Jump to content

יוצאים לפיילוט בשער 11

Recommended Posts

במשחק הקרוב מול הפועל ירושלים נצא לפיילוט בשער 11 במטרה להביא לשיפור בהתנהלות המזנונים מבחינת איכות, שירות ומחירים הוגנים.

כרטיס ההנחות החדש של אוהדי מכבי ת"א יוצא לדרך ודרכו יהיה ניתן לקבל את ההנחות על המוצרים. הכרטיס הוא שלב ראשון בכל מה שקשור למזנונים וחלק מהשינוי ביחס לאוהדים שאנחנו עומלים עליו.

שאלות ותשובות כאן לפניכם:

מה הולך לקרות בפיילוט?
נתחיל קודם כל בשער 11. עשינו טסט בשבוע שעבר ואנחנו מקווים שהכל יעבוד חלק. המטרה היא לבחון את המערכת 'בזמן אמת' לאחר מכן לעבור לשערים נוספים ואז גם ליד אליהו במטרה שזה ישרת אותנו גם לעונות הבאות.

איך מקבלים את הכרטיס?
במרכז שער 11 תחכה לכם עמדה מסודרת עם שני עובדים של ניו בר. בעמדה יהיה ניתן להטעין כל סכום כספי שתרצו ולאחר מכן לגשת למזנון ולקנות דרך הכרטיס שלכם. הכרטיס יקנה לכם הנחות בצורה אוטומטית. כלומר הכסף שלכם יהיה שווה יותר.

כמה זמן לוקח לטעון את הכרטיס?
אם מגיעים מוכנים עם כסף מזומן או אשראי זה יהיה מהיר. תוך 20-30 שניות. תשתדלו להגיע מוקדם למשחק כדי להימנע מתורים.

האם הכרטיס עולה כסף?
כן. חד פעמי. עלות הכרטיס היא 10 ש"ח ובפיקדון. זה אומר שאם תרצו להחזיר את הכרטיס בכל זמן שתבחרו, תקבלו את ה-10 ש"ח שלכם בחזרה.

האם בכל משחק נצטרך לטעון את הכרטיס דרך העמדה הזאת?
לא. במשחקים הבאים הטעינה תהיה דרך המזנונים. כרגע אנחנו בפיילוט וזה קורה דרך עמדה חיצונית.

האם הכרטיס שומר נתונים אישיים?
אין שמירה של נתונים ופרטים אישיים. לא שם מלא ולא תעודת זהות. לצד זה, זה חשוב להכיר שאם הכרטיס הולך לאיבוד אין אפשרות לשחזר את הסכום הטעון בו וצריך לקנות אותו מחדש אז תשמרו עליו היטב.

למי אפשר לפנות אם יש בעיה בעמדה?
עובדים של ניו בר יהיו בעמדה ולידם נציגים של אחים לסמל. אנחנו נוודא שהכל עובד כשורה.

האם יש מספר מחירים בפיקוח?
כן. המוצרים בפיקוח קיימים במזנונים.

איזה מוצרים נמצאים תחת פיקוח של היכלי הספורט של ת"א?
ישנם חמישה מוצרים: בייגלה (5 ש"ח), קרטיב (4 ש"ח), מים (6 ש"ח על חצי ליטר), שתיה חמה - קפה, תה, שוקו (5 ש"ח) ופיתה עם חומוס וחמוצים (12 ש"ח).

מה קורה שנגמר מוצר?
שימו לב - כשנגמר מוצר בפיקוח המזנונים מחויבים לספק לכם מוצר אחר באותו המחיר ובאותו האיכות. לדוג' אם הבייגלה שעולה 5 ש"ח נגמר, המזנון מחויב לספק לכם מוצר דומה. למשל פרעצל (שעולה 15) אבל באותו המחיר של הבייגלה. כלומר תקבלו פרעצל במקום בייגלה וזה יעלה לכם 5 ש"ח ולא 15 ש"ח. אותו הדבר עם שאר המוצרים.

האם יכולים להיכנס מוצרים נוספים לפיקוח?
כן. בכל מכרז שייפתח, אנחנו נהיה חלק מהשינוי ונבקש שיגדילו את מגוון המוצרים שבפיקוח, מה שיוזיל עוד את מחירי המוצרים. המכרז הקרוב שייפתח יקרה בקיץ ויהיה מיועד למזנונים של יד אליהו.

האם עובדי המזנון יכולים לגבות ממני תשלום נוסף מעבר לתשלום במחירון שפורסם?
חד משמעית לא. אין תשלום נוסף מעבר למחירון. לא על חימום בייגלה (אפשרי לחמם ללא עלות נוספת ושמענו על מקרים שביקשו תשלום נוסף), לא על תשלום נוסף על קרטיב ולא על שום דבר אחר. שימו לב - כל בקשה לתשלום נוסף, שהיא לא בתם לב זה ניסיון לעשוק את האוהדים שלנו. תקפידו להכיר את הכללים ואם אתם מזהים בעיה כלשהי תשלחו לנו הודעה לאחד מהיוזרים שלנו ברשתות החברתיות עם מספר השער, מספר המזנון וצילום של אותו עובד שניסה לעשוק אתכם (שוב כל עוד זה לא בתם לב).

האם יהיו מוצרים טבעוניים, ללא גלוטן וללא סוכר?
כן. בכל צלע באצטדיון יהיה לפחות מזנון אחד שימכור את המוצרים האלה. ככל שיהיה ביקוש גבוה יותר כך יפתחו מזנונים נוספים שימכרו את המוצרים האלה. כשבלומפילד ויד אליהו ירושתו בכרטיסי ההנחות נעדכן באיזה מזנונים יש את המוצרים הללו כדי שתוכלו להגיע לשם ישירות.

למה שינויי המחירים התעכבו עד עכשיו?
הסיבה היא שרצינו ללכת על מהלך גדול יותר מהוזלה של מספר שקלים ולהפעיל אפליקציה שדרכה יהיה אפשר לשלם למזנונים אבל דרכה גם יהיה אפשר להחליף את אתר הכרטיסים שגובה מאיתנו עמלות גבוהות מאוד. הסיכום עם ניו בר היה עוד בנובמבר וכשראינו שיש עיכוב גדול עם האפליקציה, החלטנו לא לעכב את האוהדים ולהפעיל את ההוזלות דרך כרטיס ההנחות.

צריך לזכור שהיחס הזה שאנחנו מבקשים הוא לא 'טובה' שעושים לנו.
אנחנו אוהדים. היחס אלינו צריך להיות בהתאם ועל כולנו לפעול כשיש פגיעה בזכויות שלנו.
על זה אנחנו עובדים מאחורי הקלעים בלי הפסקה.

בהמשך יהיו עדכונים נוספים.
בהצלחה לכולם.
רק מכבי. 

330397857_1186085355370492_5576492539677572140_n.thumb.jpg.9aff493a33008a97d5fbfc145776e608.jpg

45 דקות לפני, פנחס שוף said:

מלכים כרגיל, שאבין.

למי שאין את הכרטיס לא יזכה להנחות? תוהה אם זה אופציה נוספת או בלעדית

נראה לי רק בעונה הבאה תהיה עוד אופציה וזאת האפליקציה אם הבנתי נכון.

לפני15 שעות , Meron's said:

נניח והטענתי 100₪ בכרטיס 

אני יוכל ''לפדות'' את העודף שנשאר לי בחזרה? במידה ואני אצטרך את הכסף. 

נבדוק את זה. בגדול לא אמורה להיות בעיה אבל אנחנו בפיילוט והמטרה לבחון את המערכת בזמן אמת ולהציף שאלות או פערים שיש. אז אולי להטעין עכשיו בסכום קטן יותר ורק עוד משחק שניים תטעין בסכום גדול יותר (אם תרצה)

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

מלכים כרגיל, שאבין.

למי שאין את הכרטיס לא יזכה להנחות? תוהה אם זה אופציה נוספת או בלעדית

בגדול הבעיה הגדולה ביותר בסיפור הזה, זה חברת היכלי הספורט של עיריית ת"א שגובה שכירות לא נורמלית. נכנסנו לעובי הבעיה וניו בר מצידה הוזילה כמה שהיא יכולה בלי שזה כבר יפגע בה כלכלית. במצב שהיא נפגעת כלכלית בגלל עונשי רדיוס ועליות מחירים, זה הרף הכי נמוך שהיא יכולה לרדת ובדקנו את זה מכל הבחינות. לכן ההנחות כרגע שהם יכולים לתת הן רק לקהל הבית של מכבי ולא לקהלי חוץ שמתארחים. זה הניהול סיכונים שהם עשו מבחינה כלכלית. ברגע שנפתור את הסיפור מול חברת היכלי הספורט והשכירות המטורפת שהם מבקשים (בניגוד לאצטדיונים אחרים בישראל) נוכל להוריד את המחירים בעוד קצת ולאפשר את ההנחות גם לקהלים שמתארחים בבלומפילד. אז: הכרטיס מקנה את ההנחות. בלי הכרטיס המחירים רגילים.

לפני2 שעות , Kenji.09 said:

נראה לי רק בעונה הבאה תהיה עוד אופציה וזאת האפליקציה אם הבנתי נכון.

לשם אנחנו צועדים וזה מה שהיה אמור להיות עוד העונה אבל לצערנו יש עוד דרך ארוכה בפיתוח. הולכים על הכיוון של הכרטיסים מאילוץ ולא בשמחה גדולה אבל זה עדיף מכלום וחשוב לנו שהאוהדים יקבלו את ההנחות עד שיהיה פתרון אחר.

32 דקות לפני, ת"א שלנו said:

בגדול הבעיה הגדולה ביותר בסיפור הזה, זה חברת היכלי הספורט של עיריית ת"א שגובה שכירות לא נורמלית. נכנסנו לעובי הבעיה וניו בר מצידה הוזילה כמה שהיא יכולה בלי שזה כבר יפגע בה כלכלית. במצב שהיא נפגעת כלכלית בגלל עונשי רדיוס ועליות מחירים, זה הרף הכי נמוך שהיא יכולה לרדת ובדקנו את זה מכל הבחינות. לכן ההנחות כרגע שהם יכולים לתת הן רק לקהל הבית של מכבי ולא לקהלי חוץ שמתארחים. זה הניהול סיכונים שהם עשו מבחינה כלכלית. ברגע שנפתור את הסיפור מול חברת היכלי הספורט והשכירות המטורפת שהם מבקשים (בניגוד לאצטדיונים אחרים בישראל) נוכל להוריד את המחירים בעוד קצת ולאפשר את ההנחות גם לקהלים שמתארחים בבלומפילד. אז: הכרטיס מקנה את ההנחות. בלי הכרטיס המחירים רגילים.

תודה רבה על ההסבר ועל העבודה שלכם. חבל שבארץ הכל עקום 

53 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לשם אנחנו צועדים וזה מה שהיה אמור להיות עוד העונה אבל לצערנו יש עוד דרך ארוכה בפיתוח. הולכים על הכיוון של הכרטיסים מאילוץ ולא בשמחה גדולה אבל זה עדיף מכלום וחשוב לנו שהאוהדים יקבלו את ההנחות עד שיהיה פתרון אחר.

מובן לחלוטין.
העיקר שאתם עושים הכל בשביל אוהדי מכבי.

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

תרשמו בבקשה אם היו בעיות ואם יש לכם הערות ונקודות שאתם רוצים להציף. אנחנו רוצים ללמוד לקראת המשחק הבא.

איך זה עבר מהצד שלכם?
האם חוויתם איזשהן בעיות או עיכובים?
מחכים לכרטיס גם בשער 8...

מהצד שלנו עבר בסדר. לא מצוין אבל גם לא נפילה. חששנו שהמערכת תקרוס וזה עבר בשלום. מאות אוהדים רכשו את הכרטיס וזה היה מעל למצופה.

- היה חסר קופה נוספת להטענה.

- היה חסר קופה שתטעין גם במחצית ולא רק בתחילת המשחק.

- מי שעמד בקופות ביקש מינימום הטענה של 100 ש"ח (לא היה בהסכם) עד שהבנו את זה וזה פסק. 

אם יש עוד פידבקים על הפיילוט תציפו פה בבקשה כדי שנתקן במשחקים הבאים ובשערים האחרים.

לפני5 שעות , ת"א שלנו said:

מהצד שלנו עבר בסדר. לא מצוין אבל גם לא נפילה. חששנו שהמערכת תקרוס וזה עבר בשלום. מאות אוהדים רכשו את הכרטיס וזה היה מעל למצופה.

- היה חסר קופה נוספת להטענה.

- היה חסר קופה שתטעין גם במחצית ולא רק בתחילת המשחק.

- מי שעמד בקופות ביקש מינימום הטענה של 100 ש"ח (לא היה בהסכם) עד שהבנו את זה וזה פסק. 

אם יש עוד פידבקים על הפיילוט תציפו פה בבקשה כדי שנתקן במשחקים הבאים ובשערים האחרים.

יש לי תחושת בטן שייקרו את המחירים בשערים אחרים כדי לכסות על הפיילוט של אתמול(אין מצב ש"נאצ'וס" באמת עולה 25 ש"ח בשוטף).

1 hour ago, Raumdeuter said:

יש לי תחושת בטן שייקרו את המחירים בשערים אחרים כדי לכסות על הפיילוט של אתמול(אין מצב ש"נאצ'וס" באמת עולה 25 ש"ח בשוטף).

רשום בתמונה שפירסמו שנאצוס עולה 25 למי שאין את ההנחה.
אם עוקצים או מנסים לעקוץ, יש עם מי לדבר.
לי אמרו פעם אחת שהתבלבלו בשתייה או משהו בסגנון שאני צריך לשלם עוד פעם, פירסמתי את זה ופלג שלח אותי למנהל שם לקבל את הכסף בחזרה (באותו משחק הכל קרה).

• 2 weeks later...
On 16.3.2023 at 08:48, פנחס שוף said:

הבעיה היא שיש יחסית הרבה שאין להם קליטה בכלל באיצטדיון

בכל מקרה, כל קידום הוא מבורך ממה שיש כרגע

42 דקות לפני, Meron's said:

הבעיה היא שיש יחסית הרבה שאין להם קליטה בכלל באיצטדיון

בכל מקרה, כל קידום הוא מבורך ממה שיש כרגע

כל פעם שאני באצטדיון אני מרגיש כאילו אנחנו באייטיז ומנסה לתפוס קצת קליטה של טלוויזיה ירדנית עם אנטנה חצי-חוקית.

On 16.3.2023 at 08:48, פנחס שוף said:

נפגשתי עם שני הבעלים של החברה הזאת. ואפילו במשחק שלנו נגד בית"ר בטדי בדקתי את המערכת וכבר פינטזנו יחד איתם איך האפליקציה תיראה (כרגע היא בצבע סגול) ברגע שזה יגיע לאוהדי מכבי וחשבנו על צבעים, תכנים ועוד.

צריך להגיד שיש איתה כמה בעיות:

1. הם מבקשים עמלה יקרה מאוד מניו בר. וניו בר במילא נדפקים משכירות גבוהה מאוד בגלל היכלי הספורט אז הרווחיות של ניו בר תהיה איתם כמעט אפסית וזה לא שווה לחברת המזנונים. בניגוד לטרנר שלא משלמים שם שכירות על המזנונים. ובניגוד לחברת אריאל בטדי שמשלמת שכירות זולה מאוד ביחס לניו בר. 

2. יש להם נפילות רשת לא נגמרות. בעיקר כשהאצטדיון הומה אדם. בנוסף, גם הוויי פיי של בלומפילד לא טוב בעליל והטכנולוגיה שלהם, גם אם היא פועלת בסים כפול, לא תומכת באצטדיון כמו בלומפילד וכדי שזה יפעל טוב בבלומפילד צריך שינוי פנימי בתוך האצטדיון. דיברנו על זה עם יענקלה מנהל האצטדיון אבל זה לא משהו שיקרה מחר בבוקר ולכן הטכנולוגיה שלהם לא רלוונטית.

3. הכתבה הזאת היא כנראה ממומנת. הבעלים של החברה הזאת נראים לי אחלה של אנשים אבל הגוף הזה הוא גוף שהוקם על ידי כמה חברות משקאות ואני מאמין שהם דחפו לכתבה הזאת. אין היתכנות שזה מוצר שמתאים לבלומפילד או יד אליהו. 

4. בעבר האפליקציה הזאת פעלה ביד אליהו, נדמה לי בשנת 2015, אבל זה לא נחל הצלחה ואפילו היה לא ככ טוב. 

נקווה שבהמשך נצליח להכניס את הדיגיטיציה לבלומפילד. זה העתיד. ולשם אנחנו צועדים.