Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בבית | תוצאה מאכזבת (אך חסרת משמעות) בתצוגת שיפוט מחרידה

Sawyer

Recommended Posts

פעם נוספת השיטה של קראנקה הייתה מאוד בולטת, שאין שיטה ובעיקר הרבה כאוס.

השחקנים כל פעם בעמדה אחרת ולגמרי בטעות, אנחנו מגיעים למצבים בזכות כשרון ולא תבניות מתוחכמות, קשה מאוד לראות את זה. 

זה בלט במיוחד בכל פעם שהייתה עצירה משמעותית (היום היו כמה כאלו) הוא אפילו לא חשב לכנס רגע את השחקנים או אחד מהם ולתת דגשים להמשך המשחק שלא לדבר על שינוי טקטי כשאנחנו בפיגור, כאילו אשכרה היו לו הזדמנויות לסוג של פסק זמן והוא פשוט לא ניצל אותן מסיבה פשוטה - אין לו שום תכנית.

שיהיה לנו בהצלחה עם זה בעונה הבאה.

למישהו הסבר לכמות קהל הרשמית שמתפרסמת? 

16 אלף צופים? רק שער 11 מלא אמור להיות כמעט 5 לא? 

אז סבבה שער היציעים לא מפוצצים אבל גם לא ריקים, איך לפי הכמות הרשמית חצי אצטדיון ריק?

לא ברור. 

1 hour ago, dilen said:

למישהו הסבר לכמות קהל הרשמית שמתפרסמת? 

16 אלף צופים? רק שער 11 מלא אמור להיות כמעט 5 לא? 

אז סבבה שער היציעים לא מפוצצים אבל גם לא ריקים, איך לפי הכמות הרשמית חצי אצטדיון ריק?

לא ברור. 

אסביר שוב, אחרי שיחה עם ראש האבטחה, הנתונים נלקחים בשריקת הפתיחה. כמו שאנחנו מכירים את אוהדי מכבי, דקה 5 במשחק נגד אשדוד זה עוד מוקדם להכנס אז הרבה לא נרשמים ויש עוד בעיות שלא ראוי לפרט כאן.

לגבי ג'ראלדש, זה היה צפוי שמכבי יאכלו את הלקרדה הזאת של ה2 וחצי משחקים טובים שהוא עשה בינואר לפני שמעיפים אותו(זה נוהל של שחקן שהוא מסומן כשחרור ודאי הוא פתאום נהיה פלה) ומאז סוף החלון הוא שוב אותו ג'ראלדש ישן..פריארים לא מתים, קנדיל תחילת השנה נתן משחקים יפים אצל איביץ', קרנקה פשוט לא תופס ממנו בלי סיבה.

גלזר לפני פרץ, לא ברור עד כה איך הדבר הזה קיים בכלל.

ממש קשה לי עם העובדה שהקהל שלנו הוא פשוט כלום ושום דבר בלהפעיל לחץ על שופטים. כל הסמרטוטים הקבועים מגיעים לבלומפילד ומרגישים הכי בבית בעולם.

שימו את עודה אתמול בכל אצטדיון אחר וכבר בדקה 20 הוא מתיישר 

7 דקות לפני, קובי השועל said:

תמם יצחקי וקראנקה .. יש מצב ששלישיית לשחרר את שולי עם אביהו כמנכל תייצר קבוצה טובה יותר.

תוסיף את אנגלידיס

אלוהים איזה צוות כושל

1 hour ago, שמש צהובה said:

לפחות כנעאן קרע צולבת, קצת כיף אחרי הערב המסריח אתמול. שאשדוד וג'קי בן זונה גם יסבלו קצת.

אכן נקודת אור קטנטנה מאמש. 

1 hour ago, שמש צהובה said:

לפחות כנעאן קרע צולבת, קצת כיף אחרי הערב המסריח אתמול. שאשדוד וג'קי בן זונה גם יסבלו קצת.

8 דקות לפני, Sawyer said:

אכן נקודת אור קטנטנה מאמש. 

אפשר להתנחם בזה שלא קנינו אותו בינואר, אבל איך אפשר שזה יהיה משהו משמח? מסכן הילד. (וג'קי כל מה שרשמתם)

1. הפציעה תמנע מאיתנו לקנות שחקן בינוני+ המלא כסף בתור מושיע מה שיסתבר כלא כזה+ ערבי שיעשה בלאגן עם הקהל והקהל איתו

2. אתמול שחקני אשדוד בכוונת תחילה באו לגמור את המחצית השניה שלא יהיה כדורגל. נפילות התחזויות, השכבויות, כל מה שמגעיל אותי בכדורגל.

אז אחד מהם קיבל את הקארמה בפנים, אז הוא יצטרך לסבול ולעבוד קשה מאוד. גם אני סבלתי בגללו אתמול - שמח שזה קרה. מגיע לו.

סתם מצחיק ומעציב אותי בו זמנית להסתכל על הטבלה.

הקבוצה עם ההגנה הטובה ביותר,ההתקפה הטובה ביותר והכי מעט הפסדים בליגה נמצאת 9 נקודות ממקום ראשון ,

האם היה תקדים כזה?

לפני2 שעות , Sawyer said:

1. הפציעה תמנע מאיתנו לקנות שחקן בינוני+ המלא כסף בתור מושיע מה שיסתבר כלא כזה+ ערבי שיעשה בלאגן עם הקהל והקהל איתו

2. אתמול שחקני אשדוד בכוונת תחילה באו לגמור את המחצית השניה שלא יהיה כדורגל. נפילות התחזויות, השכבויות, כל מה שמגעיל אותי בכדורגל.

אז אחד מהם קיבל את הקארמה בפנים, אז הוא יצטרך לסבול ולעבוד קשה מאוד. גם אני סבלתי בגללו אתמול - שמח שזה קרה. מגיע לו.

זה. תודה

21 דקות לפני, ברווז צהוב said:

הקבוצה עם ההגנה הטובה ביותר,ההתקפה הטובה ביותר והכי מעט הפסדים בליגה נמצאת 9 נקודות ממקום ראשון ,

האם היה תקדים כזה?

ליברפול 18/19

הפסד 1 לעומת 4 של סיטי.  22 שערי חובה לעומת 23 של סיטי. רק בשערי זכות קצת פחות מסיטי- 89 לעומת 95.

נגמר בהפרש של נקודה ביניהן (98-97)

ואצלנו בעונת 15/16 - ב"ש לקחה אליפות בשתי נקודות מאיתנו. שנינו עם 3 הפסדים, ההבדל הוא תיקו אחד יותר לנו.

אנחנו והם ספגנו 24 ואנחנו כבשנו 10 יותר, 76 לעומת 66

בכל מקרה, לא כמו מה שקורה העונה.

מישהו יכול לבדוק בהתאמה את המחזורים שהכימיקלים איבדו בהם נקודות למשחקים שבהם שילשלנו ולא ניצלנו את המעידה ?

לא חייב להוסיף את התיקו בנוהל מולם בבלומפילד

קבוצה של פחי זבל נוצצים.

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

מישהו יכול לבדוק בהתאמה את המחזורים שהכימיקלים איבדו בהם נקודות למשחקים שבהם שילשלנו ולא ניצלנו את המעידה ?

חשבתי על זה אתמול בדרך לבית. לא בדקתי, אבל אני בטוח שלא קרה העונה פעם אחת שהם לא ניצחו ואנחנו כן ניצחנו באותו מחזור.

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא חייב להוסיף את התיקו בנוהל מולם בבלומפילד

קבוצה של פחי זבל נוצצים.

טוב, בדקתי כי הייתי חייב, הופתעתי

מחזור 5 הם הפסידו 3-0 להפועל ירושלים, אנחנו ניצחנו את ביתר 4-0

מחזור 7 הם הפסידו 1-0 לריינה, אנחנו ניצחנו בדרבי 3-0

מחזור 20 הם עשו 0-0 עם ריינה, אנחנו עשינו 0-0 בדרבי

מחזור 21 הם עשו 1-1 עם חדרה, אנחנו עשינו 1-1 עם סכנין

מחזור 23 הם הפסידו 3-1 לאשדוד, אנחנו ניצחנו 1-0 את באר שבע

מחזור 31 הם הפסידו 2-1 להפועל ירושלים, אנחנו עשינו 1-1 עם אשדוד

17 דקות לפני, ג'ורדי said:

יפה שאתם מאמינים שעצם זה שכנעאן קרע את הצולבת ימנע מברק יצחקי המנג׳ר המהולל להביא אותו בקיץ

יירכש עכשיו וכשיחלים יהיה "הרכש של ינואר" כמובן, יצחקי בסתר בטח שמח כי זה מרסק לכנען את המחיר.

לפני3 שעות , ברווז צהוב said:

האם היה תקדים כזה?

זה הנתון הכי שיקרי שיש מסתבר.

שמישהו יכין סרטון של כל השערים שמכבי ספגה השנה בדגש מאז שהגיע לכאן הבחור הספרדי עם הקסדה על הראש והסטייל שנת 2009 עם הסריג מעל המכופתרת כדי שנבין את הרפיסות והעולב.

לפני19 שעות , אקיטה said:

מעריך את זאדה מאוד, הראה יכולת לא רעה בכלל העונה אבל מכבי לא יכולה להמשיך לסחוב עם שחקן כמוהו שצריך "טיפול" מיוחד במסירות אליו כדי שיצליח להשתלט נורמלי על הכדור ולהעביר מסירה מדויקת למען השם. כל מסירה שהיא טיפל'ה קשה אליו זה כדור שלג מתגלגל שמחדיר פאניקה. זה תוקע את שטף ההתקפה יותר מהכל.

לוקח את רביבו עליו מליון אלף פעם.

ממה שאני שומע רביבו לא לרמה של מכבי לפי אוהדי הפועל ירושלים. הם ממש לא מתלהבים ממנו. 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממה שאני שומע רביבו לא לרמה של מכבי לפי אוהדי הפועל ירושלים. הם ממש לא מתלהבים ממנו. 

ראיתי כמה משחקים שלו איתם והיה סולידי ביותר.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הייתי מביא את ליידנר מאוסטריה

6 דקות לפני, אקיטה said:

ראיתי כמה משחקים שלו איתם והיה סולידי ביותר.

סולידי בהפועל ירושלים זה מספיק למכבי? לא יודע…

לא הייתי רוצה לפתוח את העונה הבאה איתו ועם זאדה כמגנים הפותחים שלנו.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סולידי בהפועל ירושלים זה מספיק למכבי? לא יודע…

לא הייתי רוצה לפתוח את העונה הבאה איתו ועם זאדה כמגנים הפותחים שלנו.

אין ברירה אחרת.