Jump to content

רשמים מההפסד לבית"ר בחצי גמר גביע | מועדון מת, נגמרה העונה

Sawyer

Recommended Posts

גיאגון כרגע הוא שחקן של ״כמעט״. 

מפקשש בפעולה האחרונה, תמיד ליד, תמיד ידיים על הראש ופרצוף מיואש.

יש לו פוטנציאל להפוך למכונת מספרים, אבל כדי שזה ייקרה צריך לחזק לו כמה ברגים בקופסא.

מרגיש שזה לא ייקרה במכבי.  

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

1. הוא ירצה ללכת

2. המספרים שלו מבישים

3. הוא בעונת חוזה

1. זה משהו אחר, יש הרבה מה לומר על ההתנהלות של מכבי מול הצעירים שלה, הוא לא הראשון שרוצה לעזוב.

2. לא חולק, אני רק לא חושב שבמכבי הנוכחית זו אינדקציה, הוא לטעמי השחקן שהכי מחוסל בשיטה הזו, ולמרות זאת מייצר המון. ועדיין עיצבן אותי מאוד שלא נתן מספר היום אז אני מבין מאיפה אתה בא.

3. אני חושב שחתם בקיץ ל3 עונות + אופציה לעוד אחת.

1 דקה לפני, Cosmic said:

יש לו פוטנציאל להפוך למכונת מספרים, אבל כדי שזה ייקרה צריך לחזק לו כמה ברגים בקופסא.

מי ייקדם אותו במועדון הזה?

איביץ' יודע לחזק את הצד הטקטי, מיקום וקבלת החלטות.

קראנקה טוב בלזיין את השכל, כדורגל נסוג ואלתור דרך הכדור השני.

אם יש לו שכל הוא ייעשה יוני בקיץ. לתחושתי, גם ניפרד מסבוריט, ג'ורג'ה ודניאל פרץ.

7 דקות לפני, קמחי said:

אם יש לו שכל הוא ייעשה יוני בקיץ. לתחושתי, גם ניפרד מסבוריט, ג'ורג'ה ודניאל פרץ.

איביץ׳ די בז לו להזכירך. 

לדעתי הוא צריך לעבור לליגה אחרת, יעשה לו טוב. אין ספק שהוא מוכשר מאוד. 

סבוריט יישאר כי נוח לו פה. הוא חי טוב ולא צריך להשקיע יותר מדי כדי להיות שחקן מוביל. אני לא רואה אותו חוזר לליגות באמת תחרותיות שצריך לרוץ בהן.  

ג׳ורג׳ה אני לא אבכה אם יעזוב, פרץ כן. 

12 דקות לפני, Cosmic said:

עושה רושם שבקיץ הקרוב הוא יעשה הכל כדי לעזוב. אם זה יהיה תמורת 2-3 מ' יורו אני אחיה עם זה בשלום ושלווה.

1 דקה לפני, Cosmic said:

איביץ׳ די בז לו להזכירך. 

לדעתי גיאגון צריך לעבור לליגה אחרת, יעשה לו טוב. אין ספק שהוא מוכשר מאוד. 

סבוריט יישאר כי נוח לו פה, הוא חי טוב ולא צריך להשקיע יותר מדי כדי להיות שחקן מוביל בליגה. 

ג׳ורג׳ה אני לא אבכה אם יעזוב, פרץ כן. 

איביץ' לא בורך בסבלנות למי ששובר תבניות. לא גלוך ולא פארפה היו his cup of tea.

ועדיין, בספק גדול אם גם היה חביבו, היה משפר את הלקויות אצלו במשחק.

לטעמי סבוריט לא יישאר כאן. מבין את הטיעון, משהו בהרגשה אומר לי אחרת.

לגבי ג'ורג'ה אני מבין. מכבי היא מוצר מפורק שדורש השקעה בעמדות שהן בבחינת הכרח ללא אופציה ישראלית סבירה(עמדות הכנף וה-10). אין לו שום דבר מבריק, אבל הוא טוב בהמון אספקטים. 

משחק שמזכיר דרבים בשנים השחורות, לדעתי היה אחד בדיוק כזה שאלרואי כהן שם לנו את השלישי בסוף כשכל מכבי למעלה

4 דקות לפני, קמחי said:

איביץ' לא בורך בסבלנות למי ששובר תבניות. לא גלוך ולא פארפה היו his cup of tea.

ועדיין, בספק גדול אם גם היה חביבו, היה משפר את הלקויות אצלו במשחק.

לטעמי סבוריט לא יישאר כאן. מבין את הטיעון, משהו בהרגשה אומר לי אחרת.

'

אני לא חושב שהוא היה מקדם את פארפה. פשוט בגלל שהוא לא היה נותן לו לשחק יותר מדי.

לגבי סאבוריט ברור שבאידיאל שלו הוא חוזר לסיים קריירה בספרד, אבל כאן הוא הולך להיפגש עם המציאות. הוא מגן שמאלי, בן 31 שהוסב לבלם. לא חושב שמישהו ישקול בכלל לתת לו חוזה בלה ליגה, בליגה השניה אולי כן, אבל זה יהיה בחצי השכר כאן ובלי הבטחות, לכן אם אתה שואל אותי הוא ינסה לגלגל פה את הקריירה עוד שנתיים.

המשחק מ

לכולם היה ברור שנודח

חייב לציין שסמי עופר משאיר אבק לבלומפילד במסביב של האצטדיון, יש להם דוכני אוכל ממש בחוץ וגם המזנון שלהם בפנים יותר מגוון וטעים משלנו 

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

המשחק מ

לכולם היה ברור שנודח

חייב לציין שסמי עופר משאיר אבק לבלומפילד במסביב של האצטדיון, יש להם דוכני אוכל ממש בחוץ וגם המזנון שלהם בפנים יותר מגוון וטעים משלנו 

היה צריך להחריב את בלומפילד הישן ולבנות אצטדיון חדש מאפס. אחת ההחלטות המטומטמות לעשות לו ״תמא 38״

היית עדין עם הציונים…

פרץ - מתי הביא לנו נקודות? שירד לספסל

לוקאסן- גמר את המשחק עם ההיפקרות שלו

פארפה- למכור

פיבן- פשוט נורא

פרץ- בינוני ומטה

כל המחליפים רק החלישו אותנו

מאמן גיהנום

שוכב על הגב ועוצם עיניים
נקודות לבנות בתוך כל השחור
נושם עמוקות, תישאר רגוע
אני עוד לא מצליח לישון

מחשבות שצפות ממשיכות לנוע
מכווצות את המצח, עיזבו אותי כבר
שעתיים, תנשום, תישאר רגוע
מחשבות שהופכות לחלום

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

לא חושב שאי פעם הייתי כל כך אדיש להפסד במעמד כזה או בגביע בכלל. לא אסון גדול. סיכוי לא רע שאפילו ההפך.

בגדול אני איתך לגבי האדישות, אבל מה מה עם הזכייה ב-04/05 שהבטיחה את ההישארות של קלינגר? גם שם היתה הרגשה שלא נורא אם נפסיד (ולא היינו מאוד רחוקים מזה).

משחק שפשוט מסכם את כל העונה הזאת. תוקפים שולטים, אבל לא מסוכנים, אין שח'נים של תכלס. חוץ מיובא וחצי גויאגון מי כבר היה מסוגל לשים את הכדור ברשת במחצית השנייה? ומי נכנס מהספסל? אלמוג שלא רצו אותו בכלל. 

ואז מקבלים גול שערורייתי ועוד גול מפאול על שחקן. 

שוב מקבלים את כל הבינוניים ישר לפנים. גלזר, שאולי גרזן מדי פעם אבל סורי, אתה לא שחקן הרכב, החור שלו פתח את כל הדרך לשער הראשון ואז פרץ שוב נרדם בהגנה ברחבה ולא סגר לגול, מעבר לזה שבמשחקים צפופים כאלה הוא ממש מיותר, אין לו שטחים לרוץ ושוב הוא זה שמקבל כדורים על ה16 בלחץ ואין לו שום יכולת לעשות משהו שם. 

ביטון, גבי - אין באמת מה להגיד, מביך. 

דניאל פרץ - כבר חודשים אני אומר שהוא בירידה תלולה, תן איזה הצלה שנגיד וואו, מתי זה קרה לאחרונה? 

ואז אתה נזכר שאין כלום בהנהלה, יש מנהל מקצועי ומאמן שהם פשוט שערורייה לשם שלנו עם הנהלה שפשוט לא מתאימה, אפילו חולצה הם לא מסוגלים להעמיד. 

כי ככה זה כשכל החשיבה היא רק אחורה, אתה מוציא חולצת בית שמזכירה עונה שהפסדנו אליפות וגמר גביע... קשה היה לראות את זה בא חחחח

וחוצת חוץ שלובשים פעם אחת ואז מתמכרים לתכלת המזדיין הזה שאני לא זוכר חולצה עם יותר מנחוס ממנה. 

לפני6 שעות , קמחי said:

אנחנו נפרדים מדניאל פרץ

ראיתי עכשיו את התקציר: 

1. אני אומר בוודאות, אין שום סכוי שהכדור עבר את הקו בגול הראשון של יובא, זו שערורייה שהקוון הרים בכלל את הדגל. 

2. דור פרץ ישששששששן איזה כסוי גרוע בגול הראשון. 

3. שוב דור פרץ בשילוב עם פיבן פשוט נותנים לשחקן לעבור בין שניהם כמו שני שוטרי תנועה ואז דניאל פרץ שוב אוכל גול מתחת לרגל, זה כדור אומנם חזק אבל ראהק זה על הגוף שלך. 

4. אין שום ספק שאם שחקן של מכבי קופץ ככה לכדור על גראלדש השופט עוצר את המהלך במקום, לא מבין איך הוואר אישר את זה. 

לפני6 שעות , Cosmic said:

הוא השחקן הכי מוכשר בליגה, אבל הטיפשות משחק, הסיומת העלובה ויכולת המשחק הלא טובה תמנע ממנו להגיע רחוק. 

אי אפשר להצליח ככה בכדורגל. זה אגב לא רק באשמתו. הוא שחקן צעיר שאין מי שיכוון אותו וזאת אחת הבעיות הגדולות במועדון המת שלנו.

אגב איך אבוקסיס הבן זונה שרמוטה לא נכלל בחייב למות? מתי הוא ילך מאיתנו בייסורים כבר הזבל הזה? 

מקלל את הקהל שלנו אחרי הניצחון ואז גם מלכלך עלינו בראיון. בן אדם מטונף. שהמחלה תיקח אותו כבר.