Jump to content

רשמים מההפסד לקטמון בבלומפילד | הפסד ביתי שמוציא את האוויר אם במקרה למישהו עוד נשאר

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, maccabi-king said:

צריך גם לזכור שאת כל הדבר הזה הוא עשה עם היהלום הזה שנקרא גלוך

לא בטוח אם תוציא מתחילת העונה את גלוך מהמשוואה שאיביץ' מגיע לסטטיסטיקה הזאת

אולי לא מבחינת ספיגות

אבל כן מבחינת שערים

ועדיין..

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ועדיין..

ועדיין האחריות פה היא נטו על יצחקי

לא איביץ' אשם, לא גלוך, לא קראנקה

רק יצחקי

יצחקי בנה סגל גרוע, יצחקי הביא את יונתן כהן מפיזה בלי לבדוק אם הוא עדיין זוכר לשחק כדורגל,  יצחקי נתן לפריצה ללכת בלי מחליף, יצחקי נתן לאיביץ' ללכת, יצחקי נתן לגלוך ללכת בלי מחליף, יצחקי הביא את קראנקה שלא מתאים למכבי, יצחקי הביא את רארש, שחקן שלא שיחק כמה חודשים ובלי כושר משחק להשאלה ל4 חודשים בלי אפשרות רכישה

הכל על יצחקי

לך כבר מפה, תעשה טובה לאנושות, גנב דעת שנותן למיץ' הרגשה שהכל בשליטה בזמן שהכל מתרסק לנו מול העיניים

3 דקות לפני, maccabi-king said:

ועדיין האחריות פה היא נטו על יצחקי

לא איביץ' אשם, לא גלוך, לא קראנקה

רק יצחקי

יצחקי בנה סגל גרוע, יצחקי הביא את יונתן כהן מפיזה בלי לבדוק אם הוא עדיין זוכר לשחק כדורגל,  יצחקי נתן לפריצה ללכת בלי מחליף, יצחקי נתן לאיביץ' ללכת, יצחקי נתן לגלוך ללכת בלי מחליף, יצחקי הביא את קראנקה שלא מתאים למכבי, יצחקי הביא את רארש, שחקן שלא שיחק כמה חודשים ובלי כושר משחק להשאלה ל4 חודשים בלי אפשרות רכישה

הכל על יצחקי

לך כבר מפה, תעשה טובה לאנושות, גנב דעת שנותן למיץ' הרגשה שהכל בשליטה בזמן שהכל מתרסק לנו מול העיניים

כתבת דברים שפחות קשורים ליצחקי אבל עדיין אני זורם איתך. אם אני ואתה יודעים את הבעיה, בטח שמיץ' יודע. נחש מה, אולי זה מסתדר לו. אולי הוא לא רוצה מכבי שתשב לו על הנשמה בכל יום. אולי הוא רוצה קבוצה שתסיים עשור עם שני אליפויות? אולי הוא רוצה ניהול חסכוני ומעדיף להשקיע את הכספים הפיתוח שחקנים שיתנו כסף למועדון להתמודד בעתיד בזכות עצמו? אנחנו באמת לא יודעים.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

קראנקה ב9 מחזורים ספג 7 שערים, 0.77 שערים למשחק.

איביץ' ב16 מחזורים ספג 7 שערים, 0.43 שערים למשחק.

קראנקה ב9 מחזורים כבש 14 שערים, 1.5 שערים למשחק.

איביץ' ב16 מחזורים כבש 38 שערים, 2.37 שערים למשחק.

אין כאן בכלל מקום להשוואה, כל אחד והמגרעות שלו כמובן.

האחוזי הצלחה שלו הרבה יותר גבוהים, מה שהיה שם אותנו עם יותר נקודות בבירור.

איביץ', מה שעשית לנו לא ישכח.

אפשר להציג את המספרים בהרבה דרכים. 

בסופו של דבר איביץ׳ עזב כשחיפה +6 נקודות עלינו בטבלה, אסור לשכוח את זה. 

אני לא נכנס לוויכוח מי מאמן טוב יותר מבין השניים, לא לשם אני מכוון. אני גם בטח לא כותב כאן כדי להגן על קראנקה.
היה לי ברור ברגע המינוי שלו שהסיכוי שהוא יעמוד על הקווים גם ב 23/24 הוא קלוש. 

הנקודה העיקרית שאני מנסה להעביר, היא שלפחות לדעתי, אין לנו את מה שצריך כדי להביא את הצלחת הביתה העונה. בשוב שלב לא הרגשתי שזה שלנו. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

אני לא נכנס לוויכוח מי מאמן טוב יותר מבין השניים, לא לשם אני מכוון. אני גם בטח לא כותב כאן כדי להגן על קראנקה.

הנקודה העיקרית שאני מנסה להעביר, היא שלפחות לדעתי, אין לנו את מה שצריך כדי להביא את הצלחת הביתה העונה. בשוב שלב לא הרגשתי שזה שלנו. 

כן אבל איביץ' היה במינוס 6 כשחיפה היו בצבירת נקודות פסיכית ומאז הם מדשדשים.

אם איביץ' ואוסקר פה עד סוף העונה אני חושב שהיינו חזק במרוץ עד המחזור האחרון.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

כתבת דברים שפחות קשורים ליצחקי אבל עדיין אני זורם איתך. אם אני ואתה יודעים את הבעיה, בטח שמיץ' יודע. נחש מה, אולי זה מסתדר לו. אולי הוא לא רוצה מכבי שתשב לו על הנשמה בכל יום. אולי הוא רוצה קבוצה שתסיים עשור עם שני אליפויות? אולי הוא רוצה ניהול חסכוני ומעדיף להשקיע את הכספים הפיתוח שחקנים שיתנו כסף למועדון להתמודד בעתיד בזכות עצמו? אנחנו באמת לא יודעים.

הכל יכול להיות, זה אפשרות מאוד הגיונית ואמרתי אותה בעבר, לו זה הרבה פחות מפריע מאשר לאוהדים כמונו אם לא נתחרה על האליפות כל שנה, בוא נגיד שהוא לא קם מסיוטים בלילה שהפועל מנצחת אותנו בדרבי כמו שכל אוהד מכבי חווה באיזהשהו שלב בחיים

אבל עדיין, מרגיש לי שכל בר דעת היה קולט שהוא מתנהל מול בנאדם חסר מושג

אז בטח שמיץ' גולדאהר, איש עסקים מצליח, אמור להבין שיצחקי חסר מושג

אממה? ברגע שהוא לא נמצא בארץ ואין לו מושג מה קורה, ומולו עומד הגנב דעת הכי גדול בתולדות המועדון כנראה, זה התוצאה

אני כל כך בטוח שכל פעם שמעדכנים את מיץ' בבעיה בקבוצה, הוא מרים טלפון ליצחקי, ויצחקי בגניבת דעת הישראלית שלו מרגיע את מיץ' וממשיך להחריב את המועדון בלי שלמיץ' אין מושג בכלל מה קורה פה

אני כל כך רוצה להאמין שהראיון של זהבי לא היה לחינם, ומחר הוא ויניי מרימים למיץ' טלפון(ואני כן חושב ששניהם מספיק בכירים במועדון כדי לדבר ישירות עם מיץ') ולהגיד לו שאם יצחקי ממשיך עונה הבאה, הם לא

Just now, קובי השועל said:

כן אבל איביץ' היה במינוס 6 כשחיפה היו בצבירת נקודות פסיכית ומאז הם מדשדשים.

אם איביץ' ואוסקר פה עד סוף העונה אני חושב שהיינו חזק במרוץ עד המחזור האחרון.

עם איביץ׳ ואוסקר אני גם חושב שהיינו מגיעים לפלייאוף במרחק נגיעה, עם איביץ׳ וללא אוסקר אני ממש לא בטוח. 

לפני4 שעות , Cosmic said:

מלבד העובדה שאיביץ' "סבל" מההגרלה והתארח גם אצל חיפה וגם אצל ב"ש, מספיק שהיית מארח את חיפה ועושה תיקו והפער כבר לא כזה גדול, בתקופתו חיפה נראיתה בלתי ניתנת לעצירה. בטוח שאם זה היה המצב גם היום, אף אחד לא היה מעז לדבר על פספוס של האליפות. רק שמאז שהוא עזב חיפה הפסידה את כל הנקודות שהיא לא הפסידה בזמן שהוא היה פה והוא לא היה שם בשביל להנות מזה. מבחינת אחוזי הצלחה זה מצחיק בכלל לדבר על שניהם, וזה בזמן שאצל איביץ' היו שתי אנומליות עם התיקויים מול נס ציונה וק"ש.

אחרי שזה נאמר, ברור שהבעיות הן הרבה יותר גדולות מהבאה של מאמן פחות טוב באמצע העונה. מה שמתסכל אותי יותר מהכל בעניין של קראנקה  הוא שמכבי כבר מזמן לא "מועדון אירופאי" ועדיין מתעקשים להעמיד פה על הקווים ליצנים והעיקר שיהיה להם דרכון זר.

אגב, נראה שבעונה הבאה בהפועל יהיה מנהל מקצועי אמיתי, מה שאומר שאם נמשיך בדרך שאנחנו הולכים בה אפילו השכונה בהפועל כבר תהיה יותר רצינית מאיתנו...

לפני4 שעות , maccabi-king said:

הכל יכול להיות, זה אפשרות מאוד הגיונית ואמרתי אותה בעבר, לו זה הרבה פחות מפריע מאשר לאוהדים כמונו אם לא נתחרה על האליפות כל שנה, בוא נגיד שהוא לא קם מסיוטים בלילה שהפועל מנצחת אותנו בדרבי כמו שכל אוהד מכבי חווה באיזהשהו שלב בחיים

אבל עדיין, מרגיש לי שכל בר דעת היה קולט שהוא מתנהל מול בנאדם חסר מושג

אז בטח שמיץ' גולדאהר, איש עסקים מצליח, אמור להבין שיצחקי חסר מושג

אממה? ברגע שהוא לא נמצא בארץ ואין לו מושג מה קורה, ומולו עומד הגנב דעת הכי גדול בתולדות המועדון כנראה, זה התוצאה

אני כל כך בטוח שכל פעם שמעדכנים את מיץ' בבעיה בקבוצה, הוא מרים טלפון ליצחקי, ויצחקי בגניבת דעת הישראלית שלו מרגיע את מיץ' וממשיך להחריב את המועדון בלי שלמיץ' אין מושג בכלל מה קורה פה

אני כל כך רוצה להאמין שהראיון של זהבי לא היה לחינם, ומחר הוא ויניי מרימים למיץ' טלפון(ואני כן חושב ששניהם מספיק בכירים במועדון כדי לדבר ישירות עם מיץ') ולהגיד לו שאם יצחקי ממשיך עונה הבאה, הם לא

חאלאס נו, אתה באמת מאמין בזה? שלגולדהאר אין מושג מה קורה? שהוא לא יודע שהמצב של הקבוצה רע ושהוא גם לא מעודכן בתוצאות? הוא יודע ומעודכן. פעם גם כשהוא לא היה בארץ הוא דאג לפטר את נמני כשלא הלך, להביא את ג'ורדי וכו'.

רשמתי את זה גם בנושא אחר, הוא לא מספיק להגיע לזה, מכבי לא עד כדי כך מעניינת אותו וחשובה לו ביחס לפעם וביחס לעסקים אחרים. זאת האמת (לפחות מאז הקורונה), תפסיקו לשכנע את עצמכם אחרת ושיצחקי "מצליח לעבוד עליו"

לפני4 שעות , Cosmic said:

עם איביץ׳ ואוסקר אני גם חושב שהיינו מגיעים לפלייאוף במרחק נגיעה, עם איביץ׳ וללא אוסקר אני ממש לא בטוח. 

בדיוק.

גלוך זה העניין, לא איביץ'

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

מלבד העובדה שאיביץ' "סבל" מההגרלה והתארח גם אצל חיפה וגם אצל ב"ש, מספיק שהיית מארח את חיפה ועושה תיקו והפער כבר לא כזה גדול, בתקופתו חיפה נראיתה בלתי ניתנת לעצירה. בטוח שאם זה היה המצב גם היום, אף אחד לא היה מעז לדבר על פספוס של האליפות. רק שמאז שהוא עזב חיפה הפסידה את כל הנקודות שהיא לא הפסידה בזמן שהוא היה פה והוא לא היה שם בשביל להנות מזה. מבחינת אחוזי הצלחה זה מצחיק בכלל לדבר על שניהם, וזה בזמן שאצל איביץ' היו שתי אנומליות עם התיקויים מול נס ציונה וק"ש.

אחרי שזה נאמר, ברור שהבעיות הן הרבה יותר גדולות מהבאה של מאמן פחות טוב באמצע העונה. מה שמתסכל אותי יותר מהכל בעניין של קראנקה  הוא שמכבי כבר מזמן לא "מועדון אירופאי" ועדיין מתעקשים להעמיד פה על הקווים ליצנים והעיקר שיהיה להם דרכון זר.

אגב, נראה שבעונה הבאה בהפועל יהיה מנהל מקצועי אמיתי, מה שאומר שאם נמשיך בדרך שאנחנו הולכים בה אפילו השכונה בהפועל כבר תהיה יותר רצינית מאיתנו...

סבל מהגרלה? בחייאת הוא גם הפסיד נקודות בבלומפילד ל-10 שחקנים של נס ציונה, הפסיד נקודות לאשדוד, לקרית שמונה. חלק מזה היה בגלל הרכבים וסיפסולים הזויים שלו. ואל תגידו לי זה לא אותו דבר כי היו שם מלא החמצות, אפשר להגיד את זה גם על המחצית הראשונה אתמול ושקיבלנו גולים מכלום.

בקשר למשחקים נגד חיפה וב"ש - מילא טרנר אבל בסמי עופר הוא סיפסל את כל ההתקפה חוץ מזהבי, להאשים פה את האצטדיון (אני הכי חסיד של קהל וביתיות) זה וואחאד גניבת דעת.

תפסיקו כבר להגן על החרא הזה, שהגדיל ועשה וגם נטש את הקבוצה באמצע העונה

הראיון של ערן אומר הכל

גם זה שהוא יוצא אחרי לראיון ואומר דברים שלא היו צריכים להאמר אומר הכל

יש אנרכיה במועדון, אנרכיה שבו אף אחד לא באמת אומר מה מותר ומה אסור

אין מנכ"ל, אין מנהל מקצועי ואין כלום..הכל דולף והכל מותר

וגם לשחקנים מותר להסריח את הדשא 30 דקות כי על הזין שלהם, שלא נדבר על מאמן שלא מבין לאן הוא הגיעו ולא עושה שום שיעורי בית.

עם גלוך ובלעדיו, עם איביץ לא תמיד נראינו טוב אבל הקבוצה הייתה מאומנת, הייתה שיטת משחק.

אין פה כלום בקבוצה הזאת.

מאמן שלא מתאים ולא יודע לאן הוא הגיע

שוער שמתמזמז עם הכדור ולוקח לו שעה לשחרר אותו

גלזר שמתמסר עם השחקני ההגנה ובסוף פותח רגליים, מאבד ומקבלים את הגול השני

יונתן כהן שכל הקיץ היה בכותרות ונלחמו עליו והוא לא מצליח לתת פס

שחקן רכש שהביאו לחצי שנה, שזה בערך הזמן שייקח לו להתאקלם

שחקנים שלא בסגל כל העונה ונכנסים כמחליפים כדי להציל את המולדת (פעם חוזז, אתמול ביטון)

מה הפאקינג בעיה לתת לגויאגון ולביטון לשחק ביחד? למה במקום לתת את השער השני, הוא משחק עם גולסה, פרץ וגלזר בקישור? ממש החטא ועונשו..

ערן מגזים עם הביקורת על הקהל, עם כל האהבה אליו. לא יכול להיות שאתה בא להתראיין ומפיל את הרוב על הקהל. מה אתה גמור? לא מספיק שאתם מרוויחים מיליונים ומקבלים תנאים אופטימלים אתה עוד מעז לדבר על קהל שכבר 3 שנים מקבל בראש?

ועוד אחרי כל זה הוא זורק פצצה שהוא במכבי עד סוף העונה, כאילו הכנה מראש לסיכוי גדול שאני עוזב.

אם זאת הגישה אז אתה מוזמן ללכת כבר היום, נסתדר גם בלעדיך ואולי גם יותר טוב.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

ערן מגזים עם הביקורת על הקהל, עם כל האהבה אליו. לא יכול להיות שאתה בא להתראיין ומפיל את הרוב על הקהל. מה אתה גמור? לא מספיק שאתם מרוויחים מיליונים ומקבלים תנאים אופטימלים אתה עוד מעז לדבר על קהל שכבר 3 שנים מקבל בראש?

ועוד אחרי כל זה הוא זורק פצצה שהוא במכבי עד סוף העונה, כאילו הכנה מראש לסיכוי גדול שאני עוזב.

לא מסכים. חושב שזה ביקורת חשובה ומראה כמה המועדון חשוב לו.

1 hour ago, yellow_blood said:

חאלאס נו, אתה באמת מאמין בזה? שלגולדהאר אין מושג מה קורה? שהוא לא יודע שהמצב של הקבוצה רע ושהוא גם לא מעודכן בתוצאות? הוא יודע ומעודכן. פעם גם כשהוא לא היה בארץ הוא דאג לפטר את נמני כשלא הלך, להביא את ג'ורדי וכו'.

רשמתי את זה גם בנושא אחר, הוא לא מספיק להגיע לזה, מכבי לא עד כדי כך מעניינת אותו וחשובה לו ביחס לפעם וביחס לעסקים אחרים. זאת האמת (לפחות מאז הקורונה), תפסיקו לשכנע את עצמכם אחרת ושיצחקי "מצליח לעבוד עליו"

אין ספק שמיץ' לא מספיק עם רצון להצליח כמו של יעקב שחר

ודווקא פה יצחקי מנצל את הסיטואציה... בגלל זה אני אומר שיצחקי לעבוד עליו, דווקא בגלל זה

את יעקב שחר יצחקי לא היה מצליח לתחכם, את מיץ' גולדאהר התמים הקנדי החמוד שלא באמת מעוניין לדעת בדיוק איך אנחנו אבל רוצה לדעת שהכל בסדר והכל תחת שליטה מאוד קל לקמבן

1 דקה לפני, maccabi-king said:

אין ספק שמיץ' לא מספיק עם רצון להצליח כמו של יעקב שחר

ודווקא פה יצחקי מנצל את הסיטואציה... בגלל זה אני אומר שיצחקי לעבוד עליו, דווקא בגלל זה

את יעקב שחר יצחקי לא היה מצליח לתחכם, את מיץ' גולדאהר התמים הקנדי החמוד שלא באמת מעוניין לדעת בדיוק איך אנחנו אבל רוצה לדעת שהכל בסדר והכל תחת שליטה מאוד קל לקמבן

יצחקי מנצל את הסיטואציה זה יותר נכון. אבל עובד על מיץ'? זה לא בן אדם שאפשר לעבוד עליו, בטח לא 3 שנים רצוף.

אני אתן לך דוגמא מחלקת האלהים הקטנה שלנו. אני מאמין שקורה הרבה בחיים שיש לך מיליון דברים על הראש, אתה תפעל ותטפל בדברים בצורה פרקטית ולפי סדרי עדיפויות. יהיו לך דברים יותר חשובים ולגבי השאר אתה אומר לעצמך שתטפל בהמשך. אתה יודע שיש בעיה בדברים האלה, שצריך לטפל בהם אבל אתה משאיר אותם ככה בינתיים ופועל לפי דחיפות ביחס ליכולת ולזמן שלך.

זה בדיוק מה שקורה, לצערנו כרגע אנחנו "השאר" של גודלהאר. תהיה בטוח שהוא לא קונה את זה אם יצחקי אומר לו ש"הכל בסדר" כבר 3 שנים, פשוט הוא בוחר להשאיר את זה ככה כרגע. מסכים איתך שיצחקי מנצל את זה. באסה

לפני2 שעות , yellow_blood said:

בדיוק.

גלוך זה העניין, לא איביץ'

סבל מהגרלה? בחייאת הוא גם הפסיד נקודות בבלומפילד ל-10 שחקנים של נס ציונה, הפסיד נקודות לאשדוד, לקרית שמונה. חלק מזה היה בגלל הרכבים וסיפסולים הזויים שלו. ואל תגידו לי זה לא אותו דבר כי היו שם מלא החמצות, אפשר להגיד את זה גם על המחצית הראשונה אתמול ושקיבלנו גולים מכלום.

בקשר למשחקים נגד חיפה וב"ש - מילא טרנר אבל בסמי עופר הוא סיפסל את כל ההתקפה חוץ מזהבי, להאשים פה את האצטדיון (אני הכי חסיד של קהל וביתיות) זה וואחאד גניבת דעת.

תפסיקו כבר להגן על החרא הזה, שהגדיל ועשה וגם נטש את הקבוצה באמצע העונה

שפכנו הרבה יותר מדי מילים... באחוזים, כמה אחוזי הצלחה היה לו חוץ מהמשחקים האלה? כמה נקודות היו לנו עם אחוזי ההצלחה האלה היום? 

עכשיו תוסיף את ההתקפה הכי טובה וההגנה הכי טובה ותם הדיון. בנוק אאוט. 

אני לא מגן ולא אגן על האפס הזה. הדיון על איביץ' בכלל מגיע מהמקום של כמה קראנקה אשם במצב. והוא אשם. חד משמעית. קראנקה הוא לא ה-בעיה של מועדון, אבל הוא בעיה ענקית בפני עצמו.

לפני1 שעה , קובי השועל said:

מסכים איתך שזה ריאיון מופקר שבמערכת תקינה לא אמור להתקיים. 

לא חושב שהוא מבשל עזיבה. אחרי פריצה, איביץ ואוסקר פיתחנו כנראה חרדת נטישה, אבל אני מאמין שזהבי פה עד הפרישה

אין מה לרשום על המשחק הזה, שום רושם.

המועדון הזה מפורק לגמרי בקטע התחרותי, 

אנחנו נהינו ביתר/הפועל חיפה עם חילופי מאמנים כל חצי שנה שעד שהם לומדים את המערכת המערכת קורסת.

שחקנים פרווה מדי ומאמן כלכך חלש שבאמת אני לא זוכר יותר חלש ממנו.

וואלה יש לי 0 טענות לגבי השיפוט שלדעתי היה מעולה אתמול .

בנוסף הפועל ירושלים שיחקו כמו גברים ובקושי ביזבזו זמן יחסית להבדלי הרמות ולסנסציה שהם חוללו.

2 דברים על אתמול

1 - בטוח שהיה פנדל? אזרתי אומץ וראיתי עכשיו את התקציר, לא ראיתי עבירה החלטית שם. ואוסיף ואומר, שגם אם היתה כזו, המגע היה מחוץ לרחבה.

2 - מה פיבן חשב לעצמו כשהוא מסר את הכדור לגלזר כשליד גלזר שחקן ירושלים (2 מטר ממנו) ומה גלזר חשב לעצמו כשהוא ניסה לפתוח רגליים. מה? למי? למה? ואז שניהם וביטון מסתכלים על בדש במקום לקפוץ עליו, הזייה.

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

2 דברים על אתמול

1 - בטוח שהיה פנדל? אזרתי אומץ וראיתי עכשיו את התקציר, לא ראיתי עבירה החלטית שם. ואוסיף ואומר, שגם אם היתה כזו, המגע היה מחוץ לרחבה.

2 - מה פיבן חשב לעצמו כשהוא מסר את הכדור לגלזר כשליד גלזר שחקן ירושלים (2 מטר ממנו) ומה גלזר חשב לעצמו כשהוא ניסה לפתוח רגליים. מה? למי? למה? ואז שניהם וביטון מסתכלים על בדש במקום לקפוץ עליו, הזייה.

פנדל קל (זה שעל משהו דומה לא קיבלנו פנדל שנה שעברה בחצי גמר לא אומר שזה לא פנדל, סבוריט אפילו לא התווכח)

פיבן חייב מכירה לגול בכל משחק, גלזר בעונת בלהות ועדיין, זה גול אלף אחוז של דניאל פרץ שאני גבר לא זוכר מתי הוא הציל כדור.

12 דקות לפני, ברווז צהוב said:

וואלה יש לי 0 טענות לגבי השיפוט שלדעתי היה מעולה אתמול .

בנוסף הפועל ירושלים שיחקו כמו גברים ובקושי ביזבזו זמן יחסית להבדלי הרמות ולסנסציה שהם חוללו.

הרגשתי כמוך לגבי השיפוט מחצית ראשונה, היה ממש בסדר. מחצית שניה קצת התלהב מהמומנטום של קטמון ועזר להם בקטנות - לא משהו דרסטי/השפיע על תוצאת המשחק. 

גם לגבי הפועל י-ם מה רצית שיעשו? הם היו צריכים 3 נקודות, נכנסו לפיגור מוקדם ועד דקה 60 לא היה להם שום סיבה בעולם לבזבז זמן כי זה היה נגדם. מהרגע שעלו ליתרון שיחקו (כמצופה) כמו קבוצת תחתית מסריחה, משיכות זמן, אדליי גועל נפש, כל רגע שחקן נופל על הדשא - עשו כל מה שאפשר למשוך זמן (בצורה רגילה בליגה לסיטואציה לא משהו יוצא דופן לאף כיוון) 

14 דקות לפני, שמש צהובה said:

2 דברים על אתמול

1. אלף אחוז פנדל

2. הזיה של פיבן, הזיה מטורפת של גלזר. בלתי נתפס.