Jump to content

רשמים מהתיקו מול הפועל חיפה בסמי | כבר לא חושב שיש מישהו שמנסה להסתיר את העובדה שנגמרה העונה

Sawyer

Recommended Posts

54 דקות לפני, liron981s said:

גם לא מבין

אפשר בכיף נראה לי בצורה חוקים להרים משהו..

גם לא חוקית כוסעמק

אם אפשר להפר סדר ולחסום כבישים בשביל ביבי, צריך לחסום את כל המדינה על יצחקי הנוכל הזה

ואני ממש לא צוחק

הבנאדם הורס כל חלקה טובה שג'ורדי השאיר במכבי, ואני בספק אם הוא לא ימשיך עונה הבאה

1 דקה לפני, maccabi-king said:

גם לא חוקית כוסעמק

אם אפשר להפר סדר ולחסום כבישים בשביל ביבי, צריך לחסום את כל המדינה על יצחקי הנוכל הזה

ואני ממש לא צוחק

הבנאדם הורס כל חלקה טובה שג'ורדי השאיר במכבי, ואני בספק אם הוא לא ימשיך עונה הבאה

אם לא נעשה מחאה הוא יהיה פה עונה הבא 

חד משמעית

חוקית אפשר בכיף בקריית שלום/מקום אחר

אבל חייבים

פשוט תמוה בעיני שדור תורג'מן לא מקבל הרבה יותר דקות ממה שהוא מקבל. עושה רושם של שחקן מאוד טכני עם הכדור, חזק ומהיר, תכונות שמאוד מתאימות לשיטה שמכבי משחקת, "בואו נבעט את הכדורים למעלה ונתפלל לטוב", שדווקא מתאימה הרבה פחות לזהבי ויובאנוביץ (אצל איביץ זו לא הייתה השיטה...). 

אני גם די בטוח שהוא יכול לשחק די טוב באגף. 

9 דקות לפני, itanar said:

המגנים שלנו היו חלשים, בעיקר ג'ראלדש.

גם גולסה במשחק לא מדוייק.

קניקובסקי אכזבה גדולה, כל כך פרווה.

אני אגיד את זה ככה. יש לנו קישור אנמי בצורה מפחידה וחייב כאן מהפיכה שלמה לעונה הבאה. 

59 דקות לפני, liron981s said:

אם לא נעשה מחאה הוא יהיה פה עונה הבא 

חד משמעית

חוקית אפשר בכיף בקריית שלום/מקום אחר

אבל חייבים

צריך מתחת לבית שלו ועדיף בערב.

פייר אני לא מבין איך זה אדום, בעיטה לא מכוונת בראש, זה צהוב ואין כאן מצב וודאי של שער , ג'רלאדש לידו ויש לו לעבור כמעט חצי מגרש. 

ושוב גול מחוץ לרחבה מתחת ליד של פרץ, בדיוק כמו שבוע שעבר. 

נשארו עוד חודשיים וחצי של סבל, זוועת עולם. ולא שהקיץ אצלנו יותר טוב.

מקווה להתעורר עם מינוס יצחקי וקראנקה במהרה בימינו.

ופלוס אנשי מקצוע אמיתיים

לפני13 שעות , מרגוליס said:

אשכרה מאז הגול שלנו בקרן מול ריינה במחזור הראשון לא כבשנו בקרן. ממש סגירת מעגל מרגשת. 

איזה משחק זה היה, איזה משחק היה חדרה בחוץ במחזור השני. האמת, גם איזה משחקים היו התיקו נגד נס ציונה והתיקו נגד קריית שמונה בחוץ. בעטנו 30 פעם לשער בכל משחק, קבוצות קטנות היו נגדנו בכוננות ספיגה. עם קראנקה לדעתי לא בטענו 30 פעם לשער בכל המשחקים שהוא אימן עד עכשיו.

באסה שאיביץ' הפקיר אותנו ככה באמצע העונה ובאסה שהמועדון פשוט שחרר אותו אבל הוא פשוט מאמן ענק. איך הדרדרנו למצב הזה, שחכתי כמה זה רע לבוא למשחקים בידיעה שאין תכלית ואין על מה לשחק.

עוד בוקר בלי זעזוע במכבי..

מבט אל הטבלה - 15 הפרש ממקום 4, יש 30 נקודות בקופה.

אם קארקנה שומר על היחס ״הצלחה״ המזעזע גם המקום באירופה יהיה בסכנה.

מחולל הרכבים וחילופים היה מנהל משחק טוב יותר מקראנקה. מזעזע, הכל מהכל, החל מהאימונים החסרים, עד להכנה הלקויה, דרך חוסר המעורבות במשחק בפועל, העברה של הוראות למחליפים על ידי חואן פאבלו (!!!!) והחילופים ההפוכים. אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שיש פה סתלבט רציני עלינו. הדיסוננס הבאמת מטורף בין הניסיון של האדם הזה להיתפס כרציני לבין הצורה בה הוא מתנהל בפועל דופק את הראש. 

מבחינת עידוד היה משחק ממש כיפי, אהבתי שהפעם השתיקו אנשים שניסו לקלל באמצע המשחק. אם במשחק הקודם, כמו בהרבה משחקי בית יש לי הרבה ביקורת על הקהל, הפעם אפשר להגיד שלקבוצה לא הגיע קהל כזה וניסינו לתמוך עד הרגע האחרון. 

היה משחק לא נעים לצפיה, לדעתי אין שום סיכוי בעולם שזה אדום ושוב נשדדנו ע"י השופט (בתוספת למלא שריקות/חוסר שריקות אחרות שהוא קיפח אותנו בהם (שלא לדבר על כרטיסים צהובים ליריבה). אבל אם להגיד את האמת גם עם האדום הזה לא יכול להיות שכל פעם אנחנו משלמים על טעויות כאלה באופן מיידי (כמו שקרה גם עם הפועל ירושלים אחרי החילוף הכפול). בקושי עברו כמה דקות וזה עוד אחרי שפיבן כבר נכנס וחטפנו את השוויון מטיילת על סף הרחבה שלנו.

ועדיין, גם ב-10 שחקנים היינו צריכים לנצח את הקבוצה העלובה הזאת. 

נחזיק היום אצבעות להפועל (למרות שפה אני באמת לא אופטימי) ונקווה לנס משמיים באזור שלנו. אולי השחקנים יקחו את עצמם בידיים ולמרות האין מאמן הזה שיש לנו על הקווים יבינו שזה נטו עליהם ויצליחו לסחוט עוד טיפה של מכביסטיות.

לפני2 שעות , Krishi said:

היה משחק לא נעים לצפיה, לדעתי אין שום סיכוי בעולם שזה אדום ושוב נשדדנו ע"י השופט (בתוספת למלא שריקות/חוסר שריקות אחרות שהוא קיפח אותנו בהם (שלא לדבר על כרטיסים צהובים ליריבה). אבל אם להגיד את האמת גם עם האדום הזה לא יכול להיות שכל פעם אנחנו משלמים על טעויות כאלה באופן מיידי (כמו שקרה גם עם הפועל ירושלים אחרי החילוף הכפול). בקושי עברו כמה דקות וזה עוד אחרי שפיבן כבר נכנס וחטפנו את השוויון מטיילת על סף הרחבה שלנו.

ועדיין, גם ב-10 שחקנים היינו צריכים לנצח את הקבוצה העלובה הזאת. 

נחזיק היום אצבעות להפועל (למרות שפה אני באמת לא אופטימי) ונקווה לנס משמיים באזור שלנו. אולי השחקנים יקחו את עצמם בידיים ולמרות האין מאמן הזה שיש לנו על הקווים יבינו שזה נטו עליהם ויצליחו לסחוט עוד טיפה של מכביסטיות.

אחד השחקנים במועדון התבטא ואמר "חלאס אפילו קרישי לא חושב שנקח אליפות" איך אני אאכזב אותו ואגיד לו שאתה עדיין בסרט שאנחנו במירוץ :/?

Just now, Sawyer said:

אחד השחקנים במועדון התבטא ואמר "חלאס אפילו קרישי לא חושב שנקח אליפות" איך אני אאכזב אותו ואגיד לו שאתה עדיין בסרט שאנחנו במירוץ :/?

חחחחחחחחחחחחחחחח

On 11.3.2023 at 21:04, yello said:

אשכרה פלייאוף בלי דרבי, טדי, וסכנין, בהזמנה ממש.

כל העונה האליפות על הרצפה 

הלם שהצליחו לחרבן גם את העונה הזו 

שיא השיאים