Jump to content

העונה הבאה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

האשמה והאחריות אינם של כהן (מעבר לכבוד בסיסי למקצוע ולמעסיק שלו) אלא של מי שהחתים אותו

וזה שהחתים אותו עדין בתפקיד(למרות שהתפטר)

תפקידו למנוע את מה שאמרתי(שחקנים שבאים ומלכלכים על מאמני עבר בתקשורת) 

אצל ג'ורדי דברים כאלה לא קרו וגם אני בטוח שמנספורד יכנס באופן רשמי לתפקיד זה לא יקרה

21 דקות לפני, duss21 said:

הלם ששחקן שלכלך על המועדון כדי לקבל שחרור מלכלך עליו בנסיון פתטי להסתיר את זה שהוא חזר בכושר מעליב.

בול.

כל כך התאכזבתי שהחזירו אותו. עשה לנו פריצה. בנוסף הוא שחקן אוברייטד עם מניירות של באלוטלי.

1 hour ago, duss21 said:

הלם ששחקן שלכלך על המועדון כדי לקבל שחרור מלכלך עליו בנסיון פתטי להסתיר את זה שהוא חזר בכושר מעליב.

מה הוא אמר? בראיון הכתוב זה נשמע די גנרי

אני דווקא בסדר עם מה שאמר.

איך אתם הייתם נוהגים אם מישהו היה מפיץ עליכם שקר כלשהו (אולי לא במכוון) שהיה פוגע בכם תדמיתית?

הוא אולי הרבה דברים, אבל עודף משקל לא ראיתי היום וגם אצל איביץ.

גם תמיד מחפשים לשים בכותרת משפט מסויים מהראיון שמושך תשומת לב.

צטט

ולאדן איביץ’ אמר שלא שיחקת כי היית עם עודף משקל.
“הנושא קצת רגיש אצלי, לא אהבתי את האמירה, היא לא נכונה, הגעתי אחרי שלא שיחקתי הרבה זמן היישר לאימונים אינטנסיביים ונפצעתי אחרי כמה אימונים, כך שלא שיחקתי בגלל זה, האמירה הזו פגעה בי תדמיתית בעיני התקשורת והקהל, אמרו שאני לא מקצוען ושהגעתי שמן, זה בולשיט, אבל לא הגעתי לריב עם המאמן, אז אני חיובי ומסתכל קדימה”

אם זה ציטוט מדויק אז זה מעצבן אבל לא כמו הצעקות כאן

לא יודע אם אפילו שווה קנס

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

אני דווקא בסדר עם מה שאמר.

איך אתם הייתם נוהגים אם מישהו היה מפיץ עליכם שקר כלשהו (אולי לא במכוון) שהיה פוגע בכם תדמיתית?

הוא אולי הרבה דברים, אבל עודף משקל לא ראיתי היום וגם אצל איביץ.

גם תמיד מחפשים לשים בכותרת משפט מסויים מהראיון שמושך תשומת לב.

מאיפה הבטחון שדווקא איביץ' הפיץ שקר?

והיה עודף משקל נראה לעין, ראו שפעולות של ספרינט ויציאה מהמקום קרו בצורה איטית מאוד בלשון המעטה.

יודע מה? זורם איתך- נגיד וזו הנפצה, גם לאחר המשחקים שהגולם נתן לו בינואר ופברואר הוא היה נראה כבד ואיטי אז רק על זה הוא צריך לסתום את הפה.

שיקח קצת אחריות, לא אומר שיצא בהצהרה "אני לא מקצוען חזרתי עם כושר לקוי ועם עודף משקל" אבל לפחות שיסתום את הפאקינג פה שלו.

11 דקות לפני, רן יעקובי said:

מאיפה הבטחון שדווקא איביץ' הפיץ שקר?

והיה עודף משקל נראה לעין, ראו שפעולות של ספרינט ויציאה מהמקום קרו בצורה איטית מאוד בלשון המעטה.

יודע מה? זורם איתך- נגיד וזו הנפצה, גם לאחר המשחקים שהגולם נתן לו בינואר ופברואר הוא היה נראה כבד ואיטי אז רק על זה הוא צריך לסתום את הפה.

שיקח קצת אחריות, לא אומר שיצא בהצהרה "אני לא מקצוען חזרתי עם כושר לקוי ועם עודף משקל" אבל לפחות שיסתום את הפאקינג פה שלו.

שאלו אותו פשוט, זה לא היה ביוזמתו.

שאלו אותו אם היה בעודף משקל - ענה וטען שלא.

וואו איזה מסוכן לציבור הוא

On 10.5.2023 at 15:19, MTA For Ever said:

לא מסכים.

בעיקר כי אין לך דרך לדעת את זה ולמען האמת אני אגיד את זה בעדינות ולא באופן אישי כלפיך, זו דרך מחשבה די מטומטמת.

לשיטתכם, רק כאלו שמכירים את הכדורגל הישראלי ואת הקבוצה יכולים להצליח ?

יש רק דרך אחת להצליח כאן ?

נניח שמאנספורד לא היה חוזר.

היום היו מודיעים על עזיבה של יצחקי ובשבוע הבא היו מנחיתים מנהל מקצועי חדש, זר לכדורגל הישראלי. גם אז היו בחרדות שהוא לא מכיר את מה שנעשה במועדון ?

אני מבין שיש חרדה על כך שבמשך שנים השאירו כאן שחקנים עלובים והנחיתו מאמנים רעים, האחראי העיקרי לכך סולק היום.

שחררו, תנשמו.

חחח מה לאיפה הלכת?

איך הצלחת לטשטש בין מה שאמרתי (לגבי השאלה 'האם עד עכשיו התחילו לעבוד על העונה הקרובה והאם זה היה גורמים מקצועיים שונים ממקבלי ההחלטות של השנים האחרונות') לבין האם יצליח מנספורד לבנות קבוצה בחודשיים?!?

1 דקה לפני, Afrojack said:

מה אמר?

-מיץ׳ היה עד למשחקים מול בית״ר וחיפה מאוד בעד קראנקה והאמין בו באופן מלא לפתוח את העונה (שיקול דעת מדאיג ביותר).

-ההיסטוריה של מנספורד בבחירת מאמנים לא משו 

-מכבי נכון לרגע זה לא מחפשת מאמן (!)

-מכבי נכון לרגע זה לא התחילה להכין את העונה הבאה בכלל

אם אני לא טועה חמש דקות לפני שיצחקי פוטר הוא גם אמר שיצחקי יעבוד צמוד למנספורד. קחו את מה שאתם שומעים בערבון מוגבל.

אין לי ספק שמנספורד כבר עובד על העונה הבאה.

2 דקות לפני, duss21 said:

אם אני לא טועה חמש דקות לפני שיצחקי פוטר הוא גם אמר שיצחקי יעבוד צמוד למנספורד. קחו את מה שאתם שומעים בערבון מוגבל.

אני מאוד חושש שהוא הולך להישאר פה, לא יודע למה אבל יש לי תחושה כזאת, שלמיץ' נמאס להחליף מאמנים.

מקווה מאוד שאני טועה.

6 דקות לפני, duss21 said:

תודה.

מגוחכת ההשפעה של הדיבורים של רז אמיר על הלך הרוח פה לפעמים, עושה אחלה שירות לעצמו.

1 hour ago, KIMHI said:

-מיץ׳ היה עד למשחקים מול בית״ר וחיפה מאוד בעד קראנקה והאמין בו באופן מלא לפתוח את העונה (שיקול דעת מדאיג ביותר).

-ההיסטוריה של מנספורד בבחירת מאמנים לא משו 

-מכבי נכון לרגע זה לא מחפשת מאמן (!)

-מכבי נכון לרגע זה לא התחילה להכין את העונה הבאה בכלל

תוסיף גם שהוא אמר שהוא לא באמת יודע

בעיקר משחק ניחושים

1 hour ago, duss21 said:

כן בדיוק. אף אחד לא ידע על מנספורד אבל יודעים מה הוא מתכנן.

רז אמיר יכול להמשיך לחפש קירות

לפני1 שעה , duss21 said:

מנספורד עובד. נפגש עם נתניה וק"ש (לא יודע בדיוק על מה), חזר לאנגליה עד סוף מאי. אבל הבנתי שהוא הולך להיפגש גם עם שכטר