Jump to content

הקהל היום

Recommended Posts

אחד הבוזים המוצדקים בהיסטוריה מאמן שמנסה לעשות חילוף של ״להרוג את המשחק״ (בלי קשר לאם חילוף כזה יכול להרוג את המשחק או רק לזיין אותנו כי הוא רצח את כל המערך) במועדון כמו מכבי תל אביב נגד הפועל ירושלים שלא במשחק בכלל זה דרגת שפל שעוד לא פגשנו מאז שמיטש הגיע ואם בכלל בהיסטוריה של המועדון לא מייצג אותנו בשום צורה חבל שלא ירדו להרביץ לו זה החילוף הכי גרוע שאני בתור אוהד כדורגל אי פעם ראיתי קשה לי להאמין שהוא לא עשה את זה בכוונה כדי שיפטרו אותו שימות אתמול

הבוז בחילוף היה מוצדק, אבל אם זה היה נטו על החילוף אז למה גם בסיום היה בוז? 

בפועל שמעתי לא מעט קללות על השחקנים כולל פרץ גלזר סבוריט.. זה הגעיל אותי מאוד

לשחקנים לא הגיע בוז/קללות המשחק הזה היה נטו על המאמן

לא קראתי את כל הדיון אבל חד משמעית - בוז לא מקדם שחקנים ולא מאמנים. עידוד כן. 

מעולם לא ראיתי שחקן שהשתפר בעקבות קריאות בוז מהקהל שלו. ומעולם לא ראיתי מאמן שקיבל החלטות טובות כתוצאה מקללות.

הפתרון הוא אחד: לתמוך בשחקנים. גם כשקשה. גם כשחרא. גם כשרע. יש לנו הרבה מאוד מה להשתפר ולפני שאנחנו פותחים על השחקנים שלנו בואו נעשה בדק בית וחשבון נפש על איך אנחנו נראים כקהל. כי כרגע אנחנו נראים גרוע מאוד. ואנחנו יכולים להיות מטורפים. תראו מה היה נגד ניס כדי להבין את העוצמות שלנו. הגיע הזמן להתעסק בעיקר ולא בשטויות. 

46 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מעולם לא ראיתי שחקן שהשתפר בעקבות קריאות בוז מהקהל שלו. ומעולם לא ראיתי מאמן שקיבל החלטות טובות כתוצאה מקללות.

הפתרון הוא אחד: לתמוך בשחקנים. גם כשקשה. גם כשחרא. גם כשרע. יש לנו הרבה מאוד מה להשתפר ולפני שאנחנו פותחים על השחקנים שלנו בואו נעשה בדק בית וחשבון נפש על איך אנחנו נראים כקהל. כי כרגע אנחנו נראים גרוע מאוד. ואנחנו יכולים להיות מטורפים. תראו מה היה נגד ניס כדי להבין את העוצמות שלנו. הגיע הזמן להתעסק בעיקר ולא בשטויות. 

הלוואי כל האוהדים היו כמוך! 

חלאס עם הבוז וחלאס עם הקללות! 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

אישית אני מעולם לא שרקתי בוז ביציע, לא כי אני חושב שאין מקום אלא כי אני לא מסוגל ״ערכית״, אבל יש מצבים שאין מנוס. שריקות בוז לא נועדו לקדם את הקבוצה אלא למחות על המצב, בסיטואציה שנוצרה אין לי שום טענה למי שפקעה לו הסבלנות.

1 דקה לפני, Almogl said:

לא הייתי רוצה שהקהל יבוא על גבי עכשיו, מעריך שזה יכול לקרות.

ואם זה יקרה זה ממש יפתור את הבעיה ואז יצחקי ילך...

ואין לי ספק שכבר היום יש אנשים בקהל נגדו כי הוא בכושר קצת פחות טוב, ככה לצערי זה עובד. 

לא הבנתי מה כולם ברשתות רוצים מקניקובסקי?  

על גבי אתם נפולים? רציני? הוא ילד טוב שלא מצטיין בלהתראיין, אז אתם נפגעים ויוצאים עליו? שחררו זה סתם מביך. 

כל האנרגיות הרעות האלה והיציאה על שחקנים רק יגמרו להם את הקריירה ויחלישו לנו את הסגל. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

על גבי אתם נפולים? רציני? הוא ילד טוב שלא מצטיין בלהתראיין, אז אתם נפגעים ויוצאים עליו? שחררו זה סתם מביך. 

כל האנרגיות הרעות האלה והיציאה על שחקנים רק יגמרו להם את הקריירה ויחלישו לנו את הסגל. 

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממש, לא ברור למה מכבי שולחים אותו להתראיין.

גם לא ברור למה כל פיפס של שחקן גורם לאוהדים להשתולל, מרגיש שלא רק המועדון מאבד את זה אלא גם הקהל

23 דקות לפני, MTA For Ever said:

גם לא ברור למה כל פיפס של שחקן גורם לאוהדים להשתולל, מרגיש שלא רק המועדון מאבד את זה אלא גם הקהל

במחלקת הסברה שלנו יושבים אנשים כל כך טמבלים שבא לי להקיא. במקום שיוציאו הודעות תמיכה לקהל, שידברו אל לב הקהל הם רק סוקלים אותנו. שימו לב איך בחיפה תמיד יודעים לייצב הכל והם קהל הרבה יותר חרא מאיתנו. הפועל משלשים על השחקנים אבל תמיד השחקנים מגבים את הקהל במילים של "הקהל הוא הכוח שלנו", "הקהל הוא הדבר היחיד שמתפקד כרגע" וכול' ושלא נדבר על הלקק לאוהדי חיפה מהשחקנים והמועדון.

אוסיף ואומר לצורך העניין אם היו עולים כתבות על טירוף הקהל, פוסטים של אתם הכוח שלנו. דור פאץ עולה לראיון ואומר "מכבי הצליחה תמיד בזכות הקהל האדיר שלה, הם הכוח שלנו ואני מבין את האכזבה כרגע" אשתו של סבוריט מוציאה כתבת צבע על הטירוף התל אביב. גבי בראיון "העוצמות של בלומפילד יכולות להביא לניצחון על כל קבוצה". ברור שזה פופוליזם זול, אבל ככה זה עובד!

לא מספיק שהמצב גם ככה חרא וממש לא בגללנו עם כל הכבוד, הם מפנים אש על הקהל ומדכאים אותו עוד יותר.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

אוסיף ואומר לצורך העניין אם היו עולים כתבות על טירוף הקהל, פוסטים של אתם הכוח שלנו. דור פאץ עולה לראיון ואומר "מכבי הצליחה תמיד בזכות הקהל האדיר שלה, הם הכוח שלנו ואני מבין את האכזבה כרגע" אשתו של סבוריט מוציאה כתבת צבע על הטירוף התל אביב. גבי בראיון "העוצמות של בלומפילד יכולות להביא לניצחון על כל קבוצה". ברור שזה פופוליזם זול, אבל ככה זה עובד!

לא מספיק שהמצב גם ככה חרא וממש לא בגללנו עם כל הכבוד, הם מפנים אש על הקהל ומדכאים אותו עוד יותר.

צריך לזכור שהם גם בני אדם וגם ככה הם צריכים להתמודד עם מאמן פח ובסוף גם שורקים להם בוז כאילו שהם נהנים מהמצב. 

ברור שגבי היה יכול לבחור להגיד אחרת אבל לא יכול לחשוב שהוא טועה ב100%.

1 hour ago, MTA For Ever said:

לא תגובה כלפיך, אבל די מגוחך שזהבי יוצא לדבר 80% מהפעמים אחרי משחק 

לשאר השחקנים אין פה?

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא תגובה כלפיך, אבל די מגוחך שזהבי יוצא לדבר 80% מהפעמים אחרי משחק 

לשאר השחקנים אין פה?

ככזה תמיד. בתקופות הקשות שולחים את מי שיודע לדבר. אם שרן, פרץ או ריקן היו משחק היו שולחים גם אותם.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

ככזה תמיד. בתקופות הקשות שולחים את מי שיודע לדבר. אם שרן, פרץ או ריקן היו משחק היו שולחים גם אותם.

בהצלחה לנו עוד שנתיים עם הקפטן מתן חוזז 

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

בהצלחה לנו עוד שנתיים עם הקפטן מתן חוזז 

לאחד מהמושאלים שלנו יש אופי של קפטן עתידי?

1 hour ago, Raumdeuter said:

משעשע. 

עכשיו ברצינות,לנידם יש פוטנציאל בתחום?

שנידם יראה קודם כל כדורגל טוב ויציב. בנתיים הוא מאוד בינוני ולא יציב. עידו שחר אולי פוטנציאל רציני יותר.

לפני10 שעות , קובי השועל said:

במחלקת הסברה שלנו יושבים אנשים כל כך טמבלים שבא לי להקיא. במקום שיוציאו הודעות תמיכה לקהל, שידברו אל לב הקהל הם רק סוקלים אותנו. שימו לב איך בחיפה תמיד יודעים לייצב הכל והם קהל הרבה יותר חרא מאיתנו. הפועל משלשים על השחקנים אבל תמיד השחקנים מגבים את הקהל במילים של "הקהל הוא הכוח שלנו", "הקהל הוא הדבר היחיד שמתפקד כרגע" וכול' ושלא נדבר על הלקק לאוהדי חיפה מהשחקנים והמועדון.

לדעתי במשחק בלי קהל לא הינו מפסידים את המשחק נגד הפועל ירושלים, הקהל היה נוראי, ריסק את מעט הביטחון שנשאר לקבוצה, אווירה מהגרועות שאני זוכר בעשור האחרון.

אפשר להגיד שהקהל היה מזעזע, הוא לא קדוש, אתה רוצה לשרוק בוז? תשרוק, אל תצפה ממנו להחמיא לך על זה.

לפני10 שעות , kutomer said:

לדעתי במשחק בלי קהל לא הינו מפסידים את המשחק נגד הפועל ירושלים, הקהל היה נוראי, ריסק את מעט הביטחון שנשאר לקבוצה, אווירה מהגרועות שאני זוכר בעשור האחרון.

אפשר להגיד שהקהל היה מזעזע, הוא לא קדוש, אתה רוצה לשרוק בוז? תשרוק, אל תצפה ממנו להחמיא לך על זה.

זה לא עובד כך. (אני לא מהשורקים)

הקהל היה אדיר באותו משחק עד הרגע של החילוף. הבוז הוא לא כלפי השחקנים והם לא צריכים להתנהג כמו כוסיות, שיגדלו ביצים הם מרוויחים מספיק כסף מכדורגל מקצועני. אני מדבר פה על שינוי תפיסה בהסברה של הקבוצה, לחשוב קצת. אני יודע שזה קשה שם לחשוב אבל לפעמים אין ברירה.

האטימות למצב מחלחלת מההנהלה ועד אחרון השחקנים.

תפקידנו כקהל לגרום להם להתעורר ולייצג את הערכים של מכבי.

זה יכול להיות עם הפגנה נגד יצחקי בקריית שלום, וזה יכול להיות בוז מחריש אוזניים בבלומפילד למאמן שיורק על הערכים.

אתם כשחקנים לא רוצים בוז? תכבדו את המיליונים שאתם מרוויחים (שמגיע בין השאר מאיתנו שעושים מנוי לראות אתכם) ותראו קצת אכפתייות.