Jump to content

מופע המתחזים של מכבי

KIMHI

Recommended Posts

2 דקות לפני, KIMHI said:

מתחזה למאמן

מתחזה למנהל מקצועי

מתחזה למנכ״ל 

נמאסתם.

יש פרה קדושה שכולם שוכחים.

מתחזה לבעלים.

אני בספק אם הוא מעודכן במצב הקבוצה.

אולי חוכמה בדיעבד אבל אני חושב שמיץ' היה צריך להיות כאן אחרי עזיבה של מאמן באמצע עונה בלי סיבה מוצדקת ואחרי עזיבה של השחקן הכי טוב ומוכשר בסגל...רק בשביל האמירה אני כאן

דבר קטן שיכל לתת שקט, נראה שאחרי שהאנרגיה מהשינויים ירדה נראה שיש השפעה חזקה ויהיה לא פשוט להתאושש...מקווה שאתבדה

7 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מתחזה לבעלים.

שוב פעם זה?,אני לא צריך להסביר לך את מה שברור כשמש.

אין בעלים נורמלי שיסכים להתקרב לכדורגל הישראלי אז שכולם יפנימו שהמשוואה היא חד משמעית: או מיטש או שתיפול על חוגגים למינהם,אין אמצע.

10 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מתחזה לבעלים.

מעודכן.

צפה להפתעות אם לא ננצח את באר שבע

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אין בעלים נורמלי שיסכים להתקרב לכדורגל הישראלי אז שכולם יפנימו שהמשוואה היא חד משמעית: או מיטש או שתיפול על חוגגים למינהם,אין אמצע.

קשקוש. 

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

שאף אחד לא ייגע במיץ או שיעשה דברים שיגרמו לו לעזוב (הפגנות בקריית שלום למשל).

יש לו יצר תחרותי אם איינו ממשיכים לקחת אליפויות הצעצוע היה מפסיק לעניין אותו.

יש לו אתגר והוא ירצה להראות לכולם.

רק אל תכניסו רעש מיותר ושטויות. מחאות בצורה שהיא בלי התלהמות עם קלאס.

15 דקות לפני, robertod said:

יש לו יצר תחרותי אם איינו ממשיכים לקחת אליפויות הצעצוע היה מפסיק לעניין אותו

מרגיש כאילו זה כבר הפך למיתוס.

לא רואים כלום מ"היצר התחרותי" הזה.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

מרגיש כאילו זה כבר הפך למיתוס.

לא רואים כלום מ"היצר התחרותי" הזה.

הוא נלחם על זהבי, הוא נלחם על דסה ומנסה להילחם על כל ישראלי בשוק. העיף מאמנים שהיה צריך. המנהלים בשטח שהוא מינה פשוט גרועים וזה האשמה היחידה שלו. אבל להגיד לו ללכת? הספיק לי רוני מאנות בעבר, חי עם הבעיות שלו לגמריי. 

1 דקה לפני, car.garsia said:

הוא נלחם על זהבי, הוא נלחם על דסה ומנסה להילחם על כל ישראלי בשוק. העיף מאמנים שהיה צריך. המנהלים בשטח שהוא מינה פשוט גרועים וזה האשמה היחידה שלו. אבל להגיד לו ללכת? הספיק לי רוני מאנות בעבר, חי עם הבעיות שלו לגמריי. 

לא ציינתי בשום הודעה שלי בפורום אי פעם שהוא צריך ללכת.

כתבתי שזה מרגיש כמו מיתוס המנטרה הזו של "הוא תחרותי". אני לא מרגיש את זה.

מה אשמת מיץ׳ שכל מי שנתן בהם אמון יצאו כלומניקים..

אנחנו בגלגול רע ובתקופה חשוכה, חייבים לשנות הכל ולחזור לימי ג׳ורדי, זה אפשרי פשוט צריך להביא את האנשים הנכונים.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

לא ציינתי בשום הודעה שלי בפורום אי פעם שהוא צריך ללכת.

כתבתי שזה מרגיש כמו מיתוס המנטרה הזו של "הוא תחרותי". אני לא מרגיש את זה.

אני כן מרגיש את זה, לדעתי קל להגיד את זה שאנחנו לא מצליחים. בפועל, הוא העמיד פה את אחד הסגלים היקרים בתולדות מכבי ופתח את הברז. הבעייה היא שהוא פתח את הברז לחסרי מושג.

Just now, DanMTA said:

מה אשמת מיץ׳ שכל מי שנתן בהם אמון יצאו כלומניקים..

אנחנו בגלגול רע ובתקופה חשוכה, חייבים לשנות הכל ולחזור לימי ג׳ורדי, זה אפשרי פשוט צריך להביא את האנשים הנכונים.

שהוא כבר שלוש שנים לא מפטר את האדם שאחראי על הכלומניקיות?

28 דקות לפני, robertod said:

שאף אחד לא ייגע במיץ או שיעשה דברים שיגרמו לו לעזוב (הפגנות בקריית שלום למשל).

יש לו יצר תחרותי אם איינו ממשיכים לקחת אליפויות הצעצוע היה מפסיק לעניין אותו.

יש לו אתגר והוא ירצה להראות לכולם.

רק אל תכניסו רעש מיותר ושטויות. מחאות בצורה שהיא בלי התלהמות עם קלאס.

כל היסודות שקרויף בנה הלכו לזבל, יש לנו שדרת ניהול של הפועל מרמורק,  הכל ישראבלוף כל אחד מכסה את התחת של השני כדי לשמור על המשרה, עובדים על מיץ' בעיניים וצוחקים עליו מאחורה הנבלות כולל אנגלידיס ה"איש אמון" שלו

1 דקה לפני, NewGeneration said:

כל היסודות שקרויף בנה הלכו לזבל, יש לנו שדרת ניהול של הפועל מרמורק,  הכל ישראבלוף כל אחד מכסה את התחת של השני כדי לשמור על המשרה, עובדים על מיץ' בעיניים וצוחקים עליו מאחורה הנבלות כולל אנגלידיס ה"איש אמון" שלו

יש לי תאורית קשר על אנגלידיס אבל לא בא לי לפתוח אותה כאן.

Just now, Wade said:

שהוא כבר שלוש שנים לא מפטר את האדם שאחראי על הכלומניקיות?

מנקודת מבטו הוא נתן ביצחקי אמון והייתה לו תקווה שיהיה ישראלי כלשהו שאולי יצליח, כדי שתהיה יציבות במערכת כי עם הזרים בין אם מצליחים או לא הם עוזבים אחרי שנה-שנתיים.

ומאמין שהייתה המלצה על יצחקי מאנשים כמו ג׳ורדי, אנגלידיס. וגם נתן לו הנחה בגלל עזיבת איביץ׳ באמצע שזה כביכול לא באמשת יצחקי.

בסדר, ניסה, זה לא זה, הוא איש עסקים על ובשבילו בסופו של דבר מספרים מדברים ויצחקי לא סיפק אותם לכן ישלם בתפקידו. כנ״ל המאמן וכנ״ל הרבה שחקנים בינוניים שהצטברו לנו.

Just now, DanMTA said:

מנקודת מבטו הוא נתן ביצחקי אמון והייתה לו תקווה שיהיה ישראלי כלשהו שאולי יצליח, כדי שתהיה יציבות במערכת כי עם הזרים בין אם מצליחים או לא הם עוזבים אחרי שנה-שנתיים.

ומאמין שהייתה המלצה על יצחקי מאנשים כמו ג׳ורדי, אנגלידיס. וגם נתן לו הנחה בגלל עזיבת איביץ׳ באמצע שזה כביכול לא באמשת יצחקי.

בסדר, ניסה, זה לא זה, הוא איש עסקים על ובשבילו בסופו של דבר מספרים מדברים ויצחקי לא סיפק אותם לכן ישלם בתפקידו. כנ״ל המאמן וכנ״ל הרבה שחקנים בינוניים שהצטברו לנו.

למיץ׳ נוח שיש לו מנהל מקצועי שאומר אמן ולא מתלונן . להזכיר לכם כמה פעמים גורדי רב עם מיץ וגק?

Just now, DanMTA said:

שלוש שנים לנסות? בדיחה גרועה. בעסקים האחרים שלו אני בטוח שאם יש מישהו שלא מתפקד מעל חודשיים הוא בחוץ.