Jump to content

נבחרת ישראל מודל 2023

Armagedon

Recommended Posts

45 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

איך הטיפש הזה מאמן נבחרת? 

אין בו כלום. 

חכה למאמן הבא. בטח גיא לוזון.

6 דקות לפני, כהן said:

אגב, המשחק היום הזכיר קצת את מכבי של העונה, תלויים ביכולת הסיום של ערן על הטוב והרע, הגנה מחליאה, שוער טפט על קיר, מזלנו שלפחות יש לנו את מילסון. רק שכולם יחזרו בריאים.. 

איזה שטויות.

וואלה מי שממנה מנהל מקצועי ומאמן שלא יכולים לקבל תפקידים דומים אפילו בקבוצת תחתית בליגה הבכירה שלנו, שלא דוחף בכל הכוח לאזרח שחקן כמו סאבוריט (שם בצד את זה שהוא בנסיגה קשה ביכולת שלו העונה ושהוא לא בלם טבעי), שמקדש ומקדם את המינויים הלא נכונים מהסיבות הלא נכונות, ושלא משקיע בפיתוח שיטתי של שחקנים, מקבל הופעות עלובות כאלה. 

שוב, לעלות למשחק כזה בהרכב כזה, בלי גלוך ואבו פאני, זה עילה לשלול את תעודת האימון של חזן. 

4 דקות לפני, קובי השועל said:

בוטל המשחק נגד בוסניה

חשוב. הוא היה מסוגל עוד לטחון לנו שחקנים שם.

מנוחה טובה ולחזור ב100% לקחת את זה.

12 דקות לפני, itanar said:

איזה שטויות.

על שום מה ולמה. יש היבטים די דומים, מה עוד שרוב הנבחרת מורכבת משחקנים שלנו. רביבו לצורך העניין מביא את הסעיף גם בנבחרת וגם במכבי (ואומר זאת למרות שמאוד מחבב את הבחורצ'יק). תקרת הזכוכית של הכדורגלן הישראלי הוא פחות או יותר לאן שהגענו, גם ברמת הנבחרת וגם ברמת הקבוצות..

Just now, כהן said:

על שום מה ולמה. יש היבטים די דומים, מה עוד שרוב הנבחרת מורכבת משחקנים שלנו. רביבו לצורך העניין מביא את הסעיף גם בנבחרת וגם במכבי (ואומר זאת למרות שמאוד מחבב את הבחורצ'יק). תקרת הזכוכית של הכדורגלן הישראלי הוא פחות או יותר לאן שהגענו, גם ברמת הנבחרת וגם ברמת הקבוצות..

פרץ לא קשר אחורי, גבי לא קשר ימני.

רביבו היה מהטובים אצלנו עד האדום (גבולי).

זהבי גם היה טוב ויעיל, ניווט יפה את המשחק. חבל על החמצת הפנדל, סחיטת 2 פנדלים והבקעה שלהם זה משחק מושלם.

הכדורגל שלנו פי אלף יותר טוב, סתם הגזמת.

2 דקות לפני, itanar said:

פרץ לא קשר אחורי, גבי לא קשר ימני.

רביבו היה מהטובים אצלנו עד האדום (גבולי).

זהבי גם היה טוב ויעיל, ניווט יפה את המשחק. חבל על החמצת הפנדל, סחיטת 2 פנדלים והבקעה שלהם זה משחק מושלם.

הכדורגל שלנו פי אלף יותר טוב, סתם הגזמת.

זה שהמאמן חסר מושג זה ברור, התחלתי את דבריי בנושא עם האמירה שהמאמן הוא תולדה של קומבינה של עסקנים. יכול להיות שעם שינויים טקטיים יכולנו להיראות טוב יותר, אבל מדבר במובן רחב יותר, אין בדבר הזה שנקרא "כדורגל ישראלי" איזה שחקן על שיסחב לבדו את הנבחרת לטורנירים הגדולים. לא רוצה להיכנס לשמות של הא ודא, אבל הרמה היא מאוד ממוצעת, במשחק נתון אפשר להשיג תוצאה מרשימה ומפתיעה, אבל לא לאורך זמן. הזכרת את פרץ ועליו דווקא כן אדבר בקצרה דווקא מפני שמעריך את היכולות שלו, והאמת צריכה להיאמר והיא שאם שחקן עם יכולת פיזית שכזו (מפלצת ברמה המקומית) לא עושה קריירה אירופית מכובדת אלה חוזר חזרה לביצה המוכרת לו (חזר מפני שהיה שחקן זניח בחו"ל), אז כנראה שמה שמתאים ללבנט ,פחות מרשים את הגויים. לאוסקר ומנור יש סיכוי לא רע להיות השחקנים האלו שיסחבו על גבם את הנבחרת בעתיד, ואינשאללה יצמחו עוד כמה ברמה גבוהה, אבל כרגע, לאן שהגעת זה פחות או יותר המקסימום שלך.. 

33 דקות לפני, הצבר said:

הכי גרוע שלנו ever ותאמינו לי אני רואה את הנבחרת הזאת בערך ממקסיקו 70

שכחת את ה 0-5 לדנמרק

5 דקות לפני, ravid said:

שכחת את ה 0-5 לדנמרק

לפחות רוי עשה מחווה לאבא עם כרטיס אדום בפלייאוף.

32 דקות לפני, קובי השועל said:

בוטל המשחק נגד בוסניה

למה היה אמור להיות משחק מלכתחילה? לאיזו מטרה בדיוק?. בכל מקרה טוב שבוטל, ואם המשחק היה אמור להיערך שם אז בכלל עשו טובה גם לנו, גם להם, וגם לפיפ"א או אופ"א או איך שלא קוראים לגוף שמנהל את הטורנירים הללו. בואו נזכור שמדובר במדינה אומנם די חילונית ולא פנאטית אבל עדיין מוסלמית, ובאקלים של היום, לא דבר מומלץ במיוחד.. 

משגע אותי שיש 4 שחקני 6 יותר טובים מפרץ והוא עדיין פתח שם, עמדה כל כך לא מתאימה לו. גלוך על הספסל זה כמו לשים את מסי על הספסל כרגע. זה שחקן שכל דקה מייצר מה ש4 שחקנים ביחד מייצרים במשחק. תורג'מן באגף שמאל, כאילו הוא לא ראה משחק של מכבי בחיים.

1 hour ago, אלמוג מלול said:

משגע אותי שיש 4 שחקני 6 יותר טובים מפרץ והוא עדיין פתח שם, עמדה כל כך לא מתאימה לו. גלוך על הספסל זה כמו לשים את מסי על הספסל כרגע. זה שחקן שכל דקה מייצר מה ש4 שחקנים ביחד מייצרים במשחק. תורג'מן באגף שמאל, כאילו הוא לא ראה משחק של מכבי בחיים.

עולם הפוך. מאבד את היתרון של פרץ ומקבל קשר 6 שלא שיחק את זה מ2016 בערך? מדהים. אם הנבחרת היתה מעניינת אותי, עוד הייתי מתבאס. אבל אני כן מתבאס, כי החלטות ביזאריות של חזן, יוצרים אצל השחקנים המובילים שלנו עוד טראומה, שבוע אחרי הטראומה הגדולה מכולן. רק השיקול הזה היה אמור להיות מרכזי אצל חזן. לגבי ולדור לא מגיע פרס אחרי אולימפיקוס, ולאבו פאני ונטע ובטח לאוסקר, יש קייס לפתוח שעומד בפני עצמו. לא מבין את זה. 

לפני1 שעה , ravid said:

שכחת את ה 0-5 לדנמרק

אתה משווה דנמרק לאיסלנד ? תאמין לי פי 3 גרוע ( לפני שאני נכנס בכלל לדיון על המצב הכלל והנאצי שלהם על הקווים ) 

לפני5 שעות , הצבר said:

אתה משווה דנמרק לאיסלנד ? תאמין לי פי 3 גרוע ( לפני שאני נכנס בכלל לדיון על המצב הכלל והנאצי שלהם על הקווים ) 

הלו הלו, את פרשת נערות הליווי, שכחת? זה היה ביזיון לתפארת

טוב לפי טוכמן הולכים על מאמן ישראלי: בכר, רב"ש, רוני לוי, ברדה, עציץ.

בהצלחה לנו

אם אני בכר אני מבקש לבוא אחרי ליגת האומות, אין לו מה להתבזות מול צרפת, בלגיה ואיטליה.

בכנות לא ציפיתי יותר מדי כשהדברים פה מתנהלים בצורה הזאת.

מנהל מקצועי שסרח בביתר וכל היום מתעסק בפיפי קקי בשוקו אמור להוביל דרך?
ומאמן שהחליט להמציא את הכדורגל למרות היותו לא מאמן.  כל הזמן מתעסקים בשחקנים כשהכל רקוב מלמעלה.
הכישלון פה במיוחד בצוות המקצועי והלב נשבר לי ממה שערן יעבור בימים הקרובים בתקשורת. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

אם הנבחרת היתה מעניינת אותי, עוד הייתי מתבאס. אבל אני כן מתבאס, כי החלטות ביזאריות של חזן, יוצרים אצל השחקנים המובילים שלנו עוד טראומה, שבוע אחרי הטראומה הגדולה מכולן. רק השיקול הזה היה אמור להיות מרכזי אצל חזן. לגבי ולדור לא מגיע פרס אחרי אולימפיקוס, ולאבו פאני ונטע ובטח לאוסקר, יש קייס לפתוח שעומד בפני עצמו. לא מבין את זה. 

יותר חשוב שאין משחק נבחרת שבוע הבא.

לא ראיתי שניה, זה באמת לא מעניין אותי אבל איזה חשוב שבוטל המשחק ביום שלישי, עכשיו השחקנים שלנו יוכלו לנוח איזה שלושה ימים. משמעותי לפני פתיחת הפלייאוף ועוד כשיש גביע אמצע שבוע.