Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

על מה יש לו להיות עצבני? קיבל הזדמנויות ולא הוכיח שמגיע לו דקות.

למרות שהוא קצת השתפר, אבל עדיין קבלת החלטות וסיומת על הפנים.

מאוד מקווה שהארגניטאי מהאוניברסיטה הרומנית זו הנפצה, שחקן חלש , פה בפורום מציעים שחקנים ב 4 רמות מעליו, אבל אקבל כל שחקן 

שיוריד את ביטון לספסל.

59 דקות לפני, Double said:

אלמוג צפוי לבקש להיפרד, חדשות נהדרות

IMG-4994.jpg

להתקשר לחוגג לשאול אם ההצעה עליו עדיין רלוונטית. משאלת ליבי הייתה בתחילת העונה להפרד מכל הבינוניים האלה חוזז, אלמוג וכו' עונה אחרי עונה אנחנו סובלים מחכים לאיזה רגע פריצה שלא יקרה לעולם. 

30 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מאוד מקווה שהארגניטאי מהאוניברסיטה הרומנית זו הנפצה, שחקן חלש , פה בפורום מציעים שחקנים ב 4 רמות מעליו, אבל אקבל כל שחקן 

שיוריד את ביטון לספסל.

1 hour ago, Double said:

אלמוג צפוי לבקש להיפרד, חדשות נהדרות

IMG-4994.jpg

גם טוכמן בנוהת עם אותה הכותרת. רובי קין ביקש מההנהלה פיתרון... לא נראה שיש מישהו בקנה ונראה שעגין לא סגרו בהנהלה שגויאגון  עוזב וזה חוץ מהכנף שצריך להגיע. קחו את הזמן, מה בוער?

לפני8 שעות , snufkin said:

סרטונים זה דבר מטעה אבל כן רואים מהירות ושליטה ב 2 רגליים, מסירה רכה וסיומת טובה.

אני חושב שהדיווח לא נכון אבל בשביל הדיון, אני דווקא שמח אם ילכו על שחקן מוכח מליגה קצת פחות טובה משלנו כי זה הרבה יותר ריאלי מלקוות לאיזה חאגי שלא יבוא או להביא פנסיונר שפעם היה טוב בליגה יותר טובה משלנו

יש שמועות שהוא קרוב משפחה של בויסה משובר שורות, ככה שלא תהיה בעיה מבחינת הכסף.

צטט

בנושא אחר, איילון אלמוג עזב עצבני את בלומפילד אמש ואף בעט בדלת היציאה לכיוון אוטובוס השחקנים, זאת אחרי ששוב לא שותף, והוא צפוי לבקש לעזוב את הקבוצה. 

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

שיזדיין מפה האפס הזה.

אלמלא מכבי הוא עדיין שוטף מכוניות בנס ציונה, איך לא מכרנו אותו לחוגג איך

אם לוקאסן נשאר לטעמי העמדה שהכי דחוף להתחזק בה היא 10, אני סה"כ אוהב את דן, אבל הוא פשוט לא קרוב לרמת היציבות הנדרשת משחקן בעמדה הזאת במכבי.

עדכון חדשות נהדרות מהבוקר,

להבנתי במועדון קיבלו החלטה בשיחה הבוקר שאם באמת נעבור בחמישי את צלייה יפעלו במועדון להביא רכש. מיטש ביקש להביא לו עד לחמישי עמדות שצריכות חיזוק כך שבמידה ונעלה ייתכן ויגיעו עוד שחקנים למועדון עוד הקיץ. ואני מדבר על יותר משחקן אחד. שניים ואולי אפילו שלושה. 

1 דקה לפני, Sawyer said:

להבנתי במועדון קיבלו החלטה בשיחה הבוקר שאם באמת נעבור בחמישי את צלייה יפעלו במועדון להביא רכש. מיטש ביקש להביא לו עד לחמישי עמדות שצריכות חיזוק כך שבמידה ונעלה ייתכן ויגיעו עוד שחקנים למועדון עוד הקיץ. ואני מדבר על יותר משחקן אחד. שניים ואולי אפילו שלושה. 

מיץ' לא סומך על ה 4-1 , מפחד שנקבל 3 על הראש

21 דקות לפני, Sawyer said:

אתה רציני?

אם כן זה הדבר הכי עצוב ששמעתי ממכבי מאז 2012.

6 דקות לפני, romario said:

אתה רציני?

אם כן זה הדבר הכי עצוב ששמעתי ממכבי מאז 2012.

אתה מכיר את סוייר מאתמול? הוא מקצין בכוונה כדי להעביר מסר. הרי היה מו"מ על חאגי שאנחנו יודעים ובטח היה גם עם עוד אחד או שנייםת אבל יש שם גרעין אמת, מכבי עובדת ל-א-ט רמי ל-א-ט

38 דקות לפני, Armagedon said:

אלמוג אאוט

שבירו אין.

שבירו יגיע לפה ואוטומטית יהפוך לשומן מיותר. יש על הראש שלו את ערן ואת תורג'מן שהם פשוט שחקנים טובים יותר ועוד לא דיברנו בכלל על האופציה שאולי יביאו וינגר/חלוץ שיוכל לתפקד גם בחוד (סגנון גררו וצ'יקו). 

מיותר ביותר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

שבירו יגיע לפה ואוטומטית יהפוך לשומן מיותר. יש על הראש שלו את ערן ואת תורג'מן שהם פשוט שחקנים טובים יותר ועוד לא דיברנו בכלל על האופציה שאולי יביאו וינגר/חלוץ שיוכל לתפקד גם בחוד (סגנון גררו וצ'יקו). 

מיותר ביותר.

קח בחשבון שמילסון יעדר לחודש, פציעות וכו' . אם אלמוג עוזב (הלוואי) אנחנו צריכים עוד שחקן כנף בנוסף לזר שאולי יגיע. לכן לא הייתי הולך על שבירו אלא על סייף/דווידה

מה יהיה?

למה לצמצם עוד ועוד את הזמן בכח?

מה יש לחכות מה?

תיאורטית לא מאמין שלא עברנו את צליה

בחיאת מה עוד רוצים שם? למה לצמצם את הזמן ?