Jump to content

"השתול" נגד מכבי - אנדגיים

Sawyer

Recommended Posts

לפני7 שעות , Keano said:

פגיעה יחסית טובה בזרים

הקפצת גלוך לבוגרים וההחתמה שלו במקום שיילך בחינם. 

החתמת פארפה אחרי שכולם חשבו שאיבדנו אותו. 

המהלך עם קארנקה במקום איביץ היה מהיר, זה שהוא ליצן זה גם לחובתו אבל תמיד זה הימור עם מאמנים. 

ושוב צריך לזכור שהסמכויות שלו לא נרחבות כמו של מנהל מקצועי

ושהגיע בטיימינג בעייתי, כשהקבוצה בכיוון מטה. 

הפגיעה בזרים בכלל לא שלו 

יובאנוביץ זה קראסטיץ

לוקאסן זה זהבי.

יש לו סמכות בדיוק כמו מנהל מצועי הוא פשוט שרמוטה.

לפני8 שעות , Keano said:

פגיעה יחסית טובה בזרים

המהלך עם קארנקה במקום איביץ היה מהיר, זה שהוא ליצן זה גם לחובתו אבל תמיד זה הימור עם מאמנים. 

:o

לפני10 שעות , Keano said:

פגיעה יחסית טובה בזרים

ההחתמה של קארנקה:

Screenshot_20230320-092431_Chrome.jpg

לפני10 שעות , המכבייה said:

ועדיין... אתה מוזמן לענות על השאלה. כי בעלים כמו מיטש ברמת ההשקעה לא תמצא. אז קבוצות אחרות מנוהלות טוב יותר, יכול לחיות עם זה. כסף יכול לפתור דברים כאלה. חוסר כסף לא פותר שום דבר מזה.  יש לך כרטיס מובטח לאירופה גם בעונה כזאת וחצי גמר. וגלגל הכסף ממשיך להסתובב. אין אנד אאוט. אתה מעדיף להיות בלי הגלגל הזה? אני לא, קטגורית לא. מעדיף לחשוב שמיטש ימצא פתרונות מאשר להיות ללא מיטש ובוא נתחבק בפליאוף העליון. ככה אני. 

ומה זאת ההמצאה בכלל שאתה תקבל או לא? יש כאן אדם ששם עשרות מיליונים, אני לא מעוניין שאתה או אני יקבעו. אז אל תקבל ואל תעשה מנוי. באמת... 

עניתי. 

לא הבנתי את ההזמנה של לא לעשות מנוי כי כואב שמתבזבז העידן של מיץ' עם הנהלה של בלנדרים גונבי דעת. אבל בסדר הבנתי מגיע לנו ליאור ג'אן וכו'. 

למה אתם ממשיכים לענות לו? אני לא יודע מי הבחור אבל אם הוא כותב פה בעד יצחקי זה ברור לכולם שהוא או מקורב אישית ליצחקי או טרול או נגד מכבי, אין אופציה אחרת אז מה הנסיונות להסביר או לשמוע או להתדיין. 

יצחקי זה ****. 0רטן. המחלה הכי איומה שהמועדון שלנו יכל לתפוס וכל רגע שהוא במועדון זה נזק עצום למכבי. אלו העובדות. לא ניתן לפייקניוז ולעובדה שלא אכפת לאף אחד מהאמת להסיט אותנו מזה.

31 דקות לפני, Sawyer said:

למה אתם ממשיכים לענות לו? אני לא יודע מי הבחור אבל אם הוא כותב פה בעד יצחקי זה ברור לכולם שהוא או מקורב אישית ליצחקי או טרול או נגד מכבי, אין אופציה אחרת אז מה הנסיונות להסביר או לשמוע או להתדיין. 

יצחקי זה ****. 0רטן. המחלה הכי איומה שהמועדון שלנו יכל לתפוס וכל רגע שהוא במועדון זה נזק עצום למכבי. אלו העובדות. לא ניתן לפייקניוז ולעובדה שלא אכפת לאף אחד מהאמת להסיט אותנו מזה.

לדעתך הוא יותר **** מאשר אינגלידיס? 

אני חושב ששתיהם **** באותה מידה

לדעתי גם אם מפטרים מחר את יצחקי(והרי את אינגלידיס לא יפטרו לעולם, לא בטוח שהוא בכלל נחשב חלק ממשי מהמועדון, יותר יועץ של מיץ') ואינגלידיס הופך להיות הקובע הבלעדי, המצב לא ישתפר פה במילימטר

שתיהם צריכים ללכת באותה מידה

עם כמה שאני שונא את יצחקי, אני חושב שהאש צריכה להיות מופנת על אינגלידיס באותה מידה

הלוואי ויצחקי היה "הבעיה", כל מערך הניהול במכבי חולה וצריך להתחלף.

הפסדנו אליפות בגלל הנהלה כושלת, זה לא נגמר ביצחקי, מיץ' חייב להחליף את כולם בקיץ, אחרת זה ימשיך להראות דומה (כן גם אם יצחקי יפוטר)

לא הבנתי את מהות הנושא.

ברור לכולם שהבן אדם הזה לוקח אותנו אחורה כל יום שבתפקיד.

המטרה היא לטחון את זה עוד?

או לעשות משהו בנידון?

34 דקות לפני, Afrojack said:

לא הבנתי את מהות הנושא.

ברור לכולם שהבן אדם הזה לוקח אותנו אחורה כל יום שבתפקיד.

המטרה היא לטחון את זה עוד?

או לעשות משהו בנידון?

אין מה לעשות בנידון. אבל אפשר לכאוב ביחד. 

לפני14 שעות , Wade said:

לא מבין את ההתעקשות. אם נמשיך לחוות מפחי נפש ולצאת ממרוץ האליפות לפני תחילת הפלייאוף, להתנהל בצורה מחפירה מבחינת רכש, להיעדר מערך סקאוטינג נורמלי, שדרה ניהולית כלשהי או דרך מקצועית בעלת עתיד מסוים, ונמשיך לראות את קבוצת הנוער אוכלת שישיות, אעדיף חד משמעית לקבל כיסים פחות עמוקים. אם מיץ׳ גולדהאר ימשיך להפגין חוסר עניין מקצועי מוחלט בקבוצה ולא יזעזע את המערכת אחרי ההזייה שהולכת כאן, אקח את הצ׳אנס שיעזוב ויגיע מישהו אחר, אין פה שאלה. 

האם אתה מוכן לסבול עוד שנתיים-שלוש של דרך חולה שכזו עם ברק יצחקי, ללא סיכוי ממשי לאליפות ועליונות חיפאית שהולכת וגוברת? תענה שכן, ונוכל להסכים שאני ואתה בעלי תפיסות שונות לחלוטין לגבי כדורגל תחרותי.

שיטת הניהול הזו לא מוכיחה את עצמה כבר המון זמן, ובמידה וכך ימשיך, נתקרב ליותר זכרונות רעים מטובים אצל מיץ. רוצה לומר, הסנאריו הכל כך מפחיד שאתה מתאר, בו אנחנו נטולי אמא או אבא לקבוצה מתממש As we speak, כך או כך וללא דעתי, ומדובר ברעה חולה שמתישהו תצטרך להיגמר. 

אני אומר שכסף נותן לך אופק כי שלוש שנים רעות ניהולית יכולות להתחלף בשנים טובות ניהולית. זה כבר קרה לנו וזה קרה לחיפה וזה קורה גם במועדונים הכי גדולים.  

לפני4 שעות , zion8 said:

עניתי. 

לא הבנתי את ההזמנה של לא לעשות מנוי כי כואב שמתבזבז העידן של מיץ' עם הנהלה של בלנדרים גונבי דעת. אבל בסדר הבנתי מגיע לנו ליאור ג'אן וכו'. 

לא עניין המנוי הספציפי אליך. ללא תמיכה גדולה, נוכל לנהל דיונים מרתקים על הסיכויים להיכנס לפליאוף העליון. לא רוצה לחזור לשם. 

לפני4 שעות , Sawyer said:

אפרופו דיקטטורה

מבין שאין מקום לדעה אחרת, מי שלא מיישר קו הוא טרול. כל הכבוד על תרבות הדיון. 

35 דקות לפני, Keano said:

אפרופו דיקטטורה

אתה מנותק מה אתה רוצה שנעשה? איך אוהד מכבי יכול לכתוב דברים כאלה בכלל

לפני1 שעה , Keano said:

אפרופו דיקטטורה

לדעתי העולם שטוח

אבא שלך זה היטלר ואמא שלך אמא תרזה

מכבי משחקים בורוד שחור

סנאים זאת החיה המהירה בטבע

הכל בכדורגל הישראלי כשר וספורטיבי

ברק יצחקי הוא בעצם טינקרבל מפיטר פן

כל מה שאתה כותב מופרך יותר או ברמה של המשפטים הרנדומליים שכתבתי למעלה, ברור לכולם שהם לא נכונים. אז אם אני אדרוש שנתדיין על זה אתה תיהיה מוכן? אתה תתדיין איתי על אם אמא שלך היא אמא תרזה? לא. אתה תזלזל בדעה שלי כי היא מפגרת. וזה מה שאני עושה. 

חוזר ואומר 

כל מי שמגן על יצחקי הוא או מקורב אליו או נגד מכבי - סה טו. 

1 דקה לפני, Sawyer said:

לדעתי העולם שטוח

מכבי משחקים בורוד שחור

כל מה שאתה כותב מופרך יותר או ברמה של המשפטים הרנדומליים שכתבתי למעלה, ברור לכולם שהם לא נכונים. אז אם אני אדרוש שנתדיין על זה אתה תיהיה מוכן? אתה תתדיין איתי על אם אמא שלך היא אמא תרזה? לא. אתה תזלזל בדעה שלי כי היא מפגרת. וזה מה שאני עושה. 

חוזר ואומר 

יצחקי היה שם גם בשנים של ביין ומנספורד. לא חושב שזה קיצון כמו שאתה מציג את זה. הוא פשוט לא טוב בתפקיד הנוכחי וזהו.

לפני2 שעות , Sawyer said:

אין מה לעשות בנידון. אבל אפשר לכאוב ביחד. 

בטוח שלא יהיה נעים לבנאדם להגיע לבלומפילד ולשמוע אצטדיון שלם מקלל אותו במשך תשעים דקות במהלך תשעת המשחקים הנותרים, אבל נהיינו אוהדי הפועל ואנחנו מעודדים בכל מצב בלי קשר למציאות. 

לפני19 שעות , המכבייה said:

היית מוכן לטרייד הפוך? משקיע סולידי כמו סגל שמוקף באנשי המקצוע הנכונים? גם בהם היו מוצאים פסול כי הבחירות שלהם היו מתוך פול אחר של כסף והחלומות שלנו לא היו מתגשמים. 

אתה מבין שזו שאלה והשוואה אבסורדית.

מיטש וג׳ק לא נמצאים כאן 3 שנים שאפשר להגיד שהם לומדים את הכדורגל הישראלי ואת יחסי הכוחות. 

הם יודעים בדיוק כיצד המערכת הזו צריכה להתנהל וכך הם עשו במשך שנים.

אנחנו המועדון עם הכי הרבה משאבים ביי פאר על הנייר ועדיין נשאבים בעל כורחנו לבינוניות עלובה.

אני לא מצפה שניקח אליפות כל שנה, אני כן מצפה לראות מועדון בסדר גודל הזה שמנוהל ע״י אנשי מקצוע איכותיים. מה שיהיה על הדשא יהיה, אבל סטינו מהדרך ואנחנו עוברים כבר 3 שנים באין כניסה למרות כל תמרורי האזהרה וגם היום נראה שזה לא נתפס כך בצמרת הניהולית.

לפני10 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

הפגיעה בזרים בכלל לא שלו 

יובאנוביץ זה קראסטיץ

לוקאסן זה זהבי.

יש לו סמכות בדיוק כמו מנהל מצועי הוא פשוט שרמוטה.

גם הקפצת גלוך זה רק מהלך של קרסטאיץ'.

פגיעה בזרים?? לכולם ברור שהוא לא זה שהביא את יובא, לוקאסן זה זהבי.

הוא גם לא מתייחס למי הביא את אילייה, מי שהשאיר את גראלדש.

השופר הזה לוקח כל דבר טוב שקרה במכבי ומייחס את זה ליצחקי.

1 hour ago, Sawyer said:

לדעתי העולם שטוח

מכבי משחקים בורוד שחור

חוזר ואומר 

אני לא אתחיל להגיב על זה אפילו. רק בריאות. 

38 דקות לפני, MTA For Ever said:

אתה מבין שזו שאלה והשוואה אבסורדית.

מיטש וג׳ק לא נמצאים כאן 3 שנים שאפשר להגיד שהם לומדים את הכדורגל הישראלי ואת יחסי הכוחות. 

הם יודעים בדיוק כיצד המערכת הזו צריכה להתנהל וכך הם עשו במשך שנים.

אנחנו המועדון עם הכי הרבה משאבים ביי פאר על הנייר ועדיין נשאבים בעל כורחנו לבינוניות עלובה.

אני לא מצפה שניקח אליפות כל שנה, אני כן מצפה לראות מועדון בסדר גודל הזה שמנוהל ע״י אנשי מקצוע איכותיים. מה שיהיה על הדשא יהיה, אבל סטינו מהדרך ואנחנו עוברים כבר 3 שנים באין כניסה למרות כל תמרורי האזהרה וגם היום נראה שזה לא נתפס כך בצמרת הניהולית.

אני חושב שלשקול להיות בלי התמיכה של מיטש(לא מכוון ספציפית לאף אחד) זאת התאבדות ספורטיבית. גם שחר ידע לנהל מעולה(7 בעשור?) ואז בא מישהו עם רעיונות טובים יותר. ועכשיו זה התהפך. אבל... אתה על הגלגל. 

49 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שלשקול להיות בלי התמיכה של מיטש(לא מכוון ספציפית לאף אחד) זאת התאבדות ספורטיבית. גם שחר ידע לנהל מעולה(7 בעשור?) ואז בא מישהו עם רעיונות טובים יותר. ועכשיו זה התהפך. אבל... אתה על הגלגל. 

כמו שאריק שרון אמר על הפוליטיקה הישראלית: "לא משנה אם אתה למעלה או למטה, העיקר להישאר על הגלגל"

לפני21 שעות , Keano said:

פגיעה יחסית טובה בזרים

זאת הבעיה. במיקרו הוא קיבל החלטות טובות. במקרו יש הרבה החלטות שהוא לא קיבל או משברים שהוא לא ידע להתמודד מולם.

אני לא זוכר עוד עונה שבה היה ברור כל כך שנכשלנו בגלל ניהול מקצועי ספציפי (סגל לא מאוזן, הפארסות עם איביץ ופריצה, גלוך) לא היה לנו סיכוי להצליח עם כל כך הרבה רעש במערכת.