Jump to content

שרון תמם תעזוב את מכבי בסוף העונה

Raumdeuter

Recommended Posts

אנשים פה הזייה, באמת. עוד ממשיכים בפנטזיה שהיא פוטרה ושזה חלק מתוכנית פיטורים רחבה.

כאילו גם אם נזרום עם הפנטזיה המוזרה שלכם, למה לא פיטרו את יצחקי איתה? לא מבין אותכם.

2 דקות לפני, Dalembert said:

וה-1 הכי פחות משמעותי. 

ככל שאני חושב על זה, נדמה לי שזה צעד שדווקא מבשר דברים לא טובים

ברור שלא, בעיקר בגלל שזה בא ממנה ולא ממיטש.

4 מאמנים (ומקווה שהחמישי בדרך) כבר עזבו ועכשיו עוד דמות מקצועית בכירה. מעניין מתי יפול האסימון על ג'ק ויצחקי. 

לפי איך שהיא דיברה זה צעד שלה חד משמעית. בכל זאת לא אהבתי את האימפוטנטיות שלה בכמה תחומים, מקווה שנקבל מישהו אסרטיבי יותר.

11 דקות לפני, Keano said:

מעניין מי ימונה לתפקיד, הייתי שמח אם זה היה מאירי אבל גם מנכ"ל זר בסגנון מנספורד יכול ללכת

רק זר ואופציה אחרת מיותרת

מצד אחד אני מבין מה סוייר אומר, שגולדהאר לא חשב שהיא הבעיה או שצריך לשנות, אבל אולי דווקא עכשיו זה יניע אצלו תהליך מחוסר ברירה. 

צטט

מועדון מכבי ת''א נרגש להודיע כי ברק יצחקי יקודם בסוף העונה לתפקיד מנכ"ל המועדון ובכך יפקח גם על הצד המסחרי של המועדון. ג'ק אנגלידיס בירך: "אנחנו מרוצים מהתפקוד של ברק במועדון ומאושרים לראות דמות שצמחה מתוך המועדון ומתקדמת לתפקידים הבכירים ביותר ומאחלים לברק בהצלחה ואריכות שנים בתפקיד" המנכ"לית היוצאת הוסיפה "אני רוצה להודות למועדון על הדרך המשותפת שעברנו ביחד ועל ההזדמנות שניתנה לי, לא קל לעזוב מקום שהיה בשבילי בית אבל לפעמים בחיים צריך לקבל החלטות קשות ולהתקדם. אני רוצה מכאן למסור המון הצלחה לברק יצחקי בתפקיד"

רץ בוואטסאפ, נקווה שבדיחה בלבד.

חייבים מנכ"ל זר. החסרון הוא שלזר יקח כמה חודשים טובים להבין לאן הוא הגיע ולכן מקווה שיש מישהו בקנה בקרוב, אחרת יהיה קשה לשקם את המועדון כבר לעונה הקרובה. 

12 דקות לפני, maccabi-king said:

אם זה קורה, אני ממליץ פשוט לשרוף את קריית שלום לפני שהוא יעשה את זה בעצמו

אני כן אסייג ואגיד

שאם זה רק בדיחה וכן ינסו לחפש פה מנכ"ל נורמלי

יכול להיות שמעז יצא מתוק

מספיק שגם אם היא לא הכתובת והיא לא זאת שאשמה, אבל במקומה יביאו מישהו שמבין כדורגל(ישראלי או זר) והוא יראה את הליקויים במועדון ואת הנוכל הזה שנקרא יצחקי, וכבר אנחנו פנייה חדה בכיוון הנכון

אני כן הייתי מפתח תקוות, מספיק שמחוסר ברירה יצטרכו לחפש מנכ"ל חדש ויביאו מישהו ברמה, ואנחנו שוב על הגל

אחד כמו מנספורד בחיים לא משאיר את יצחקי בתפקיד

תזכרו שגם חיפה עד לפני שלוש שנים הייתה במצב גרוע כמונו והספיקה החלטה אחת טובה בשם ברק בכר לשנות את כל העסק

יש פה פתח להחלטה טובה

השאלה אם מישהו באמת יעשה אותה כמו שצריך ולא יעשה חפלפ כמו לשים את יצחקי כמנכל