Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

לעניות דעתי , לא צריך שוער זר לליגה.

בלם וכנפיים יותר חשוב.

בלם במקום לוקאסן, כנף במקום יובה.

אם אנחנו מנצחים היום, יש לנו וואחד תקציב לרכוש של שניהם (בלם היתי מביא רק אחרי שמנצחים גם בפליאוף)

אני באמת חושב שיהיה לנו אחלה סגל, יהיה טוב.

החלון הזה מתדרדר מרגע לרגע, 

לאבד בשנה אחת את פריצה, גלוך, יובאנוביץ׳ ודניאל פרץ זה טו מאץ׳, 

אם דניאל יימכר חייבים להתאבד על שוער יהודי איכותי/ לתת את המפתחות למשפתי,

אין לנו פריווילגיה לוותר על זר לנוסף ל-10/כנף. 

מקווה שיהיה טוב. 

33 דקות לפני, EranZeAvi said:

העובדה שהוא השוער הכי טוב בליגה זאת חולשה של הליגה לא חוזקה שלו, גם קנדיל הוא המגן הימני הישראלי הכי טוב בליגה והוא אפילו לא פותח ב2 הגדולות

אני לא ראיתי את משפתי משחק, אז אני לא יכול לחוות דעה. 

קח בחשבון שלהביא שוער זר בטיימינג כזה זה לא פשוט, בטח שלא שוער טוב( אף קבוצה לא תשחרר שוער כזה בשלב הזה) ואנחנו צריכים זר בעמדת הכנף/10

מעדיף "להמר" על משפתי מאשר על זר בשלב הזה.

בכל מקרה אין לנו אפשרות לבזבז עמדה של זר על שוער. קבוצות ךקחו כאן אליפוץ עם שוער הרבה פחות טוב ממשפתי שהוא בסך הכל דוער ליגה טוב מאוד. חיפה הביאן את איתמר ליצן...

אפשר לנסות את ג'וש כהן או את ההוא מארה"ב, להשקיע כסף בווינגר ימין ובלם במקום לוקאסן

10 דקות לפני, snufkin said:

אם אני יכל להעריך, מכבי תנסה לצרף שוער זר ולהסתפק בישראלים כמו שבירו/סייף בחלק הקדמי ולדעתי זו תהיה טעות

בשורה התחתונה הסגל לא מספיק חזק כדי לקחת אליפות, שוער זה לא משנה איזה תביא לא יהיה כנראה שדרוג לפרץ ככה שאתה מבזבז מקום של זר כדי להתחלש

טעות גדולה

קמחי, אתה יוצא מבחינתי הגבר של הנושא 

יובא עוזב, אני מתחיל לבכות שאתגעגע לפרץ, כולם מקללים אותי רק אתה התדיינת על הנושא בצורה מכבדת.

מה הורג אותי? שעוד אנשים עכשיו אותם אנשים שלפני שבוע אמרו שהכל טוב והסגל מושלם ונקח אליפות בהליכה ואי אפשר לשנות הכל בחלון אחד אומרים להביא לא שוער זר אלא שחקנים בעמדת זר שיש, שזה גם לא ריאלי בכלל וגם הפוך מכל מה שאכלו לנו תראש הקיץ.

אין ספק שזה הקיץ הכי קשה בפורום, מתחיל לעבור צד לצד שדורש מעמילוב לסגור. באמת ניהיה ממש גרוע פה. 

אחלה קמחי אבל.

22 דקות לפני, Sawyer said:

קמחי, אתה יוצא מבחינתי הגבר של הנושא 

יובא עוזב, אני מתחיל לבכות שאתגעגע לפרץ, כולם מקללים אותי רק אתה התדיינת על הנושא בצורה מכבדת.

מה הורג אותי? שעוד אנשים עכשיו אותם אנשים שלפני שבוע אמרו שהכל טוב והסגל מושלם ונקח אליפות בהליכה ואי אפשר לשנות הכל בחלון אחד אומרים להביא לא שוער זר אלא שחקנים בעמדת זר שיש, שזה גם לא ריאלי בכלל וגם הפוך מכל מה שאכלו לנו תראש הקיץ.

אין ספק שזה הקיץ הכי קשה בפורום, מתחיל לעבור צד לצד שדורש מעמילוב לסגור. באמת ניהיה ממש גרוע פה. 

אחלה קמחי אבל.

תפסיק לטרחן. אי אפשר לשנות הכל בחלון אחד והבעיה בעמדת הזרים רק ממחישה את זה. מי אמר שניקח אליפית בהליכה? אומרים לך רק להתאים ציפיות למציאות. זה מה יש ומנספורד עושה את המקסימום עם הבור שיצחקי השאיר לו.

המקסימום זה לא סגל לאליפות קלה אבל עם מזל ועבודה קשה נהיה לפחות במאבק אמיתי מה שלא היינו ב 3 שנים האחרונות.

לגבי שוער, לא חושב שצריך להביא זר ואם יביאו זר לשם זו טעות

47 דקות לפני, קובי החולוני said:

בשורה התחתונה הסגל לא מספיק חזק כדי לקחת אליפות, שוער זה לא משנה איזה תביא לא יהיה כנראה שדרוג לפרץ ככה שאתה מבזבז מקום של זר כדי להתחלש

טעות גדולה

בכל מקרה יהיו חורים בסגל כי יצחקי השאיר בור גדול מידי שאי אפשר לתקן בחלון אחד. 

זה אולי הדבר הכי קשה עכשיו, אבל חייבים להיות סבלניים.

יצחקי השאיר למנספורד 1001 בעיות להתמודד איתן, ולא בטוח שגם המנהל הכי טוב בעולם יצליח לתקן הכל בכמה חודשים.

אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באתרי ספורט - עכשיו קיץ ו 90% מה"כתבות" זה חרטא של סוכנים שמנסים לדחוף שחקנים ולעשות עוד כסף.

היום יש משחק ורק זה מעניין! חייבים חייבים חייבים לעלות לפלייאוף.

אם נקבל סכומים רציניים על דניאל פרץ הגיע הזמן להתחיל להשקיע וזה לא משנה אם יש בתים או לא.

זה מתווסף לכסף הגדול שקיבלנו על גלוך ושנקבל על יובא. 

לשלם כמה שצריך כדי שיהיה פה שחקן אגף רציני לימין ועוד כמה שצריך כדי להחליף לוקאסן.

שוער מחליף אפשר להסתדר עם משפתי או לשלם כמה שצריך בשביל יהודי. לבזבז שם עמדה של זר זו טיפשות מוחלטת, בטח במצב הנוכחי של הסגל. 

בלי קשר שבירו וסייף צריכים להיות פה אתמול. אחרי המשחק היום הגיע הזמן להזיז עיניינים. 

לפני3 שעות , maccabi-king said:

לא הבנתי, חסר שוערים טובים בעולם שפאקינג באיירן מינכן צריכה את דניאל פרץ? 

קיבימנט אני אשכרה מרחם על ראיקו שהוא שוער לדעתי קצת יותר טוב(בלשון המעטה) מפרץ ולא מקבל הצעות מקבוצות כאלה

גם מה יש לדניאל פרץ לעשות שם? הוא יחמם את הספסל יפה יפה, הם לא מספיק דבילים לשים בשער שוער שעד אתמול המשחק הכי גדול שלו היה נגד מכבי חיפה או איזה נבחרת נוער

לדעתי פרץ טוב מראייקו.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם נקבל סכומים רציניים על דניאל פרץ הגיע הזמן להתחיל להשקיע וזה לא משנה אם יש בתים או לא.

זה מתווסף לכסף הגדול שקיבלנו על גלוך ושנקבל על יובא. 

לשלם כמה שצריך כדי שיהיה פה שחקן אגף רציני לימין ועוד כמה שצריך כדי להחליף לוקאסן.

שוער מחליף אפשר להסתדר עם משפתי או לשלם כמה שצריך בשביל יהודי. לבזבז שם עמדה של זר זו טיפשות מוחלטת, בטח במצב הנוכחי של הסגל. 

בלי קשר שבירו וסייף צריכים להיות פה אתמול. אחרי המשחק היום הגיע הזמן להזיז עיניינים. 

מצב מורכב כשאנחנו לקראת סוף החלון, צריך גם לקחת בחשבון את האיטיות שכל כך מאפיינת אותנו.

לא אופטימי בכלל

אין לנו פריוויליגיה העונה לשחרר שחקני הרכב בכירים, אחרי שלא לקחנו אליפות 3 עונות והפערים מחיפה רק גדלים.
שמיץ׳ יצא בהודעה רשמית שאף אחד לא הולך, אם זה יגרום לבאיירן לשים 10 מליון - שישחררו תפאדל.
אם לא, שיביא אליפות.

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

שיביאו 10 מליון יורו ואחלה עסקה 

כסף קטן בשבילם 

דלפ: אם אני פרץ אני לא עובר לשם

רק יראה ספסל עד שיימאס לו

לא עובר לבאיירן? רציני? גם בתור שוער שני זו חתיכת מקפצהלגבי הסכום 8,9,10 מה זה משנה. כסף לא באמת חסר להם ותאכלס גם לא לנו

דל"פ לא חושב שיצחקי השאיר למנספורד בור כזה גדול בסגל.

הבעיה איתו הייתה בהתנהלות הכללית והיומיומית, מבחינה חומר שחקנים ואיכות הסגל- היה לנו סגל מפחיד שנה שעברה.

עכשיו צריך למלא את המקום של גלוך בקישור ההתקפי בזר חדש במקום יובאנוביץ', איזנו את הסגל עם שחקן כנף בדמות מילסון (שהחליף את אילייה). רק שדניאל ופארפה יישארו וזהו. אולי עוד ישראלי לעיבוי אבל זה לא משהו שיטה את הכף לכאן או לכאן.

48 דקות לפני, YallaMaccabi said:

שיביאו 10 מליון יורו ואחלה עסקה 

כסף קטן בשבילם 

דלפ: אם אני פרץ אני לא עובר לשם

רק יראה ספסל עד שיימאס לו

בכדורגל הגרמני שוערים שניים ואפילו שוערים שלישיים משחקים לא מעט.

אגב זאת הכתבה משם: 
https://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/fc-bayern-will-voellig-unbekannten-deutschen-torwart-85074724.bild.html

מאוד לא חד משמעי, ומדובר שם על 4 מליון יורו שווי ככה שבמקסימום נקבל (אם יעבור) זה יהיה אזור ה-6