Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | סערת רגשות שנגמרת ב3 נקודות חשובות למי במכבי שמאמין שאנחנו במאבק

Sawyer

Recommended Posts

עברו חודשיים מהפעם האחרונה שהצלחנו לעשות 2 נצחונות ברצף בליגה.

יש לנו משחק בהזמנה נגד נס ציונה שלא ניצחה 10 משחקים רצופים + אינברום ובוזגלו קיבלו אדום משחק אחרון. 

נקווה שלא ישלשלו שוב

אני חושב שאתם מגזימים, מדובר בהפועל באר שבע ולא בהפועל חדרה. בטרנר לא הצלחנו לחבר 3 פסים. בשורה התחתונה יכלנו לכבוש עוד לפחות שני שערים, הם לא איימו על השער ובשום שלב של המשחק(חוץ מהחופשית בעבירה המטומטמת של גלזר) לא הרגשתי  שהם קרובים לסכן אותנו.

מה שהכי דפוק בשופט הזה שהוא חושב שהשחקנים הם ילדים, מספר פעמים הוא בא לשחקני בש באיום שהוא שולח כבר את היד לכיס האחורי, אם הם עשו משהו שמצדיק אדום/צהוב שני אז תוציא יבן זונה מה אתה מאיים? 

אבל השיא היה עם החניקה על ערן, לא מבין איך בסוף יצא מצב שזו הייתה עבירה של ערן... ועד עכשיו מפתיע אותי בכלל שהם פסלו את השער של בש. 

17 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מה שהכי דפוק בשופט הזה שהוא חושב שהשחקנים הם ילדים, מספר פעמים הוא בא לשחקני בש באיום שהוא שולח כבר את היד לכיס האחורי, אם הם עשו משהו שמצדיק אדום/צהוב שני אז תוציא יבן זונה מה אתה מאיים? 

אבל השיא היה עם החניקה על ערן, לא מבין איך בסוף יצא מצב שזו הייתה עבירה של ערן... ועד עכשיו מפתיע אותי בכלל שהם פסלו את השער של בש. 

ראיתי בטלויזיה וישר שהראו הולך חוזר וראיתי ששני שחקנים בנבדל ידעתי בודאות שיפסל. 

על זה פסלו שער ללוקאסן באשדוד

נראה לי לא ראינו את אותו משחק.

גולסה - לא כזה משחק טוב. הבנאדם לא זוכר מה זה להבקיע מול שוער.

גבי - משחק אחד הגרועים שלו. מיליון איבודי כדור, עצירת התקפות פוטנציאליות עם הליכה אחורה עם הכדור ובכללי לא נראה ברמה בכלל.

יובה - מחצית ראשונה מעולה שלו. סוף סוף מגיע למצבים ומראה אנרגיות במשחק. הגולים יבואו אם ימשיך ככה. מחצית שניה הלך לאיבוד אבל בכללי ממש לא משחק גרוע שלו.

לוקאסן - משחק מעולה שלו. ראשון לכל כדור. פיזי מאוד. יציאה ללחץ קדימה. הורגש היום מאוד.

לא לשכוח, עמדנו מול קבוצה טובה וגרמנו להם להראות כמו חרא קבוצה.

מאזן הזיה לקראנקה. ניצחון על חיפה ובש, תיקו מול הפועל, סכנין והפסד לנתניה.

אין לי מושג איך לא ניצלנו את החולשה של חיפה לעלות למקום הראשון. מקווה שיוצאים לדרך חדשה למרות שאני עדיין לא מאמין (אבל אם מחזור הבא שוב מצמצם את הפער אני מצטרף למחנה קרישי כנראה)

39 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

נראה לי לא ראינו את אותו משחק.

גולסה - לא כזה משחק טוב. הבנאדם לא זוכר מה זה להבקיע מול שוער.

לגביי גולסה, בין זה שהוא לא היה מדויק לבין זה שלא היה לו משחק טוב יש הבדל גדול. 

מקווה שימשיך לקבל דקות ואז גם החדות שלו תחזור. 

תורג'מן קיבל פירורי דקות במשחקים של איביץ' ומאז כלום

היה נראה יחסית טוב בעמדת החלוץ או בעמדת הכנף, למה לא לנסות אותו שם נגד קבוצה נס ציונה?

בא לי שננסה 4-3-3 עם אמצע חזק של פרץ,גולסה וריקן\קניקובסקי ומקדימה פאפרה-זהבי\יובה-תורג'מן רק בשביל לראות איך זה ייראה

רוצה להאמין שקראנקה הבין שאנחנו לא טובים ב4-4-2 וימשיך עם ה-3 בלמים או עם 4-3-3-

18 דקות לפני, Adir12 said:

תורג'מן קיבל פירורי דקות במשחקים של איביץ' ומאז כלום

היה נראה יחסית טוב בעמדת החלוץ או בעמדת הכנף, למה לא לנסות אותו שם נגד קבוצה נס ציונה?

בא לי שננסה 4-3-3 עם אמצע חזק של פרץ,גולסה וריקן\קניקובסקי ומקדימה פאפרה-זהבי\יובה-תורג'מן רק בשביל לראות איך זה ייראה

רוצה להאמין שקראנקה הבין שאנחנו לא טובים ב4-4-2 וימשיך עם ה-3 בלמים או עם 4-3-3-

אם כבר אז פארפה, זהבי/יובא, הרומני

מקווה מאוד שהנס שקרה בסוף המשחק יזכר כרגע שהביא את האליפות.

האליפות על הריצפה..

השחקנים צריכים רק להאמין, הקהל לדחוף וזה שלנו.

Just now, דרור שווץ said:

כהן לא היה בסגל אגב 

לא שמתי לב לזה בכלל

אגב גם פיבן לא היה בסגל

איך שהחנתי את הרכב אתמול בקרית שלום באזור 5 וחצי הוא יצא עם הרכב ולא היה עם השחקנים באוטובוס בדרך לבלומפילד מסתבר

היה מרגש הנסיונות של בחורות וילדים בשער 11 להרים מדי פעם מכבי זה אצלי בלב ועוד כמה שירים. למרות שמ-8 זה היה נשמע כמו קייטנה.

ופיקנטריה מבעסת - לא שרנו למני לוי. :|

17 דקות לפני, שמש צהובה said:

היה מרגש הנסיונות של בחורות וילדים בשער 11 להרים מדי פעם מכבי זה אצלי בלב ועוד כמה שירים. למרות שמ-8 זה היה נשמע כמו קייטנה.

ופיקנטריה מבעסת - לא שרנו למני לוי. :|

לפחות שרנו בצפייה למני

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

ב 30 דקות קשה להתרשם משחקן חדש, בכל זאת איך ההתרשמות הראשונית שלכם מאילייה ?

לדעתי שחקני הקבוצה לא סומכים עליו עוד או שאין תיאום טוב איתו כי אתמול למשל הוא היה פנוי ברב הזמן ולא קיבל את הכדור למרות שהיה בעמדה טובה

יש שם כדורגל אבל הוא צריך יותר לקבל את הכדור 

אנחנו טובים עם שטחים סבבה הכל טוב

אבל לא לוקחים אליפות בליגה הזאת מול הגדולות 

הוא חייב למצוא את הדרך לנצח גם את הקטנות , משחק בשטח קטן, כדורי עומק 

בעיטות מרחוק

לא אכפת לי איך 

האליפות על הרצפה לא לקחת אותה זה פשע 

11 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ב 30 דקות קשה להתרשם משחקן חדש, בכל זאת איך ההתרשמות הראשונית שלכם מאילייה ?

אגואיסט יתר על המידה, טיפה חוסר קריאת משחק

לא משהו מיוחד בכללי

שיחקנו טוב מאוד בטח יחסית לתקופה האחרונה, עם הבעיה הכרונית ברגע שמגיעים לשער. 

ב"ש נראתה רע הרבה בגלל שאנחנו גרמנו לה להיראות רע.

מה שאני אהבתי הכי הרבה זה את הנחישות המוגברת שלצערי אנחנו לא רואים בכל המשחקים. נחישות של 90 דקות. מלחמה על כל כדור, שחקנים עושים עבירות של איפונים בג'ודו אם צריך כי אין דבר כזה ששחקן יריב יעבור אותך ויבנה התקפה. 

אם נמשיך ככה אין סיבה שלא ננצח כל משחק בליגה הזאת עד סיום העונה. 

ריינשרייבר השופט הכי גרוע בליגה וזה אומר משהו בליגה שכמעט כל השופטים שם גרועים. זיין את שתי הקבוצות בכל מיני סיטואציות. 

הקהל של ב"ש הפתיע בחולשתו שלמרות שהארגון שלנו היה בחוץ בקושי שמעו אותו, אפילו את הקהל של חיפה שומעים קצת יותר. 

יאללה לכבוש את המושבה ולהמשיך הלאה בדרך לתואר.

1 hour ago, מיכה15 said:

אגואיסט יתר על המידה, טיפה חוסר קריאת משחק

לא משהו מיוחד בכללי

1 hour ago, Skankhunt42 said:

אילייה מסתמן כסתם אפס.

כפיים ליצחקי

אני דווקא רואה ניצוצות. לדעתי יש לו  פוטנציאל. בכושר משחק ראוי הוא יכול לתרום לנו דברים שחסרים לנו מאוד.

חבל שאין לנו אופציית רכישה.