Jump to content

העונה הבאה

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , KIMHI said:

-מיץ׳ היה עד למשחקים מול בית״ר וחיפה מאוד בעד קראנקה והאמין בו באופן מלא לפתוח את העונה (שיקול דעת מדאיג ביותר).

-ההיסטוריה של מנספורד בבחירת מאמנים לא משו 

-מכבי נכון לרגע זה לא מחפשת מאמן (!)

-מכבי נכון לרגע זה לא התחילה להכין את העונה הבאה בכלל

מחבב את רז אמיר, אבל אין מצב שמנספורד ומיץ' עידכנו אותו בתכניות.

כן לא עובדים על העונה הבאה..

אחרי הזוועות שמנספורד ראה הוא יושב בטח בבית ומפצח גרעינים על הכרס, די נו. אנגלידיס כבר חודשים בארץ. עובדים, השאלה הגדולה היא איזה צוות מקצועי יהיה כאן בעונה הקרובה.

אני אדאג באמת כשלא יהיה מממן לדבר הזה. אין פה בכלל הבנה מה נקודת הפתיחה כשזה לא קיים. 

אין שרון, אין ברק, זה מה שרצו לא? זה כשזה  קרה ביוזמתם לא משנה דבר. גם אחרים יכולים להיכשל/להצליח ואף אחד לא חייב לנו כלום. בטח לא זה שמשלם.

כמה נקודות שלדעתי צריכות להיות קונצנזוס לדעתי ומשום מה זה לא קורה למרות שזאת האמת הפשוטה:

1. שרון לא אויבת שלנו, יש לה חלק קטן מאוד בהתדרדרות של מכבי והמון נקודות זכות על עבודה טובה לאורך שנים

2. ברק יצחקי פוטר, לא התפטר, לא התפוטר, לא הודיע לפני 3 חודשים. הוא פוטר כי הוא **** במועדון. למה שהוא יתפטר? עבודת חלומות משכורת חלומות אפס עשייה. 

3. רז אמיר אמנם לא מושלם, טעה בעבר (ויטעה בעתיד), ליטף "מקורות" בתקשורת וכו' ולא חסרות האשמות, אבל בעולם של צנציפח ופשיקרתי הוא ביי פאר הכי אמין והכי נורמלי בעבודתו. 

4. קראנקה - אשכרה עלול להשאר. נשמע הזוי, גם לי. אבל אפשרי. אני נגיד חותם לחלוטין על כך שעד לפני חודש-חודשיים קראנקה היה אמור לפתוח את העונה הבאה (עם יצחקי)

1 hour ago, Sawyer said:

כמה נקודות שלדעתי צריכות להיות קונצנזוס לדעתי ומשום מה זה לא קורה למרות שזאת האמת הפשוטה:

1. שרון לא אויבת שלנו, יש לה חלק קטן מאוד בהתדרדרות של מכבי והמון נקודות זכות על עבודה טובה לאורך שנים

2. ברק יצחקי פוטר, לא התפטר, לא התפוטר, לא הודיע לפני 3 חודשים. הוא פוטר כי הוא **** במועדון. למה שהוא יתפטר? עבודת חלומות משכורת חלומות אפס עשייה. 

3. רז אמיר אמנם לא מושלם, טעה בעבר (ויטעה בעתיד), ליטף "מקורות" בתקשורת וכו' ולא חסרות האשמות, אבל בעולם של צנציפח ופשיקרתי הוא ביי פאר הכי אמין והכי נורמלי בעבודתו. 

4. קראנקה - אשכרה עלול להשאר. נשמע הזוי, גם לי. אבל אפשרי. אני נגיד חותם לחלוטין על כך שעד לפני חודש-חודשיים קראנקה היה אמור לפתוח את העונה הבאה (עם יצחקי)

4 הכי מפחיד אותי, צרה אם יישאר.

1 hour ago, Sawyer said:

אם מכבי באמת לא מחפשת מאמן זה מדאיג מאוד. 

לפני2 שעות , Sawyer said:

מחזק.

אפשר להגיד הרבה דברים על רז אמיר לטוב ולרע,אבל לפחות הוא זכאי להרוויח את לחמו מסיקור ספורט בניגוד לאחרים שציינת.

משגע אותי זה שרז אמיר יודע דברים שקורים בתוך מכבי.

הבן אדם מדבר חופשי על ההתנהלות בתוך מכבי ועל הכוונות המקצועיות ולפעמים גם נותן ציטוטים מתוך המועדון.

מאיפה לעזאזל הוא מביא את זה? מי הזבל שמדליף לו?

2 דקות לפני, Afrojack said:

משגע אותי זה שרז אמיר יודע דברים שקורים בתוך מכבי.

הבן אדם מדבר חופשי על ההתנהלות בתוך מכבי ועל הכוונות המקצועיות ולפעמים גם נותן ציטוטים מתוך המועדון.

מאיפה לעזאזל הוא מביא את זה? מי הזבל שמדליף לו?

ברק יצחקי

בגלל שאנחנו יודעים להביא רק אקסים:

רצוי -קרסטאיץ׳ מאמן ג׳ורדי מנהל מקצועי

יותר סביר שיקרה - ליטו וידיגאל מאמן ואן לייבן מנהל מקצועי

נכון שצריך להסתכל על עצמנו, אבל הרבה יותר תלוי מי ישאר בחיפה וזה לא כזה משנה איזה מאמן הם יביאו. השלד שלהם היום לליגה פסיכי ואני לא צופה עזיבות כמעט. יהיה קשה מאוד!

1 hour ago, הישראלי היפה said:

קנדיל, טננבאום, זאדה, ייני(יש אופציה), גולסה, ריקן.

אשכרה מאז שפינקנו את טננבאום בחוזה חדש התרומה שלו היא אפס.

אנחנו צריכים את זאדה וכמובן משאיר את ייני. 

35 דקות לפני, דרור שווץ said:

הייתי שמח שקרצב יבוא לפה כ6 

יוריס וגלזר רחוקים מהרמה שנות אור

שחקן קשה לצפיה 

אבל האמת שגם גלזר

יוריס לא ימשיך

אורן קדוש העלה היום בפודקאסט שם מאוד מעניין לעמדת המאמן, אדר סרביה, מאמן שממה שהבנתי עשה את כל ההצלחה אצל קיקה סטיין וגם עכשיו נמצא בפרויקט מעניין אבל לא כזה שאי אפשר להביא למכבי

מאמן התקפי שמאוד מתאים לנו

איך שולחים למנספורד את השם הזה חחח? 

10 דקות לפני, maccabi-king said:

אורן קדוש העלה היום בפודקאסט שם מאוד מעניין לעמדת המאמן, אדר סרביה, מאמן שממה שהבנתי עשה את כל ההצלחה אצל קיקה סטיין וגם עכשיו נמצא בפרויקט מעניין אבל לא כזה שאי אפשר להביא למכבי

מאמן התקפי שמאוד מתאים לנו

איך שולחים למנספורד את השם הזה חחח? 

זה לא זה שרב כמעט מכות עם מסי אצל קיקה? בכל אופן מאמן שעשה העונה 45 אחוזי הצלחה בליגה הספרדית שניה נשמע פחות מתאים, בטח לפרויקט כזה לחוץ כמו מכבי בעונה הבאה. ממה שאני רואה הם המכבי נתניה של הספרדית שניה העונה, קבוצה קטנה עם משחק התקפי אבל עם הרבה חוזר יציבות. אני חושב שצריך ללכת על רזומה של הצלחות עם קבוצות טופ בליגה שלהן, אפילו מאמנים שהצליחו בקפריסין/יוון/שבדיה/סרביה וכול'.

אני חושב שיש לא מעט שחקנים בסגל שאפשר להוציא מהם הרבה יותר ממה שראינו העונה.

לא רואה ישראלים שישדרגו אותנו.

לא קארצב ולא גאנדלמן ולא כל מיני גנרים שנותנים שלושה משחקים טובים בעונה ורוצים עליהם מיליון יורו.

להחליף שלושה ארבעה זרים ולקוות שקראנקה לא כזה רע כמו שאנחנו חושבים.