Jump to content

לקראת אולימפיאקוס | גמר גביע האתגר

דקסטר

Recommended Posts

באסה, במערכה השנייה באמת היה צמוד מאוד אבל הם קבוצה ברמה מאוד גבוהה.

כל הכבוד למכבי, תותחים

הייתה אווירה אדירה ביציעים!

ערב שכולו פיור מכבי

קודם כל ריספקט גדול לאסף והנהלת העף שהרימו ערב ברמה גבוהה מאוד שעשה הרבה כבוד לאגודה ולענף בכלל

אווירה מטורפת והרבה פרצופים שהיה נחמד מאוד לראות שוב מטווח קרוב (א.ק עם כל הנהגת השחקן הותיקה). כן ירבו.

מקצועית זו לא אותה ליגה כמובן

היו טובים עלינו בכל פרמטר של המשחק ועדיין חבל שלא גירדנו שם את המערכה השניה, ההיכל היה קורס 

לפני1 שעה , דיברנו עליו יורם said:

באסה, במערכה השנייה באמת היה צמוד מאוד אבל הם קבוצה ברמה מאוד גבוהה.

כל הכבוד למכבי, תותחים

הייתה אווירה אדירה ביציעים!

בהחלט.. הלוואי שהקהל הזה היה מגיע לכדורסל. 

ערב על טהרת הסמל של מכבי. 

היה כיף והיו רגעים מצמררים ביציעים. 

מקצועית, אולימפיאקוס חסמו כל כדור שלנו, הם ברמה מעלינו לצערנו. 

בפעם הראשונה בקמפיין האירופי העונה אני כותב את זה אחרי הפסד אבל וואלה קומו על הרגליים ותריעו לבחורים האלה בצהוב כחול.

גאווה גדולה. מכביזם בטעם של פעם. כבוד גדול לאסף ולכל הצוות, השחקנים והאוהדים המסורים שהגיענו עד הלום. 

אולימפיאקוס קבוצה טובה יותר ובעיקר מנוסה יותר במעמדים האלה. השילוב של המעמד, אולם חדש והיריבה האיכותית היו קצת יותר מדי בשבילנו היום אבל זה היה קרוב מאוד. כמה נקודות לכאן או לכאן לפחות בשתי המערכות הראשונות. 

כמאמר הקהל בסדרה האלמותית מול הוד השרון (הפעם על גמר אירופי) - "אתם עוד תחזרו לפה". 

תודה לך מכבי!

אני רק אף פעם לא אבין את ההתנהגות של אנשים (בודדים). באתם, אירוע סופר היסטורי, היה עידוד מטורף, מכבי טהור, אין לי גרון, רגעים מסויימים הרגשתי שאם אני לא מפסיק שניה אני קורס, ואז, לוקחים טושים, כותבים שטויות על הקירות, מדביקים מדבקות, שוברים כסאות, שוברים אסלות. למה? למה זה טוב? כשחיפה עשו לנו את זה בשער 11 התרעמנו, אז למה להיות קופים כמוהם? ומעל הכל, מי בעצם ישלם את התיקון? מכבי כדורעף? הרי זו אגודה בלי כסף, אז עד שכבר באתם, שילמתם 35 לכרטיס אז אתם עושים נזק הרבה יותר גדול? כמה טמטום יש בעולם?

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני רק אף פעם לא אבין את ההתנהגות של אנשים (בודדים). באתם, אירוע סופר היסטורי, היה עידוד מטורף, מכבי טהור, אין לי גרון, רגעים מסויימים הרגשתי שאם אני לא מפסיק שניה אני קורס, ואז, לוקחים טושים, כותבים שטויות על הקירות, מדביקים מדבקות, שוברים כסאות, שוברים אסלות. למה? למה זה טוב? כשחיפה עשו לנו את זה בשער 11 התרעמנו, אז למה להיות קופים כמוהם? ומעל הכל, מי בעצם ישלם את התיקון? מכבי כדורעף? הרי זו אגודה בלי כסף, אז עד שכבר באתם, שילמתם 35 לכרטיס אז אתם עושים נזק הרבה יותר גדול? כמה טמטום יש בעולם?

חד משמעית

וגם רימון עשן למה?? מיותר.

לפני13 שעות , BODIROGA10 said:

בהחלט.. הלוואי שהקהל הזה היה מגיע לכדורסל. 

שיגיע גם לשער 11 במקום הבבונים האלה:

לפני6 שעות , אליהו_הנביא said:

אף אחד לא יצליח להסביר לי את ההגיון בלזרוק דברים למגרש, במיוחד כשהכרוז מבקש שלא.