Jump to content

רשמים מההפסד לקטמון בבלומפילד | הפסד ביתי שמוציא את האוויר אם במקרה למישהו עוד נשאר

Sawyer

Recommended Posts

לא מצליח להתנתק מזה שהייתה לנו הזדמנות משוגעת לקחת פה אליפות על הרצפה ואנחנו חירבנו את זה. כואב לי כמו ב 2021 אם לא יותר

לפני2 שעות , קובי השועל said:

ערן מגזים עם הביקורת על הקהל, עם כל האהבה אליו. לא יכול להיות שאתה בא להתראיין ומפיל את הרוב על הקהל. מה אתה גמור? לא מספיק שאתם מרוויחים מיליונים ומקבלים תנאים אופטימלים אתה עוד מעז לדבר על קהל שכבר 3 שנים מקבל בראש?

ועוד אחרי כל זה הוא זורק פצצה שהוא במכבי עד סוף העונה, כאילו הכנה מראש לסיכוי גדול שאני עוזב.

אם זאת הגישה אז אתה מוזמן ללכת כבר היום, נסתדר גם בלעדיך ואולי גם יותר טוב.

עזוב 

כמו שרשמתי יש אנרכיה שלמה

שחקן הולך להתראיין ככה באהלן אהלן עם כל האהבה לערן 

זה רק מראה כמה המקום בעייתי

Just now, YoniC said:

לא מצליח להתנתק מזה שהייתה לנו הזדמנות משוגעת לקחת פה אליפות על הרצפה ואנחנו חירבנו את זה. כואב לי כמו ב 2021 אם לא יותר

אם הפועל חיפה מנצחת מחר את חיפה, אנחנו עוד איכשהו במצב שאפשר, צריך רק לנצח, בפרט מפגשים ישירים.

אבל עם איך שאנחנו מחרבנים משחקים וזה שאנחנו צריכים 15 איומים בשביל גול אחד ומאמן מטומטם, זה הופך להיות חסר סיכוי.

דל"פ- שוחט פה פרה קדושה אבל סבוריט , לצד התרומה המדהימה בהתקפה (מספרים וניהול משחק), גרם ללא מעט שערים ישירים שנבעו מהחלטות גרועות. רוב השערים הגיעו בטיימינג חרא ודי פירקו אותנו (וזה כבר על (חוסר) המנטליות של הקבוצה).

3 דקות לפני, PLASTOMAN said:

דל"פ- שוחט פה פרה קדושה אבל סבוריט , לצד התרומה המדהימה בהתקפה (מספרים וניהול משחק), גרם ללא מעט שערים ישירים שנבעו מהחלטות גרועות. רוב השערים הגיעו בטיימינג חרא ודי פירקו אותנו (וזה כבר על (חוסר) המנטליות של הקבוצה).

לא מעט? שער נגד חיפה ואתמול בערב.

לא צריך לחפש בכוח בטח לא על הזר אולי הטוב ביותר שנחת אצלינו\בליגה.

18 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אני אומר את זה כבר תקופה וכל פעם יוצאים עליי כאן בפורום.

מדוייק לגמרי.

18 דקות לפני, PLASTOMAN said:

בטל בשישים לעומת התרומה

17 דקות לפני, PLASTOMAN said:

דל"פ,

ב2023 ניהיה כל כך מגניב להגיד דברים כדל"פ "ולגלות אותם ראשונים" שאנשים יגידו הכל. 

המגן השמאלי הכי טוב ששיחק איי פעם בישראל. מועמד מוביל לגדול הזרים במכבי ת''א, שחקן על. 

כן טועה, לא יותר מאף אחד אחר החוליה, לא צריך לקחת 2 טעויות ולהפוך אותן למגמה מומצאת. אחלה סבוריט. 

12 דקות לפני, רן יעקובי said:

לא מעט? שער נגד חיפה ואתמול בערב.

לא צריך לחפש בכוח בטח לא על הזר אולי הטוב ביותר שנחת אצלינו\בליגה.

גול נגד חיפה, הכדור לפנדל נגד ביתר (והאדום) הגיע כשהוא פספס את הכדור, אתמול, פנדל של 90% נגד באר שבע דקה 96 שרק בנס לא נשרק, היה גם איזה גול בנגיחה בבלומפילד לא מזמן (לא זוכר) שעברה מעליו ומעל ביטון באהלן אהלן. עכשיו לא שאני מוותר עליו בחיים, אבל וואלה השנה עושה מלא טעויות. 

21 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הוא נתן פנדל לא מחויב בחיים

אבל זה יכול לקרות לכולם

5 דקות לפני, ניר ג. said:

זהבי מוזמן להזדיין מפה על המטוס הראשון לארה"ב וביחד איתו כל המבולבלים למינהם

בושה של ראיון

חוצפה שאין כדוגמתה

אתה נתפס לכותרת של הראיון (למרות שהדברים שלו בראיון לא כאלה נוראיים לגבי הקהל), כדי לפזר פה רעל. הוא השחקן היחיד שקרה לשחקנים לחזור ולקבל בוז כמו גברים והוא היחיד שעוד יכול לעשות משהו בקבוצת הנגרים הזאת. הראיון הזה אומנם חריף, אבל זה זהבי, הוא הקפטן והוא לא בא לארף להעביר את הזמן עד הפרישה. אם הוא רואה שהקבוצה לא מתפקדת ואין שום כיוון חיובי באופק, תיהיה בטוח שהוא הבן אדם שיציף את זה, ואני לא אתפלא אם הוא דאג להעביר את זה לגולדהאר (כנראה שגם הוא מבין שיצחקי חלק מהבעיה)

13 דקות לפני, ניר ג. said:

בושה של ראיון

חוצפה שאין כדוגמתה

זהבי היחיד שיכול להבריא את המועדון הזה מהמכות המקצועיות שנפלו עליו.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה נתפס לכותרת של הראיון (למרות שהדברים שלו בראיון לא כאלה נוראיים לגבי הקהל), כדי לפזר פה רעל. הוא השחקן היחיד שקרה לשחקנים לחזור ולקבל בוז כמו גברים והוא היחיד שעוד יכול לעשות משהו בקבוצת הנגרים הזאת. הראיון הזה אומנם חריף, אבל זה זהבי, הוא הקפטן והוא לא בא לארף להעביר את הזמן עד הפרישה. אם הוא רואה שהקבוצה לא מתפקדת ואין שום כיוון חיובי באופק, תיהיה בטוח שהוא הבן אדם שיציף את זה, ואני לא אתפלא אם הוא דאג להעביר את זה לגולדהאר (כנראה שגם הוא מבין שיצחקי חלק מהבעיה)

מבולבל מספר 2

38 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני בטוח בדבר אחד בקבוצה הזו:זהבי ושרן בחיים לא יבואו לגרבץ באימונים ובמשחקים. יכולים להיות טובים יותר או פחות אבל אי אפשר לפקפק במחויבות של שניהם.

1 hour ago, ניר ג. said:

בושה של ראיון

חוצפה שאין כדוגמתה

אתה צודק. עדיף ראיונות של ״נרים את הראש, נעשה את החושבים ונחזור טובים יותר״. או בכלל בהייה בחלל וקושי בחיבור שני משפטים. 

זהבי היחיד שאומר (ובאמת מותר לו להגיד) דברים חשובים. למלמים לא אצלנו, התבלבלת בקבוצה. 

לפני1 שעה , ניר ג. said:

בושה של ראיון

חוצפה שאין כדוגמתה

הוא ראה התנהלות מקצועית אמיתית בתקופה של ג'ורדי.

אם הוא אומר שצריך לתקן הכל, כנראה יש הרבה דברים רקובים, אתה לא צריך לכעוס עליו, אין לי ספק באהבה שלו למכבי.

כל אחד מאיתנו יכול לתת 10 סיבות למה הדרדרנו כל כך, וזה לא רק בגלל יצחקי.

59 דקות לפני, Wade said:

אתה צודק. עדיף ראיונות של ״נרים את הראש, נעשה את החושבים ונחזור טובים יותר״. או בכלל בהייה בחלל וקושי בחיבור שני משפטים. 

זהבי היחיד שאומר (ובאמת מותר לו להגיד) דברים חשובים. למלמים לא אצלנו, התבלבלת בקבוצה. 

אחרי זה נצחק על זה שכל ראיון פה עולה שחקן/מאמן ומתחיל לירות קלישאות כמו מכונת ירייה.

זהבי מלך המלכים, ואם הוא לא פה, בשלב הזה כבר היינו מתפרקים לחתיכות.

חוץ מזה, כמו שאמרו פה, ברור לגמרי למי הראיון היה מכוון. וזה לא לשדרים, לא לקהל ולא לשחקנים.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אחרי זה נצחק על זה שכל ראיון פה עולה שחקן/מאמן ומתחיל לירות קלישאות כמו מכונת ירייה.

זהבי מלך המלכים, ואם הוא לא פה, בשלב הזה כבר היינו מתפרקים לחתיכות.

חוץ מזה, כמו שאמרו פה, ברור לגמרי למי הראיון היה מכוון. וזה לא לשדרים, לא לקהל ולא לשחקנים.

אני בטוח בכך שבפגרת הקיץ הקרובה ערן עוצר בטורונטו לבדוק מה קורה(אם אני זוכר נכון זה גם חלק מתנאי החוזה הקשר הישיר לקנדה).