Jump to content

רשמים מההפסד לנתניה בחוץ | הפסד כואב ברצף משחקים בלי ניצחונות ולא רואים את האור

Sawyer

Recommended Posts

לא מבין מה הריבים פה בנושא איביץ'.

הוא מאמן עצום שטעה באי שילוב פארפה ואוסקר ואי יצירת תוכנית ב' בדמות 433 למשחקים שהיה אפשר וצריך. וכשיש לך 2 כמו אוסקר ופארפה ביחד היה אפשר לעשות פה משחקים/שינויים תוך כדי משחק עם קו של 4 גם אם על הנייר יש פה הצבה לא אידאלית, זה לא אומר שהבחירה ב352 כבסיס היא טעות.

כמובן שאין פה שמץ של ספק שמדובר במאמן אדיר והקבוצה נראתה מפחיד תחתיו.

3 דקות לפני, Armagedon said:

לוקאסן סגר מלא חורים של גראלדש וגלזר. בזכותו לא נגמר יותר גרוע.

ג׳ראלדש השחקן שבקיץ אמרו לו לחפש קבוצה וכרגע המגן הפותח שלנו, חרפה איזה ניהול חובבני.

11 דקות לפני, אקיטה said:

הוא מאמן עצום שטעה באי שילוב פארפה ואוסקר ואי יצירת תוכנית ב' בדמות 433 למשחקים שהיה אפשר וצריך. וכשיש לך 2 כמו אוסקר ופארפה ביחד היה אפשר לעשות פה משחקים/שינויים תוך כדי משחק עם קו של 4 גם אם על הנייר יש פה הצבה לא אידאלית, זה לא אומר שהבחירה ב352 כבסיס היא טעות.

איביץ' לא עניין והייתי הראשון לקלל אותו כשהוא ברח וחירבן לנו את העונה. סתם חיסול חשבונות עם מי שגרם לי לתלוש שיערות בכל פעם שאיבדנו נקודות העונה. פתאום זה "אמרתי לכם" ולא נעים כי כולם עצבניים. כאילו שאחרי ההפסדים לחיפה וב"ש הייתה פה שמחת בית השואבה. כשהכדור לא הסכים להיכנס ב-40 בעיטות לשער של נס ציונה או ק"ש פתחתי זיקוקים בבית מרוב אושר. 

אני יכול להבין את מי שלא יודע להתמודד עם רע, קשה לי להבין את מי שלא יודע להעריך כשטוב. קצת מוציא עליהם תסכול, מה עוד נשאר לעשות בעונה המחורבנת הזו?

עובדתית מאז עזיבת איביץ ואז המסמר של אוסקר, הקבוצה משחקת חרא (חוץ מההתפלקות נגד חיפה), המאמן הזה עושה רושם של מטומטם חסר פשרות. שוב אותו קישור נוראי, גלזר הורס התקפות רק שלנו, גבי אוויר כבר חודשיים וגול ראשון משטות שלו וככה אנחנו בעצם בלי קישור, אז מעיפים כדורים לחלוצים שכבר שלושה משחקים לא רואים כדור לרגל ברחבה (אוסקר?)

ואם אין קישור, אז למה לא דן ביטון לכמה דקות? למה השאירו אותו בכלל, זה לא פייר כלפיו ? למה לא גולסה במקום גלזר? אולי תשנה? אולי גויאגון עשר שיהיה מישהו שיוכל למסור? תעלה עם איליה (לפחות מחצית).

אגב @Sawyer, זהבי בעט כי במהירות הוא לא השחקן שהיה, הוא לא מסוגל לרוץ עם הכדור ולהשיג את הבלם אז מהפחד הוא בעט מהר.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

איזה קטע, להתחרבן ולכלכך ולהתסיס כשהקבוצה מתמודדת על אליפות ומשחקת את הכדורגל הכי טוב בליגה זה לגיטימי אבל לעשות את זה כשהיא נראית כמו קבוצה תחתית לא. יפה.

זו הדייסה שבישלתם פה חצי עונה, תתמודדו או פעם הבאה תסתמו את הפה.

אתה חושב שילמדו מזה? בחייאת היה פה מאמן שקיבל מחמאות? אולי אוסקר בעונת האליפות הראשונה, אפילו את סוזה שחטו אז איביץ' ועוד עם שלושה בלמים הבונקריסט הזה זה בקטנה.

גם קראנקה הוא לא האשם היחיד, פשוט האיש הלא נכון בזמן הלא נכון, באסה בשבילו שהוא לא הצליח לשמר את הוואן טריק פוני שעבד נגד מכבי חיפה למשחקים הבאים ועוד יותר באסה בשבילו שהוא לא באמת יודע לשנות למשהו שכן יעבוד.

33 דקות לפני, אקיטה said:

אין שום ריב. הביאו לכאן דחליל שבכלל לא מבין שאתה אמור להיות דומיננטי כי אתה קבוצה כזאת.

זכרונות לאלי דריקס וקוביקה, כדורגל עלוב, מיושן ומחריד. 

4 דקות לפני, car.garsia said:

אתה חושב שילמדו מזה? בחייאת היה פה מאמן שקיבל מחמאות? אולי אוסקר בעונת האליפות הראשונה, אפילו את סוזה שחטו אז איביץ' ועוד עם שלושה בלמים הבונקריסט הזה זה בקטנה.

גם קראנקה הוא לא האשם היחיד, פשוט האיש הלא נכון בזמן הלא נכון, באסה בשבילו שהוא לא הצליח לשמר את הוואן טריק פוני שעבד נגד מכבי חיפה למשחקים הבאים ועוד יותר באסה בשבילו שהוא לא באמת יודע לשנות למשהו שכן יעבוד.

באסה בשבילו שהוא חסר מושג ולא מנסה לשלוט. למה הוא רגיל? להתגונן? 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אען שום ריב. הביאו לכאן דחליל שבכלל לא מבין שאתה אמור להיות דומיננטי כי אתה קבוצה כזאת.

זכרונות לאלי דריקס וקוביקה, כדורגל עלוב, מיושן ומחריד. 

ה442 הזה שייך לשנות ה70, כל עך מיושן ואנמי. לכו תראו איזה קפיצה ביכולת עשו גראנדה מאז שעזב. בכלל, אני לא אוהב להשתמש במונח מקובע אבל פה אני חייב, הוא פשוט אידיוט וסליחה על זה אבל אין מילה אחרת, אולי דביל.

אני במקומו חוזר ל532 ומקווה לטוב.

דניאל

סאבו לוקאסן ביטון

פארפה                   קנדיל

פרץ   יוריס

איליה

זהבי          יובא

לנסות לשנות, להביא משהו חדש.

1 דקה לפני, המכבייה said:

באסה בשבילו שהוא חסר מושג ולא מנסה לשלוט. למה הוא רגיל? להתגונן? 

אני לא יודע למה הוא רגיל, ה4-4-2 שלו מכריח אותנו לשחק כדורגל פרימיטיבי ביותר ואני לוקח את שיטת שלושת הבלמים של איביץ' בפער (אני חושב שלסגל הנוכחי זוהי השיטה הכי טובה).

אני כן יודע שהוא איש מקצוע עם רזומה די טוב שפשוט לא הולכים לו דברים. דברים לא צריכים להיראות ככה, לא המערך, לא האדישות בחילופים ובטח שלא התגובות המוזרות בסיום אבל פשוט מרגיש שלא ברור לו עדיין איפה הוא נפל. בסוף יש לי אנשים שאשמים לא פחות ממנו במצב הנוכחי, כנראה שיותר ממנו.

עם כל הדיונים המקצועיים כאן. מישהו יכול לתת לי את הסטטיסטיקה של החולצה המסריחה הזאת?וברצינות, כשאין מעוף בחולצות אין מעוף בקבוצה וכשממחזרים חולצות ממחזרים שחקנים. זה אותו דבר 

23 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא יודע למה הוא רגיל, ה4-4-2 שלו מכריח אותנו לשחק כדורגל פרימיטיבי ביותר ואני לוקח את שיטת שלושת הבלמים של איביץ' בפער (אני חושב שלסגל הנוכחי זוהי השיטה הכי טובה).

אני כן יודע שהוא איש מקצוע עם רזומה די טוב שפשוט לא הולכים לו דברים. דברים לא צריכים להיראות ככה, לא המערך, לא האדישות בחילופים ובטח שלא התגובות המוזרות בסיום אבל פשוט מרגיש שלא ברור לו עדיין איפה הוא נפל. בסוף יש לי אנשים שאשמים לא פחות ממנו במצב הנוכחי, כנראה שיותר ממנו.

הוא רגיל לשרוד. לא לשלוט. הכדורגל שלו פאסיבי. 

אין שם בשורה. משער שערן בטירוף על זה. 

לפני2 שעות , משה פרימו said:

מדהים איך מעונה של חזרה של זהבי, איביץ' ושחקנים כמו פארפה ואוסקר והליגיונרים שחזרו אנחנו עשויים להגיע למצב של אחת העונות הגרועות בעשור האחרון אם המצב לא יישתפר...דיכאון

גלאקטיקוס 2

דברים מתחילים להתיישר בסהכ.

קבוצה שמשחקת רע מסכנין באוקטובר, לא מתחזקת בינואר, נחלשת אפילו גם בגזרת המאמן. סוף ידוע מראש.

צריכים בקיץ סטארט אובר בהול.

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

איזה קטע, להתחרבן ולכלכך ולהתסיס כשהקבוצה מתמודדת על אליפות ומשחקת את הכדורגל הכי טוב בליגה זה לגיטימי אבל לעשות את זה כשהיא נראית כמו קבוצה תחתית לא. יפה.

זו הדייסה שבישלתם פה חצי עונה, תתמודדו או פעם הבאה תסתמו את הפה.

להגיד לסתום את הפה בפורום זה יפה. כמה כוח.

אחי תגיד מה שבא לך. אבל איביץ' היה בעייתי וקארנקה בעייתי מאוד. הוא גם טעה מלא ב 4 חודשים שהוא הקדיש לנו ולהזכיר אותו פה כל הודעה שנייה זה עלוב.

לפני6 שעות , המכבייה said:

איביץ הוא פרגי, קראנקה הוא וידיגל. תקעקע את זה כי זה מה שזה ושלא תשכח בטעות כי כל מחשבה אחרת לא ממש תחמיא לך...

חד משמעית. איפה אמרתי שלא? הלוואי והיה נשאר.

תנוח דעתכם.

הקיץ הקרוב יהיה בדיוק כמו כל האחרונים.

הארכת חוזים לא מחוייבת, קיפאון, "רכש" שמגיע בדקה התשעים, אפס בנייה וחשיבה יצירתית.

ומעל הכל בעלים שיושב רחוק ולא נשמע.

הרבה זמן לא הייתי כל כך פאסימי.

מאנדרה ג'ראלדש היינו צריכים להפרד בקיץ, לא נפרדנו ממנו גם בינואר בגלל משחק וחצי טובים שהביאו מאמן חדש והוא החליט(אמרו לו) לערבב שוב את הקלפים, יצא לג'ראלדש(טוב נו בינואר שאתה עומד להיות משוחרר ואתה נלחץ אתה תמיד יותר טוב) משחק טוב אז פתאום החליטו להשאיר אותו..זה החלטה של מועדון חסר טביעת אצבע, לא צריך להיות חכם להבין שג'ראלדש לא מתאים למכבי ת"א, זה החלטה זהה להחלטה של חוזז ל3 שנים.

בתפקיד הזה היה צריך להביא חיזוק לצד ימין בהתקפה(איליה צד שמאל), אגב מאיליה אני לא מצפה לכלום, כמו שנרשם גם אם יכנס לעניינים לא ישפיע כבר על הקבוצה, זה מאוחר מדי.

ינואר בדיוק משקף את העונה של מכבי ת"א, קבוצה שלא מודעת מה היא רוצה ולא מחליטה, אמוציות ממשחק אחד מול חיפה מעלימים פתאום דברים שהיו צריכים להעשות, זה בדיוק מכבי, מעלימים בלופים ממשחק אחד, החלטות בינוניות מאוד וחסרת אחריות של כל המערכת.

6 דקות לפני, PLASTOMAN said:

תנוח דעתכם.

הקיץ הקרוב יהיה בדיוק כמו כל האחרונים.

הארכת חוזים לא מחוייבת, קיפאון, "רכש" שמגיע בדקה התשעים, אפס בנייה וחשיבה יצירתית.

ומעל הכל בעלים שיושב רחוק ולא נשמע.

הרבה זמן לא הייתי כל כך פאסימי.

זה.

8 דקות לפני, itanar said:

ג'ראלדש היה מזעזע אתמול. 

חובה קנדיל להרכב.

למי אכפת ??

כל עוד יצחקי פה וקראנקה פה אנחנו נמשיך להתדרדר וזה לא משנה הבדל של שחקן כזה או אחר

20 דקות לפני, itanar said:

ג'ראלדש היה מזעזע אתמול. 

חובה קנדיל להרכב.

לא נמאס להתעסק בקטנות ?

באמת נראה לך שלהחליף מגן פח באחד בינוני זה מה שיעשה את ההבדל ?

ג׳ראלדש היה פח אתמול ?

וואו, שוקינג ניוז.

כאילו זה לא ידוע כבר שנתיים.

אנשים לא קולטים אה ?