Jump to content

יחס לאוהדי הקבוצה במשחקי החוץ

קמחי

Recommended Posts

תורים אינסופיים, מחסור בכניסות, מחסור במאבטחים, מוצרים רקובים ומקולקלים במזנונים, יחס אלים מצד המאבטחים והמשטרה.

הגיע הזמן להגיד די. @ת"א שלנו היינו שמחים לקבל את עזרתכם. לצערי המועדון לא עונה ולא מתייחס דרך הערוצים המקובלים(כתבתי בנושא מספר אימיילים ואפילו ניסיתי ליצור קשר דרך קרוב משפחה שעבד בעבר במועדון). זה כבר עבר את הסף, ועבר את גבולות ההיגיון.

האבסורד זה שלא היה אוהד אחד שלא ידע שזה בול מה שיהיה היום... 

ילדים בוכים, נמחצים, עומדים קרוב לשעה על הרגליים בתור, אומרים פתיחת שערים ב 15:30 ובסוף פותחים רק שער אחד ב 20 דק אחרי.

לוקחים אותנו כמובן מאליו! 

מה שהכי מעצבן אותי שכל פעם האבטחה זורקת את האחריות על המשטרה ואז שמבקשים מהם להביא את המשטרה הם אומרים שהמשטרה לא מחליטה, זה בדיוק מה שקרה לי היום כשחיכיתי כמו מפגר בזמן שבצד שני כבר הכניסו.

דרך אגב, זה קרה לי גם במשחק בית לפני המשחק מול חיפה עם בקבוק רב פעמי, פתאום החליטו שלא מכניסים אחרי שמשחקים לפני הכניסו בלי שום בעיה והטענה של האחראי מהאבטחה הייתה שזו "החלטת משטרה" בזמן שאני מול שוטר שאומר לי במפורש: "זו לא החלטה שלנו, סתם תירוץ של החברת אבטחה שלא תכניסו בקבוקים". 

מה אפשר כבר להגיד... חבורה של טיפשים.

לפני2 שעות , קמחי said:

תורים אינסופיים, מחסור בכניסות, מחסור במאבטחים, מוצרים רקובים ומקולקלים במזנונים, יחס אלים מצד המאבטחים והמשטרה.

הגיע הזמן להגיד די. @ת"א שלנו היינו שמחים לקבל את עזרתכם. לצערי המועדון לא עונה ולא מתייחס דרך הערוצים המקובלים(כתבתי בנושא מספר אימיילים ואפילו ניסיתי ליצור קשר דרך קרוב משפחה שעבד בעבר במועדון). זה כבר עבר את הסף, ועבר את גבולות ההיגיון.

תוסיף לזה את עניין השירותים. 

זה לא הגיוני שאין באף אצטדיון אנשים שידאגו לתחזוקה וניקיון של השירותים גם תוך כדי המשחק. אני עובר תא תא וכל תא יותר מגעיל מהקודם. בהתחלה אני חושב איזה אנשים מגעילים שלא מורידים מים ואז מגלה שהניאגרה פשוט לא עובדת. או שיש נזילה והיא לא מפסיקה לרדת. לא דואגים לנקות, לא דואגים לתחזק, נייר טואלט זה בכלל בגדר חלום, הרצפה שחורה ומוצפת כמעט תמיד, הכל ג'יפה ומסריח משתן וצואה.  

אבל זה בסדר כי מי אלו כבר אוהדי כדורגל, ברברים חיות פראי אדם שצריך להתנהג איתם בהתאם. 

בחיים לא תראה שירותים במצב כזה באיזה אולם תרבות או קונצרטים. פשוט נוראי.

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

מחר אנחנו בשיחה על זה עם סנ"צ משה אדרי שאחראי על כל תחום אבטחת המשחקים בישראל. נעדכן

פשוט להחרים. אם שרון תמם לא מסוגלת להילחם עבורנו על התנאים הבסיסיים האלה, שתישאר לבד ביציע ותספק למיטש הסברים. אף אחד לא עובד אצלה, היא עובדת אצל אחרים.

לפני11 שעות , המכביסט הצהוב said:

האבסורד זה שלא היה אוהד אחד שלא ידע שזה בול מה שיהיה היום... 

ילדים בוכים, נמחצים, עומדים קרוב לשעה על הרגליים בתור, אומרים פתיחת שערים ב 15:30 ובסוף פותחים רק שער אחד ב 20 דק אחרי.

לוקחים אותנו כמובן מאליו! 

באיזשהו שלב באופן יזום שהגיע מאוהדים נתנו להורים עם ילדים קטנים לעבור שלא ימחצו, עד שחס ושלום לא יהיה פה אסון זה ישאר כזה זלזול,  אחרי זה ההתאחדות מבלבלים במוח בקמפיינים על משפחות עם ילדים. 

לצערי הרב אין משהו נגדנו זה החיסכון בכסף של המועדונים על האוהדים .

גם נגד באר שבע שבוע שעבר נכנסתי משער 7 והתור הגיע עד לתחנת אוטובוס 

הכדורגל בארץ זה מוצר סופר נחות.

אבל חכו, עוד מעט יעלה ארז חלפון אצל אופירע וברקו ויזיין את השכל כמה הוא עושה ופועל ושיתנו לו עוד זמן (כבר מעל חמש שנים בתפקיד).

הכל מתחיל מלמעלה.

רק חרם צרכני יעבוד כאן.

אני כבר ממזמן אמרתי - מזוכיסט מי שהולך למשחקי כדורגל בארץ.

עזבו את הרמה הנמוכה שעל הדשא שלא מוסיפה - כבר שנים שאני לא מצליח להינות ממשחק כמו שצריך. זה מתחיל בכל הדרך אל האיצטדיון (פקקים, מצוקות חנייה, היעדר פתרונות נוחים של תחב"צ), נמשך כאמור בתורים ובבידוק מסריח, ולאחר מכן בכניסה למתקנים שנעשים בלי טיפה של מחשבה על האוהדים (בלומפילד נגיד זה איצטדיון עצוב), חויית צפייה אפס מכל הבחינות, ועוד לא דיברנו על מנויים יקרים שעסקנים רנדומליים פשוט יכולים להחליט לקזז לך רבע ממשחקי הבית בכל עונה בגלל עונשים קולקטיביים.

לכל הקבוצות כאן בארץ ללא יוצא מהכלל מגיעים יציעים ריקים, לצערי רק ככה נראה כאן איזשהו שינוי ביחס.

25 דקות לפני, g0lan said:

עזבו את הרמה הנמוכה שעל הדשא שלא מוסיפה - כבר שנים שאני לא מצליח להינות ממשחק כמו שצריך. זה מתחיל בכל הדרך אל האיצטדיון (פקקים, מצוקות חנייה, היעדר פתרונות נוחים של תחב"צ), נמשך כאמור בתורים ובבידוק מסריח, ולאחר מכן בכניסה למתקנים שנעשים בלי טיפה של מחשבה על האוהדים (בלומפילד נגיד זה איצטדיון עצוב), חויית צפייה אפס מכל הבחינות, ועוד לא דיברנו על מנויים יקרים שעסקנים רנדומליים פשוט יכולים להחליט לקזז לך רבע ממשחקי הבית בכל עונה בגלל עונשים קולקטיביים.

לכל הקבוצות כאן בארץ ללא יוצא מהכלל מגיעים יציעים ריקים, לצערי רק ככה נראה כאן איזשהו שינוי ביחס.

לא הגיוני שיצאתי שעתיים לפני והגעתי דקה לשריקה בלי אוויר.

26 דקות לפני, g0lan said:

היחס בין איכות המוצר לביקוש אליו הזוי, לא יודע מה ישתנה אבל אולי צריך מחאה כדי להעיר את האנשים.

לפני2 שעות , g0lan said:

איתך לגמרי.

אבא שלי, בן 64, כבר לא הולך למשחקים בכלל יותר מעשור.

וזה לא קשור למכבי, הוא פשוט מאס בכל הדברים שציינת.