Jump to content

הקהל היום

Recommended Posts

23 דקות לפני, Wade said:

ברגע ששמת את דן גלזר וערן זהבי שנתן לך העונה רק בליגה 15 שערים, אין באמת מה להמשיך את הדיון. זה ממש, אבל ממש לא עניין של משחק אחד.

למה לא? שמו את ערן על המוקד אלף פעם העונה 

ודן נתן את התחת אלף פעם העונה 

האחרון שצריך לבוא אליו בביקורת 

מי שצריך לקבל ביקורת זה מי שהעלה אותו במשחק כזה ולא הוציא אותו אחרי 2 גולים שחתפת 

Just now, אם אין אני לי נמני said:

למה לא? שמו את ערן על המוקד אלף פעם העונה 

ודן נתן את התחת אלף פעם העונה 

האחרון שצריך לבוא אליו בביקורת 

מי שצריך לקבל ביקורת זה מי שהעלה אותו במשחק כזה ולא הוציא אותו אחרי 2 גולים שחתפת 

כי רמת התרומה של זהבי לעומת גלזר העונה זה משהו שהוא לא ניתן להשוואה בכלל. 

Just now, Wade said:

כי רמת התרומה של זהבי לעומת גלזר העונה זה משהו שהוא לא ניתן להשוואה בכלל. 

בסדר כי אתה רץ לאליפות מול קבוצות שלא מסכנות אותך

אבל כשאתה כן בסכנה דן שם מספיק פעמים כדי שלא יהיה ראוי לבוז היום 

על כל פעם שדן עשה פדיחה אפשר לתת החמצה של זהבי העונה שלא היה צריך להחמיץ 

לפני2 שעות , YallaMaccabi said:

הדקה היא 62 בדיוק קיבלנו גול 2-1 

חילופים לא טובים נכון

הקהל הפסיד את המשחק 

מה זה השריקות האלה מה עובר על אמא שלכם

אני לא שרקתי ולא קיללתי ולא צעקתי תתפטר, וגם לא אעשה את זה לעולם. אבל נראה לי שלא הבנת את העניין, השריקות לא היו על המשחק היום אלא על כל מה שקורה בשנים האחרונות. בדגש על החודשיים האחרונים.

5 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

בסדר כי אתה רץ לאליפות מול קבוצות שלא מסכנות אותך

אבל כשאתה כן בסכנה דן שם מספיק פעמים כדי שלא יהיה ראוי לבוז היום 

על כל פעם שדן עשה פדיחה אפשר לתת החמצה של זהבי העונה שלא היה צריך להחמיץ 

דיון מיותר, לא מסכים איתך בשום צורה. גלזר מזעזע והכי נורא שהוא באמת יציב בחולשה שלו.

מבין את כל מי ששרק וקילל והתעצבן. איך אפשר להישאר אדיש לניהול משחק של המאמן הכושל הזה? כמה עוד אפשר לספוג את הניהול קבוצה המזוויע הזה???

כל המערכת בקריסה מבחינתי, השכבה של הקהל היא עוד שכבה בקריסה. 

תגידו מה שתגידו ותנסו להצדיק, תגידו שפה זה לא ארגנטינה ושגם חיפה ככה ובלה בלה בלה. 

בתכלס? לשרוק בוז בחילוף ששני שחקני בית (!) נכנסים לדשא זאת חרפה עצומה. זה לא קהל של מכבי תל אביב, זה בית״ר. 

לקלל את דן גלזר בנונשלנט, אחלה של סטנדרט בסך הכל. 

כשצריך לבקר, תבקרו. הקבוצה חרא, המערכת בקריסה. 

אבל קהל שמקלל שחקן בית כשהוא עולה לדשא? זה לא פחות וזה מעיד על לא מעט. 

ערב עצוב

הקהל לא אשם, אבל היום שוב ראינו שברובו הוא כפוי טובה מגעיל, בטח באצטדיון כזה גדול שיש כל כך הרבה נספחים שבאים להוציא חרא ואחרי שעה שוכחים מהמשחק.

7 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

תגידו מה שתגידו ותנסו להצדיק, תגידו שפה זה לא ארגנטינה ושגם חיפה ככה ובלה בלה בלה. 

בתכלס? לשרוק בוז בחילוף ששני שחקני בית (!) נכנסים לדשא זאת חרפה עצומה. זה לא קהל של מכבי תל אביב, זה בית״ר. 

ערב עצוב

מסכים עם הכל וגם עם שתי המילים בסוף, 

היה בוז ב1-0 לחילוף של שחקן מכבי ברמה שכאילו טועמה עלה לשחק בצהוב.  

יש לנו לצערי הקהל הכי מטומטם בארץ (קרב צמוד עם בית"ר אבל אנחנו לוקחים), וזה לא מפתיע שהקהל הצטרף לקריסה של המועדון בצורה הכי דוחה שיש, אם לא מיטש אנחנו מזמן בית"ר של תחילת העונה ויותר גרוע מזה עם הקהל הזה.

4 דקות לפני, Mtamir said:

מסכים עם הכל וגם עם שתי המילים בסוף, 

היה בוז ב1-0 לחילוף של שחקן מכבי ברמה שכאילו טועמה עלה לשחק בצהוב.  

יש לנו לצערי הקהל הכי מטומטם בארץ (קרב צמוד עם בית"ר אבל אנחנו לוקחים), וזה לא מפתיע שהקהל הצטרף לקריסה של המועדון בצורה הכי דוחה שיש, אם לא מיטש אנחנו מזמן בית"ר של תחילת העונה ויותר גרוע מזה עם הקהל הזה.

בוז הכי צודק שיש וזה בוז לקראנקה לא לשחקנים שנכנסים

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

בוז הכי צודק שיש וזה בוז לקראנקה לא לשחקנים שנכנסים

כן, כי דן גלזר ששומע רחשים וקללות מהקהל של הקבוצה שבה הוא גדל ונתן ונותן את דמו, מפרש בדקות האלה שהקהל ששורק בוז זה בעצם נגד קראנקה ולא נגדו. 

אחלה בוסט של קהל שתומך בשחקן בית. 

רוצים לבקר? תצאו להפגין בקריית שלום נגד האשמים האמיתיים, אל תתלו מנטלית שחקני בית שנותנים את הדם שלהם (וזה לא משנה כמה הוא גרוע). 

לאיפה הגענו. 

16 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

ערב עצוב

הבוז הוא לא ספציפית על גלזר 

זה על מאמן שהבאת ולא יודע מה הוא עושה 

מאמן מוזר מאוד, הכל אקראי(גם הניצחונות). 

זה בוז שבא להגיד, די לעבוד עלינו 

וזה שהוא הגיע ביתרון רק מראה שאנחנו לא קונים 1-0 בואכה מהפך. הקהל הבין עוד לפני קראנקה שצריך להתעורר. 

אני לא בעד שום שריקות בוז ומשהו נגד הקבוצה עד שבכלל לא נגמר המשחק 

אבל לקהל מגיע להביע את הדעה שלו וטוב שזה קרה עכשיו. 

אי אפשר לתקן העונה אבל אולי אולי אולי מישהו שם יתעורר שלא נחכה למאמן בספטמבר ושחקנים אחרי ראש השנה. 

Just now, Meron's said:

הבוז הוא לא ספציפית על גלזר 

זה על מאמן שהבאת ולא יודע מה הוא עושה 

מאמן מוזר מאוד, הכל אקראי(גם הניצחונות). 

זה בוז שבא להגיד, די לעבוד עלינו 

וזה שהוא הגיע ביתרון רק מראה שאנחנו לא קונים 1-0 בואכה מהפך. הקהל הבין עוד לפני קראנקה שצריך להתעורר. 

אני לא בעד שום שריקות בוז ומשהו נגד הקבוצה עד שבכלל לא נגמר המשחק 

אבל לקהל מגיע להביע את הדעה שלו וטוב שזה קרה עכשיו. 

אי אפשר לתקן העונה אבל אולי אולי אולי מישהו שם יתעורר שלא נחכה למאמן בספטמבר ושחקנים אחרי ראש השנה. 

כן, כי דן גלזר ששומע רחשים וקללות מהקהל של הקבוצה שבה הוא גדל ונתן ונותן את דמו, מפרש בדקות האלה שהקהל ששורק בוז זה בעצם נגד קראנקה ולא נגדו. 

רוצים לבקר? תצאו להפגין בקריית שלום נגד האשמים האמיתיים, אל תתלו מנטלית שחקני בית שנותנים את הדם שלהם (וזה לא משנה כמה הוא גרוע). 

לאיפה הגענו. 

Just now, ביג ליבובסקי said:

כן, כי דן גלזר ששומע רחשים וקללוך מהקהל של הקבוצה שבה הוא גדל ונתן ונותן את דמו, מפרש בדקות האלה שהקהל ששורק בוז זה בעצם נגד קראנקה ולא נגדו. 

לאיפה הגענו. 

בוז לקראנקה על חילופים שהרסו את המשחק. גלזר לא היה צריך להתחמם בכלל במשחק כזה.  אם גלזר נעלב מזה שיתמודד

1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

לאיפה הגענו. 

אם דן גלזר לא יכול להפעיל את הראש ולהבין אל מי מופנה הבוז כנראה שהמצב שלו יותר גרוע ממה שחושבים. עוד מעט גם לא ישרקו בוז לשופט כדי שאחד מהשחקנים לא יקח את זה עליו.

1 דקה לפני, Wade said:

אם דן גלזר לא יכול להפעיל את הראש ולהבין אל מי מופנה הבוז כנראה שהמצב שלו יותר גרוע ממה שחושבים. עוד מעט גם לא ישרקו בוז לשופט כדי שאחד מהשחקנים לא יקח את זה עליו.

כן, הקבלה הגיונית סך הכל. 

16 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

כן, הקבלה הגיונית סך הכל. 

לא, כי להגיד ששחקן לוקח כל בוז שנעשה עליו כי הוא ״לא במצב להפעיל את הראש״ זה דבר הגיוני

הקהל וזה אנחנו כולנו חרא אבל אנחנו חרא שמבין יותר טוב מכל היצחקי והקראנקות האלה ופה אני מתחיל לדאוג שאנשי מקצוע מבינים פחות מהקהל.

אישית לא שרקתי בוז ולא קיללתי את יצחקי אני לא מסוגל ולא הייתי מסוגל לעולם. אבל הקהל לא טיפש, טיפש במעשיו רק אולי.

בכל מקרה הבוז לא הופנה כלפי שחקן זה או אחר אלא כלפי מקבלי ההחלטות החל מקראנקה ועד יצחקי. וזה דיי היה ברור.

הייתי אומר שזה הקהל הרחב והם גם ככה טרמפיסטים אבל אם לידיי בשער 11 מקללים את דן גלזר על כל פס ומאבדים אמון אז לקהל הזה אין צ'אנס.

10 דקות לפני, car.garsia said:

הייתי אומר שזה הקהל הרחב והם גם ככה טרמפיסטים אבל אם לידיי בשער 11 מקללים את דן גלזר על כל פס ומאבדים אמון אז לקהל הזה אין צ'אנס.

כשהארגון שר מרגע של עצבות נצא גדולים ואחרי 5 דקות תורידו ת׳חולצות וביזיון, מה יש לצפות משאר היציע במצב כזה? 

4 דקות לפני, Keyser_Soze said:

כשהארגון שר מרגע של עצבות נצא גדולים ואחרי 5 דקות תורידו ת׳חולצות וביזיון, מה יש לצפות משאר היציע במצב כזה? 

לגמריי, במשחק חוץ בנתניה זה היה מאוד מביך, אין לכם כבוד ואז זהבי כובש גול, מתחילים לשיר הכל בשביל מכבי, אין לי ציפייה כבר.

7 דקות לפני, Keyser_Soze said:

ממש טמטום, 

פעם הייתי צוחק על אולטרס הפועל, 

היום זה קורה אצלנו. 

לא יודע מה אתם רוצים, הבוז בחילוף היה אך ורק למאמן ולא לאף אחד מהם והם יודעים את זה טוב מאוד. אני לפני החילוף פחדתי שהוא יוציא את גויאגון וישאיר את קניקובסקי, אבל המטומטם פשוט יצא מגדרו לחרב את המשחק. הקהל לא טיפש והוא גם רוצה לראות כדורגל. עד לפני החילוף היינו צריכים לתת 66 גולים, ומאז החילוף שמתיימר להיות הגנתי קיבלנו שני גולים בשלוש דקות. 

1. לא מבין למה לא שרו לערן אחרי הגול? ליובא שרו בנס ציונה 3 דקות.

2. המספר הרשמי של הקהל הוא איכשהו 22,300.. איך זה הגיוני?

3. הקהל נתן עבודה היום וניסה להרים עד כמה שאפשר, אבל הרתיחה ממצב הקבוצה יבעבע עד שזה ישתנה.