Jump to content

שחקנים עם 0 תרומה

Skankhunt42

Recommended Posts

לפני2 שעות , Originals said:

באיזה עולם הוא נחשב שחקן בית? 

במועדון שכל זין קפיץ שעבר כאן מקבל עודף ליטופים, ולא מעט בגלל הקהל

אחרת לך תסביר את כל הנמושות שנרקבים לך על הספסל ומקבלים שכר אסטרונומי.

18 דקות לפני, MTA For Ever said:

במועדון שכל זין קפיץ שעבר כאן מקבל עודף ליטופים, ולא מעט בגלל הקהל

אחרת לך תסביר את כל הנמושות שנרקבים לך על הספסל ומקבלים שכר אסטרונומי.

מה זאת אומרת בגלל הקהל? 

רציתי לכתוב את זה הרבה זמן אבל העוול/הטילט שמופנה ע"י האוהדים שלנו לדן גלזר הוא פשוט נורא בעיניי באמת. אתמול קראנקה גמר אותנו עם החילוף שלו וההכנסה של יוריס, במערך הזה גלזר ופרץ מפרפרים ועושים הגנה בשביל 2. 

ואני מאשים את הקהל בחילוף הזה כי זה שיש לנו מאמן ליצן זה דבר ידוע אבל העובדה שהוא לא מבין בכדורגל גורמת לו הרבה פעמים לעשות חילופים כדי לרצות את הקהל. לכן, שהקהל רוטן על כל מסירה לא מוצלחת שלו קדימה (הבנו הוא לא יודע למסור קדימה, אם הוא היה יודע למסור קדימה עם היכולות ההגנתיות האדירות שלו הוא לא היה משחק פה, היה בטח באיזה מיינץ) אז זה משפיע על המאמן לעשות חילופים מטופשים.

אתמול לדוגמה הוא היה מצוין הגנתית והציל אותנו כמה פעמים, המערך הזה לא מחמיא לו וכל קשר אחורי אחר היה טובע כנראה שהרבה יותר ממנו במערך הזה. כמעט לכל שחקן ישראלי שמשחק פה ויש לו יכולת מעל הליגה "נתקע" פה כי חסר לו משהו. למיכה יש יכולת מסירה וראיית משחק ברמה אירופאית, אבל כמות שערים מביכה ובעיטה חלשה. דור פרץ בעוצמות פיזיות והצטרפות מקו שני מדהים, אבל סיומת וטכניקה טעונת שיפור.

סה"כ אני הולך בעונה הבאה גם עם גלזר ובטח שגם עם דור פרץ לכל מלחמה (בתקווה שנחזור לשחק 4-3-3 ולהינות משניהם). נטע לביא שנים אכל מאיתנו כאפות כל משחק נגד חיפה וברגע ששמו לידו שחקנים נורמליים בקישור ואימן אותו מאמן נורמלי הוא הפך להיות הקשר אחורי הטוב בארץ. אלברמן בעידן איווניר מצא את עצמו בשער 2 ועונה לאחר מכן הוא הרכיב עם ראדי (וערן בינואר) את אחד הקישורים הכי מפחידים שראיתי אי פעם במכבי. סומך על הצמד גלזר&פרץ, הם לא הבעיה שלנו.

20 דקות לפני, הנדון said:

מה זאת אומרת בגלל הקהל? 

הקהל מכיל אותו ואת היותו שחקן בינוני מינוס רק בגלל שעבר פה במחלקת הנוער.

אם היה מדובר בשחקן אחר, שתמורתו נתת מה שנתת לנתניה ובסופו של יום זו התפוקה שלו בשנתיים האחרונות לא היית רואה שקט סביבו.

Just now, MTA For Ever said:

אם היה מדובר בשחקן אחר, שתמורתו נתת מה שנתת לנתניה ובסופו של יום זו התפוקה שלו בשנתיים האחרונות לא היית רואה שקט סביבו.

לא נראה לי שיש אחד פה שחושב שחוזז מתאים למכבי (סתם דוגמא), עדיין לא בעד לגרש שחקנים בקללות ושריקות בוזז כל עוד השחקן נותן מעצמו מאה אחוז, זה התפקיד של הצד המקצועי. 

6 דקות לפני, הנדון said:

לא נראה לי שיש אחד פה שחושב שחוזז מתאים למכבי (סתם דוגמא), עדיין לא בעד לגרש שחקנים בקללות ושריקות בוזז כל עוד השחקן נותן מעצמו מאה אחוז, זה התפקיד של הצד המקצועי. 

הוא כיוון לגבי דווקא לא לחוזז והוא צודק חלקית. קניקובסקי נותן את ה200 אחוז שלו ונלחם אז אין מה לשרוק לו בוז/לנסות לגרש אותו. אבל ה200 אחוז שלו פשוט לא מספיק, הוא אכזבה עצומה ורכש די כושל. שחקן שבקבוצה טובה יכול להיות משלים שעולה מהספסל ותו לא.

1 hour ago, הנדון said:

לא דיברתי על חוזז.

חוזז הוא שחקן בית שגדל במכבי ושיחק במכבי למעט השאלות והעובדה שהוא עדיין בסגל הוא מחדל שלעצמו.

עבור קניקובסקי חילקת כרטיסי שחקן והשאלה של פארפה ועוד הוספת 2 מיליון ש״ח.

מדובר ברכש שהוא כישלון באופן חד משמעי ומבחינתי הוא מייצג את כל מה שמכבי היום - בינוניות בכל מחלקה ומחלקה ללא יוצא מן הכלל.

שחקנים שנלחמים ונותנים את כל כולם אבל זה לא מספיק היה לנו יותר מדי כאלה ע״ש מושיקו מישאלוף את ליאור ז׳אן ושות׳.

בעיטה לנתניה ויפה שעת אחת קודם.

ההחתמה של יוני מתמודדת על אחת ההחתמות הכי גרועות בתולדות הליגה. איזה מזל שחסכנו 100 אלף יורו במו"מ עם פיזה ומשכנו אותם עד השנייה האחרונה של החלון. מהלך גאוני שייזכר לדורות.

ולא פחות כישלון מערכתי בעיניי, זו העובדה שבאף שלב לא באו אמרו שמכניסים אותו לכושר משחק ויהיה מה, אפילו לא שסיימנו את הסיפור שלנו בקרב האליפות. כמה מחדלים. זו עונת יום כיפור.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

ההחתמה של יוני מתמודדת על אחת ההחתמות הכי גרועות בתולדות הליגה. איזה מזל שחסכנו 100 אלף יורו במו"מ עם פיזה ומשכנו אותם עד השנייה האחרונה של החלון. מהלך גאוני שייזכר לדורות.

ולא פחות כישלון מערכתי בעיניי, זו העובדה שבאף שלב לא באו אמרו שמכניסים אותו לכושר משחק ויהיה מה, אפילו לא שסיימנו את הסיפור שלנו בקרב האליפות. כמה מחדלים. זו עונת יום כיפור.

החתמה שנולדה בחטא

ברגע שפיזה התחילו לעשות שרירים היו צריכים להגיד עד לכאן, שחקן שלא משחק ולא רצוי שם וגם אנחנו אמורים לקבל מהם כמה שקלים יגיע לכאן בסוף בחינם

רק בגלל שיצחקי הבטיח לכהן שיגיע לכאן והוא היה על המווזדות המהלך בושל.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

החתמה שנולדה בחטא

ברגע שפיזה התחילו לעשות שרירים היו צריכים להגיד עד לכאן, שחקן שלא משחק ולא רצוי שם וגם אנחנו אמורים לקבל מהם כמה שקלים יגיע לכאן בסוף בחינם

רק בגלל שיצחקי הבטיח לכהן שיגיע לכאן והוא היה על המווזדות המהלך בושל.

היינו מחכים חצי עונה והיינו מקבלים אותו בחינם.

לפני4 שעות , MTA For Ever said:

הפורום פה חתך ורידים בימים של לפני העסקה, מבחינת מאסט. הוא היה ה10 הנכסף. כדורגל זה המון בדיעבד. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

הפורום פה חתך ורידים בימים של לפני העסקה, מבחינת מאסט. הוא היה ה10 הנכסף. כדורגל זה המון בדיעבד. 

האמת שאני לא

רציתי את דסה ופרץ מאוד זה כן

כן, אני לא חושב שיש פה מישהו שלא היה מביא את יוני בקיץ האחרון.

אי אפשר היה לדעת שזה מה שיהיה ואם היה מגיע בסוף לחיפה ונותן עונה טובה זה היה מעצבן הרבה יותר.

בגזרה הזו אני קצת מאוכזב כי אפשר היה לתת לו יותר זמן משחק ולנסות להתעקש עליו יותר, בטח כששחקנים כמו אילייה, חוזז, אלמוג, דן ביטון וקניקובסקי מקבלים כל כך הרבה צ'אנסים ונותנים כלום.

אין בעיה עם החזרה של יוני, אם הוא פנוי היה חייב להביא אותו, אבל רק בתור שחקן סגל נוסף ולא בתור הקיצוני שחיכו לו כל הקיץ

12 דקות לפני, המכבייה said:

מי שחתך ורידים אין מושג בכדורגל.

גבי מסמל את מכבי הנוכחית,שחקן בינוני מינוס שיכול במקרה הטוב לעלות מהספסל.. וגם זה מול קבוצות קטנות.

בנתניה הוא אהוב ואשמח מאוד שישתמשו בו לטרייד על גנדלמן.

27 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים. בזמנו היה נראה כרכש מצוין, אני מאוד תפסתי ממנו בנתניה. כנראה שמבחינת יכולת ואופי הוא לא יכול להיות שחקן מוביל במכבי. אין מה לעשות , לא כל אחד יודע לעשות את הקפיצת מדרגה. אבל מבחינת רכש-רכש נכון.

4 דקות לפני, hen34 said:

מי שחתך ורידים אין מושג בכדורגל.

גבי מסמל את מכבי הנוכחית,שחקן בינוני מינוס שיכול במקרה הטוב לעלות מהספסל.. וגם זה מול קבוצות קטנות.

בנתניה הוא אהוב ואשמח מאוד שישתמשו בו לטרייד על גנדלמן.

לכן דעת הפורום היא רק דעת הפורום... אין בה דבר מלבד טרנדים, הייפ וחרמנות רכש. לא יודע למי יש מושג בכדורגל, אני רואה פה רק בדיעבד. הרוב פה לא רצה את זהבי ב2012, מה נגיד?

לפני5 שעות , car.garsia said:

רציתי לכתוב את זה הרבה זמן אבל העוול/הטילט שמופנה ע"י האוהדים שלנו לדן גלזר הוא פשוט נורא בעיניי באמת. אתמול קראנקה גמר אותנו עם החילוף שלו וההכנסה של יוריס, במערך הזה גלזר ופרץ מפרפרים ועושים הגנה בשביל 2. 

ואני מאשים את הקהל בחילוף הזה כי זה שיש לנו מאמן ליצן זה דבר ידוע אבל העובדה שהוא לא מבין בכדורגל גורמת לו הרבה פעמים לעשות חילופים כדי לרצות את הקהל. לכן, שהקהל רוטן על כל מסירה לא מוצלחת שלו קדימה (הבנו הוא לא יודע למסור קדימה, אם הוא היה יודע למסור קדימה עם היכולות ההגנתיות האדירות שלו הוא לא היה משחק פה, היה בטח באיזה מיינץ) אז זה משפיע על המאמן לעשות חילופים מטופשים.

אתמול לדוגמה הוא היה מצוין הגנתית והציל אותנו כמה פעמים, המערך הזה לא מחמיא לו וכל קשר אחורי אחר היה טובע כנראה שהרבה יותר ממנו במערך הזה. כמעט לכל שחקן ישראלי שמשחק פה ויש לו יכולת מעל הליגה "נתקע" פה כי חסר לו משהו. למיכה יש יכולת מסירה וראיית משחק ברמה אירופאית, אבל כמות שערים מביכה ובעיטה חלשה. דור פרץ בעוצמות פיזיות והצטרפות מקו שני מדהים, אבל סיומת וטכניקה טעונת שיפור.

סה"כ אני הולך בעונה הבאה גם עם גלזר ובטח שגם עם דור פרץ לכל מלחמה (בתקווה שנחזור לשחק 4-3-3 ולהינות משניהם). נטע לביא שנים אכל מאיתנו כאפות כל משחק נגד חיפה וברגע ששמו לידו שחקנים נורמליים בקישור ואימן אותו מאמן נורמלי הוא הפך להיות הקשר אחורי הטוב בארץ. אלברמן בעידן איווניר מצא את עצמו בשער 2 ועונה לאחר מכן הוא הרכיב עם ראדי (וערן בינואר) את אחד הקישורים הכי מפחידים שראיתי אי פעם במכבי. סומך על הצמד גלזר&פרץ, הם לא הבעיה שלנו.

גלזר היה מזעזע אתמול וכמעט עלה לנו בגול פעמיים. 

החילוף שלו בואן אובריים היה הזוי כי הוא לא ספר את יוריס מאז שהוא בא ואז הוא נזכר לתת לו להיכנס לחצי גמר גביע. איזה שחקן יוכל להיכנס טוב אחרי שלא שיחק עונה שלמה? כמה מטומטם אתה יכול להיות? מה הייתה הבעיה להכניס את גולסה?

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גלזר היה מזעזע אתמול וכמעט עלה לנו בגול פעמיים. 

החילוף שלו בואן אובריים היה הזוי כי הוא לא ספר את יוריס מאז שהוא בא ואז הוא נזכר לתת לו להיכנס לחצי גמר גביע. איזה שחקן יוכל להיכנס טוב אחרי שלא שיחק עונה שלמה? כמה מטומטם אתה יכול להיות? מה הייתה הבעיה להכניס את גולסה?

מחזק. הגול הראשון שקיבלנו בעיקר עליו, יציאה לא אחראית בניסיון חילוץ כדור שכשל שעלה לנו בחור באמצע

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

ממש שם בטופ. זה אפילו לא רכש מאכזב, זה אוויר. 

כאילו לא התקיים מעולם. 

לפני3 שעות , המכבייה said:

הוא גם פתח טוב.

בסיטואציה אז עם קארצב ( שהיה נחוש לעזוב את מכבי כל שנה חדש) זו גם הייתה עסקה סבבה.

לפני22 שעות , Skankhunt42 said:

אני אקח סיכון ואסכם כבר עכשיו בהנחה שהמספרים הנ"ל לא הולכים להשתנות דרמטית ב-3 המשחקים שנותרו עד סוף העונה.

עונה שלמה (!) עברה. 36 משחקי ליגה. להלן שמות השחקנים עם 0 תרומה:

יונתן כהן - 0 שערים, 0 בישולים
מתן חוזז - 0 שערים, 0 בישולים
יוריס ואן אובריים - 0 שערים, 0 בישולים
דור תורג'מן - 0 שערים, 0 בישולים
אילון אלמוג - 0 שערים, 0 בישולים
דן גלזר - 0 שערים, 0 בישולים
רארש איליה - 0 שערים, 1 בישולים

כפי שניתן לראות, מתוך סגל של 25 שחקנים, יש כאן כמות פסיכית של שחקנים עם 0 תרומה!

כמובן, ציינתי כאן רק שחקנים עם אוריינטציה התקפית - כאלו שמשחקים בחלק הקדמי של המגרש.

לא ספרתי שוערים ושחקני הגנה עם 0 שערים ובישולים.

הימור שלי - יצחקי מאריך חוזה לכולם.

תביא סטטיסטיקה דומה משאר הפלייאוף העליון שנראה מה הפער, אולי הוא לא כזה גדול. אני מניח שההגדרה צריכה להיות תרומה של שחקני ספסל, כי דן גלזר ויוריס בהחלט לא נכנסים לקטגוריה של שחקנים עם אוריינטציה התקפית.

לפני3 שעות , המכבייה said:

לכן דעת הפורום היא רק דעת הפורום... אין בה דבר מלבד טרנדים, הייפ וחרמנות רכש. לא יודע למי יש מושג בכדורגל, אני רואה פה רק בדיעבד. הרוב פה לא רצה את זהבי ב2012, מה נגיד?

עזוב הייפ וחרמנות רכש, זה נמצא בעיקר כאן וכמו שציינתי מדובר בשחקן בית שעשה התקדמות דווקא בחוץ, יש לאוהדי מכבי נטייה להתאהב יתר על המידה בשחקני בית.

אני צריך להזכיר לך את ג א ל ?

גבי ללא ספק הוכיח אחרי שנתיים שהוא לא מספיק טוב.

חוזז היה תגלית הפלייאוף אצל איביץ׳ ב 19/20, יש לזה משמעות היום ?

אצלנו הכל בדיעבד.

יש כאלה שמשלמים להם שכר מינורי, ממש שכר מינימום כדי לראות את הדברים בזמן אמת.