Jump to content

מחוץ למגרש אנחנו מכבי "הזונה של חיפה" תל אביב

Sawyer

Recommended Posts

אי אפשר להתכחש למציאות, אמנם על המגרש אנחנו עומדים איתם, סוגרים 12 שנה בלי להפסיד בבלומפילד ובמאזן מפחיד מולם.

אבל מי שראה את המשחק אתמול וקם היום לתקשורת שהראשיות בכל האתרים הם שחיפה קופחה ובגלל הואר לא ניצחה בזמן שבמציאות אובייקטיבית היה שיפוט מכור נגדנו עם אדומים לסק ודאי כשאף בן אדם אובייקטיבי לא יכול להגיד אחרת - וכל התקשורת מוצפת מציאות האלטרנטיבית החדשה ואנחנו שותקים כרגיל - התמונה ברורה. 

לא משנה המציאות לא משנה מה קורה. הם שולטים לחלוטין בשיח. הפכנו להיות הזונה שלהם, האחות הקטנה שדורכים עליה ולא יכולה לעשות כלום.

מתבייש במועדון שנותן שידרכו עליו ככה, מתבייש בכל מי שקשור בניהול של מכבי ונותן לזה לקרות. אנחנו מועדון בגסיסה בכל כך הרבה קטגוריות. עצוב. 

הם(יותר נכון שחר) שולטים בכל מה שקשור לכדורגל ישראלי, זה כבר לא רק התקשורת. היינו צריכים לעשות משהו כשזה רק התחיל, היום כבר אין מה לעשות לדעתי. 

אולי יש אולי אין, אבל חייבים להכיר בזה. 

מבאס להגיד את זה ונכון שעצם זה שהם מפחדים מאיתנו ומחרבנים מולנו על המגרש רוב הזמן מטשטש את זה. אבל הם שולטים שליטה מלאה בכדורגל הישראלי ואנחנו פשוט הזונות שלהם. תקשורת שיפוט דיינים איגוד הכל הכל הכל שלהם ואנחנו כלום. חסרי משמעות חסרי השפעה. 

זה קיצוני כמה שהם הפכו להיות מפלצת וכמה אנחנו ונס ציונה אותה השפעה.

Just now, BMTA said:

בחייאת תשנה את הכותרת ואל תתן לחם לכלבים האלה 

כן זה עובר לי בראש אבל זאת המציאות - בכל מה שקשור מחוץ לדשא זאת המציאות לחלוטין.

• Sawyer changed the title to מחוץ למגרש אנחנו מכבי "הזונה של חיפה" תל אביב

זה הגיוני שבכר מנהל מו"מ מול רד סטאר כבר חודשיים ואף כתב שלהם לא דמיין לפרסם את זה? בסוף זה התפוצץ ובכלל גידי ליפקין העורך של וואן פרסם את זה. הכל עובר שם סלקציה מול הדובר של חיפה, מה מפרסמים, איך מפרסמים.

שליטה אבסולוטית בתקשורת, בבתי הדין ובאיגוד השופטים. מישהו עם ביצים חייב לחשוף את זה ולעשות לזה סוף.

20 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה זו הכותרת הזאת 

הכותרת הכואבת והעצובה והלא נעימה שאנחנו מנסים להתכחש אליה אבל היא לחלוטין המציאות. 

שליטה מוחלטת בהתאחדות במנהלת בשיפוט באתרי הספורט בדיינים בשיח הציבורי - הכל.

אשכרה אחרי אתמול יש 2 גישות שונות שאפשר לשמוע 

1. כמה זאת נקודה חשובה לחיפה וכמה זה גול של אליפות ואיזה מלכים הם

2. שחיפה קופה והואר הרג אותה והשיפוט היה לטובתנו

אם ראית את המשחק אתה מבין. הכל כאן מכור. הכל כאן מהונדס. והנסיון שלנו להגיב נראה כמו איזה מימר רנדומלי בוכה על השיפוט כשהוא נס ציונה מול חיפה. זאת המציאות. זה מי שהפכנו להיות.

11 דקות לפני, Sawyer said:

הכותרת הכואבת והעצובה והלא נעימה שאנחנו מנסים להתכחש אליה אבל היא לחלוטין המציאות. 

שליטה מוחלטת בהתאחדות במנהלת בשיפוט באתרי הספורט בדיינים בשיח הציבורי - הכל.

אשכרה אחרי אתמול יש 2 גישות שונות שאפשר לשמוע 

1. כמה זאת נקודה חשובה לחיפה וכמה זה גול של אליפות ואיזה מלכים הם

2. שחיפה קופה והואר הרג אותה והשיפוט היה לטובתנו

אם ראית את המשחק אתה מבין. הכל כאן מכור. הכל כאן מהונדס. והנסיון שלנו להגיב נראה כמו איזה מימר רנדומלי בוכה על השיפוט כשהוא נס ציונה מול חיפה. זאת המציאות. זה מי שהפכנו להיות.

מדכא ועצוב אבל אתה צודק.

ערוצי התקשורת שייכים לחיפלה.

חוסר אונים. יש לזה השפעה עצומה וכל כך מתסכל המצב הזה ואיך שזה נשמע מהצד למי שלא מעורה בקרקס שהולך כאן

השיפוט אתמול היה חד צדדי ברמה קיצונית. אנשים מסתכלים רק על ההחלטות שמצריכות ואר ולא מבינים כמה כל השריקות הקטנות משמעותיות וכמה שאין פה אחידות

זה הכל שחר שדואג להתערבב עם כולם ואצלנו לא מתעסקים בכלום; לא במציאת שחקנים חדשים ולא בקומבינות איפה שצריך כי בסופו של דבר ככה הכל עובד פה. 

הכדורגל פה מושחת כמו הרבה דברים במדינה, לדעתי אם מכבי תיזום חקירה כמו שריאל חוקרת את ברצלונה בענייני שופטים - נמצא הרבה דברים. 

בכל עונה השופטים דואגים להם לכמה נקודות במהלך העונה. 

רק במשחקים מולנו אני זוכר ככ הרבה; 

- השנה פסילת שער חוקי של דור פרץ שהיה מוביל לפחות ל5-0 ושירים חדשים עליהם

- בפלייאוף שנה שעברה (ניצחנו 3-1) אבל פסילת שער חוקי של פריצה היה נותן 2-0 בדקה 50. 

- אני זוכר גם מתישהו שהובלנו עליהם 2-0 בסמי ולא נתנו לנו פנדל בדקה 70 (לדעתי על אלירן עטר יכול להיות שמתבלבל) ואז הם חזרו 2-2. 

- ורק אתמול אדום בדקה 68 שהגיע לסק (ע״ש לוקאסן איפה האחידות?) שכנראה היינו מנצחים אחריו את ה2/3-0 הרגיל שלנו.

On 5.4.2023 at 10:15, Sawyer said:

אי אפשר להתכחש למציאות, אמנם על המגרש אנחנו עומדים איתם, סוגרים 12 שנה בלי להפסיד בבלומפילד ובמאזן מפחיד מולם.

אבל מי שראה את המשחק אתמול וקם היום לתקשורת שהראשיות בכל האתרים הם שחיפה קופחה ובגלל הואר לא ניצחה בזמן שבמציאות אובייקטיבית היה שיפוט מכור נגדנו עם אדומים לסק ודאי כשאף בן אדם אובייקטיבי לא יכול להגיד אחרת - וכל התקשורת מוצפת מציאות האלטרנטיבית החדשה ואנחנו שותקים כרגיל - התמונה ברורה. 

לא משנה המציאות לא משנה מה קורה. הם שולטים לחלוטין בשיח. הפכנו להיות הזונה שלהם, האחות הקטנה שדורכים עליה ולא יכולה לעשות כלום.

מתבייש במועדון שנותן שידרכו עליו ככה, מתבייש בכל מי שקשור בניהול של מכבי ונותן לזה לקרות. אנחנו מועדון בגסיסה בכל כך הרבה קטגוריות. עצוב. 

נושא הכי מדוייק שיש

וואלה התלבטתי אם לכתוב הודעה בסגנון בנושא vs תקשורת 

הרפיסות שלנו בתקשורת היא יותר אפילו מהבתי דין וכל שאר השחיתות מסביב 

הגניבת דעת שם מובילה ל''טעויות השיפוט'' הקבועות נגדנו כל משחק כולל שאנחנו מביסים

הייתה לי תקווה להתעוררות כשיצאו בהצהרות שנלחמים בסטופ5 אולי הקו חשיבה הדפוק הזה ביחס לתקשורת זה רק בגלל האחראיים על זה בהנהלה אבל אני מיואש שיבוא שינוי גם במקרה ויעיפו את עופר רונן כי כמו שכתבת אחי זה בכל נושא פשוט רפיסות 

On 5.4.2023 at 11:07, ת"א שלנו said:

מה זו הכותרת הזאת 

המציאות

אם לא אתם הם היו ממשיכים לחבק את פשכה 

כמו שמזמינים את ריינשרבר להרצות לשחקנים

מועדון רופס

ממתי זה לא היה ככה ?

כל הבעיות אצלנו.

כשמכבי הייתה טובה בכל החזיתות היו מתעסקים בנו נון סטופ וכולם בוכים על כמה שמכבי שולטת והנה הופכת למכבי כדורסל. 

תן להם להינות מהתהילה הקצרה, הם כבר בסוף.

On 6.4.2023 at 09:13, YallaMaccabi said:

זה הכל שחר שדואג להתערבב עם כולם ואצלנו לא מתעסקים בכלום; לא במציאת שחקנים חדשים ולא בקומבינות איפה שצריך כי בסופו של דבר ככה הכל עובד פה. 

הכדורגל פה מושחת כמו הרבה דברים במדינה, לדעתי אם מכבי תיזום חקירה כמו שריאל חוקרת את ברצלונה בענייני שופטים - נמצא הרבה דברים. 

בכל עונה השופטים דואגים להם לכמה נקודות במהלך העונה. 

רק במשחקים מולנו אני זוכר ככ הרבה; 

- השנה פסילת שער חוקי של דור פרץ שהיה מוביל לפחות ל5-0 ושירים חדשים עליהם

- בפלייאוף שנה שעברה (ניצחנו 3-1) אבל פסילת שער חוקי של פריצה היה נותן 2-0 בדקה 50. 

- אני זוכר גם מתישהו שהובלנו עליהם 2-0 בסמי ולא נתנו לנו פנדל בדקה 70 (לדעתי על אלירן עטר יכול להיות שמתבלבל) ואז הם חזרו 2-2. 

- ורק אתמול אדום בדקה 68 שהגיע לסק (ע״ש לוקאסן איפה האחידות?) שכנראה היינו מנצחים אחריו את ה2/3-0 הרגיל שלנו.

היה גם אלמוג רץ לבד מול שוער והחליטו לתת עבירה להגנה במצב 2-0 שנה שעברה(ב3-2 המפורסם שלהם)

אתמול אגב שוב אדום בוהק שהשופט החליט לתת רק צהוב והואר לא מתערב

הואר בארץ ירוק ואף אחד לא מתערב

1 hour ago, erantheking21 said:

היה גם אלמוג רץ לבד מול שוער והחליטו לתת עבירה להגנה במצב 2-0 שנה שעברה(ב3-2 המפורסם שלהם)

אתמול אגב שוב אדום בוהק שהשופט החליט לתת רק צהוב והואר לא מתערב

הואר בארץ ירוק ואף אחד לא מתערב

ואתה יודע מה יפה? האדום הבוהק הזה אפילו לא נכנס לתקציר...

הכל מכור.

יכול להיות שזה נכון, אבל אותי כאוהד קודם כל מעניין מה קורה במגרש.

האמת היותר כואבת היא שאנחנו קבוצה לא מספיק טובה בשביל לקחת את האליפות. אם היינו טובים, ועושים את העבודה במגרש ומובילים את הליגה, אז אף אחד לא היה שם זין על איזה שטויות כותבים ומתבכיינים באתרי ספורט. 

לפני1 שעה , Lahav8 said:

יכול להיות שזה נכון, אבל אותי כאוהד קודם כל מעניין מה קורה במגרש.

האמת היותר כואבת היא שאנחנו קבוצה לא מספיק טובה בשביל לקחת את האליפות. אם היינו טובים, ועושים את העבודה במגרש ומובילים את הליגה, אז אף אחד לא היה שם זין על איזה שטויות כותבים ומתבכיינים באתרי ספורט. 

חוץ מהאליפות שהפסדנו לבאר שבע, האליפות הראשונה שלהם/הרביעית שלנו שנשדדה מאיתנו בצורה פושעת אחריי תצוגות שיפוט וטעויות שיפוט שטרם נראו, מהלכים חסרי פרופורציות נגד שחקני מכבי בבתי הדין כדי לעצור אותנו וכמובן התאחדות של כל הקבוצות עם התקשורת נגד המועדון. אליפות אחת נלקחה לנו כבר.

אז תפסיקו לכתוב את החרא שאם אנחנו טובים זה לא משנה. זה תמיד משנה. כן. אפשר לקחת אליפות על הראש שלהם, זה פי אלף יותר קשה. צריך להתרכז בשתי המשימות.

שליטה מוחלטת בתקשורת ובשיח.

יענקלה ואנשיו הם ה״ג׳ורג׳ סורוס״ של הליגה..

-

לגבי מכבי - אני טוען שהיינו ממזמן חייבים סוג של קצין עיתונות ואיש בולדוזר בהתאחדות

כזה שיודע להדוף עניינים שליליים, שער לעניינים ומומחה להציף נושאים לטוב ולרע. 

לפני14 שעות , Sawyer said:

חוץ מהאליפות שהפסדנו לבאר שבע, האליפות הראשונה שלהם/הרביעית שלנו שנשדדה מאיתנו בצורה פושעת אחריי תצוגות שיפוט וטעויות שיפוט שטרם נראו, מהלכים חסרי פרופורציות נגד שחקני מכבי בבתי הדין כדי לעצור אותנו וכמובן התאחדות של כל הקבוצות עם התקשורת נגד המועדון. אליפות אחת נלקחה לנו כבר.

אז תפסיקו לכתוב את החרא שאם אנחנו טובים זה לא משנה. זה תמיד משנה. כן. אפשר לקחת אליפות על הראש שלהם, זה פי אלף יותר קשה. צריך להתרכז בשתי המשימות.

שכחת את הסמים לפחות באחת מהאליפויות שלהם

43 דקות לפני, Arthur Read said:

שכחת את הסמים לפחות באחת מהאליפויות שלהם

השורה התחתונה היא שגנבו לנו אליפות שם, היינו אחרי 3 רצופות והקהל (והמועדון?) היה שבע אז זה איכשהו החליק. אבל זאת אליפות שגנבו לך מחוץ למגרש חד משמעית, כל כך הרבה ארועים לא כשרים ולבסוף הפסדת את האליפות על פער כל כך קטן. אין שאלה לאן זה היה הולך בעונה ספורטיבית הוגנת ללא הטיה נגדנו. 

אז נכון, העונה גם בתנאים הוגנים ככל הנראה לא היינו לוקחים כי אנחנו זבל ואפילו לבש יש יותר סיכוי מאיתנו ועדיין, הדברים האלו קורים ביגטיים ומשפיעים ויכולים להכריע גורל אליפות גם כשיש לך קבוצה טובה ואתה עושה את הדברים נכון אז כל התירוצים האלו של תתרכז בעצמך וזה לא מה שקובע את גורל האליפות או כשאנחנו טובים זה חסר משמעות וכו' וכו' זה פשוט לא נכון. פשוט סתם קלישאה של שרמוטות ואובר אובייקטיבים.

On 5.4.2023 at 10:35, Sawyer said:

כן זה עובר לי בראש אבל זאת המציאות - בכל מה שקשור מחוץ לדשא זאת המציאות לחלוטין.

התיאור שלך מדוייק ואני מסכים עם התוכן אבל בחירת הכותרת מתנגשת לי עם המכביזם שלנו, משהו לוזרי בכותרת 

הפיתרון לחיפה, הקסקט והתקשורת המזורגגת שלהם זה רק מכבי חזקה שתנצח את כולם עם כל העזרה שייקבלו מהשופטים וההתאחדות המושחתת.

תרימו את הראש, אני בטוח שנחזור בגדול.

אני מסכים עם עיקרון הכולל שכל התקשורת, ההתאחדות והשופטים בצד שלהם. זה אין ספק והגב התקשורתי שהם מקבלים מוכיח את זה מעל לכל ספק.

אבל בל נשכח - מקצועית אנחנו כבר שנתיים (ואפילו שלוש מאז הפרשייה של אצילי ומיכה) פח אשפה מהלך.

כל הליקוקים שאתם קורים עליהם בתקשורת והסבל שאנחנו עוברים עכשיו, יש רק תרופה אחת - לבנות קבוצה ומועדון מסודר כמו בימי ג׳ורדי ולקחת להם אליפות על הראש!

זאת התרופה. זה מה שהם עשו לנו, זה מה שאנחנו עשינו באליפויות הראשונות עם ג׳ורדי, זה מה שב״ש עשתה לנו ב-2016 וזה ה שאנחנו עשינו לב״ש ב-2019.

זה בסוף, יפתור את כל החרא שאנחנו רואים פה.

הרי גם לפני שהם חזרו לקחת אליפויות בשנים האחרונות התקשורת ליקקה להם כשהם היו אפילו בפלייאוף תחתון (עונת 2017/18).

זה לא שינה ואנחנו זללנו אליפויות על הראש שלהם ושל ב״ש.

אני רוצה להתרכז במה קורה אצלנו. 

השדרה הניהולית מזעזעת והיא זו שמקרינה עם על הצוות המקצועי והשחקנים - קבוצה בלי שחקני קו כבר 3 שנים, בלי חלוץ מחליף ועם שחקנים בינוניים (ראו ערך מתן חוזז ואילון אלמוג שחזר מאוסטריה אחרי 4 חודשים בלבד).

ברגע שנתקן את זה - זה לא כבר לא ישנה שהתקשורת והשופטים בצד שלהם.

בחייאת, עברנו צוררים גדולים יותר מחיפה של השנים האחרונות - אבוקסיס וטועמה, שלמה שרף, משה פרימו הן רק דוגמאות קטנות למה עברנו בשנים עברו.

ברגע שניקח להם שושלת על הראש - הכל יסתדר לטובתנו.

שרק יבנו מחדש את שדרת הניהול של המועדון, עם תואם ג׳ורדי ומאמן מוכח (או מאמן טוב ישראלי), להביא רכש תקין ושחקני קו איכותיים - והאליפות תחזור הביתה.

תמיד חשוך לפני עלות השחר, יגיע היום שבו נשתין עליהם בקשת ובסוף הגלגל יתהפך בחזרה - אנחנו נזיין את חיפה על השנים הללו בצורה הרבה יותר חזקה ממה שעשינו בעשור האחרון.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic