Jump to content

בן מנספורד חוזר - רשמי

Recommended Posts

2 תהיות:

1. אם הוא היה מגיע סתם ככה, בלי שנכיר אחרי שהקבוצה בה עבד ירדה לליגה 3 באנגליה, האם כולם היו אומרים אותו דבר?

2. בהקשר לסעיף 1, בהנחה והוא חושב שחשיפה אירופאית מינימלית תספיק לו כדי להתגלגל הלאה, המסקנה היא שהוא סתם בא לעשות סיבוב וללכת הלאה.

מקווה שאתבדה. אבל התחושה אומרת שהוא יהיה נהדר, המוח אומר שזה more of the same.

7 דקות לפני, קוסולפוב said:

2 תהיות:

1. אם הוא היה מגיע סתם ככה, בלי שנכיר אחרי שהקבוצה בה עבד ירדה לליגה 3 באנגליה, האם כולם היו אומרים אותו דבר?

2. בהקשר לסעיף 1, בהנחה והוא חושב שחשיפה אירופאית מינימלית תספיק לו כדי להתגלגל הלאה, המסקנה היא שהוא סתם בא לעשות סיבוב וללכת הלאה.

הוא הגיע אליהם כשהם היו באותה ליגה והוא היה היה שם כשהם עלו (הישג רציני עבורם). 

בבלאקפול יש מנהל מקצועי ככה שאני לא יודע כמה אפשר להפיל על מנספורד את האחריות. 

חוץ מזה שאפשר למצוא דברים יפים מאוד בקדנציה שלו שם:

צטט

בן מנספורד מועמד לפרס יוקרתי באנגליה

מנכ"ל מכבי תל אביב לשעבר והיום עושה זאת בבלאקפול, מועמד למנכ"ל העסקי של השנה בעולם הכדורגל האנגלי. מנספורד אחד מ-6 המועמדים לפרס הנחשב הזה

צטט

סימון סאדלר, הבעלים, הודה ש"הידע והמומחיות שלו היו חשובים לי ולכל הצוות של המועדון. הוא משאיר אותנו במקום טוב בהרבה ממה שהיינו בו כשהוא הצטרף". 

בלי קשר, אנחנו יודעים לבד מה הוא שווה. אי אפשר להשוות בין שתי הקבוצות. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא הגיע אליהם כשהם היו באותה ליגה והוא היה היה שם כשהם עלו (הישג רציני עבורם). 

בבלאקפול יש מנהל מקצועי ככה שאני לא יודע כמה אפשר להפיל על מנספורד את האחריות. 

חוץ מזה שאפשר למצוא דברים יפים מאוד בקדנציה שלו שם:

בלי קשר, אנחנו יודעים לבד מה הוא שווה. אי אפשר להשוות בין שתי הקבוצות. 

הלוואי.

כולם פה מוכנים ליותר טוב ממה שיש כעת.

זאת ההחתמה הכי חשובה שאפשר לעשות בחלון הקרוב. יותר ממאמן ומכל שחקן שהוא.

אחרי שלישי ורביעי נוראיים מגיעים חמישי ושישי מאוד מעודדים.

לפני3 שעות , YoniC said:

קשה להתלהב בהתחשב בזה שכל הקאמבקים שלנו אי פעם בערך נכשלו. אני אשכרה לא מצליח לחשוב על קאמבק מוצלח

זהבי, ייני, דור פרץ.. 

1 hour ago, קוסולפוב said:

2 תהיות:

אבל הוא הגיע כי מכירים. זאת בדיוק המהות. וכשהוא הגיע מלידס זה נחשב לצעד טוב וסביר גם בזמן אמת. 

אנשים צריכים לזכור שדווקא עיתוי החתימה מראה יותר מהכל שהוא בא לתת עבודה ולא סתם להיות יצחקי 2

לדעתי גולדאהר התעצבן מהחרא הזה שראינו בגמר ומהמשחק שהוא היה בו, והתחיל להבין בדחיפות מי יתקן כמה שיותר מהר את המועדון

אני גם בטוח שגולדאהר הראה לו כמה המצב שלנו גרוע

1 hour ago, maccabi-king said:

אנשים צריכים לזכור שדווקא עיתוי החתימה מראה יותר מהכל שהוא בא לתת עבודה ולא סתם להיות יצחקי 2

לדעתי גולדאהר התעצבן מהחרא הזה שראינו בגמר ומהמשחק שהוא היה בו, והתחיל להבין בדחיפות מי יתקן כמה שיותר מהר את המועדון

אני גם בטוח שגולדאהר הראה לו כמה המצב שלנו גרוע

רק הקלוזאפים על הפנים שלו במשחקים האחרונים שהיה בהם מספרים את הסיפור,לא צריך מילים ולא צריך שום דבר.

באחד המשחקים היה לו מבט של "עוד שנייה אני תולה פה אנשים על עמוד תאורה בקריית שלום ומשאיר אותם תלויים באוויר כל הלילה"

47 דקות לפני, Raumdeuter said:

רק הקלוזאפים על הפנים שלו במשחקים האחרונים שהיה בהם מספרים את הסיפור,לא צריך מילים ולא צריך שום דבר.

באחד המשחקים היה לו מבט של "עוד שנייה אני תולה פה אנשים על עמוד תאורה בקריית שלום ומשאיר אותם תלויים באוויר כל הלילה"

החיקוי שלו בבובה של לילה מזכיר את מה שאתה כותב חחחח

8 דקות לפני, maccabi-king said:

החיקוי שלו בבובה של לילה מזכיר את מה שאתה כותב חחחח

שלום מיכאלשווילי ביצע את החיקוי מעולה.

1. מכבי צריכה מנכ"ל וההגעה שלו מבורכת

2. מכבי צריכה גם מנהל מקצועי, ואם רוצים לתת את הסמכויות למנספורד (כמו שכנראה היה החל מהשנה השניה של מנספורד כשג'ורדי עזב) אז צריך מישהו שיקח את סמכויות הניהול הלא מקצועיות במכבי. לא איכפת לי שיהיה ישראלי אסרטיבי שיטפל בכל הלקרדות שאנחנו אוכלים מבית הדין וההתאחדות.

3. מאמן. 

בכל מקרה היינו צריכים דמות חזקה נוספת במועדון שיש לה גם הבנה מקצועית. היום אני קצת יותר רגוע מאתמול.

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

1. מכבי צריכה מנכ"ל וההגעה שלו מבורכת

2. מכבי צריכה גם מנהל מקצועי, ואם רוצים לתת את הסמכויות למנספורד (כמו שכנראה היה החל מהשנה השניה של מנספורד כשג'ורדי עזב) אז צריך מישהו שיקח את סמכויות הניהול הלא מקצועיות במכבי. לא איכפת לי שיהיה ישראלי אסרטיבי שיטפל בכל הלקרדות שאנחנו אוכלים מבית הדין וההתאחדות.

3. מאמן. 

בכל מקרה היינו צריכים דמות חזקה נוספת במועדון שיש לה גם הבנה מקצועית. היום אני קצת יותר רגוע מאתמול.

לא רואה שום סנריו שיביאו מנהל מקצועי על הראש של יצחקי ולא רואה סנריו שמפטרים אותו לצערי.

מה שכן, אני עדין מקווה שקראנקה לא ימשיך למרות שגם בגיזרה הזאת אין לי ציפיות גדולות

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

השאלה אם הוא בא לשנתיים-שלוש ועוד פעם נכנס לסחרור? מינוי שהוא לא פלסטר אלא תחבושת, נקווה שלא נכנס לבלאגן אחרי העזיבה

אין לי שום בעיה שהוא יהיה פה לשנתיים. פשוט הפעם יצטרכו למצוא לו מחליף. 

יצחקי צריך לזוז בעיקר כדי שנוכל לגדל דמויות חדשות במועדון, לא כי אהיה מאוד מוטרד מתפקודו כסקאוט 

לפני9 שעות , Sawyer said:

רק מועדון מת באמת יוכיח את זה בכל החלטה שלו, יוכיח שהוא חסר חזון או חשיבה עצמאית קדימה וישתמש הטריקים זולים כדי לייצר מצג שווא של התקדמות..

אבל רק קהל אוהדים מפגר באמת יאכל את זה. ועוד קורא פה אנשים שחושבים שזה אומר שיצחקי או קראנקה הולכים. 

יש לנו קהל של אוטיסטים, חלק משמעותי בעובדה שהמועדון מת ומתדרדר לתהום.

אתה בטוח יודע יותר ממני אבל אפשר להציע התערבות ? כמו שאמרו פה שקראנקה לא פותח את העונה (עזוב שהיה צריך להודיע על פיטורין שלו כבר)

בפן המקצועי, מעבר לאובייס של בניית כוורת מקצועית ראוייה והבאת זרים, מקווה מאוד שהוא ימשיך בקו של הטיפול בצעירים ושילובם בבוגרים בלי פחד, מעניין לראות אם זה היה מכורח המציאות בזמנו או שזה באמת החזון המקצועי שלו עבור המועדון. הוא לטעמי מגיע לדורות לא פחות מוכשרים. רוצה להאמין שזה גם חשוב למיטש עצמו שמשקיע וממשיך להשקיע סכומים אדירים באקדמיה.

56 דקות לפני, אקיטה said:

בפן המקצועי, מעבר לאובייס של בניית כוורת מקצועית ראוייה והבאת זרים, מקווה מאוד שהוא ימשיך בקו של הטיפול בצעירים ושילובם בבוגרים בלי פחד, מעניין לראות אם זה היה מכורח המציאות בזמנו או שזה באמת החזון המקצועי שלו עבור המועדון. הוא לטעמי מגיע לדורות לא פחות מוכשרים. רוצה להאמין שזה גם חשוב למיטש עצמו שמשקיע וממשיך להשקיע סכומים אדירים באקדמיה.

נערים א'. נוער אין יותר מדי עילויים.

גם מהמושאלים שלנו אני לא עף. אולי רביבו כמחליף.