Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | סערת רגשות שנגמרת ב3 נקודות חשובות למי במכבי שמאמין שאנחנו במאבק

Sawyer

Recommended Posts

לפני11 שעות , העכבר הצהוב said:

דווקא ממה שאני ראיתי מכבי שיחקה טוב, הגיעה למצבים, הגנתית ב"ש לא הגיעה למצבים הבכי פה זה משהו מיוחד.

מתי לא הקאנו דם מולם? תמיד הולך קשה נגדם.

37 דקות לפני, Elirandani said:

נראה לי טוכמן אמר את זה, לא ממש זוכר. אבל מכבי פנו ללוקאסן גם בחלונות קודמים.

זהבי אולי הצליח לשכנע אותו להגיע.

יכול להיות.

לפני5 שעות , ClinteastwoodFan said:

מילה טובה מגיעה לקהל, שאחרי משחק גדון לא נעמוד לדין משום סיבה, למרות שנזרקה כוס לעבר אנשי ב"ש.

האמת אם הבחורות משער 11 היו זורקות חפצים זה היה יכול להיות מצחיק

מסיבות שאני לא מאחל לאף אחד, ראיתי את המשחק די באיחור, אבל אחרי שקראתי פה תגובות.

אולי לא הייתי צריך להיות מופתע מהפער אבל:

- מכבי שיחקה טוב. לא מדהים, לא מושלם. לפרקים יותר ולפרקים פחות, אבל בסך הכל טוב. לא ברור לי על מה מלינים כל כך.

- גלזר בפרט היה טוב מאוד. הטרנד בפורום הוא לומר עליו כל מיני דברים, לפעמים הם מוצדקים, בדרך כלל הם מוגזמים (לרעה), אבל ספציפית במשחק הזה הוא היה כנראה השחקן הטוב ביותר (!) של מכבי. לפני ואחרי הצהוב שלו. מחלץ, לוחץ, עוזר, מוסר, קדימה שצריך, אחורה כשצריך. אל תאמינו לי, תעיפו מבט שוב במשחק השלם ותעקבו רק אחריו. הבעיה היחידה שלו היא שהוא מסומן פה מראש בפורום.

- במידה רבה, כך גם לגבי קניקובסקי. בדקה ה-75 בערך היו לו שני איבודי כדור רצופים, אף אחד מהם לא שערורייתי, ובגדול זהו. עשה גם מהלכים לא רעים, גם הגנתית. כמו מכבי, זה לא היה מדהים, אבל היה בסדר גמור.

- איכשהו דוידזאדה אף פעם לא מקבל קרדיט.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מסיבות שאני לא מאחל לאף אחד, ראיתי את המשחק די באיחור, אבל אחרי שקראתי פה תגובות.

- מכבי שיחקה טוב. לא מדהים, לא מושלם. לפרקים יותר ולפרקים פחות, אבל בסך הכל טוב. לא ברור לי על מה מלינים כל כך.

- גלזר בפרט היה טוב מאוד. הטרנד בפורום הוא לומר עליו כל מיני דברים, לפעמים הם מוצדקים, בדרך כלל הם מוגזמים (לרעה), אבל ספציפית במשחק הזה הוא היה כנראה השחקן הטוב ביותר (!) של מכבי. לפני ואחרי הצהוב שלו. מחלץ, לוחץ, עוזר, מוסר, קדימה שצריך, אחורה כשצריך. אל תאמינו לי, תעיפו מבט שוב במשחק השלם ותעקבו רק אחריו. הבעיה היחידה שלו היא שהוא מסומן פה מראש בפורום.

- במידה רבה, כך גם לגבי קניקובסקי. בדקה ה-75 בערך היו לו שני איבודי כדור רצופים, אף אחד מהם לא שערורייתי, ובגדול זהו. עשה גם מהלכים לא רעים, גם הגנתית. כמו מכבי, זה לא היה מדהים, אבל היה בסדר גמור.

מסכים איתך לגביי זאדה אנדרייטד מספר 1 

אבל לגביי קניקובסקי אתה כנראה ראית משחק אחר

הבן אדם מסריח את המגרש כבר חודש , אחלה גבי אוהב אותו אבל זה לא זה כבר כמה משחקים 

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

הכל נכון, אבל גבי זה פער עצום ביכולת לעומת מה שהורגלנו ממנו מאז שהגיע. 

לאחרונה יש לו בעיקר עניין עם קרוסים שפשוט אף פעם לא עוברים את המגן שלו. התחושה היא שהוא גם לא מסוגל לעבור קונוס בכדור ששולח בגובה. 

ואיכשהו האיבודים שלו כמעט תמיד מסוכנים. 

אפילו במשחק מול מכבי פתח תקווה שכביכול היה טוב מספרית, איבד המון כדורים והיה מאוד שבלוני. 

לפני17 שעות , AvielMaccabi4 said:

אני חושב שאתם מגזימים, מדובר בהפועל באר שבע ולא בהפועל חדרה. בטרנר לא הצלחנו לחבר 3 פסים. בשורה התחתונה יכלנו לכבוש עוד לפחות שני שערים, הם לא איימו על השער ובשום שלב של המשחק(חוץ מהחופשית בעבירה המטומטמת של גלזר) לא הרגשתי  שהם קרובים לסכן אותנו.

לפני13 שעות , Krishi said:

שיחקנו טוב מאוד בטח יחסית לתקופה האחרונה, עם הבעיה הכרונית ברגע שמגיעים לשער. 

ב"ש נראתה רע הרבה בגלל שאנחנו גרמנו לה להיראות רע.

מה שאני אהבתי הכי הרבה זה את הנחישות המוגברת שלצערי אנחנו לא רואים בכל המשחקים. נחישות של 90 דקות. מלחמה על כל כדור, שחקנים עושים עבירות של איפונים בג'ודו אם צריך כי אין דבר כזה ששחקן יריב יעבור אותך ויבנה התקפה. 

אם נמשיך ככה אין סיבה שלא ננצח כל משחק בליגה הזאת עד סיום העונה. 

ריינשרייבר השופט הכי גרוע בליגה וזה אומר משהו בליגה שכמעט כל השופטים שם גרועים. זיין את שתי הקבוצות בכל מיני סיטואציות. 

הקהל של ב"ש הפתיע בחולשתו שלמרות שהארגון שלנו היה בחוץ בקושי שמעו אותו, אפילו את הקהל של חיפה שומעים קצת יותר. 

יאללה לכבוש את המושבה ולהמשיך הלאה בדרך לתואר.

לפני13 שעות , Mtamir said:

זה נגיד רעל נטו. 

לפני11 שעות , Silvio said:

ברמת העיקרון הוא מושאל לפה אז הוא די על הזין שלי אבל - איזה שטויות!

הוא נכנס אתמול למשחק מבולגן בטירוף נגד הקבוצה הכי טובה בליגה, אחרי שבקושי שיחק השנה ועדיין לא משלים 70 דקות במכבי. הוא עשה מהלך שהטעה שני שחקנים שוחרר כדור נהדר לפרץ (מהלך גלוך קלאסי שאנחנו גומרים עליו פה) ועדיין, לשפוט אותו לכאן או לכאן זה מגוחך.

מה שכן, אלא אם הוא מביא פלייאוף טוב+ (נגיד, 3 שערים ו-3 בישולים) שמביא אליפות או לחלופי יש תוכניות לקנות אותו, זו העברה מטומטמת.

לפני10 שעות , AvielMaccabi4 said:

הם גם זיינו אותך במשחק הראשון במשחק הכי חד צדדי שנראה העונה ועוד עם איביץ׳ הגדול, לא הפסידו משחק חוץ אחד העונה ובכללי נראים משמעותית הרבה יותר טוב מאיתנו ובפורמה הרבה יותר טובה מאיתנו.

הם נראו כמו קבוצה מהלאומית כי מכבי גרמה להם להיראות כמו קבוצה מהלאומית. 

לפני9 שעות , tkui said:

אני בדעה שלך

אבל הגזמת עם חיפה ששם זה באמת היה באוויר השוויון שלהם (וגם שם לא מובן איך גלוך, פריצה ויובאנוביץ' לא סגרו סיפור) פה ברדה סתם הפקיר את החלק האחורי שלו ומקדימה לא היה להם כלום

לפני9 שעות , Sawyer said:

ממש, גם בחוסר קלאס.

אפילו כשהייתי מטריל בשדים לפני עשור זה לא היה נראה ככה..

מה שהם אמרו.

אם מישהו פה לא חותם על כזה משחק נגד בש בכל פעם שאנחנו פוגשים אותם הוא כנראה מטורף.

53 דקות לפני, turgi said:

מה שהם אמרו.

אם מישהו פה לא חותם על כזה משחק נגד בש בכל פעם שאנחנו פוגשים אותם הוא כנראה מטורף.

מכבי השנה יודעים לגמור משחקים מול קבוצות קטנות כשאנחנו מבקיעים מהר ואז נפתח הסכר. 

אבל זה היה די חכם לא להתפתות להפקיר את ההגנה. 

הטעות של פרץ לא אופיינית וגם ישר היה צריך להרים דגל לנבדל. 

ניצחון חשוב מאוד לקראת הרצף שמחכה לנו עד לפלייאוף 

לפני8 שעות , wddani said:

האמת אם הבחורות משער 11 היו זורקות חפצים זה היה יכול להיות מצחיק

אנחנו דווקא כן עומדים לדין, על מה שהיה מול הספסל שלהם מכיוון שער 13 ויציע כבוד מעליהם.

לפני8 שעות , Dalembert said:

אילייה עשה כמה פעולות יפות, הוא עוד צעיר אבל מפוצץ כישרון בעתיד אחרי שיתאקלם עוד נה- אה לא משנה בעצם

לא פוסל אפשרות שאם יהיה לו פה טוב, הוא יושאל לעונה נוספת. אין לו גרם של סיכוי לשחק כרגע בניס עם שחקנים כמו דיופ, מופי, לבורד, ניקולס פאפא, ברקלי וכול'.. ולך תדע עוד את מי הם יביאו בקיץ.

לפני8 שעות , צהוב ביציע said:

גולסה מוסיף לנו מימד אחר במגרש

לדעתי, שהוא כשיר, חייב לראות הרכב

כשחקן שלם, אחד החשובים שלנו

מסכים עם כל מילה.

אנשים לא מבינים כמה קשר על הוא שהוא בכושר.

הוא יודע להיות אול אראונד במרכז המגרש. 

יודע לתקוף וגם להגן.

לפני21 שעות , Armagedon said:

מסכים עם כל מילה.

אנשים לא מבינים כמה קשר על הוא שהוא בכושר.

הוא יודע להיות אול אראונד במרכז המגרש. 

יודע לתקוף וגם להגן.

גולסה היה הגלוך של 2010 מבחינת כמות הכשרון(בגיל 18 הוביל את חיפה כשחקן משמעותי ושיחק בשמפיונס אבל בגלל כסאח עם הראיס הוא חזר אלינו ולא לחיפה אחרי שהוא סיים לעשות כלום בפאוק)

34 דקות לפני, Raumdeuter said:

גולסה היה הגלוך של 2010 מבחינת כמות הכשרון(בגיל 18 הוביל את חיפה כשחקן משמעותי ושיחק בשמפיונס אבל בגלל כסאח עם הראיס הוא חזר אלינו ולא לחיפה אחרי שהוא סיים לעשות כלום בפאוק)

גם התחיל את הקריירה כקשר התקפי,

לולא הפציעות מזמן כבר לא משחק בארץ ונמצא בליגה איטלקית או ספרדית.

בשביל לקבל ממנו 70% משחקים בעונה שהוא כשיר, לוקח אותו ב2 ידיים.

הוא כולה בן 31, 

מקווה מאוד שלא יתנו שוב מתנות לבאר שבע או חיפה כמו שעשו בזמנו עם טיבי, שכטר או ראדי.

36 דקות לפני, Armagedon said:

גם התחיל את הקריירה כקשר התקפי,

לולא הפציעות מזמן כבר לא משחק בארץ ונמצא בליגה איטלקית או ספרדית.

בשביל לקבל ממנו 70% משחקים בעונה שהוא כשיר, לוקח אותו ב2 ידיים.

הוא כולה בן 31, 

מקווה מאוד שלא יתנו שוב מתנות לבאר שבע או חיפה כמו שעשו בזמנו עם טיבי, שכטר או ראדי.

אגב,גם היום הוא סוחב יפה כקשר התקפי ויכול להיות אפילו שחקן הרכב בעמדה הזו(ז"א בגדול להחזיר אותו לתפקיד המקורי שלו).