Jump to content

טיזר לרטרו?

Recommended Posts

2 דקות לפני, zion8 said:

לותיקים שפה תנו כמה מילים על הקבוצה הזאת שנתחבר. הישגים,שחקנים, כל התקופה ההיא.

כתבו נהדר גם במכביפדיה וגם באתר.

זאת היתה הקבוצה האחרונה בשושלת של שנות ה70. גיורא חזר לעונה, ויקי, טבק ושוויצר בהתקפה. מנו שוורץ ז"ל  שוער נהדר הגיע ממכבי חיפה ואביל'ה ז"ל ואבי ירושלמי הרכיבו קו בלמים מהטובים שהיו לנו אוור. 

היה צמוד צמוד מול ביתר, ושלושה מחזורים לסיום התארחנו בימקא למשחק עונה כשהפער הוא נקודה לביתר(שתי נקודות לניצחון). הם שכבו עלינו רוב המשחק אבל טבק הצליח לגנוב את הגול הקריטי לאחר קרן של גיורא. מהמשחקים המותחים ומהנצחונות הגדולים שלנו. ביתר נקמה בנו בגמר הגביע(ניצחה 2-1). לייבו המנהל האגדי נפטר שבוע לפני משחק ההכתרה של מכבי מול הפועל חיפה בבלומפילד. האבל היה עצום. נאלצנו לחכות 13 שנה לאליפות הבאה...

11 דקות לפני, המכבייה said:

זאת היתה הקבוצה האחרונה בשושלת של שנות ה70. גיורא חזר לעונה, ויקי, טבק ושוויצר בהתקפה. מנו שוורץ ז"ל  שוער נהדר הגיע ממכבי חיפה ואביל'ה ז"ל ואבי ירושלמי הרכיבו קו בלמים מהטובים שהיו לנו אוור. 

היה צמוד צמוד מול ביתר, ושלושה מחזורים לסיום התארחנו בימקא למשחק עונה כשהפער הוא נקודה לביתר(שתי נקודות לניצחון). הם שכבו עלינו רוב המשחק אבל טבק הצליח לגנוב את הגול הקריטי לאחר קרן של גיורא. מהמשחקים המותחים ומהנצחונות הגדולים שלנו. ביתר נקמה בנו בגמר הגביע(ניצחה 2-1). לייבו המנהל האגדי נפטר שבוע לפני משחק ההכתרה של מכבי מול הפועל חיפה בבלומפילד. האבל היה עצום. נאלצנו לחכות 13 שנה לאליפות הבאה...

המשחק נגד ביתר

אבא ודודים שלי תמיד מספרים לי עליו כמו איזה מורק 

בגול ההובלה דוד שלי לא התאפק ודפק ישששש ואיזה ביתר''י אחד צעק לו ''ילד לא מספיק כואב בלב'' 

איזה מתכון לאלימות הקהל המעורבב שהיה

Screenshot_2023-03-02-19-01-57-885_com_mi.globalbrowser.thumb.jpg.7d0fc21a842d4d8fbe1d7f87f25edb0a.jpg וזה עוד טיפה אחרי המסירה - לא להאמין שעד עכשיו הייתי מקשיב לוויכוח האם היה נבדל או לא 

גונבים עלינו דעת עוד מלפני דור הפוסט אמת  

עריכה: עכשיו אני רואה שכל הסרטון על זה, עוד יותר לא מבין איך אוהדי בית''ר בכו על זה 

10 דקות לפני, Dr. Caligari said:

Screenshot_2023-03-02-19-01-57-885_com_mi.globalbrowser.thumb.jpg.7d0fc21a842d4d8fbe1d7f87f25edb0a.jpg וזה עוד טיפה אחרי המסירה - לא להאמין שעד עכשיו הייתי מקשיב לוויכוח האם היה נבדל או לא 

עריכה: עכשיו אני רואה שכל הסרטון על זה, עוד יותר לא מבין איך אוהדי בית''ר בכו על זה 

מכבי לא כל כך שמחו אחרי הגול מאווירת הטרור שהיתה שם. אבא שלי בבית בכה בשריקה לסיום. 

47 דקות לפני, המכבייה said:

מלך תודה. איפה אתה מדרג את הקבוצה ההיא בהיסטוריה של מכבי? נשמע כמו סגל אגדי.

14 דקות לפני, zion8 said:

מלך תודה. איפה אתה מדרג את הקבוצה ההיא בהיסטוריה של מכבי? נשמע כמו סגל אגדי.

אני ראיתי מ77.

היה המון אבק כוכבים, כישרון וניסיון בקבוצה הזאת.

אני חושב שלפחות לחמישה שחקנים מתוכה יש קייס בלהיכלל במכבי של כל הזמנים(אביל'ה, בלו, גיורא, פרץ, טבק).

החמישיה שלי בכל הזמנים היא גלזר, גיורא, אביל'ה, נמני, ערן. כל אחד משך תקופה את מכבי על כתפיו והיה הפנים שלה והזמנים שלהם לא היו חופפים. ב79 שיחקו ביחד שניים מהם, זה נדיר. 

31 דקות לפני, המכבייה said:

אני ראיתי מ77.

היה המון אבק כוכבים, כישרון וניסיון בקבוצה הזאת.

אני חושב שלפחות לחמישה שחקנים מתוכה יש קייס בלהיכלל במכבי של כל הזמנים(אביל'ה, בלו, גיורא, פרץ, טבק).

החמישיה שלי בכל הזמנים היא גלזר, גיורא, אביל'ה, נמני, ערן. כל אחד משך תקופה את מכבי על כתפיו והיה הפנים שלה והזמנים שלהם לא היו חופפים. ב79 שיחקו ביחד שניים מהם, זה נדיר. 

יואב אתה נכס למכבי

מאמין שאם הייתי מקבל החלטות היית יושב מקבל משרה כלשהי במועדון. כמה חשוב שאנשים כמוך שחיו ונשמו מכבי כל חייהם יתנו אימפקט במועדון.

11 דקות לפני, קובי השועל said:

יואב אתה נכס למכבי

מאמין שאם הייתי מקבל החלטות היית יושב מקבל משרה כלשהי במועדון. כמה חשוב שאנשים כמוך שחיו ונשמו מכבי כל חייהם יתנו אימפקט במועדון.

קובי היקר. 

אני חושב שהסמל ככה בגדול בכחול על רקע צהוב בלי כלום רק המכבי ת"א זה הסמל הכי יפה 

כשהסמל ממש גדול בדיוק כמו כאן זה היסטרי.

לפני5 שעות , Dr. Caligari said:

מסירה רעה של שפיגל היה צריך למסור לו קדימה וויקי היה דוהר עד השער

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

מה הסיכוי שיגידו לי לבוא לקחת כבר בשבת הקרובה?

הייתי בחנות היום ושאלתי את זה בשביל אחי.

אמרו שסיכוי קטן

ואללה הרטרו הכי מרגש היה ששיחקנו בכחול לבן נגד בית"ר, משחק בית שלנו בלי צהוב, וקבוצת החוץ שיחקה הצהוב.