Jump to content

העונה הבאה

Sawyer

Recommended Posts

לא יודע,

יש לי הרגשה שבן שמעון יהיה המאמן.

יש לי הרגשה שלמיץ נמאס מהמאמנים הזרים (בגלל השנים האחרונות),

יש גם עניין כלכלי + פיצויים לליצן.

יש מצב גם שזה לא מקרי שהוא פתאום החליט לעזוב את אשדוד בלי שיש לו קבוצה אחרת - עזב וויתר על חוזה כדי לשבת בבית??

57 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא יודע,

יש מצב גם שזה לא מקרי שהוא פתאום החליט לעזוב את אשדוד בלי שיש לו קבוצה אחרת - עזב וויתר על חוזה כדי לשבת בבית??

ההגיון שלי אומר שמחכה לבכר חוזה פסיכי אצלנו בסכומים שיעוורו את אהדתו לחיפה+ארנק פתוח(והוא מאוד אוהב ארנקים רחבים) אפילו יותר מהעונה הנוכחית(אני אישית לא רוצה אותו כי הוא מאמן אלים שמכניס התנהגות ונורמות בזויות ולא ספורטיביות לקבוצות שלו ונדבקות גם אחרי עזיבתו ראה ב"ש וחיפה של העונה הקרובה,אבל כמאמן פרופר הוא מעולה).

ואני לא חושב שמיטש ישבור פרדיגמה של יותר מעשור בשביל לוזר נצחי.

18 דקות לפני, Raumdeuter said:

ההגיון שלי אומר שמחכה לבכר חוזה פסיכי אצלנו בסכומים שיעוורו את אהדתו לחיפה+ארנק פתוח(והוא מאוד אוהב ארנקים רחבים) אפילו יותר מהעונה הנוכחית(אני אישית לא רוצה אותו כי הוא מאמן אלים שמכניס התנהגות ונורמות בזויות ולא ספורטיביות לקבוצות שלו ונדבקות גם אחרי עזיבתו ראה ב"ש וחיפה של העונה הקרובה,אבל כמאמן פרופר הוא מעולה).

היה עכשיו עליו כתבה בערוץ 13. אמר שהוא גר בחולון עושה נסיעות כל יום 3 שעות הלוך חזור לכפר גלים, וגם שיש רוב אוהדי מכבי בבית ספר של הילדים שלו.

לא חושב שהוא שונא אותנו, עם הסכום הנכון אין סיבה שלא יהיה פה בעתיד.

9 דקות לפני, LL6 said:

שמועות שהוא מחליף את קראנקה 

מבקיעים שער אליפות בתוספת הזמן של המחזור האחרון, והוא יעמוד באדישות באזור הטכני.

וברצינות, לא רואה את זה קורה.

55 דקות לפני, Double said:

הקריירת אימון הקצרה שלו מזעזעת

PVQqJNY.png

+כל אלו קבוצות תחתית ככה שיש מצב טוב שאנחנו מקבלים מימר ספרדי(אבל זול יותר).

סתם שאלה,יש לדעתך משוחררי ליגה טורקית/רוסית שיתאימו לנו מבחינת עלויות ועמדות?(הייתי הולך על כנף שמאל ומגן ימין,חלוץ מחליף אפשר לאלתר באיזה ישראלי).

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

אין לזה היתכנות לדעתי. 

לפני13 שעות , צ'אקי said:

הגיע זמן פאקו אין מנוס

הלוואי.

זה דווקא מיחזור שלא נראה לי שמישהו היה מתנגד אליו. 

עשה כאן טראבל משוגע אחרי קיץ מלחמה, הדחה מהצ׳מפיונס ובריחה של גרסיה עם זהבי די ממורמר.

עוזר מאמן של אימרי באסטון וילה, לא יקרה.

36 דקות לפני, MTA For Ever said:

הלוואי.

זה דווקא מיחזור שלא נראה לי שמישהו היה מתנגד אליו. 

עשה כאן טראבל משוגע אחרי קיץ מלחמה, הדחה מהצ׳מפיונס ובריחה של גרסיה עם זהבי די ממורמר.

עוזר מאמן של אימרי באסטון וילה, לא יקרה.

אנטי כדורגל, לא ניצחנו משחק חוץ חצי שנה איתו

יש לכם זכרון קצר. עם חיפה בגרמה הנוכחית שלה הוא מביא מקום שלישי בלחץ

13 דקות לפני, Daniel17 said:

אנטי כדורגל, לא ניצחנו משחק חוץ חצי שנה איתו

יש לכם זכרון קצר. עם חיפה בגרמה הנוכחית שלה הוא מביא מקום שלישי בלחץ

אני זוכר הכל.

הייתי בכל המשחקים המעצבנים האלו מול נתניה והפועל חיפה וכו׳.

בכל מקרה לא שאני מאמין שיגיע, אם היה אופציונלי סה״כ לא הייתי מתנגד ביחס לקראנקה.

לפני16 שעות , הישראלי היפה said:

לא יודע,

רק אני רוצה את רב"ש? 

1. אליפות היסטורית עם קריית שמונה, היה ברק בכר עוד לפני שהיה ברק בכר.

2. אלינו הוא הגיע ממש ממש לא בשל אחרי עונה וחצי כמאמן בוגרים לתקופה שיש סיכוי שגם מוריניו היה נכשל במכבי ההיא.

3. יש לו הרבה יותר הצלחות מכישלונות, הייתה לו בהפועל תל אביב אחלה קבוצת כדורגל שסיימה מקום שלישי בקבוצה בינונית מאוד(עונה אחרי ברקוביץ' הגיע ונהיה שם שכונה רצינית). אשדוד פעמיים פלייאוף בשלוש שנים וכדורגל די חיובי, מכבי פתח תקווה הצלחה, קצת קפריסין.

אני לא מת על הפרסונה שלו ועל הזחיחות שלו, אבל אני חושב שהגיע הזמן למאמן כדורגל שאנחנו יודעים שהוא נורמלי מאשר להמר על עוד איזה מאמן זר שהוא במקרה הטוב סביר ואז הוא יברח מפה אחרי עונה אחת של הצלחה או במקרה הפחות טוב, עגל כמו קראנקה.

לפני14 שעות , צ'אקי said:

הגיע זמן פאקו אין מנוס

דל"פ: פאקו גם בזמן אמת לא היה עילוי, יש סיבה שג׳ורדי לא המשיך איתו. הוא בסך הכל היה במקום הנכון בזמן הנכון, זאת היתה אליפות של זהבי, לא שלו. הפער בין כמה שהיינו מעל כל הליגה לכמה שהכדורגל היה משעמם וחסר מעוף היה בלתי נתפס. בתקופה שלו אנשים פה אוננו על חילוצי כדור בעיגול האמצע (מצד שחקנים שלא יודעים למסור על יותר ממטר), אני כבר מעדיף לסיים מקום שני על החרא הזה.

(להגיד שאני מעדיף מקום שני זאת הקצנה, אבל באמת, אין לי מושג למה מתגעגעים פה חוץ מלתוצאות, שאני לא חושב שיש לו חלק גדול בהן - ולראייה נכשל בכל מקום שאימן חוץ ממכבי, שבה לקח טרבל וזה עדיין לא שכנע את הבוסים להאריך לו חוזה)

24 דקות לפני, car.garsia said:

רק אני רוצה את רב"ש? 

2. אלינו הוא הגיע ממש ממש לא בשל אחרי עונה וחצי כמאמן בוגרים לתקופה שיש סיכוי שגם מוריניו היה נכשל במכבי ההיא.

3. יש לו הרבה יותר הצלחות מכישלונות, הייתה לו בהפועל תל אביב אחלה קבוצת כדורגל שסיימה מקום שלישי בקבוצה בינונית מאוד(עונה אחרי ברקוביץ' הגיע ונהיה שם שכונה רצינית). אשדוד פעמיים פלייאוף בשלוש שנים וכדורגל די חיובי, מכבי פתח תקווה הצלחה, קצת קפריסין.

אני לא מת על הפרסונה שלו ועל הזחיחות שלו, אבל אני חושב שהגיע הזמן למאמן כדורגל שאנחנו יודעים שהוא נורמלי מאשר להמר על עוד איזה מאמן זר שהוא במקרה הטוב סביר ואז הוא יברח מפה אחרי עונה אחת של הצלחה או במקרה הפחות טוב, עגל כמו קראנקה.

אפילו בקהל של הפועל לא רוצים אותו.

החתמת מאמן זר הייתה סיכון גם בשנים 2012-2016. 

תצמצם את ההימור כשיינתן המנדט לבחור מאמן לאיש מקצוע שמנהל את העסק, לא לאיזה קפריסאי מנותק.

בכל אופן לי יש תחושה מוזרה שהוא אכן סגור במכבי אבל הלוואי ולא יגיע.

הייתי מעריך מינוי מתוך המערכת (שאין כרגע באופן מפתיע) מאשר את הגרסה הלא מוצלחת של אברם גרנט.

21 דקות לפני, car.garsia said:

רק אני רוצה את רב"ש? 

המאמן הבא אחרי קראנקה(לא יודע אם הוא יעזוב מחר או בעוד חמש שנים,אני מדבר מבחינה רעיונית) צריך להיות מאמן שבא מקבוצה יוזמת ושזכה בתארים בשנתיים האחרונות(או לפחות היה חלק מהותי מהתארים ולא היה עוזר סטייל קראנקה בריאל שרק סידר קונוסים ועל סמך השם שלו יצר לעצמו אפיק פרנסה תמידי).

4 דקות לפני, Dalembert said:

ראיתי בטוויטר שמועות שגם קנדיל יעזוב

ממש נהדר

החתמה קלה מאוד לחיפה בתור מחליף לשבדי או לב"ש בתור שחקן הרכב

טמטום לשחרר את קנדיל 

כנל דוידזאדה