Jump to content

נושא מלפפונים מועדון שמנוהל בתקשורת 2023/2024 ע"ש ד'אנדרה ידלין

turgi

Recommended Posts

6 דקות לפני, המכבייה said:

גם זר דמיוני מעולם הפנטזיות(להלן זר אכזר) לא הוכיח. הולך איתו על הפוטינציאל שלו ומקווה שיתחבר. נגיד כך- העונה הקודמת של פארפה היתה טובה יותר מהעונה האחרונה של יוני בבני יהודה נניח(שקיבל הזדמנות). יש לאן להתקדם איתו ויש עם מה לעבוד(לדעתי). 

קודם כל ההשוואה לא נכונה כי יוני ישראלי שהיה באותה עונה שחקן סגל אצלנו וגויאגון זר שאנחנו אמורים לבנות עליו כ10 הפותח.

בכל מקרה גם אם אני זורם איתך, לפי מה קבעת את שגויאגון היה יותר טוב מיוני? 

ליוני בבני יהודה היו 6 שערים ו3 בישולים. בעונה לאחר מכן הוא היה שחקן סגל אצלנו (1200 דקות) והבקיע 6 שערים עם 8 בישולים.

גויאגון העונה ב1600 דקות הבקיע 4 ובישל 2. פחות טוב גם מהעונה של יוני בבני יהודה וגם מהעונה הראשונה של יוני במכבי. 

9 דקות לפני, Elirandani said:

לא פייר לשפוט אותו לפי העונה הזאת

איביץ לא באמת נתן לו לשחק, ועל החצי השני של אין מה לדבר. הכל הוחרב שם.

אתה צודק שקשה לשפוט, אבל אפשר להגיד את זה על כל שחקן בסגל שנתן עונה לא טובה (והיו הרבה כאלה). 

בשורה התחתונה אין ספק שפארפה כישרון גדול, אבל אנחנו בחוסרים רבים בהרבה עמדות ולכן אם תגיע הצעה טובה הדבר הנכון יהיה לתת לו ללכת. לדעתי גם הוא רוצה בזה. 

אם היה לנו סגל קצת יותר טוב (שלא נדבר על מאמן) היה יותר קל לתת לזר כמו גויאגון להישאר בראש שקט. 

9 דקות לפני, צ'אקי said:

גויאגון יהיה מצויין בשיטה של 4-4-3 מה שלא שיחקנו העונה, הוא נתקע באמצע מתוך אילוץ ולא מביא לידי ביטוי את המהירות שלו על הקו, הוא חייב לשחק לשטח. 

מה זה נתקע באמצע? אתה יודע שהעמדה המקורית שלו היא באמצע?

8 דקות לפני, Double said:

אני לא חושב שזה שחור ולבן, פארפה בהחלט טאלנט עם עתיד אבל בנקודת זמן הזאת אני לא חושב שהוא שווה מקום של זר, ברוב המשחקים הוא נעלם, אנחנו חייבים זר שיתן תפוקה כל משחק.

ומה הסיכוי שמכבי תביא "זר שיתן תפוקה כל משחק"? שואף לאפס. אז עדיף לא לגעת במוכר והטוב. לשאיפות שלנו גויאגון אחלה ויש לו תקרת זכוכית מאוד גבוהה

8 דקות לפני, Double said:

אני לא חושב שזה שחור ולבן, פארפה בהחלט טאלנט עם עתיד אבל בנקודת זמן הזאת אני לא חושב שהוא שווה מקום של זר, ברוב המשחקים הוא נעלם, אנחנו חייבים זר שיתן תפוקה כל משחק.

אם הוא היה משחק בחו״ל מזמן היית מפזר לינקים וסרטונים שלו בלי הפסקה.

אם הקבוצה הייתה מנצלת את המצבים שפארפה סידר השנה, כל החשש מהמספרים שלו היה נעלם.

הגיע לו בקלות עוד 6-7 בישולים על הדקות ששיחק, בלי גרם של הגזמה.

הבעיה שלו היא ש*הוא* מגיע למעט מאוד מצבי הבקעה, הרבה על השיטה של קראנקה אבל גם על זה שהוא לא מספיק תנועה, אלמנט שמאמן טוב ושילוב עם ערן מאוד לא מופרך שישפר באופן משמעותי, כי שחקן שעובד על המגרש הוא כן.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל ההשוואה לא נכונה כי יוני ישראלי שהיה באותה עונה שחקן סגל אצלנו וגויאגון זר שאנחנו אמורים לבנות עליו כ10 הפותח.

בכל מקרה גם אם אני זורם איתך, לפי מה קבעת את שגויאגון היה יותר טוב מיוני? 

ליוני בבני יהודה היו 6 שערים ו3 בישולים. בעונה לאחר מכן הוא היה שחקן סגל אצלנו (1200 דקות) והבקיע 6 שערים עם 8 בישולים.

גויאגון העונה ב1600 דקות הבקיע 4 ובישל 2. פחות טוב גם מהעונה של יוני בבני יהודה וגם מהעונה הראשונה של יוני במכבי. 

אתה צודק שקשה לשפוט, אבל אפשר להגיד את זה על כל שחקן בסגל שנתן עונה לא טובה (והיו הרבה כאלה). 

בשורה התחתונה אין ספק שפארפה כישרון גדול, אבל אנחנו בחוסרים רבים בהרבה עמדות ולכן אם תגיע הצעה טובה הדבר הנכון יהיה לתת לו ללכת. לדעתי גם הוא רוצה בזה. 

אם היה לנו סגל קצת יותר טוב (שלא נדבר על מאמן) היה יותר קל לתת לזר כמו גויאגון להישאר בראש שקט. 

מה זה נתקע באמצע? אתה יודע שהעמדה המקורית שלו היא באמצע?

מבחן העין. הם בכלל לא באותו ענף(גם כשיוני בשיאו). ונעזוב את יוני בצד, מכבי צריכה המון דברים. מאד נאיבי לחשוב שדווקא את הטאלנט הזה צריך להחליף באיזה פנטזיה מדומיינת. שיעבדו עם מה שיש ופארפה זה הרבה יש. 

ולא מעניין אותי זר או לא. אני מסתכל על שחקני כדורגל. 

4 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם הוא היה משחק בחו״ל מזמן היית מפזר לינקים וסרטונים שלו בלי הפסקה.

בסקאוטינג שלי אני תמיד מנסה להביא שחקנים מעל גיל 23 שהוכיחו את עצמם ונתנו שתי עונות טובות לפחות.

14 דקות לפני, snufkin said:

ומה הסיכוי שמכבי תביא "זר שיתן תפוקה כל משחק"? שואף לאפס. אז עדיף לא לגעת במוכר והטוב. לשאיפות שלנו גויאגון אחלה ויש לו תקרת זכוכית מאוד גבוהה

אכן

11 דקות לפני, המכבייה said:

מבחן העין. הם בכלל לא באותו ענף(גם כשיוני בשיאו). ונעזוב את יוני בצד, מכבי צריכה המון דברים. מאד נאיבי לחשוב שדווקא את הטאלנט הזה צריך להחליף באיזה פנטזיה מדומיינת. שיעבדו עם מה שיש ופארפה זה הרבה יש. 

ולא מעניין אותי זר או לא. אני מסתכל על שחקני כדורגל. 

מה זה מבחן העין? דריבלים ותרגילים מגניבים? 

כשיש לך הגבלת זרים כל אם אחד מהזרים צריך להיות ברמה של שחקן הרכב. אני מסתכל על התרומה שהוא נותן והתרומה שהוא נתן לא מספיק טובה בשביל שחקן הרכב במכבי. 

פאקינג דן ביטון הביא את המספרים של פראפה בחצי מהדקות. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כשיש לך הגבלת זרים כל אם אחד מהזרים צריך להיות ברמה של שחקן הרכב. אני מסתכל על התרומה שהוא נותן והתרומה שהוא נתן לא מספיק טובה בשביל שחקן הרכב במכבי. 

דריבלים אפקטיבים זה אחד הפרמטרים החשובים שמקדמים משחק, בתך מול צפיפות. לא כל הסטטיסטיקה מסתכמת בשעריל ובישולים ולא הכל מסתכם בזטטיסטיקה

14 דקות לפני, snufkin said:

דריבלים אפקטיבים זה אחד הפרמטרים החשובים שמקדמים משחק, בתך מול צפיפות. לא כל הסטטיסטיקה מסתכמת בשעריל ובישולים ולא הכל מסתכם בזטטיסטיקה

אתה צודק. 

אבל לדעתך פארפה הראה לאורך כל העונה שקבוצה שרוצה אליפות יכולה לבנות עליו כ10 הפותח שלה? 

עזוב את הגיל, הפוטנציאל והמסביב. תתייחס ליכולת נטו. 

בעיני מה שקיבלנו ממנו העונה זה לא מספיק ולכן אם תהיה הצעה טובה לא צריך לחסום אותו.

15 דקות לפני, snufkin said:

10 חייב מספרים

אחת הבעיות הכי גדולות שלנו העונה אם לא העיקרית זה שלא היו לנו מספרים מהקישור 

דריבלים זה טוב ונחמד

צריך תכלס

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

10 חייב מספרים

אחת הבעיות הכי גדולות שלנו העונה אם לא העיקרית זה שלא היו לנו מספרים מהקישור 

דריבלים זה טוב ונחמד

צריך תכלס

אחי הבעיה שלנו הייתה שלא היה צד ימין בכלל

זה שגיאגון לא קליני בפעולה האחרונה לא אומר שהוא לא תכליתי

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבחן העין שלי. אתלטיות, אומץ, יכולת טכנית, עבודה על הדשא, מגע הרגל עם הכדור..לא חשבונאות של מספרים כשמדובר בשחקנים שעדיין מתפתחים והיו עליו בעמדה עוד שלושה פוטינציאלים, בניהם אוסקר. 

שחקן כדורגל אמיתי שצריך לקבל במה כי זאת היתה התוכנית המקורית והוא לא נכשל בשום תחנה שהוא עבר בדרך. עבורי פארפה הוא סטארטר מוחלט, ממנו מתחיל הקישור. אני בונה את זה סביבו. יצליח? אחלה. לא יצליח, זה מה שזה. כל החיים הם ניסוי וטעייה. 

אתה תגיד דביטון כי מספרית זה טיפה יותר טוב ואני אגיד שפארפה הוא פוטינציאל נדיר שדביטון מעולם לא יכול להיות. זה מה שזה עבורי. הוא ה10 שלי וסביבו אני בונה את הקישור. אם נקבל הצעה טובה עליו- זה ביזנס אבל ניהיה פחות טובים משמעותית מהבינוניות שיש כרגע. 

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה צודק. 

אבל לדעתך פארפה הראה לאורך כל העונה שקבוצה שרוצה אליפות יכולה לבנות עליו כ10 הפותח שלה? 

בעיני מה שקיבלנו ממנו העונה זה לא מספיק ולכן אם תהיה הצעה טובה לא צריך לחסום אותו.

מי נתן מספרים השנה למעט ערן, יובא וגלוך בחצי עונה הראשונה ? סאבוריט ?

אתם מדברים שטויות בכל הקשור למספרים של פארפה. הוא העמיד מצבים פסיכיים בלי הפסקה, לא שיחק 10 למעט משחקים בודדים, בלי מגנים, בלי שחקני כנף.

אם תהיה הצעה טובה לא צריך לחסום בתנאי שמנחיתים כאן זר איכותי, לא כמו שמכרו כוכב על ב 7 מיליון יורו ומשאילים איזה ילד מושתן מלא באגו וממליגה.

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

מי נתן מספרים השנה למעט ערן, יובא וגלוך בחצי עונה הראשונה ? סאבוריט ?

אתם מדברים שטויות בכל הקשור למספרים של פארפה. הוא העמיד מצבים פסיכיים בלי הפסקה, לא שיחק 10 למעט משחקים בודדים, בלי מגנים, בלי שחקני כנף.

אם תהיה הצעה טובה לא צריך לחסום בתנאי שמנחיתים כאן זר איכותי, לא כמו שמכרו כוכב על ב 7 מיליון יורו ומשאילים איזה ילד מושתן מלא באגו וממליגה.

זאת הייתה בדיוק הבעיה שלנו העונה. שחקנים מעט מאוד שחקנים נתנו מספרים וכשהם לא הצליחו אז לא היה מי שיחפה עליהם. 

בדיוק בגלל זה אני טוען שצריך להביא מישהו שיתן מספרים. 

ברור שאם מוכרים אותו חובה להביא בכסף הזה מחליף.

THEY WANT IT IN ISRAEL

#Unión received 3 offers from Maccabi Tel Aviv for Federico Vera. El Tatengue rejected a loan and a purchase for 50% of the pass.

The new offer would maintain the purchase of 50% and the remaining percentage for a much higher figure.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אתה צודק. 

אני חושב שהוא עדין לא שחקן שלם ויש לו עוד הרבה לאן להשתפר אבל בסך הכל סט היכולות שלו מאוד מרשים והוא סוג השחקן שצריך מול הגנוצ צפופות.

שאלת אם קבוצה שרוצה אליפות יכולה לבנות עליו? זה סיכון כמובן. קח את הזר הרומני שב"ש הביאו, הוא סיכון גדול יותר ועדין הם יהיו חזק בתמונת האליפות.

אני בטוח שלא נצליח להביא משהו יותר טוב ואני בכלל לא בטוח שאפשר להגדיר את מכבי הנוכחית "קבוצה שרוצה אליפות".