כלכלית זה הימור יקר עם סיכון גדול.

בהיבט המקצועי ברור לכולם שחייב 10 אבל לא בטוח שזה השיקול המרכזי דעומד בפני המערכת.

4 דקות לפני, דרור שווץ said:

למה קיקו הזה לא חתם עדיין אם הוא בארץ מהלילה

למה מחכים?

לפי רז אמיר המעבר שלו לרוסיה היה סגור והוא נפל רק אחרי שהמשפחה שלו הגיעה והחליטה שהיא לא רוצה לעבור לשם.

אז כרגע הוא פה בטח עם המשפחה, מאשרים את שירותי התושב שמעניקה כל עירייה לוודא שהרמה גבוהה מספיק. 

בפודקאסט של רז אמיר, הוא אומר שיש במכבי גורמים מקצועיים שרואים בקיקו 10 לאור התכונות שלו של דריבל, פיזיות, בעיטה טובה ב 2 רגליים.

זה מוזר כי הוא בקושי שיחק שם בקריירה אבל הכל יכל להיות...

אז זה יהיה ככה:

כהן/דוידה, זהבי, מילסון

קיקו

5 דקות לפני, דרור שווץ said:

למה קיקו הזה לא חתם עדיין אם הוא בארץ מהלילה

למה מחכים?

הבנתי שזה תקוע בקריאטיב, אפשר בינתיים להעלות רעיונות לסרטון וולקאם.

2 דקות לפני, snufkin said:

בפודקאסט של רז אמיר, הוא אומר שיש במכבי גורמים מקצועיים שרואים בקיקו 10 לאור התכונות שלו של דריבל, פיזיות, בעיטה טובה ב 2 רגליים.

זה מוזר כי הוא בקושי שיחק שם בקריירה אבל הכל יכל להיות...

אוהבים לאלתר אצלנו זה ידוע

אם לא יביאו זר שישי ואם ההחלטה למכור את פארפה היא לא וטו מרוי קין עקב רעל בחדר הלבשה אז המהלך הזה הוא פשוט טמטום. שחקן שמשחק ב10 ובאגף שזה בדיוק מה שאתה צריך, שעשה הכנה עם הקבוצה, למה לשחרר בשניה אחרונה במחיר נמוך אם אין לך מישהו שחותם במקום באופן מיידי?  גם ככה רוב הסיכויים שמי שחותם ברגע אחרון לא יתן הרבה יותר ממנו..