Jump to content

מכירת כרטיסים גמר גביע האתגר בכדורעף

אליאב משער 11

Recommended Posts

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הזוי, חבל לא הלכנו על יד אליהו, עם הארגון שם אולימפיאקוס היו עושים במכנסיים

אי אפשר, יש משחק בהיכל נגד גליל עליון ביום ראשון. ויורוליג ברביעי

נפתח עכשיו, כנסו זריז

https://www.leaan.co.il/he-IL/events/maccabi tel aviv - olympiacos/2023-3-5_20.30/היכל קבוצת שלמה, תל אביב?hallmap

עריכה: תרפרשו, זה משתחרר ונעלם שוב תוך שניות

עריכה 2: זהו, סגרו לגמרי בינתיים עד להפשרה הבאה שכנראה תהיה.

אני עוד רציתי לקנות מהטלפון שמרתי כרטיס אחד והופיע לי שהכרטיסים נשמרו לרבע שעה יצאתי מהאתר בטלפון נכנסתי למחשב ולאן פשוט העיפו לי את הכרטיסים מהשמירה

מזל שהשתחררו כרטיסים והצלחתי לקנות אחד.

עד מתי נעבוד עם החברת כרטיסים הזאת

שאלת תם-   מכבי סל לא יכולים לארח חד פעמית במקום אחר? 

הם מחוייבים חוקית לארח רק בהיכל? אין אפשרות לגמישות כלשהי מצד הגורמים? 

זה אירוע חד פעמי פה. יש כמה אלפים טובים שלא הצליחו לקנות כרטיס. 

טוב…. ראיתי הרבה תגובות (פה ובכלל) אז ארכז כל מה שאפשר כאן (למרות שעניתי על הרוב כבר):

1) תודה על התמיכה המדהימה. כן צפינו את הטירוף וידענו שהביקוש ל15,000 כרטיסים פלוס.

2) אי אפשר היה לארח במקום אחר. היו בסופו של תהליך 2 אופציות. 8.3 בכל מגרש שנבחר (הדר יוסף…) או 5.3 בדרייב אין.

למה:

א) תאריך הגמר נקבע מראש ל8.3. במקביל ליורוליג ולעוד כמה מאורעות בעייתיים באותו יום. 

ב) גם כאשר ניסינו את יד אליהו ל7.3 (אופציה ראשית שרצינו, אגב…) עלו המון בעיות. קידוח בפרקט באמצע העונה שלא ברורות השלכותיו העתידיות.  אימונים של מכבי ופנר יום לפני משחק שמחוייבים ביורוליג. ועוד ועוד ועוד (עניין הקידוח גם חסם את חולון, לדוגמא).

ג) הסיבה שהדרייב אין הוחרג בתאריך הוא אליפות אירופה שבית אחד יתקיים בדרייב אין בקיץ ורצו לקחת את המשחק הזה כפיילוט. אחרת היה רק תאריך אחד- 8.3.

ד) הצגה כפולה בהיכל- אי אפשר. מדובר בהחלפת פרקט וחובת אימון בוקר ביום המשחק לנו ולקבוצה היריבה.

האמינו לי עשינו הכל, כולל הכל, כולל הכל שהמשחק ישוחק במגרש גדול יותר. לא הייתה ועדיין אין שום היתכנות ריאלית. לצערי.

לגבי כרטיסים נוספים- מחכים לתשובות מהיוונים ועוד… אבל צפויה להיות מופשרת כמות קטנה נוספת (מאות בודדות מאוד). איך יימכרו, מתי- בהמשך.

3 דקות לפני, Assaf Lieber said:

טוב…. ראיתי הרבה תגובות (פה ובכלל) אז ארכז כל מה שאפשר כאן (למרות שעניתי על הרוב כבר):

1) תודה על התמיכה המדהימה. כן צפינו את הטירוף וידענו שהביקוש ל15,000 כרטיסים פלוס.

2) אי אפשר היה לארח במקום אחר. היו בסופו של תהליך 2 אופציות. 8.3 בכל מגרש שנבחר (הדר יוסף…) או 5.3 בדרייב אין.

למה:

א) תאריך הגמר נקבע מראש ל8.3. במקביל ליורוליג ולעוד כמה מאורעות בעייתיים באותו יום. 

ב) גם כאשר ניסינו את יד אליהו ל7.3 (אופציה ראשית שרצינו, אגב…) עלו המון בעיות. קידוח בפרקט באמצע העונה שלא ברורות השלכותיו העתידיות.  אימונים של מכבי ופנר יום לפני משחק שמחוייבים ביורוליג. ועוד ועוד ועוד (עניין הקידוח גם חסם את חולון, לדוגמא).

ג) הסיבה שהדרייב אין הוחרג בתאריך הוא אליפות אירופה שבית אחד יתקיים בדרייב אין בקיץ ורצו לקחת את המשחק הזה כפיילוט. אחרת היה רק תאריך אחד- 8.3.

ד) הצגה כפולה בהיכל- אי אפשר. מדובר בהחלפת פרקט וחובת אימון בוקר ביום המשחק לנו ולקבוצה היריבה.

האמינו לי עשינו הכל, כולל הכל, כולל הכל שהמשחק ישוחק במגרש גדול יותר. לא הייתה ועדיין אין שום היתכנות ריאלית. לצערי.

לגבי כרטיסים נוספים- מחכים לתשובות מהיוונים ועוד… אבל צפויה להיות מופשרת כמות קטנה נוספת (מאות בודדות מאוד). איך יימכרו, מתי- בהמשך.

מה שיפה בהודעה הזו שלך,  שאתה נותן את כל התשובות לכל השאלות האפשריות.

אחלה אסף, כיף להיות חלק מהחגיגה בגמר. נשאיר את הגרון באולם!!