Jump to content

מחאת יצחקי החל משבוע הבא

מאור ט

Recommended Posts

10 דקות לפני, Davidna said:

אם יגיע מנהל מקצועי חדש ועדיין נחכה למיילים לאישור החתמות גם אז יגיעו לפה שחקנים ביום אחרון של החלון.

בינואר האחרון איזו החתמה נפלה על זה שחיכו לאישור ממיץ?

לא הייתה תוכנית לא היו יעדים פשוט ניסו ללכת על סבע כי היה פנוי וזהו 

וזו אשמתו של המנהל המקצועי שלא הייתה לו תוכנית למקרה וגלוך יקבל הצעה בינואר וכמו שלא היה עם יד על הדופק במקרה של פריצה שעזב בקיץ ולא קיבל מחליף והחלוץ המחליף שלנו הוא דור תורגמן ושחקן כנף מחליף מתן חוזז 

ההפגנה צריכה להיות מחאה כנגד כל הזרוע הניהולית במכבי - זה מתחיל מיצחקי, אבל זה נוגע גם לשרון תמם ולעורכי הדין של המועדון - שאו שהם אנטי מכביזם וצריכים להעיף אותם, או שהם פשוט באמת גרועים (וגם אז צריך להעיף אותם).

מיץ׳ כבעלים של כל הארגון צריך להיות קשוב לקהל הלקוחות שלו, והוא צריך לעשות את זה דרך ג׳ק אנגלידיס שבדיוק בשביל זה הביאו אותו - להיות הקשר בין הבעלים למועדון ובין המועדון לבעלים בכל נושא.

אגב, גם השחקנים לא חפים מפשע ורצוי שיפריעו להם באימון כדי שיתעוררו קצת.

יש יותר מידי לגיונרים שחזרו עם משכורות עתק שמרשים לעצמם להשתין עלינו בכל דקה שהם על הדשא, ובכלל נראה שיש לפעמים אדישות אצל השחקנים תוך כדי משחק.

מכבסת מילים של ״המאמן לא מבין״ לא רלוונטית פה, בשביל הסכומים שהם מקבלים הם צריכים לרוץ 100 דקות לשרוף את הדשא.

כולם צריכים להתעורר.

2 דקות לפני, BMTA said:

וזו אשמתו של המנהל המקצועי שלא הייתה לו תוכנית למקרה וגלוך יקבל הצעה בינואר וכמו שלא היה עם יד על הדופק במקרה של פריצה שעזב בקיץ ולא קיבל מחליף והחלוץ המחליף שלנו הוא דור תורגמן ושחקן כנף מחליף מתן חוזז 

יכול להיות שהיו עוד שחקן או שניים שרצו להביא והסחבת הזאת הכשילה את זה. בכל מקרה המצב הזה שהבעלים צריך לאשר החתמות הוא לא הגיוני בהתחשב בעובדה שיש לך מנהל מקצועי.

בעלים צריך להביא תקציב, ואם הוא רוצה גם לנהל מקצועית (טביב, שרצקי) אז שלא ימנה פה מנהל מקצועי שאין לו באמת כוח מלבד סקאוטינג.

או שיש מנהל מקצועי שעובד כמו מנהל מקצועי ומקבל סמכויות

או שאל תביא מנהל מקצועי ותביא אתה תסגל

9 דקות לפני, osfeee said:

ההפגנה צריכה להיות מחאה כנגד כל הזרוע הניהולית במכבי - זה מתחיל מיצחקי, אבל זה נוגע גם לשרון תמם ולעורכי הדין של המועדון - שאו שהם אנטי מכביזם וצריכים להעיף אותם, או שהם פשוט באמת גרועים (וגם אז צריך להעיף אותם).

מיץ׳ כבעלים של כל הארגון צריך להיות קשוב לקהל הלקוחות שלו, והוא צריך לעשות את זה דרך ג׳ק אנגלידיס שבדיוק בשביל זה הביאו אותו - להיות הקשר בין הבעלים למועדון ובין המועדון לבעלים בכל נושא.

יש יותר מידי לגיונרים שחזרו עם משכורות עתק שמרשים לעצמם להשתין עלינו בכל דקה שהם על הדשא, ובכלל נראה שיש לפעמים אדישות אצל השחקנים תוך כדי משחק.

מכבסת מילים של ״המאמן לא מבין״ לא רלוונטית פה, בשביל הסכומים שהם מקבלים הם צריכים לרוץ 100 דקות לשרוף את הדשא.

כולם צריכים להתעורר.

דווקא לשחקנים אין לי תלונות. הם עובדים טובים שמקשיבים לבוס שלהם (קרנאקה), רק שלבוס שלהם אין מושג.

27 דקות לפני, osfeee said:

כולם צריכים להתעורר.

צריך משהו ממוקד, להוציא את השחקנים מהמשוואה הזאת של מחאה, נגד מחאה מול שחקנים בהחלט צריך מחאה ממוקדת ביצחקי 

לפני1 שעה , BMTA said:

רז אמיר סיפר כבר בפודקאסט שלו שידוע לו על החתמות שנפלו בעבר אפילו אצל קרויף בגלל סחבת מיילים מקנדה

אני כבר אמרתי לא פעם שלא לחינם יצחקי מונה למנהל מקצועי, קרוייף היה יושב למיץ' על הוריד כדי לדחוף לאישורים מהירים ולהחתמות מהירות, ולמיץ' נמאס מזה וחיפש בובה שתיתן לו שקט, ויצחקי היה בול לתפקיד, מיץ' חיפש "קוף"( במובן העברייני) שיעמוד מאחורי ההחלטות של מיץ' ושיסתום את הפה

מי שלא רואה את זה עיוור

שוב, אין לי שום טענה למיץ', הוא בעלים אדיר ביחס לזבל שקורא פה בכדורגל, אבל אין לו שום רצון להפוך את מכבי לטופ של הטופ בכל מחיר שיהיה, כמו ששחר היה רוצה אם היה לו את ההון שלו

יעקב שחר עם ההון של גולדאהר הופך את הליגה הזאת ללא רלוונטית ל30 שנה האחרונות, קצת כמו מכבי סל

מי בנה את הסגל מיץ' או יצחקי?

יש כשל חמור ברמה המקצועית ששמו טירון, בלי קשרים, בלי אנגלית, בלי נסיון ברמות האלו וזאת התוצאה.

3 שנים רואים בניה לא נכונה של הסגל, מאמנים מתחלפים כמו גרביים.

הטענה היחידה שמיץ' מינה אותו, פה זה נגמר.

העסקה היחידה שמיץ' סגר זה ערן זהבי. כל השאר יצחקי בנה.

לפני3 שעות , BMTA said:

אח יקר כבר 3 שנים שהמועדון מתנהל מבחינה מקצועית בצורה בזיונית ,אין תוכניות אמיתיות הכל טלאי על טלאי מזל עוד

שדור פרץ וזהבי היו על המדף בקיץ ,אז אם צריך לעשות קצת רעש כדי שמיץ יקלוט את זה שם בקנדה כדי לעשות פה שינוי בניהול של המועדון אז מה שצריך לעשות

שרון תמם וברק יצחקי הביתה כבר אתמול

לקחנו אליפויות עם ניהול של בעלי מקצוע ברמה ולא הזבל שיש היום 

אני רק אומר שצריך להיות מאד זהירים. 

לפני13 שעות , Sixto Rodriguez said:

9 שנים ברציפות סיימת באחד משני המקומות הראשונים.

שנה שעברה במקום השלישי, השנה כנראה שני או שלישי.

הגמוניה בדרבים, אפילו לחיפה ״הטובה בהיסטוריה״ נתת העונה שלישיה. 

יש לך בעלים שכל שנה משקיע כמה עשרות מליוני שקלים מכיסו.

יש לך מחלקת נוער שמייצרת לך שחקני הרכב.

כולנו זוכרים עונות שהיינו הבדיחה של הליגה, עונות של מקום 6 ומטה, שנים בלי ניצחון בדרבי, בלי ניצחונות בקריית אליעזר.

בעלים בלי כסף, שלא מצליחים להביא זרים בהעברה חופשית כי לא עומדים בשכר. 

שמות מפוקפקים של בעלים אופציונליים שנקשרים למכבי. 

אליפות הקיץ וללכת לים בסוכות. 

מחלקת נוער שלא מייצרת כלום. 

מתרגלים מהר מאוד לטוב. 

נכון, להיות מכבי זה לא להסתפק במקום שני. 

ונכון, יחסית לסטנדרט שהתרגלנו אליו בעשור האחרון אנחנו אכן בנקודת שפל.

יחד עם זאת, כל מהלך שעלול לסכן את הרצון של מיץ להיות פה יהיה לא פחות מבכייה לדורות. 

הרע של היום יכול חלילה להיות החלום הרטוב של מחר. 

מבחינתי אני כן רואה הבדל ענק בין לעשות מחאה נגד יצחקי מהיציע (קריאות תתפטר או שלט)

מאשר לבוא לקריית שלום ולפוצץ אימון.

חוץ משחרור קיטור אני לא רואה במה זה יכול לתרום, ומצד שני אני בהחלט רואה איך זה יכול להזיק. 

לפני6 שעות , אקיטה said:

כל מילה.

אותי בעיקר מצחיק שרצון שבירת הכלים מגיע עם אדרת של מכביזם וחוסר פשרות אעלק, "לא מסתפקים בבינוניות".

אתם כן, אתם אוהדי קבוצת כדורגל בישראל, לגדולים ולטובים מאיתנו בהרבה היו תקופות יותר קשות יותר ארוכות, תחושת החורבן התמידית שרודפת אוהדי מכבי זה ההפך הגמור ממכביזם.

סוף סוף דברי טעם!

אשכרה השיח פה כאילו אנחנו מתבזים שבוע אחרי שבוע.

שלא נדבר על הפייסבוק שבא לי להקיא מהקבוצות שם.

1 hour ago, המכבייה said:

אני רק אומר שצריך להיות מאד זהירים. 

מסכים שצריך זהירות,

אבל אנחנו אוהדי מכבי זה בעצם הצרכנים של המוצר שנקרא "מכבי תל אביב".

יש מקום להביע חוסר שביעות רצון במחאה לגיטימית, אף אחד לא אמר שצריך לשרוף צמיגים.

אם הקבוצה תמשיך בקריסה המקצועית שלה, לצערי גם תהיה פגיעה בטווח הארוך במנויים, שתפ"ים ועוד.

יש לך כרגע עובד בדרג מאוד חשוב וגבוה (יצחקי) שיוצר נזקים שאנחנו נשלם עליהם בטווח הארוך.

לפני שעורפים ראשים של בכירים יותר (שלדעתי תם זמנם), צריך קודם לתת מענה מיידי כדי לייצב את המוצר שלך שניזוק.

לפני15 שעות , Double said:

אם מיטש יעזוב זה כי יימאס לו, הוא לא יעזוב כי מחינו נגד מנהל מקצועי כושל, אם הוא הצליח לפטר בשיחת טלפון את הסמל הכי גדול שלנו, אני חושב שהוא יצליח להתגבר על זה ולפטר את ה״בן בית״ שלו.

אין ארגון אחראי על ההפגנה, היא ספונטנית של אוהדים כועסים וזועמים שנמאס להם המצב אחרי 3 שנים כואבות, לכן אי אפשר לשלוט בדיוק מה יירשם בשלט כזה או אחר.

אני חושב שהנקודה השניה שלך מדגישה בדיוק את הבעיתיות של הראשונה. למיטש בהחלט יכול להימאס כשהאוהדים של הקבוצה ייפנו נגדו, חצי שער 11 יילבש שחור ואנשים יקללו את אינגלידיס ואותו. אז נכון, אתה (והרוב המוחלט של האנשים כאן) נגד זה, אבל כפי שכתבת ״אי אפשר לשלוט בדיוק מה יירשם בשלט כזה או אחר״. אתה מתחיל לדרדר כדור שלג, שיכול להיגמר בגועל נפש אחד גדול - וכבר היינו שם. 

לפני7 שעות , אקיטה said:

אותי בעיקר מצחיק שרצון שבירת הכלים מגיע עם אדרת של מכביזם וחוסר פשרות אעלק, "לא מסתפקים בבינוניות".

אתם כן, אתם אוהדי קבוצת כדורגל בישראל, לגדולים ולטובים מאיתנו בהרבה היו תקופות יותר קשות יותר ארוכות, תחושת החורבן התמידית שרודפת אוהדי מכבי זה ההפך הגמור ממכביזם.

זה. אין לי מה להוסיף. 

לפני2 שעות , Armagedon said:

מי בנה את הסגל מיץ' או יצחקי?

יש כשל חמור ברמה המקצועית ששמו טירון, בלי קשרים, בלי אנגלית, בלי נסיון ברמות האלו וזאת התוצאה.

3 שנים רואים בניה לא נכונה של הסגל, מאמנים מתחלפים כמו גרביים.

הטענה היחידה שמיץ' מינה אותו, פה זה נגמר.

העסקה היחידה שמיץ' סגר זה ערן זהבי. כל השאר יצחקי בנה.

פורסם לא פעם ולא פעמיים שהגישו שחקנים למיטץ' שהוא לא אישר או שחיכה יותר מדי זמן והשחקנים כבר חתמו במקומות אחרים.

יצחקי גרוע, אבל לא הכל זה יצחקי,

37 דקות לפני, רויקלה said:

אני חושב שהנקודה השניה שלך מדגישה בדיוק את הבעיתיות של הראשונה. למיטש בהחלט יכול להימאס כשהאוהדים של הקבוצה ייפנו נגדו, חצי שער 11 יילבש שחור ואנשים יקללו את אינגלידיס ואותו. אז נכון, אתה (והרוב המוחלט של האנשים כאן) נגד זה, אבל כפי שכתבת ״אי אפשר לשלוט בדיוק מה יירשם בשלט כזה או אחר״. אתה מתחיל לדרדר כדור שלג, שיכול להיגמר בגועל נפש אחד גדול - וכבר היינו שם.  

אני לא חושב שאנחנו שם, למרות הכישלונות והניהול הרופף ב-3 שנים האחרונות הקהל שלנו עדין מאוד עם המצב, רק במשחק האחרון יצחקי קיבל קללות בפעם הראשונה, אם יבואו אנשים להעביר מסר בקריית שלום זה מבורך, עוד לא מדובר במחאה גדולה של ארגוני האוהדים.

3 דקות לפני, Davidna said:

פורסם לא פעם ולא פעמיים שהגישו שחקנים למיטץ' שהוא לא אישר או שחיכה יותר מדי זמן והשחקנים כבר חתמו במקומות אחרים.

חסר לך עוד מרכיבים.

מתי הוגש למיץ? אם זה יצחקי בטח ברגע האחרון.

איזה עמדות? מתווה עסק? מי הסוכנים? 

מיץ לא טלית שכולה תכלת זה נכון. אבל לפני שפונים שם, קודם מתחילים ממקום נמוך יותר.

5 דקות לפני, Armagedon said:

חסר לך עוד מרכיבים.

מיץ לא טלית שכולה תכלת זה נכון. אבל לפני שפונים שם, קודם מתחילים ממקום נמוך יותר.

מצופה ממנהל גם לדפוק על השולחן ולהעיף אותו באוויר כדי לדרוש מהבעלים . 

ג׳ורדי לא פעם ולא פעמיים נסע לקנדה לדרוש דברים. 

30 דקות לפני, Armagedon said:

חסר לך עוד מרכיבים.

אבל פורסם כבר לא פעם אחת שגם שגו'רדי היה פה היתה סחבת עם העניינים האלה

לדעתי הכל מתחיל ונגמר במיץ, 

מצד אחד יצחקי גרוע ולא יודע איזה שחקנים להביא, 

מצד שני מיץ' לא סומך על אף אחד ורוצה הוא לאשר בעצמו רכש ולכן כל הסחבת והאיטיות הזאת.

אם מיץ' היה נותן יד חופשית למנהל המקצועי עם תקציב קבוע מראש בלי הצורך הזה לאשר כל שחקן אולי היו פה יותר שחקנים אתה לא חושב ככה?

גם אם הם גרועים, אבל היו.

מיץ' לא סומך על אף אחד חוץ מעצמו לכן הוא שם בובה בתור מנהל מקצועי כי זה לא רלוונטי, מבחינתו יצחקי הוא סקאוט.

אף אחד לא ישכנע אותי שאין לנו קיצוני נורמלי במשך שנה וחצי בגלל שהתיבת מייל של מיץ מלאה. יש לנו מנהל מקצועי שבנה כל הקיץ על זה שדסה יחתום ולפי מה שפורסם מיץ הציע לו סכומים חסרי תקדים כלומר מיץ ניסה לעשות את המקסימום בשביל להחתים אותו. עכשיו נגיד לא הצלחת להחתים שחקן בגלל מיץ אז תעלה לפחות מישהו מהנוער

לפני2 שעות , Armagedon said:

מסכים שצריך זהירות,

אבל אנחנו אוהדי מכבי זה בעצם הצרכנים של המוצר שנקרא "מכבי תל אביב".

יש מקום להביע חוסר שביעות רצון במחאה לגיטימית, אף אחד לא אמר שצריך לשרוף צמיגים.

אם הקבוצה תמשיך בקריסה המקצועית שלה, לצערי גם תהיה פגיעה בטווח הארוך במנויים, שתפ"ים ועוד.

יש לך כרגע עובד בדרג מאוד חשוב וגבוה (יצחקי) שיוצר נזקים שאנחנו נשלם עליהם בטווח הארוך.

לפני שעורפים ראשים של בכירים יותר (שלדעתי תם זמנם), צריך קודם לתת מענה מיידי כדי לייצב את המוצר שלך שניזוק.

בזמן אמת חשבתי שהמחאה של יענקלך היא הכי כפויית טובה שאפשר להמציא. לא רוצה להתקרב למקומות כאלה.  

לפני1 שעה , Davidna said:

אחלה. זה חסר רלוונטיות לכלום. אתה משלם לו על הזמן שלו? וואלה יופי. כל שנה עומד פה תקציב של 100 וצפונה ואתה מתלונן על מה? 

אם בסוף כל המסר שייצא מהמחאה הזו היא ש"רוצים את יצחקי בחוץ" וזהו, לא עשינו פה כמעט כלום. יכול להיות שיגיע יצחקי חדש עם שם אירופאי.

צריכים למצוא איכשהו דרך מכובדת שלא תפגע במיץ' אלא תתן לו דרייב לשנות כיוון, לרצות להגיע לגבהים חדשים באירופה ובליגה עם מכבי. לייצר חזון, להפוך אותנו לבאזל או זלצבורג.

יש למועדון הזה כ"כ הרבה פוטנציאל. אישית לא מתחבר למסר "במקום להיות רע עם יצחקי בואו נחזור לבינוניות". אם כבר שינוי, אז שיהיה שינוי אמיתי.

26 דקות לפני, Ambition said:

אם בסוף כל המסר שייצא מהמחאה הזו היא ש"רוצים את יצחקי בחוץ" וזהו, לא עשינו פה כמעט כלום. יכול להיות שיגיע יצחקי חדש עם שם אירופאי.

צריכים למצוא איכשהו דרך מכובדת שלא תפגע במיץ' אלא תתן לו דרייב לשנות כיוון, לרצות להגיע לגבהים חדשים באירופה ובליגה עם מכבי. לייצר חזון, להפוך אותנו לבאזל או זלצבורג.

יש למועדון הזה כ"כ הרבה פוטנציאל. אישית לא מתחבר למסר "במקום להיות רע עם יצחקי בואו נחזור לבינוניות". אם כבר שינוי, אז שיהיה שינוי אמיתי.

המודלים של זלצבורג או באזל לא היו עולים במחשבה אם לא היה מיטש. אף אחד פה לא דמיין מנהל מקצועי זר עד שהוא הוציא את זה לפועל. בתחושה שלי, אם מיטש היה רוצה אחרת, היה קורה אחרת. האם יש סיכוי שאחרי שלוש שנים הוא הבין שצריך כיוון אחר? וואלה הלוואי.  זה מוזר וטריקי לעשות מחאות מול אדם ששופך כל כך הרבה אבל קצת צולע בניהול העכשווי ובסמכויות שהוא מעניק. אבל בסוף הכסף מנצח- זה כלוב של זהב. 

לפני14 שעות , המכבייה said:

המודלים של זלצבורג או באזל לא היו עולים במחשבה אם לא היה מיטש. אף אחד פה לא דמיין מנהל מקצועי זר עד שהוא הוציא את זה לפועל. בתחושה שלי, אם מיטש היה רוצה אחרת, היה קורה אחרת. האם יש סיכוי שאחרי שלוש שנים הוא הבין שצריך כיוון אחר? וואלה הלוואי.  זה מוזר וטריקי לעשות מחאות מול אדם ששופך כל כך הרבה אבל קצת צולע בניהול העכשווי ובסמכויות שהוא מעניק. אבל בסוף הכסף מנצח- זה כלוב של זהב. 

קצת צולע ?

בניוטרל כבר כמה שנים טובות.

On 15.2.2023 at 02:04, Sixto Rodriguez said:

9 שנים ברציפות סיימת באחד משני המקומות הראשונים.

שנה שעברה במקום השלישי, השנה כנראה שני או שלישי.

הגמוניה בדרבים, אפילו לחיפה ״הטובה בהיסטוריה״ נתת העונה שלישיה. 

יש לך בעלים שכל שנה משקיע כמה עשרות מליוני שקלים מכיסו.

יש לך מחלקת נוער שמייצרת לך שחקני הרכב.

כולנו זוכרים עונות שהיינו הבדיחה של הליגה, עונות של מקום 6 ומטה, שנים בלי ניצחון בדרבי, בלי ניצחונות בקריית אליעזר.

בעלים בלי כסף, שלא מצליחים להביא זרים בהעברה חופשית כי לא עומדים בשכר. 

שמות מפוקפקים של בעלים אופציונליים שנקשרים למכבי. 

אליפות הקיץ וללכת לים בסוכות. 

מחלקת נוער שלא מייצרת כלום. 

מתרגלים מהר מאוד לטוב. 

נכון, להיות מכבי זה לא להסתפק במקום שני. 

ונכון, יחסית לסטנדרט שהתרגלנו אליו בעשור האחרון אנחנו אכן בנקודת שפל.

יחד עם זאת, כל מהלך שעלול לסכן את הרצון של מיץ להיות פה יהיה לא פחות מבכייה לדורות. 

הרע של היום יכול חלילה להיות החלום הרטוב של מחר. 

מבחינתי אני כן רואה הבדל ענק בין לעשות מחאה נגד יצחקי מהיציע (קריאות תתפטר או שלט)

מאשר לבוא לקריית שלום ולפוצץ אימון.

חוץ משחרור קיטור אני לא רואה במה זה יכול לתרום, ומצד שני אני בהחלט רואה איך זה יכול להזיק. 

הפוך גוטה אם תעשה את זה ביציע זה יחלחל למגרש ואז באמת תראה אשפה