Jump to content

נבחרת ישראל מודל 2023

Armagedon

Recommended Posts

אחלה גבי אבל גם הגול היום היה עם דיפלקשן. בתור כאלה שמכירים אותו, בוא לא נהפוך אותו לאיש שיפתור לנו בעיות בהתקפה. הוא או ביטון זה אותו דבר בשבילי.

3 דקות לפני, car.garsia said:

אחלה גבי אבל גם הגול היום היה עם דיפלקשן. בתור כאלה שמכירים אותו, בוא לא נהפוך אותו לאיש שיפתור לנו בעיות בהתקפה. הוא או ביטון זה אותו דבר בשבילי.

מעדיף אותו על ביטון,לפחות הוא לא עושה טובה שהוא על המגרש.

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מעדיף אותו על ביטון,לפחות הוא לא עושה טובה שהוא על המגרש.

גם ביטון לא עושה טוב. הוא רץ יותר זה נכון, אבל שניהם די אנמים.

40 דקות לפני, thunderbolt said:

נבחרת פח אשפה בלי כדורגל, בלוף אחד גדול, גם מול רומניה. כל המשחק ה"התקפי" זה סתם היסטריה של השחקנים עם פעולות אישיות שנראות טוב רק לאנשים שלא מבינים כלום, פשוט מביך לשמוע יום אחרי את כל הפרשנים אומרים שהנבחרת פתאום משחקת מצויין. מזכיר לי את הימים של גוטמן ואלישע שהיינו מנצחים איזה מדינת יוגוסלביה לשעבר וכולם היו מתלהבים.

הכל משחק,  ההתלהבות המלוקקת הזו נועדה 

אך ורק להשכיח את זהבי ולשטוף את מוחם של הצופים שניתן להסתדר יופי בלעדיו. 

הרומנים גם נבחרת מטורללת בחולשתם. בית הזוי לכל הדיעות. מטורף איך בבתים אחרים יש שילובים כמו איטליה-אנגליה-אוקראינה, ספרד-סקוטלנד-נורבגיה, בלגיה-אוסטריה-שבדיה ובמקביל יש את הבית המביך שלנו. הזוי.

6 דקות לפני, car.garsia said:

הרומנים גם נבחרת מטורללת בחולשתם. בית הזוי לכל הדיעות. מטורף איך בבתים אחרים יש שילובים כמו איטליה-אנגליה-אוקראינה, ספרד-סקוטלנד-נורבגיה, בלגיה-אוסטריה-שבדיה ובמקביל יש את הבית המביך שלנו. הזוי.

גם מהבית המביך שלנו כנראה לא נעלה, אם נפסיד מול שוויץ, רומניה יכולים להגדיל את הפער ל-4.

12 דקות לפני, Double said:

גם מהבית המביך שלנו כנראה לא נעלה, אם נפסיד מול שוויץ, רומניה יכולים להגדיל את הפער ל-4.

לא יתפלא אם הם לא יתחרבנו מול בלארוס, הרומנים ממש חלשים. מנגד הם יכולים לנצח את שוויץ במחזור האחרון בבית שלהם כי השוויצרים יגיעו כנראה עם רגל וחצי בעלייה. אני עדיין לא אופטימי בשביל הנבחרת.

לפני3 שעות , car.garsia said:

לא יתפלא אם הם לא יתחרבנו מול בלארוס, הרומנים ממש חלשים. מנגד הם יכולים לנצח את שוויץ במחזור האחרון בבית שלהם כי השוויצרים יגיעו כנראה עם רגל וחצי בעלייה. אני עדיין לא אופטימי בשביל הנבחרת.

היום התחת של חזן היה גדול מהאגו של בניון, אבל הבלוף ייגמר בקרוב. אני מאמין שמשני המשחקים באוקטובר נוציא מקסימום נקודה אחת - תיקו מול קוסובו, הפסד מול שוויץ (ואולי גם שני הפסדים) - ואז הסיפור ייגמר. 

לפני1 שעה , רויקלה said:

היום התחת של חזן היה גדול מהאגו של בניון, אבל הבלוף ייגמר בקרוב. אני מאמין שמשני המשחקים באוקטובר נוציא מקסימום נקודה אחת - תיקו מול קוסובו, הפסד מול שוויץ (ואולי גם שני הפסדים) - ואז הסיפור ייגמר. 

גם אני מאמין שמול קוסובו ושוויץ יהיה 1 מ6. ואז הכדור יעבור לרומנים, אם הם יביאו 6 מ6 מול בלאארוס ואנדורה זה יהיה שלהם לקחת.

כמו שאמרת, פשוט לא מגיע לנו יורו.

יש מן איזו תחושה בתקשורת שהפעם עולים. זה לא ממש מגובה בתוצאות בינתיים.

לרומנים יש נקודה יתרון והם מסיימים מול שוויץ בבית, שכנראה יהיה להם פחות על מה לשחק.

בקיצור כדי לעלות חייבים לנצח את הרומנים, ולפחות נקודה מול שוויץ (שעלולה לא להספיק) התסריט הזה כמובן מניח שמנצחים את קוסובו ואנדורה.

בקיצור כדי לעלות צריך 10/12

32 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יש מן איזו תחושה בתקשורת שהפעם עולים. זה לא ממש מגובה בתוצאות בינתיים.

לרומנים יש נקודה יתרון והם מסיימים מול שוויץ בבית, שכנראה יהיה להם פחות על מה לשחק.

בקיצור כדי לעלות חייבים לנצח את הרומנים, ולפחות נקודה מול שוויץ (שעלולה לא להספיק) התסריט הזה כמובן מניח שמנצחים את קוסובו ואנדורה.

בקיצור כדי לעלות צריך 10/12

בתקשורת יפמפמו שיש לנו סיכוי לעלות גם אם נהיה בבית עם אנגליה, גרמניה והולנד

אני מאמין למה שאני רואה על הדשא, ולא "לפרשנים ומומחים" כמו אלי גוטמן  

44 דקות לפני, Lahav8 said:

בתקשורת יפמפמו שיש לנו סיכוי לעלות גם אם נהיה בבית עם אנגליה, גרמניה והולנד

אני מאמין למה שאני רואה על הדשא, ולא "לפרשנים ומומחים" כמו אלי גוטמן  

מה שעצוב באמת שהסיבה שלא נעלה זה קטנוניות ואגו, לא יכולת.

אפשר עוד לתקן

לפני12 שעות , ravid said:

אני חושב שזה בגלל שהכדור כבר היה בחוץ בזמן העבירה 

אז מה אם הכדור בחוץ? שחקן עשה עבירה (משך בחולצה והפיל לדשא) ותוך כדי הכדור יצא החוצה) על שחקן אחר וקיבל עוד כרטיס צהוב מהשופט - צריכה להיות עבירה מהמקום שבו בוצעה העבירה (במקרה הזה ברחבה ופנדל), מה זה משנה אם הכדור בחוץ? 

לוקח אותך אחורה קצת, מכבי-אולימפיאקוס בבלומפילד 2011/12 נדמה לי, כדור שוער למכבי שטראובר לוקח את הזמן ודייגו מאולימפיאקוס נותן לו אגרוף בגב בזמן שהכדור בחוץ ומקבל אדום כמובן ומכבי מקבלים עבירה…

אם היינו סופגים את ה1-1 ב90+6?

הנבחרת נשדדה כאן.

חס וחלילה נגיע למצב כזה בדרבי הקרוב וכל הפורום פה מתפוצץ מעצבים

לפני1 שעה , חרישי הוא הלילה ואפל said:

אז מה אם הכדור בחוץ? שחקן עשה עבירה (משך בחולצה והפיל לדשא) ותוך כדי הכדור יצא החוצה) על שחקן אחר וקיבל עוד כרטיס צהוב מהשופט - צריכה להיות עבירה מהמקום שבו בוצעה העבירה (במקרה הזה ברחבה ופנדל), מה זה משנה אם הכדור בחוץ? 

לוקח אותך אחורה קצת, מכבי-אולימפיאקוס בבלומפילד 2011/12 נדמה לי, כדור שוער למכבי שטראובר לוקח את הזמן ודייגו מאולימפיאקוס נותן לו אגרוף בגב בזמן שהכדור בחוץ ומקבל אדום כמובן ומכבי מקבלים עבירה…

הנבחרת נשדדה כאן.

לא היתה שריקה לעבירה. הבלם נתן לתורג'מן כאפה לראש אחרי שהוא איבד את הכדור והמהלך הסתיים. אני לא סגור על מה אומרת החוקה במקרה כזה.

לפני3 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

הנבחרת נשדדה כאן.

ברור שזה משנה אם הכדור בתוך או מחוץ לתחומי המגרש.

ברגע שהכדור לא בתחומי המגרש, המשחק לא פעיל. אפשר להוציא כרטיסים, אבל המשחק יחודש מהיכן שהכדור יצא.

בד"כ יש לנו נטיה בלתי מוסברת לזלזל בכל העולם, למרות שאנחנו אחת הנבחרות הכי לוזריות בתולדות המוקדמות. הפעם, כל זלזול יהיה מוצדק. הבית הכי חלש אבר, בפער. זה יהיה פשע לפספס את ההזדמנות ההיסטורית הזו וכמה עצוב שזה נפל על הקדנציה של צמד הליצנים. לוז-לוז, אם נעוף -  פספסנו הזדמנות היסטורית, אם נעפיל - נצטרך לסבול את בניון הבלתי נסבל וכולם יתחילו (כבר התחילו האמת, אבל על אש קטנה) לייצר את הנראטיב שהבעיה הייתה בכלל זהבי ובגלל שהוא לא זומן כן העפלנו. דיי מבאס. 

אחרי המשחקים בקוסובו ומול רומניה כבר לא יהיה סיכוי לעלות, למקרה שלמישהו היה ספק לעלות.

הדבר החיובי היחיד שיכול לצאת מפספוס הזדמנות היסטורית וחד פעמית כמעט כזאת לעלות הוא אם יביאו צוות אימון ראוי, שיוכל לרוץ עם הסגל המוכשר להחריד (שגם משחק באירופה כבר מגיל צעיר). אפילו אופיר חיים כזה מבחינתי.