Jump to content

רשמים מההפסד לבית"ר בחצי גמר גביע | מועדון מת, נגמרה העונה

Sawyer

Recommended Posts

הליגה נגמרה מזמן וכבר חודש שאנחנו מחכים למשחק הגביע מול בית"ר. המשחק היחיד עם חשיבות שנותר העונה. אמנם הכל נראה רע אבל זאת ההזדמנות שלנו לצאת מהעונה המסויטת הזאת עם תואר ולמרות שאנחנו זבל חיפה ובש כבר בחוץ אז חייבים לעשות את זה, קראנקה ממשיך עם ההרכבים המתים שלו והתפילות לאלוהים מתחילות.

שופט: מכור. (מהתצוגות הנוראיות העונה, עשה הכל כדי שלא ננצח. הגול שלקחו לנו זה ועדת חקירה, העובדה שאבישי כהן הגיע למחצית השניה אחרי 3 פאולים של 1000% צהוב ומעלה זה לא יאמן, עוד לפחות 5 צהובים לא מגזים שחייבים להשרק שלא נשרקו, גם הגול השלישי שלהם לדעתי אחרי עבירה וגם אם לא אם זה הפוך שורק ודאי. לא שרק לנו פשוט על כלום, רק נגדנו. עשה הכל הכל הכל כדי שלא ננצח והצליח.)

שחקנים: פרץ היה במחצית ראשונה פשוט אדירה, לא חושב שאשם גם בשער השני מה כבר אפשר לעשות משם, אחלה דניאל. דוידזאדה כן החליק בהתחלה ועשה טעויות פה ושם אבל נלחם הכי הרבה, בישל שני שערים, הוציא עוד כמה כדורים שיכלו להגמר בגול. רוסטם. סבוריט מקווה שלא נפצע קשה. לוקאסן לא במשחק חף מטעויות ועדיין בלם עם איכויות שהראה זאת גם היום. ג'רלאדש דווקא לא היה כזה חלש היום, עשה מה שיכל והיה סביר. גלזר ניסה לשחק מהר ולצד/קדימה ועשה זאת ככה ככה, הציל כמה כדורים מדהימים. פרץ ממשיך בכושר הטוב יחסית, לא היה מדהים היום אבל נתן אימפקט בשני צידי המגרש והיה מהיותר טובים בקבוצה. ביטון לא יכול לראות אותו, נורא. מצטער אבל פשוט גרוע באמת. פארפה יצר וניסה הרבה, איים המון על השער (יותר מדי לטעמי) לא היה מספיק מדויק אבל זה מה יש. זהבי כ"כ כואב את הפציעה שלך, אוהב אותך מלך של מכבי ת"א, מקווה שנתראה שוב על המגרש. | גבי שנכנס במקומו היה חלש נרפה ולא מועיל, כרגיל. יובא כבש גול גדול של הרבה רצון ונחישות, כמעט כבש עוד אחד. עשה מה שיכל ודווקא היה יחסית סביר היום. לא שזה הספיק.

פיקנטריה:

- פקקי עולם כרגיל בחצאי גמר

- דחיית המשחק ברבע שעה בגלל הפקקים

- פירו של בית"ר שעוצר את המשחק

- האדשוט מטורף עם קולה לראש של דגני

- תום עונה 22/23.

חייב למות:

שמואלביץ' - זה פשוט משחק מכור אי אפשר להתבלבל כאילו חלש או משהו, בא למכור משחק גם בן אדם נייטרלי שרואה את המשחק לא יכול לפספס. איך הוא חיי? איך זה ממשיך? מה קורה פה?! דיי כבר.

יצחקי - אתה **** במועדון שלי, לך.

קהל:

וואלה מ גדול בסה"כ, חושב שהיה עידוד גרוע כל המשחק ולא יאמן שהקהל שלנו פשוט לא יודע לשרוק בוז או להפעיל לחץ על השופט אנחנו פשוט כלום וזה עלוב כי מזיינים אותנו כמו זומבים ואנחנו שרים באנמיות משהו שלא שומעים מטר מהגוש בטח לא במגרש. לא שזה משנה כי המועדון מת אבל בע גדול. היה סיוט אדיר היום אבל לפחות העונה המסויטת הזאת נגמרה, נאחל החלמה מהירה לסבוריט וכמובן לערן זהבי ונקווה לא להתבזות בסמי ביום שני, מועדון מת קבוצה מתה עונה גמורה - למות.

שני 20:30 בסמי, רק למפגרים ביננו.

הערה לגבי הקהל 

מעבר לזה שהיו הרבה פרצופים לא ידועים וילדים בני 12 שלא יודעים את המילים. 

הארגון חייב להתחיל לחיות קצת את המשחק… 

זה כאילו שרים על קלטת מוכנה מראש ולא חיים את המשחק, לא שריקות בוז שצריך וכו

היה משעמם

שמואלביץ ממשיך להיות השופט הגרוע בליגה, איך לא מפרישים אותו, לא ברור.

שחקנים שנראים נורא כבר חודשיים, כן מאמן לא מאמן, לא יכולים להיראות טוב פתאום.

מוכנים להגיע להתבזות ביום שני.

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

הערה לגבי הקהל 

מעבר לזה שהיו הרבה פרצופים לא ידועים וילדים בני 12 שלא יודעים את המילים. 

הארגון חייב להתחיל לחיות קצת את המשחק… 

זה כאילו שרים על קלטת מוכנה מראש ולא חיים את המשחק, לא שריקות בוז שצריך וכו

היה משעמם

יוחזר אלירן לעמדה

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא חושב שאי פעם הייתי כל כך אדיש להפסד במעמד כזה או בגביע בכלל. לא אסון גדול. סיכוי לא רע שאפילו ההפך.

כנ״ל.

התחושה שלי הייתה שגם אם נעלה, נפסיד בגמר לנתניה.. 

אולי לפחות זה יסתום את הגולל על ההמשך של קראנקה לעונה הבאה.

היה משחק מצחיק. שתי הקבוצות הגיעו כל כך הרבה פעמים למצבים של 4*4 או אפילו עם יתרון מספרי בשליש האחרון. ממש שכונה.

מקווה שכל קשקשני ״איפה דן ביטון היה כל העונה״ הבינו היום ממה השחקן הזה עשוי. אשכים מצמר גפן.

בכללי הוא עושה רושם של בחור מתוסבך למדי, חצי מרגוליס כזה. אם מכבי חפצת הישגים (מה שאני בספק לגביו) - לשחרר בהול. 

בכללי אני די בז לגביע אז ממש לא התבאסתי. 

סיום הולם וראוי לעונה הזו.

4 דקות לפני, Cosmic said:

היה משחק מצחיק. שתי הקבוצות הגיעו כל כך הרבה פעמים למצבים של 4*4 או אפילו עם יתרון מספרי בשליש האחרון. ממש שכונה.

מקווה שכל קשקשני ״איפה דן ביטון היה כל העונה״ הבינו היום ממה השחקן הזה עשוי. אשכים מצמר גפן.

בכללי הוא עושה רושם של בחור מתוסבך למדי, חצי מרגוליס כזה. אם מכבי חפצת הישגים (מה שאני בספק לגביו) - לשחרר בהול. 

בכללי אני די בז לגביע אז ממש לא התבאסתי. 

סיום הולם וראוי לעונה הזו.

פארפה גם מסתבך אותי

שחקן לא ברור 

ביטון כל כך חלש,

איך התלהבתם לי פה ממנו אחרי איזה משחק בגארבג' טיים.

ברגע שסבוריט נפצע אני מאוד חשבתי ורציתי שיעביר את דור לעמדת הבלם ולא יכניס את פיבן.

החילוף של גלזר כל כך לא היה ברור ומיותר.

הפסדנו בצדק, ביתר היו יותר טובים.

אהה עוד דוגמא לאיך שהקבוצה בבלגן ולא מאומנת - 

ראיתי את המשחק בטלויזיה (לא יכלתי להגיע בגלל עניין בריאותי), בפתיחת המחצית קניקובסקי שואל מישהו (לא ניתן היה לראות את מי, מניח שאת ביטון) - אתה באמצע? ענה לו משהו ואז גבי ענה - אה אני?

מה זה????

לגבי הקהל,מה הקטע שנייה אחרי שמקבלים את השלישי לשיר הכל בשביל מכבי ?

העיקר לצחוק על הפועל עם עד המוות הפועל, שהם שרים בנוהל אחרי השפלות שהם אוכלים, איזה מביכים אנחנו.

לא הגיוני שזה יום עבודה של 9 שעות מהרגע שיוצאים מהבית ועד שנכנסים, סבל שלא יאמן.

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

פארפה גם מסתבך אותי

שחקן לא ברור 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

למכור

הכי טוב בהתקפה היום עם יובא בכל הזוועה למרות סיומות מבאסות אחת אחרי השנייה. הבכוח הוא תוצאה של קבוצה שכונה בכללי.

גלזר לא שחקן למכבי. מילא (טוב לא מילא) המוגבלות הטכנית/פיזית שלו, הוא גם טועה מלא בקבלת החלטות ופשוט לא ברמה.

3 דקות לפני, אקיטה said:

הכי טוב בהתקפה היום עם יובא בכל הזוועה למרות סיומות מבאסות אחת אחרי השנייה. הבכוח הוא תוצאה של קבוצה שכונה בכללי.

1. הוא ירצה ללכת

2. המספרים שלו מבישים

3. הוא בעונת חוזה

Just now, zion8 said:

גלזר לא שחקן למכבי. מילא (טוב לא מילא) המוגבלות הטכנית/פיזית שלו, הוא גם טועה מלא בקבלת החלטות ופשוט לא ברמה.

גם אני חושב ככה

קשה לי לראות שחקנים כאלה , אגזים ואומר שמזכיר לי אפילו קצת סגנון כדורגל של ליגות נמוכות 

אבל מה יש לו חסינות ל5 שנים קדימה בגלל שחקן העונה שלקח בעונת האליפות 

מבחינתי כמו שהקבוצה לא הגיעה מוכנה למשחק (אין תוכנית משחק מסודרת להתקיף או להגן),

גם הארגון הגיע לא מוכן.

ישבתי בK תחתון (כי אחרי 3 שעות של פקקים זה מה שנשאר פנוי) ומהצד שלנו היה נשמע כאילו יש תוף אחד גג שניים.

אם אצלנו לא שומעים מה שרים - איך השחקנים ישמעו?

וכמו שכתבו כאן מעליי ואמרתי יותר מפעם אחת העונה - רמת ניתוק מטורפת של הארגון מהסיטואציה.

להוביל בוז בטעויות שיפוט, להגיב בכלל למה שקורה ולמומנטומים שמתרחשים.

לקלל את יצחקי!! 

בכלל הרגיש מהרגע שדרכתי באצטדיון שאנחנו הקבוצה הקטנה שמקום 7 והם קבוצת צמרת.

הקהל שלהם שיחק אותה, הטקטיקה שלהם השתלמה (רואים שהתאמנו לקראת המשחק הזה), המאבקים על כדורים והרצון אשכרה לשחק כדורגל ולנצח.

בקיצור,

הלוואי שיצחקי ישחרר אותנו לעתיד טוב יותר. כל עוד הוא פה (וכל שאר השדרה הניהולית-מקצועית) באמת לא יקרה פה כלום.

דן ביטון כל כך חלש

מי שמבין את המשחק יבחין שמלבד לבקש את הכדור לרגל ולחשוב על עצמו הוא לא עושה כלום

והכי גרוע ? תוקע את שטף המשחק

במתפרצןת שהוא לא מעורב הקבוצה רצה הרבה יותר מהר.

אז כן פה ושם יש מסירה טובה ואולי בעיטה אבל המגרעות עולות על היתרונות בהרבה 

אסור לו להיות פה עונה ( צריך ללכת הרבה לפני ג׳ארלדש)