Jump to content

להודות בטעות זו לא חולשה

פנחס שוף

Recommended Posts

שומע את המנטרה "עם איביץ' היינו נראים הרבה יותר טוב" שוב ושוב.

כמו שאמרתי שבוע שעבר, לי זה מרגיש שהחיסרון של אוסקר הרבה יותר משמעותי השנה.

כבר איבדנו נקודות ונראינו רע בכמה וכמה משחקים תחת איביץ'. עם אוסקר למעט אולי המחצית מול ב"ש (שגם בה איביץ' טעה כשהחליף אותו כבר במחצית), תמיד נראינו טוב באופן משמעותי מאשר בלעדיו.

בלי איביץ' ועם אוסקר נתנו את המשחק הכי טוב שלנו העונה מול חיפה.

היה לנו שחקן שהיה מסוגל לחבר ערימת שחקני פרווה לקבוצה איכותית. עכשיו הוא לא פה. וזה ההבדל.

2 דקות לפני, Davidna said:

תפסיקו לבלבל תמוח איביץ איביץ איביץ 

איביץ חירבן פה משחקים והיה לו את השחקן הכי טוב בעשור האחרון 

חירבן ? אז חירבן את אשדוד וחיפה בסמי, גם בסכנין. שורה תחתונה 8 ספיגות ים כיבושים ועבטדה בפגרה שהחזירה לנו מכבי מאומנת וטובה יותר. קבוצה שכבר היתה סוגרת את הפער עד עכשיו. ואוסקר כבר קיבל את המעמד שלו. מי שלא מכבד אותו מדצועית פשוט לא מבין, הוא מאמן מקצועי מאוד והיה תפור עלינו. 

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

חירבן ? אז חירבן את אשדוד וחיפה בסמי, גם בסכנין. שורה תחתונה 8 ספיגות ים כיבושים ועבטדה בפגרה שהחזירה לנו מכבי מאומנת וטובה יותר. קבוצה שכבר היתה סוגרת את הפער עד עכשיו. ואוסקר כבר קיבל את המעמד שלו. מי שלא מכבד אותו מדצועית פשוט לא מבין, הוא מאמן מקצועי מאוד והיה תפור עלינו. 

הוא בן זונה ומה נותן לך להזכיר פה את השם שלו כל פעם ?

1 דקה לפני, yello said:

נבל גדול הוא יצא. פשוט ביקרו אותו מקצועית פה כל העונה ומה לעשות, נטו כדורגל - הוא אחד הטובים שהיו פה. כנראה שקשה לי לשחרר...

נו עדיין חושבים שאיביץ' מאמן חלש ומקובע ומעצבן?

המאמן הכי טוב שדרך פה. עם שחקני אגף אמיתיים הוא היה זוכה פה באליפות משכנעת.

57 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

בראש שלי כן, שהוא בא עם מחברת ולימד אותו את כל זווית הצילום, זום אין, זום האוט, לונד שוט, כל התורה, שוער נאחס, בטוח שגם כמאמן.

חחח 

לפני7 שעות , yello said:

איביץ אמר ואני מאמין לו שלולא האישור של מיטש הוא היה נשאר. איביץ ביקש, מיטש אישר והוא פשוט עזב.

אני מאמין שאם מיטש לא היה מאשר, איביץ לא היה עושה בעיות ואפילו לא היינו יודעים על ההצעה.

אני לא אומר שמיטש אשם שהוא עזב, אבל כן יש לו חלק בזה.

לפני9 שעות , פנחס שוף said:

איביץ אמר ואני מאמין לו שלולא האישור של מיטש הוא היה נשאר. איביץ ביקש, מיטש אישר והוא פשוט עזב.

אני מאמין שאם מיטש לא היה מאשר, איביץ לא היה עושה בעיות ואפילו לא היינו יודעים על ההצעה.

אני לא אומר שמיטש אשם שהוא עזב, אבל כן יש לו חלק בזה.

לא שמעתי שהוא אמר את זה אבל זה ברור שהוא קיבל אישור, זה לא שהוא פתאום חתך כי בא לו, וגם ברור שהוא היה נשאר אם לא היו מאשרים לו לעזוב, זה לא שהוא יכל לעשות מעשה פריצה, הוא מאמן, זה היה הורס לו את המוניטין. 

עכשיו זה דיי ברור שיצחקי לא לחץ על זה שישאר, בתור זה שאחראי על ענייני ה"מחלקת הכדורגל" הייתי מצפה ממנו להודיע למיטש שאם איביץ' עוזב נגמר הסיפור לעונה הזאת, אם זה היה קורה  אז מיטש לא היה משחרר אותו בחיים, לטעמי הכשילו פה את מיטש. 

אולי הוא אפילו חשב שאפשר להביא מאמן יותר טוב כמו שלא מעט פה בפורום רצו שאיביץ' ילך.

לפני3 שעות , R24 said:

לא שמעתי שהוא אמר את זה אבל זה ברור שהוא קיבל אישור, זה לא שהוא פתאום חתך כי בא לו, וגם ברור שהוא היה נשאר אם לא היו מאשרים לו לעזוב, זה לא שהוא יכל לעשות מעשה פריצה, הוא מאמן, זה היה הורס לו את המוניטין. 

עכשיו זה דיי ברור שיצחקי לא לחץ על זה שישאר, בתור זה שאחראי על ענייני ה"מחלקת הכדורגל" הייתי מצפה ממנו להודיע למיטש שאם איביץ' עוזב נגמר הסיפור לעונה הזאת, אם זה היה קורה  אז מיטש לא היה משחרר אותו בחיים, לטעמי הכשילו פה את מיטש. 

אולי הוא אפילו חשב שאפשר להביא מאמן יותר טוב כמו שלא מעט פה בפורום רצו שאיביץ' ילך.

צטט

"אתה יכול לשאול את ברק, את שרון, את ג'ק, את יואב זיו מה הייתי עד הרגע האחרון. אני יכול להגיד דברים כאלה למיטש גולדהאר שהיה איתי הכי הוגן שיש במשך השנתיים וחצי שעבדתי בסך הכל אצלו במכבי תל אביב? לעולם לא אעשה דבר כזה ולעולם לא אציב אולטימטום למיטש. לא הייתי עושה את זה לעולם. רק מי שלא מכיר אותי, יכול לכתוב עלי דבר כזה. ניהלתי מספר שיחות עם מיטש וג'ק על העזיבה שלי ומעולם לא עלה בכלל במוחי להגיד דבר כזה נורא. זה בדיוק ההפך ממי שאני. עזבתי את מכבי תל אביב בצורה הכי מכובדת שאפשר. ברור שזה לא היה קל לכולם, אבל דברים כאלה קורים ואני באמת מאחל מכל הלב שמכבי תל אביב תצליח בלעדיי והלוואי שהיא תזכה באליפות. אני אהיה תמיד אוהד של מכבי תל אביב ואדבר עליה רק טוב בכל העולם".

https://sports.walla.co.il/item/3552481

בתיאוריה זה מה שמצופה ממנהל מקצועי לעשות, למנוע את העזיבה כי הוא חושב על הקבוצה.

ג'ורדי לא היה נותן לזה לקרות, נראה שיצחקי לא היה חלק בסיפור הזה בכל מקרה.

איביץ בן זונה גדול אבל אין שום השוואה בינו לקראנקה שלא רק שלא כובש, אין לו אפילו בט להגיע למצבים. מדהים איך תוך חודש לא נותר זכר לקבוצה היחסית טובה שהיתה כאן. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

איביץ בן זונה גדול אבל אין שום השוואה בינו לקראנקה שלא רק שלא כובש, אין לו אפילו בט להגיע למצבים. מדהים איך תוך חודש לא נותר זכר לקבוצה היחסית טובה שהיתה כאן. 

כמה קשה לבנות וכמה קל להרוס.

ואללה לא הכי פופולרי אבל גם בידיעה שנפלנו עם המאמן לא הייתי מחליף אותו כרגע

לא משנה מי יגיע לפה לכל מאמן ייקח זמן להכיר את השחקנים להכיר את הסגל ועדיף אחד שכבר מכיר אותם וכאילו כבר שילמנו עליו את השכר לימוד 

שכר לימוד יקר מידי שלא מצדיק את התוצאות שהיו צריכים להיות 

אבל אין שום גארנטי שזה לא יחזור שוב במהלך העונה 

הייתי משקיע את הזמן עד סוף העונה בעיקר בהכנה לשנה הבאה, מביא מאמן כבר ביוני ומתחיל לשחרר שחקנים 

עוד זעזוע של מאמן עכשיו הדבר האחרון שאנחנו צריכים 

1 דקה לפני, אם אין אני לי נמני said:

ואללה לא הכי פופולרי אבל גם בידיעה שנפלנו עם המאמן לא הייתי מחליף אותו כרגע

לא משנה מי יגיע לפה לכל מאמן ייקח זמן להכיר את השחקנים להכיר את הסגל ועדיף אחד שכבר מכיר אותם וכאילו כבר שילמנו עליו את השכר לימוד 

שכר לימוד יקר מידי שלא מצדיק את התוצאות שהיו צריכים להיות 

אבל אין שום גארנטי שזה לא יחזור שוב במהלך העונה 

הייתי משקיע את הזמן עד סוף העונה בעיקר בהכנה לשנה הבאה, מביא מאמן כבר ביוני ומתחיל לשחרר שחקנים 

עוד זעזוע של מאמן עכשיו הדבר האחרון שאנחנו צריכים 

יצחקי מכיר את השחקנים. מאמין שהוא פחות ידמם נקודות מקראנקה.

פלייאוף בזיוני יכול להשפיע על העונה הבאה.

לפני10 שעות , פנחס שוף said:

יצחקי מכיר את השחקנים. מאמין שהוא פחות ידמם נקודות מקראנקה.

פלייאוף בזיוני יכול להשפיע על העונה הבאה.

רק לטובה 

שיהיה כישלון ויהיה ניעור בסגל ובשדרת הניהול 

לפני22 שעות , פנחס שוף said:

https://sports.walla.co.il/item/3552481

בתיאוריה זה מה שמצופה ממנהל מקצועי לעשות, למנוע את העזיבה כי הוא חושב על הקבוצה.

ג'ורדי לא היה נותן לזה לקרות, נראה שיצחקי לא היה חלק בסיפור הזה בכל מקרה.

מעניין. נשמע שאי אפשר לדעת אם יצחקי היה בעד או נגד המהלך, בכלל נשמע שהוא לא היה רלבנטי, מתחיל לחשוב על תקן בובה.

בין אם הוא לא התנגד למהלך או שלא היה לו סמכות למנוע את זה, ככה או ככה יש פה בעיה רצינית.