Jump to content

נבחרת ישראל מודל 2023

Armagedon

Recommended Posts

עם ערן מתחילת הקמפיין היינו עולים, לא היה מי שיתן גול באותם משחקים, רגל מסיימת היתה על הפנים.

להחזיר אותו עכשיו לנבחרת, אחרי תקופה של מלחמה וכושר פחות טוב מן הסתם, זה לעשות לו עוול, חבל.... באמת, כמה מיותר כל הסיפור הזה היה.

לפני6 שעות , Barksdale said:

איזה פיספוס התיקו הזה, כל כך קיוויתי שנפסיק לשמוע על זה שיש עוד סיכוי.

כבר מכשירים את הקרקע שהבובה בעמדת המאמן תמשיך לקמפיין נוסף.

אני לא מבין למה חושבים שיש סיכוי. אין סיכוי. כתבתי את זה. שוויץ ינצחו את קוסובו ורומניה את שוויץ. 

On 15.11.2023 at 13:00, Brandon Roy said:

אם מישהו מחפש קצת לברוח, אז יש כרגע בספורט 5 ישראל נגד איי פארו עד גיל 19. אופיר חיים המאמן. 

יש לנו 4 נציגים: עידו עולי (קשר), יהודה בלאי (קשר), אורי עזו (קשר) וסייד אבו פרחי (חלוץ).

שני האחרונים פותחים בהרכב. השניים הראשונים על הספסל. 

היום בשעה 16:55 הנבחרת הצעירה (גיא לוזון) משחקת מול פולין. 

בניגוד לעד גיל 19 ולבוגרת, פה לא זהיתי נציגים שלנו. 

אני מניח שזה קשור לכך ששחקנים שהם גם בגיל וברמה הנדרשת כמו רביבו ותורג'מן משחקים בבוגרת. אבל גם לא אתפלא אם זה בגלל התחכמויות רגילות של לוזון שאוהב לעשות זימונים של - "אני יודע הכי טוב מכולם".

ההרכב המשוער: תומר צרפתי; גיא דזנט, הדר פוקס, מתן לוי (טל ארצ'ל), יונתן מולדר; איתן אזולאי, באסם זערורה, תאי עבד; סוף פודגראנו, חמזה שיבלי וסתיו נחמני.

On 15.11.2023 at 13:00, Brandon Roy said:

אם מישהו מחפש קצת לברוח, אז יש כרגע בספורט 5 ישראל נגד איי פארו עד גיל 19. אופיר חיים המאמן. 

יש לנו 4 נציגים: עידו עולי (קשר), יהודה בלאי (קשר), אורי עזו (קשר) וסייד אבו פרחי (חלוץ).

שני האחרונים פותחים בהרכב. השניים הראשונים על הספסל. 

נגד ארמניה עכשיו.

עזו ואבו פרחי בהרכב.

ניצחון 1-0.

החבר'ה של מכבי נראים טוב.

בלאי ברבע שעה מסדר 2 מצבים מעולים (אחד נגמר במשקוף של עולי), מקווה שבמשחקים הבאים נראה הרכב עם השלישיית התקפה שלנו, הם הכי טובים שם.

46 דקות לפני, אקיטה said:

ניצחון 1-0.

החבר'ה של מכבי נראים טוב.

בלאי ברבע שעה מסדר 2 מצבים מעולים (אחד נגמר במשקוף של עולי), מקווה שבמשחקים הבאים נראה הרכב עם השלישיית התקפה שלנו, הם הכי טובים שם.

הבעיה שאופיר חיים בא עם חילופים מהבית. עזו היה הכי טוב במגרש, לא ברור למה הוחלף, זועבי בצד השני לא הורגש בכלל.

רומניה צריכים לא להפסיד היום והם עולים.

זו על פניו משימה הרבה יותר קלה מלנצח את שוויץ.

ועדיין, גם אם יפסידו לנו היום, הם ינצחו את שוויץ. 

כי ככה זה נבחרות שרוצות לעלות, הן משיגות את התוצאות במאני טיים ועולות. אנחנו לא רצינו להשיג את התוצאות מספיק כשזה עוד היה תלוי בנו.

שוויץ לא נראו טוב, גם קוסובו לא. השגנו 1 מ 6.

עכשיו זה כבר לא תלוי בנו.

12 דקות לפני, avi atias said:

רומניה צריכים לא להפסיד היום והם עולים.

זו על פניו משימה הרבה יותר קלה מלנצח את שוויץ.

ועדיין, גם אם יפסידו לנו היום, הם ינצחו את שוויץ. 

כי ככה זה נבחרות שרוצות לעלות, הן משיגות את התוצאות במאני טיים ועולות. אנחנו לא רצינו להשיג את התוצאות מספיק כשזה עוד היה תלוי בנו.

שוויץ לא נראו טוב, גם קוסובו לא. השגנו 1 מ 6.

עכשיו זה כבר לא תלוי בנו.

קמפיין מביך שנשכח בגלל המלחמה, לא נקבל הגרלה כזאת בחיים.

33 דקות לפני, yello said:

ובכל זאת, קצת אופטימיות לעתיד.

מהנבחרת עד גיל 19 של בן חיים שהגיע לגמרים ממש לא מזמן, הגיעו כבר 6 שחקנים לנבחרת הבוגרת, חלקם מאוד משמעותיים בהרכב / סגל.

וגם סולומון, עבדה ואבו פאני צעירים.

ככה שבעתיד, אני כן חושב שנגיע לטורנירים גדולים למרות שההגרלות יהיו קשות יותר.

לפני1 שעה , yello said:

אני עדיין מקווה שנעשה את זה ונעלה, אבל אם מאמן זר היה על הקווים בקמפיין הזה, כבר שבוע שעבר היו מחכים לו עם קרשים בנתב"ג. 

בנוגע לנבחרת של אופיר חיים, חמוד מאוד אבו פרחי: 

סייד אבו פרחי ממכבי תל אביב היה חתום על שער הניצחון, ואמר: "אני שמח שהשגנו את המטרה שלנו. אני שמח שאני חלק מהנבחרת הזאת ושהצלחנו לשמח את עם ישראל".

24 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני עדיין מקווה שנעשה את זה ונעלה, אבל אם מאמן זר היה על הקווים בקמפיין הזה, כבר שבוע שעבר היו מחכים לו עם קרשים בנתב"ג. 

בנוגע לנבחרת של אופיר חיים, חמוד מאוד אבו פרחי: 

סייד אבו פרחי ממכבי תל אביב היה חתום על שער הניצחון, ואמר: "אני שמח שהשגנו את המטרה שלנו. אני שמח שאני חלק מהנבחרת הזאת ושהצלחנו לשמח את עם ישראל".

על איזה עטאא ג'אבר שלא שמעתי עליו מזמן שמרטיט לי את השערה על ביצה שמאל עושים כתבות במשך כמה ימים ומראיינים שחקנים.

על שחקן נוער עולה שכל העתיד לפניו שכובש שער ניצחון ומעלה את הנבחרת שלב ואז מקדיש את הניצחון לעם ישראל וקריאה לאחדות כתבה בתחתית של התחתית.

בספורט 5, אין בכלל התייחסות לנושא.

אני פשוט שונא את התקשורת.

16 דקות לפני, דקסטר said:

רביבו פרץ תורג'י וערן בהרכב

אשכרה עם דניאל פרץ, ( עניין של זמן ) אוסקר וגם שון גולדברג זה יותר מחצי הרכב שגדל במכבי.

1 hour ago, yello said:

אשכרה עם דניאל פרץ, ( עניין של זמן ) אוסקר וגם שון גולדברג זה יותר מחצי הרכב שגדל במכבי.

#מיטשהצילאתהכדורגלהישראלי?