Jump to content

השחקנים יא בני זונות

BMTA

Recommended Posts

כאילו ילדים בני 16 בלבד כותבים בפורום

מה נראה לכם? שהם ילכו מכות? שהם ירדו לחדר הלבשה בלי ללחוץ ידיים?

אתם מתבלבלים בין האהדה שלנו למקצוע שלהם

חלק מהשחקנים הללו שיחקו ביחד, גדלו בנבחרות נערים ונוער יחד וכן, חלקם חברים ממש טובים גם אם זה לא מתאים לכם

נראה לכם שגולסה שונא את אצילי? שדוידזאדה שונא את גולדנברג? 

איזה דרישות מפגרות רצות פה באמת

14 דקות לפני, melody said:

חלק מהשחקנים הללו שיחקו ביחד, גדלו בנבחרות נערים ונוער יחד וכן, חלקם חברים ממש טובים גם אם זה לא מתאים לכם

יותר מטריד הרפיסות בזמן המשחק.

בטובינסיקה עושה על יובא עבירה של אדום- ממהרים להוציא חוץ במקום להתנפל על השופט ועוד נותנים ליובא ללכת לבד לשופט וזה ידוע כמה שופט מתייחס פה לתלונות של שחקן זר.

כנל פארפה- סונגרסן עושה עליו עבירה של 200 אחוז צהוב ונותנים יתרון. נגמר המהלך ופארפה היחד שהולך לשופט. שוב זר שהולך לשופט במקום שפרץ,ייני וגלזר יתנפלו עליו. כנל עם הנהימות מהקהל שמסתבר שכולם חירשים חוץ מפארפה. כנל להוצאות חוץ שהקוון שם חילק לחיפה בחינם במקום ששחקן יתפוס כדור ביד וירוץ לגרינפלד.

תוסיף לכל זה מגיע סוף המשחק ויש להם פתאום את הבושה ללכת להתחבק עם שחקנים שלהם במקום ללכת לשופט/ללכת לקהל ולחדר הלבשה. אחרי זה שגולסה וייני יתחבקו עם אצילי ושרי. 

נשמע בכייני אבל ככה דברים עובדים פה. אגב גם בחיים. לא תדבר ותשמור לעצמך את מה שמפריע לך וכנראה ששום דבר לא ישתנה.

28 דקות לפני, zion8 said:

יותר מטריד הרפיסות בזמן המשחק.

בטובינסיקה עושה על יובא עבירה של אדום- ממהרים להוציא חוץ במקום להתנפל על השופט ועוד נותנים ליובא ללכת לבד לשופט וזה ידוע כמה שופט מתייחס פה לתלונות של שחקן זר.

כנל פארפה- סונגרסן עושה עליו עבירה של 200 אחוז צהוב ונותנים יתרון. נגמר המהלך ופארפה היחד שהולך לשופט. שוב זר שהולך לשופט במקום שפרץ,ייני וגלזר יתנפלו עליו. כנל עם הנהימות מהקהל שמסתבר שכולם חירשים חוץ מפארפה. כנל להוצאות חוץ שהקוון שם חילק לחיפה בחינם במקום ששחקן יתפוס כדור ביד וירוץ לגרינפלד.

תוסיף לכל זה מגיע סוף המשחק ויש להם פתאום את הבושה ללכת להתחבק עם שחקנים שלהם במקום ללכת לשופט/ללכת לקהל ולחדר הלבשה. אחרי זה שגולסה וייני יתחבקו עם אצילי ושרי. 

נשמע בכייני אבל ככה דברים עובדים פה. אגב גם בחיים. לא תדבר ותשמור לעצמך את מה שמפריע לך וכנראה ששום דבר לא ישתנה.

עם ריצות לשופט או בלי, עם כרטיסים או בלי

אתה נפלת מהם בכל פרמטר, בעיקר ברצון ... 

אני מקווה שבחיי היום יום שלך אתה בן אדם רגוע יותר שלא נוטר טינה לאנשים במקום העבודה שלך רק בגלל שהם עבדו טוב ממך

אי אפשר לנצח בלי לדעת להפסיד

מספיק עם הבכיינות, זה מביך

18 דקות לפני, קוואזימודו said:

מה הקשר בין אחד לשני?

לגבי החיים האישיים שלי אני אשמור את זה לפעם אחרת קוואזימודו. 

37 דקות לפני, קוואזימודו said:

אני מקווה שבחיי היום יום שלך אתה בן אדם רגוע יותר שלא נוטר טינה לאנשים במקום העבודה שלך רק בגלל שהם עבדו טוב ממך

אי אפשר לנצח בלי לדעת להפסיד

מספיק עם הבכיינות, זה מביך

עצם העובדה שהמועדון נרפה, מהשחקנים על הדשא דרך השדרה הניהולית ודרך כל עובד מועדון שמאפשר לכל הליגה לדרוך עלינו זה ההפך ממכביזם. ולתת לכולם לזיין אותך בידיעה שאין השלכות זאת אחת הסיבות שהמועדון שלנו והעונה הזאת נראים כך, גם אם זאת לא הסיבה המרכזית להפסד אתמול וזה בכלל לא משנה. 

אני מקווה שבחיי היום יום שלך אתה אדם פחות תבוסתני ועם כמה חוליות לפחות בעמוד השדרה שלך ובעבודה שלך אתה שואף להתקדם ולהצליח. בלי לדעת להבין איפה אתה חלש ואיפה נעשה כלפייך חוסר צדק לא תטעם הצלחות בחיים. 

מספיק עם התבוסתנות והעליבות, אתה מביך.

לפני1 שעה , melody said:

אף אחד לא רשם שילכו מכות,מצד שני שלא ירוצו בשריקה להתחבק עם השחקנים שלהם ולמצוץ להם שנייה אחרי שהם השפילו אותנו וכל המשחק נכנסו באמא שלהם

זה למה השחקנים שלנו סמרטוטים ועוד עונה בלי צלחת בגלל מנטליות של אפסים שלא אכפת להם להפסיד אם זה היה ההפך אני בטוח שלא היינו רואים את כל השחקנים של חיפה באים ללקק לשחקנים שלנו להתחבק איתם ואם גם אוהדים שלנו מגבים את זה אז לא פלא המצב שהקבוצה שלנו הגיעה שנותנים לזה לגיטמציה 

אני רוצה שחקנים רעים שלא יודעים להפסיד ונלחמים כמו חולים ואם מפסידים במשחק כזה שהוא במילא משחק סיום עונה שישברו להם את הרגליים רוצה לראות שחקנים שלהם באוויר

ולא רפיסות כמו שהייתה אתמול

שילמדו מהשחקנים של מכבי חיפה ובאר שבע אולי זה יעזור להם כי הם חבורה של סמרטוטים אחד אחד מקטן ועד גדול 

אני מסכים שזה חורה, זה הרגיז גם אותי. יש אמצע בין ללכת מכות בסוף המשחק כמו בחיפה באר שבע לבין לחבק את היריבה אחרי שהשפילו אותך. אפילו ייני שאני מאוד אוהב אותו ואת האופי שלו, קשה לי עם מצעד החיבוקים שהיה שם בסוף, חצי שעה לפני חזיזה ניהל איתו קרב דחיפות. 

וכן, שחקנים סטייל חזיזה ואבו פאני זה מה שחסר לנו. קצת ילדי חרא לא היה מזיק. לא סתם בן חיים, ריקן, זהבי ברשימת השנואים של כל היריבות שלנו. זה לא רק כי הם טובים בכדורגל, זה הרבה מעבר לזה. רצינו דור של ערן זהבים וקיבלנו דור של דן ביטונים כאלה. פרווה.

19 דקות לפני, car.garsia said:

וכן, שחקנים סטייל חזיזה ואבו פאני זה מה שחסר לנו. קצת ילדי חרא לא היה מזיק. לא סתם בן חיים, ריקן, זהבי ברשימת השנואים של כל היריבות שלנו. זה לא רק כי הם טובים בכדורגל, זה הרבה מעבר לזה. רצינו דור של ערן זהבים וקיבלנו דור של דן ביטונים כאלה. פרווה.

לא רוצה לא חזיזה ולא אבו פאני.

גם טב"ח בשיא שלו לא היה מתנהג ככה, הם מרשים לעצמם כי השופטים מפחדים מהם, הם לא מכבדים אף אחד, המיץ של הזבל.

1 hour ago, car.garsia said:

אני מסכים שזה חורה, זה הרגיז גם אותי. יש אמצע בין ללכת מכות בסוף המשחק כמו בחיפה באר שבע לבין לחבק את היריבה אחרי שהשפילו אותך. אפילו ייני שאני מאוד אוהב אותו ואת האופי שלו, קשה לי עם מצעד החיבוקים שהיה שם בסוף, חצי שעה לפני חזיזה ניהל איתו קרב דחיפות. 

בדיוק זה. לצערי בלי ריקן, זהבי, סבוריט על המגרש, בנוסף לזה שאין מאמן על הקווים אנחנו נראים כמו מס אשדוד, ייני אחלה קפטן אבל הוא לא האיש שיצעק ויטריף את השחקנים

יש סיבה לזה שעם ריקן על המגרש לא הפסדנו משחק העונה, למרות שהוא פחות נוצץ לוקח אותו למלחמה הרבה לפני קניקובסקי או ביטון הרכים, רק שקראנקה הגאון מחק אותו לגמרי, אפילו בספסל הוא לא שם אותו כי הוא יודע שהשחקנים ישמעו אותו יותר מאת המאמן.

לפני1 שעה , yello said:

לא רוצה לא חזיזה ולא אבו פאני.

גם טב"ח בשיא שלו לא היה מתנהג ככה, הם מרשים לעצמם כי השופטים מפחדים מהם, הם לא מכבדים אף אחד, המיץ של הזבל.

לפני21 שעות , Sawyer said:

עצם העובדה שהמועדון נרפה, מהשחקנים על הדשא דרך השדרה הניהולית ודרך כל עובד מועדון שמאפשר לכל הליגה לדרוך עלינו זה ההפך ממכביזם. ולתת לכולם לזיין אותך בידיעה שאין השלכות זאת אחת הסיבות שהמועדון שלנו והעונה הזאת נראים כך, גם אם זאת לא הסיבה המרכזית להפסד אתמול וזה בכלל לא משנה. 

אני מקווה שבחיי היום יום שלך אתה אדם פחות תבוסתני ועם כמה חוליות לפחות בעמוד השדרה שלך ובעבודה שלך אתה שואף להתקדם ולהצליח. בלי לדעת להבין איפה אתה חלש ואיפה נעשה כלפייך חוסר צדק לא תטעם הצלחות בחיים. 

מספיק עם התבוסתנות והעליבות, אתה מביך.

אפשר להתווכח על תפיסות עולם.

אני ישן טוב בלילה, ואתה?

מעבר לזה, ולאור האופן שבו אתה מתנסח ומשתלח בפורום הזה על בסיס יומי, אין לי רצון, או אפילו סיבה להתייחס אליך - לא יצא מזה כלום

בהצלחה ידידי

לפני1 שעה , קוואזימודו said:

אפשר להתווכח על תפיסות עולם.

אני ישן טוב בלילה, ואתה?

מעבר לזה, ולאור האופן שבו אתה מתנסח ומשתלח בפורום הזה על בסיס יומי, אין לי רצון, או אפילו סיבה להתייחס אליך - לא יצא מזה כלום

בהצלחה ידידי

ישן גרוע מאוד. למה אתה שואל? 

ואני מדבר מסריח, בטח. הכל נכון. אבל לפחות אני לא מתנשא על אנשים ואז בוכה שעושים לי מה שאני שונא.

שים לב. ההודעה שלי אלייך מועתקת אחד לאחד ממה שכתבת למעלה רק שיניתי את הנראטיב לנכון. אותן מילים. 

הגיע הזמן להסתכל במראה גבר.