Jump to content

הקברן בארץ

KIMHI

Recommended Posts

4 דקות לפני, Double said:

אתם מבינים הוא עושה פה סטאז׳ 3 שנים על חשבוננו, הוא יהיה תקוע פה עשור כמו ניקולה

5-F90-CC90-1-E3-C-4570-BBC0-6-BB182-EBC0

לא הבנתי מה אנחנו הפועל תל אביב?מה זה הדיבור הזה על למידה וניסיון?למה לא מביאים מההתחלה בעל מקצוע עם ניסיון 

זאת התשובה למה אנחנו בדיחה כבר 3 שנים 

7 דקות לפני, BMTA said:

לא הבנתי מה אנחנו הפועל תל אביב?מה זה הדיבור הזה על למידה וניסיון?למה לא מביאים מההתחלה בעל מקצוע עם ניסיון 

זאת התשובה למה אנחנו בדיחה כבר 3 שנים 

זה שמיטש רוצה ובוחר.. מה נעשה

עצוב אבל התקווה היחידה שלנו לשנים הקרובות זה ב"ש, שיתחזקו כמה שיותר. היחידים שיכולים למנוע מחיפה להתקרב אלינו באליפויות.

אמיתי שזו המחשבה. איך הגענו למצב הזה?

צטט

"התוכנית הייתה להוסיף לקבוצה אלמנטים אחרים שלא היו קיימים בסגל. אין לנו הרבה שחקנים בשוק שרוצים להגיע לישראל. זו פשוט עובדה. הגשנו המון הצעות, התעניינו בהמון שחקנים, אבל אז הגיעו לשחקנים הצעות טובות יותר. אין לנו בעיות פיננסיות, אבל השאלה היא האם שחקנים רוצים להגיע למועדון"

מה אומרים? לא אומרים.

חלק מפיתרון הבעיה היא להכיר בה, ואנגלידיס לפחות בראיון בספורט 1 מאשים את השפיץ של הנעל, הכדורים לא נכנסו.

הבעיה גדולה הרבה יותר ממה שרואים כרגע.

איזה גניבת דעת בכל מה שקשור לרכש ולהתנהלות.

מי שהיה מקשיב לראיון הזה בלי לראות את הטבלה והקבוצה, עוד היה מאמין שאנחנו מקום ראשון עם 10 נקודות פער

בכנות, אין לי כוח לראיונות האלה.

בחייכם, נתתם חוזה חדש למתן חוזז, והוא עדיין ממשיך להיות בסגל.

זה מראה כמה הניהול מנותק, אין אמונה בכם יותר, התקלקלתם, כמו כל דבר טוב בחיים, אנשים מאבדים את הריגוש ומרשים לעצמם לזלזל.

הראיון הזה לא אומר כלום, כל מי שעבד אי פעם עם אמריקאים (קנדים זה כנראה אותו דבר) יודע שהם אף פעם לא מדברים בצורה ישירה כשצריך לקחת/להטיל אשמה על מישהו שלא עושה את העבודה שלו כמו שצריך. לא יודע אם ברק בדרך הביתה או לא (כנראה שלא), אבל אנגלידיס לא היה אומר או רומז שום דבר על זה.

אני שומע את כל הטענות על מיטש לטובה ולרעה ויש משהו שצריך להיאמר,

את מכבי שיווקו תחת מיטש כמותג ששווה להוציא עליו הרבה כסף, זו המטרה שלהם מהרגע הראשון ובמיוחד מאז שתמם בתפקיד המנכ"לית,

וכמו כל מותג או באופן כללי מוצר שמתחיל להיות נחות ברמתו אנשים פחות ירצו לקנות אותו, ככה שבאמת לא ברור לי מה ראיונות כאלה נותנים להם, 

הרי זה ברור שברגע שהכשלון יהיה ממושך הסטייקים/הארנקים כמו שקוראים להם פה יצביעו ברגליים ואז יתעוררו שם,

לא יעשו פה סולד אאוט בבלומפילד שנה אחרי שנה אם נרד כל עונה מקום בטבלה. מיטש יורה לעצמו ברגל.

17 דקות לפני, Mtamir said:

אני שומע את כל הטענות על מיטש לטובה ולרעה ויש משהו שצריך להיאמר,

את מכבי שיווקו תחת מיטש כמותג ששווה להוציא עליו הרבה כסף, זו המטרה שלהם מהרגע הראשון ובמיוחד מאז שתמם בתפקיד המנכ"לית,

וכמו כל מותג או באופן כללי מוצר שמתחיל להיות נחות ברמתו אנשים פחות ירצו לקנות אותו, ככה שבאמת לא ברור לי מה ראיונות כאלה נותנים להם, 

הרי זה ברור שברגע שהכשלון יהיה ממושך הסטייקים/הארנקים כמו שקוראים להם פה יצביעו ברגליים ואז יתעוררו שם,

לא יעשו פה סולד אאוט בבלומפילד שנה אחרי שנה אם נרד כל עונה מקום בטבלה. מיטש יורה לעצמו ברגל.

אנגלידיס רצה לברך (להרגיע) בראיונות ויצא מקלל