Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

Just now, oshri1992 said:

אסור להביא את שבירו, תורג'מן חייב לשחק כל דקה שיש. 

אם תיהיה פציעה יש את יונתן המחליף שלישי ואז אפשר להביא בינואר.

אז במקום לשעבד את עצמנו ליוני כל דקה אפשרית השנה ללא מנוחה שיביאו עוד זר, אפילו בעלות יותר נמוכה חצי ימילון יורו או החתמה בחינם אפשר למצוא מציאות, לא צריך פרופיל מאוד מאוד גבוה לזר השישי, אבל עדיף אותו

Just now, snufkin said:

איזה קטע עם סאבו מקבל אזרחות אנחנו עד ינואר עם 4 זרים

חתולים ירקדו בשמיים לפני שסאבוריט יקבל אפשרות להירשם כישראלי.

11 דקות לפני, Sawyer said:

1. ממליץ מאוד מאוד למי שיש הרבה זמן ומעט חיים לעבור שוב על הנושא הזה לקרוא אחרי החתמת מילסון כל מני שון360 ועוד מפגרים שצורחים פה בפורום שהכל טוב ומכבי אש והקיץ מתנהל כמו שצריך ושהם סומכים על מכבי

קאט ל.. היום. מלטדאון ברמה שאני מציע שאם מישהו מכיר אותו בחיים מעבר לכינוי המגניב, שיפנה לעזרה נפשית מקצועית למה נראה שהוא צריך אותה בהול.

2. חדשות לגבי שחקן 10, מסתבר שמכבי כן עבדו הקיץ והגיעו לסיכום עם שני שחקני 10 רמה מאוד גבוהה כבר לפני חודש. 

לצערנו הרב, שניהם כבר לא רלוונטים עבור המועדון בגלל התזמון של הפניה החוזרת אליהם. אז הם מחוץ לתמונה.

הגענו לספטמבר, עדיין שני זרים. תמשיכו לחיות בסרט יא יצורים. כמה מסכנים עצובים יש בפורום הזה.

בחיי לא ראיתי כזה בן אדם מסכן שזקוק לתשומת לב כמוך, באמת התפלאתי איך עברו שעתיים שלמות בלי הודעה מהיוזר הטוב בעולם לגילו שבה אתה טופח לעצמך על השכם.

א. היוזר שלי הוא שון 230 - תודה על ההכפלה אבל עוד לא הגעתי  ל 360.

ב. תשמע לא ראיתי יצור כמוך שנהנה כל הזמן לזלזל בדעות של אנשים אחרים כאן תוך כדי מצג שווא שאתה מקורב להנהלה או משהו כזה.

לא רוצה להפריע לך במסע שלך להאדרה עצמית כזו אז תחסוך מכולנו את ההודעות פשוט תוריד מכנסיים תתכופף ותתחיל למצ** לעצמך זה פשוט יותר מהיר ויעיל מההודעות האלו שלך

תודה בשם כל כל מני שון360 ועוד מפגרים שצורחים פה בפורום

למה שסאבו לא יקבל אזרחות?

עד עכשיו היה חשש שמכבי תנצל את זה להביא זרים תותחים. 

עכשיו כשהם רואים שמכבי אימפוטנטים, לא מופרך שינתו לו אזרחות. 

גם יהנו ממנו בנבחרת, גם יגמרו אותו למכבי וגם אין חשש שזה יעזור למכבי מבחינת מקום לזר

דוידה זה לא רכש החלומות וגם לא מראה על אובר-יצרתיות, אבל סביר.

אני רק מקווה שמכבי לא תשלם את אותו הסכום שהקבוצה הבלגית שילמה. 

לא יכול להיות ששחקן לא נספר מתחילת העונה אחרי עונה שבה לא התקדם מי יודע מה והיא תקבל את אותו הכסף ששילמה כשהוא היה צעיר בשנה ולאחר עונה טובה. מזכיר את יונתן כהן (שם זה היה קיצוני יותר כמובן). 

21 דקות לפני, ebibo said:

בנוסף לדוידה חייבים שני זרים, זה לא אפשרות זאת חובה.

זר אחד ל 10 ישאיר אותנו עם אגף שני שכולל את יוני/דוידה ואפשרות שינוי מהספסל זה תורג'מן אז גם נצטרך להביא חלוץ מחליף נוסף סטייל שבירו.

להביא עוד זר גם יפתור לנו את זה וגם יקל עלינו כחודש שמילסון יצא בו לאליפות אפריקה.

לא רואה סיכוי שיגיעו 2 זרים בשישה ימים. אולי אחד, מקווה.

אני כבר את ההודעות פה ב-5.9 "יאללה יש עד ה-20.9 להחתים לפחות זר שישי לליגה" ובפועל נשאר עם 5 עד ינואר.

1 hour ago, שון230 said:

לא הבנתי 

אתה יושב חודשיים על שר הפנים שייתן אישור לאזרח את סבוריט כדי שתחסוך עמדה של זר רק בשביל לא להשתמש כלל בכל 6 הזרים לא כולל סבוריט בכלל

זה לא הגיוני

זה אפילו מביך

מועדון מקצועני שלא משתמש וממצה את כל אופציות הזרים שעומדים לרשותו 

אין לי ספק שיהיה פה בסוף 6 זרים העונה, הבעיה שזה כבר היה אמור להיות לפני שבועיים לא עוד שבועיים

2 דקות לפני, דקסטר said:

לא רואה סיכוי שיגיעו 2 זרים בשישה ימים. אולי אחד, מקווה.

אני כבר את ההודעות פה ב-5.9 "יאללה יש עד ה-20.9 להחתים לפחות זר שישי לליגה" ובפועל נשאר עם 5 עד ינואר.

5 זה אופטימי, זה אומר שנביא זר. יש מצב שנשאר עם 4 בואכה 3 אם סאבו מקבל אזרחות. 

זה שדוידה לא הצליח בבלגיה לא אומר הרבה. הוא בדיוק מסוג האצילים האלו שמפוצצים בכישרון אבל לא יכולים להצליח במקום שהוא לא איזור הנוחות שלהם.

דווקא בא לנו טוב.

לי זה נראה כרגע שמכבי וויתרו על אפשרות להחתים ווינגר זר, מקווה מאוד שיגיע 10 זר גם אם קצת התפשרו על האיכות כי מה לעשות שבשלב הזה זה כמעט בלתי אפשרי להביא משהו בכושר משחק. הייתי מנסה לכוון לליגות פחות טובות כמו רומנית, בולגרית וכו' ולהביא משם שחקן בולט שנמצא בכושר שיא

4 דקות לפני, bister said:

מה הסיכוי שמשלמים לסטנדרד בדיוק את מה שהם שילמו להפועל? 

כמו שהסיכוי שאנחנו מרוויחים על גויאגון כמו שאנחנו רוצים

אושר דוידה זה רכש הכרחי. הוא יותר טוב מאלמוג, הוא שחקן אגף אמיתי עם תכונות כאלה והוא צעיר. 

הוא היה אצלנו בנוער, אם הוא לא היה עוזב להפועל אנשים פה היו אומרים שהוא חייב להיות חלק מהסגל. אז עכשיו שהוא מגיע על תקן ליגיונר כושל ולא שחקן בית מרגש זה פחות טוב? 

יש לנו כמה שחקני בית בגילו (22) שלא עשו יותר מדי בקריירה ועדיין בטוחים פה שהם חייבים להיות בסגל. 

הדבר היחיד שאני לא מבין הוא למה העסקה נסגרה היום ולא לפני שבועיים לדוגמא. היינו צריכים אותו גם אז והוא ישראלי אז לא הייתה שום סיבה להתעכב. 

לפי טוכמן עדיין מחפשים גם שחקן אגף וגם 10. מקווה שהוא יודע מה הוא אומר למרות שאני לא אופטימי שנסיים את החלון עם שניהם.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אושר דוידה זה רכש הכרחי. הוא יותר טוב מאלמוג, הוא שחקן אגף אמיתי עם תכונות כאלה והוא צעיר. 

הוא היה אצלנו בנוער, אם הוא לא היה עוזב להפועל אנשים פה היו אומרים שהוא חייב להיות חלק מהסגל. אז עכשיו שהוא מגיע על תקן ליגיונר כושל ולא שחקן בית מרגש זה פחות טוב? 

יש לנו כמה שחקני בית בגילו (22) שלא עשו יותר מדי בקריירה ועדיין בטוחים פה שהם חייבים להיות בסגל. 

הדבר היחיד שאני לא מבין הוא למה העסקה נסגרה היום ולא לפני שבועיים לדוגמא. היינו צריכים אותו גם אז והוא ישראלי אז לא הייתה שום סיבה להתעכב. 

לפי טוכמן עדיין מחפשים גם שחקן אגף וגם 10. מקווה שהוא יודע מה הוא אומר למרות שאני לא אופטימי שנסיים את החלון עם שניהם.

לפי טוכמן מחפשים שחקן שיכול לנהל את המשחק לבעוט מרחוק ו.. לסייע!! לדן ביטון שמילא את התפקיד בהצלחה!! עד כה.

הזייה. 

דוידה זה אחלה, צעיר ומוכשר ועוד שחקן מהיר מה שלא היה לנו בשנים האחרונות. 

רק לא הבנתי משהו - דודו זה הסוכן של דוידה?

20 דקות לפני, bister said:

מה הסיכוי שמשלמים לסטנדרד בדיוק את מה שהם שילמו להפועל? 

לפי ספורט 5 זה בדיוק הסכום שמשלמים, 1.6 מיליון

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי טוכמן "בקבוצה מחפשים שחקן מתחת לחלוץ, בעמדה 10, קשר עם יכולת לנהל משחק, לבעוט מרחוק ולסייע בעמדה הזאת לדן ביטון, שעד עכשיו מילא אותה בהצלחה". 

ככה שלא יודע עד כמה זה אמין...