Jump to content

בן מנספורד חוזר - רשמי

Recommended Posts

59 דקות לפני, itanar said:

נערים א'. נוער אין יותר מדי עילויים.

גם מהמושאלים שלנו אני לא עף. אולי רביבו כמחליף.

לקחנו אליפות איתו אחרי העזיבה של ג'ורדי כי הרכש הגיע מאוד מוקדם והוא היה איכותי מאוד. סבוריט, ז'איר וג'ראלדש במיטבם ובגיל מדוייק. גם צ'יקו הביא מספרים ויוני, פרץ וגלזר פרצו. 

מכבי של היום זה מועדון אחר לגמרי והרבה יותר מסובך לניהול כי הבסיס לא טוב מספיק, כי יש המון אגו ושחקנים מבוגרים שתם זמנם במכבי ובעיקר כי אין מאמן.

לפני5 שעות , הילד בן 30 said:

1. מכבי צריכה מנכ"ל וההגעה שלו מבורכת

2. מכבי צריכה גם מנהל מקצועי, ואם רוצים לתת את הסמכויות למנספורד (כמו שכנראה היה החל מהשנה השניה של מנספורד כשג'ורדי עזב) אז צריך מישהו שיקח את סמכויות הניהול הלא מקצועיות במכבי. לא איכפת לי שיהיה ישראלי אסרטיבי שיטפל בכל הלקרדות שאנחנו אוכלים מבית הדין וההתאחדות.

3. מאמן. 

בכל מקרה היינו צריכים דמות חזקה נוספת במועדון שיש לה גם הבנה מקצועית. היום אני קצת יותר רגוע מאתמול.

גם אני קצת יותר רגוע מאתמול. בן מאנספורד עובד ללא עננת הפייר פליי זה משהו שעוד לא ראינו. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

גם אני קצת יותר רגוע מאתמול. בן מאנספורד עובד ללא עננת הפייר פליי זה משהו שעוד לא ראינו. 

יצא לי לראות את בן נוזף בשני שחקנים של מכבי(לא חשוב שמות) בקרית שלום על חוסר מקצועיות לדברו, היכולת שלו להיות חבר של כולם ומצד שני לשים גבול עבה וברור ולדעת לחתוך דברים כשצריך הוא מטורף. מקצוען בקיצור, לא בטוח שזה יספיק לו הפעם כי המועדון באמת במצב הרבה יותר גרוע מאיך שקיבל והשאיר אותו בן.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

המועדון באמת במצב הרבה יותר גרוע מאיך שקיבל והשאיר אותו בן.

אני לא מסכים, חוסר האמון במערכת היום גדול יותר זה כן, אבל בראייה אובייקטיבית זה ממש לא נכון לטעמי.

היו לא מעט שטויות וכשלונות מקצועיים ב2 העונות האחרונות של ג'ורדי ונכנסנו לקיץ עם יד קשורה מאחורי הגב מבחינת רכש עקב הפייר פליי.

השאלות ה-גדולות כיום זה אם יצחקי חוזר להיות "קפה עם 2 סוכר בדרך אליך בולשיט בן" (בהתחשב בזה שהשלמנו עם המציאות המרה שהוא נשאר במערכת) ואם קראנקה יארוז את הסוודר עם שריקת הסיום של העונה.

8 דקות לפני, אקיטה said:

אני לא מסכים, חוסר האמון במערכת היום גדול יותר זה כן, אבל בראייה אובייקטיבית זה ממש לא נכון לטעמי.

היו לא מעט שטויות וכשלונות מקצועיים ב2 העונות האחרונות של ג'ורדי ונכנסנו לקיץ עם יד קשורה מאחורי הגב מבחינת רכש עקב הפייר פליי.

השאלות ה-גדולות כיום זה אם יצחקי חוזר להיות "קפה עם 2 סוכר בדרך אליך בולשיט בן" (בהתחשב בזה שהשלמנו עם המציאות המרה שהוא נשאר במערכת) ואם קראנקה יארוז את הסוודר עם שריקת הסיום של העונה.

קודם כל חוסר האמון, מצד מיץ' מצד הקהל ומצד השחקנים כלפי הקודקודים.

הסגל האיכותי שהיה לנו בעבר התבגר וכבר לא מתאים. הצעירים שיש לך- אלמוג, חוזז, תורג'מן(השאלה), פיבן, דביטון וכול' לא לרמה של מכבי ולא מספיק טובים פשוט.

תוסיף לזה ירידה ברמה של גלזר ויוני בשונה מאז ואין לנו כמעט כלום.

האליפויות הגיעו עם סגל שנבנה נכון בהתחשב לתקופה אבל הבסיס היה טוב- אצילי, מיכה וכול'.. ועם פגיעה במאמן ובזרים. הלוואי גם הפעם אבל בעיניי המשימה תהיה הרבה יותר קשה.

גם בפעם הקודמת שקיבל את המינוי זה היה לאחר אליפות שלישית ברציפות של יריבה.

מאז הפועל פ״ת בסיקסטיז (בול 60 שנה ליתר דיוק), אף קבוצה לא הניפה בישראל ארבע פעמים ברציפות.

כמו שכתבתי פה לפני כמה שבועות, אם בכר וסבע עוזבים את חיפה בתום העונה, אני מעריך שהצלחת של 23/24 תהיה שלנו. לא בגלל החלטות מקצועיות מבריקות או כדורגל יוצא דופן, אלא פשוט כי זה מה שנראה הכי הגיוני ברמת הנרטיב. 

לפני1 שעה , Cosmic said:

מאז הפועל פ״ת בסיקסטיז (בול 60 שנה ליתר דיוק), אף קבוצה לא הניפה בישראל ארבע פעמים ברציפות.

כמו שכתבתי פה לפני כמה שבועות, אם בכר וסבע עוזבים את חיפה בתום העונה, אני מעריך שהצלחת של 23/24 תהיה שלנו. לא בגלל החלטות מקצועיות מבריקות או כדורגל יוצא דופן, אלא פשוט כי זה מה שנראה הכי הגיוני ברמת הנרטיב. 

בסדר גם אף קבוצה לא לקחה אליפות בזמן ששיחקה בצמפיונס

מתישהו מישהי תיקח כאן אליפות רביעית רצוף ,לא אומר כלום הסטטיסטיקה הזאת זה נועד להישבר .

אם לא נהיה קבוצה יותר טובה שנה הבאה הם גם שנה הבאה יסיימו מעלינו

לפני3 שעות , Cosmic said:

אם בכר (וסבע שאתה כל פעם מציין אותו, אפשר לחשוב) אכן עוזב ומצד שני קראנקה נשאר, אתה עדיין מעריך שהצלחת שלנו ? אין מצב.

בקיץ אמרנו האליפות תהיה שלנו בגלל איביץ.

ואז אמרנו האליפות תהיה שלנו בגלל זהבי.

ואז אמרנו אף קבוצה לא לקחה אליפות בעונת אליפות.

חבל שאנחנו בונים על נראטיבים ולא על קבוצה טובה ומועדון מתפקד. אני מניח שזה היה נותן לנו סיכוי טוב יותר.

19 דקות לפני, turgi said:

חבל שאנחנו בונים על נראטיבים ולא על קבוצה טובה ומועדון מתפקד. אני מניח שזה היה נותן לנו סיכוי טוב יותר.

אפשר גם וגם

סטטיסטיקה זה נחמד אבל אכן נועדה להישבר

אם בכר עוזב זה זעזוע גדול מדי בשבילם בטח עם השובע של אחרי 3 אליפויות

לפני11 שעות , itanar said:

יוני נתן 4 שערים בלחץ בבני יהודה

לא ידענו איך פיבן נראה בכלל

ברסקי גם לא ספר והיה שחקן סגל חשוב באליפות הראשונה

אתה לא תראה שום מושאל שהוא עילוי כי הכל פה בינוני, הם צריכים לקבל את ההזדמנות ולהשתדרג בלייב

לפני4 שעות , Cosmic said:

סבע אפילו לא בפסיק בקבוצה שלהם. הפדופיל הרבה יותר משמעותי שם.

גם אף קבוצה לא לקחה אליפות בעונת ליגת האלופות.

9 דקות לפני, Armagedon said:

ירדן שועה פרוספקט נהדר למנספורד.

רכש ראשון שצריך להגיע בקדנציה 2.0 שלו.

הבנאדם לא מקצוען בלשון המעטה ושום דבר לא ישנה את זה. כשרון גדול, אין לו מה לחפש אצלנו.

לפני1 שעה , Keano said:

אפשר גם וגם

זו גם לא באמת סטטיסטיקה שאפשר לסמוך עליה, אין זיכרון אירועים בכדורגל בין אירועים של שושלת אליפויות של קבוצות. משמע, כל שנה ההסתברויות הן חדשות ואין קשר למאורעות עבר.

(סורי על החפירה אני רואה את זה הרבה והייתי חייב להתבטא פעם אחת בנושא)

33 דקות לפני, John Florence said:

זו גם לא באמת סטטיסטיקה שאפשר לסמוך עליה, אין זיכרון אירועים בכדורגל בין אירועים של שושלת אליפויות של קבוצות. משמע, כל שנה ההסתברויות הן חדשות ואין קשר למאורעות עבר.

גם לא היו הרבה מקרים כאלה שאפשר ללמוד מזה משהו

לפני12 שעות , קובי השועל said:

יצא לי לראות את בן נוזף בשני שחקנים של מכבי(לא חשוב שמות) בקרית שלום על חוסר מקצועיות לדברו, היכולת שלו להיות חבר של כולם ומצד שני לשים גבול עבה וברור ולדעת לחתוך דברים כשצריך הוא מטורף. מקצוען בקיצור, לא בטוח שזה יספיק לו הפעם כי המועדון באמת במצב הרבה יותר גרוע מאיך שקיבל והשאיר אותו בן.

יכול לפחות לפרט מה הייתה חוסר המקצוענות בעיניו?

לפני3 שעות , מנש שער 11 said:

אם בכר (וסבע שאתה כל פעם מציין אותו, אפשר לחשוב) אכן עוזב ומצד שני קראנקה נשאר, אתה עדיין מעריך שהצלחת שלנו ? אין מצב.

סבע ענק. 

הוא היחיד שיכול להחליף שם את שרי בעונה הבאה ולתת להם עומק ב 10.

כן קראנקה לא קראנקה - אנחנו נהיה קבוצה בינונית וניקח בסוף. אולי ב״ש, אבל נראה לי שאנחנו. מרגיש. 

לפני3 שעות , turgi said:

בקיץ שעבר הייתי בטוח שחיפה מניפה שוב קל, הימרתי על דו״ס האמת. 

לא טוען לרגע שאני נביא אבל סתם לפרוטוקול. 

לפני2 שעות , John Florence said:

אליפות היא לא זריקת קוביות או הטלת מטבע.

כשאתה מטיל מטבע ומקבל עץ הסיכוי שיצא שוב עץ הוא 50%, כפי שאמרת - המטבע לא זוכר.

לעומת זאת אליפות בכדורגל לא תלויה בכדור אלא במאמן, שחקנים, שופטים, בעלים ואפילו אוהדים ולכולם יש זכרון.

אני לא טוען אפילו שאליפות רביעית קשה או קלה יותר, אלא שגם אם אני לא יודע את ההשפעה היא קיימת.

לפני5 שעות , Keano said:

אפשר גם וגם

איך השפיעה העזיבה של פאקו על מכבי עם השובע אחרי שלוש אליפויות וטרבל?

לפני17 שעות , itanar said:

מזרחי, רביבו, נידם ובר כהן צריכים להיות חלק מהסגל שנה הבאה. אולי גם עידו שחר ורויזמן אבל אותם פחות ראיתי

30 דקות לפני, turgi said:

איך השפיעה העזיבה של פאקו על מכבי עם השובע אחרי שלוש אליפויות וטרבל?

א' לא לקחנו מאז שעזב 3 שנים אליפות

ב' פאקו רכב על הקבוצה שנבנתה בעונה של אוסקר, ועדיין הביא אחוזי הצלחה די נמוכים. היכולות של בכר לא מותלות בספק.