Jump to content

מוטי פשכצקי אכלת לקרדה

אחים לסמל

Recommended Posts

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

האמת התביעה שלו על יעקב בוזגלו כזאת סתמית. נטו לעשות כסף. הוא עשה איש מגעיל ונאלח

תרשום "לכאורה" הוא עוד יתבע פה אוהדים חחח 

כבר הרבה שנים זה אמור חהיות מובן מאליו אבל היום יותר מתמיד לא להכנס לספורט 5, ובפרט לא לכתבות שלו.

שהאתר המשוקץ הזה יבין דרך הכיס ששום טראפיק לא יהיה לו ממנו ויטיסו אותו בעצמם.

הפסיביות והרפיסות של מכבי שלא הוציאה לו מזמן צו הרחקה של קילומטר מהמתחם מעציבה מאוד אם כי לא מפתיעה.

הלוואי שיתעוררו על עצמם עכשיו

1 hour ago, Art Vandelay said:

כבר הרבה שנים זה אמור חהיות מובן מאליו אבל היום יותר מתמיד לא להכנס לספורט 5, ובפרט לא לכתבות שלו.

שהאתר המשוקץ הזה יבין דרך הכיס ששום טראפיק לא יהיה לו ממנו ויטיסו אותו בעצמם.

הפסיביות והרפיסות של מכבי שלא הוציאה לו מזמן צו הרחקה של קילומטר מהמתחם מעציבה מאוד אם כי לא מפתיעה.

הלוואי שיתעוררו על עצמם עכשיו

הוא מנסה לגרום לכניסות עם כותרות קליקבייט.

אני כבר נגמלתי ולא נכנס.

לפני15 שעות , הישראלי היפה said:

אשמח לראות את המכתב.

כנל, לא רואה איפה יש לו עילת לשון הרע נגדנו. אם כבר, הגיע הזמן להשחיר את השם שלו באצטדיון, שיתבייש בכל פעם שמעבירים אליו את השידור במשחק. כמו שלאדון כתב מותר להביע דעתו ככה גם לנו.  

לפני10 שעות , guyMTA said:

אחים לסמל תפתחו הד סטארט ויאללה תצאו למלחמה 

לא תהיה תביעה, כי אין לו על מה לתבוע. בסה״כ שילם קצת כסף לעורך דין כדי שיכתוב לו מכתב. 

24 דקות לפני, רויקלה said:

לא תהיה תביעה, כי אין לו על מה לתבוע. בסה״כ שילם קצת כסף לעורך דין כדי שיכתוב לו מכתב. 

הבן אדם על 2 מילים שבוזגלו אמר עליו, זיין לו את הצורה.
אל תתפלא.

לפני1 שעה , Kenji.09 said:

אל תתפלא.

בוזגלו קילל אותו בכל מיני הזדמנויות, ובאופן די קבוע. אחים לסמל לא עשו את זה: הם הציגו צילום מסך (עובדה) שלא נוח לו והצמידו לו פרשנות שנמצאת אי שם במרחב שבין ״הגיונית״ ל״מתבקשת״. הארגון לא פרסם את המכתב (חבל) אז אני לא יכול להתייחס ספציפית לטענות. אבל על פניו, זה עמוק בתחום ההגנה של ״אמת דיברתי״. כל סיפור שפשכצקי יינסה לתפור סביב צילום המסך (נגיד ״פרצו לי לטלפון״) הוא ייצטרך להוכיח, ויהיה לו מאוד, מאוד קשה לעשות את זה. 

לפני3 שעות , Kenji.09 said:

אל תתפלא.

פשכחצקי לא יכול לטעון "אמת דיברתי" על כלום,יש לו מוניטין של קונדום פג תוקף מבחינת אמינות.

לפני3 שעות , רויקלה said:

בוזגלו קילל אותו בכל מיני הזדמנויות, ובאופן די קבוע. אחים לסמל לא עשו את זה: הם הציגו צילום מסך (עובדה) שלא נוח לו והצמידו לו פרשנות שנמצאת אי שם במרחב שבין ״הגיונית״ ל״מתבקשת״. הארגון לא פרסם את המכתב (חבל) אז אני לא יכול להתייחס ספציפית לטענות. אבל על פניו, זה עמוק בתחום ההגנה של ״אמת דיברתי״. כל סיפור שפשכצקי יינסה לתפור סביב צילום המסך (נגיד ״פרצו לי לטלפון״) הוא ייצטרך להוכיח, ויהיה לו מאוד, מאוד קשה לעשות את זה. 

עדיין חתיכת זין.

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

פשכחצקי לא יכול לטעון "אמת דיברתי" על כלום,יש לו מוניטין של קונדום פג תוקף מבחינת אמינות.

קונדום פג תוקף יעשה את העבודה יותר טוב.
עדיין הוא זין לא קטן.

לפני11 שעות , רויקלה said:

אם הוא יצליח להוכיח שמי שהתכתב איתו וכביכול הדליף לו את עניין ההפגנה עשה זאת מטעם העמותה אז יש קייס בריבוע

46 דקות לפני, ravid said:

אם הוא יצליח להוכיח שמי שהתכתב איתו וכביכול הדליף לו את עניין ההפגנה עשה זאת מטעם העמותה אז יש קייס בריבוע

מה הקייס ומה לשון הרע פה? עשו לו תרגיל, מה זה משנה אם זה מישהו מעמותה או לא?

לפני2 שעות , ravid said:

גם אם עשו לו תרגיל, זו בעיה שלו וזה מוכיח שהוא חורג מתפקידו העיתונאי שלו, אולי עצם הפרסום בעייתי ,אבל זה עו''ד שמתמחה בזה יגיד.

הבעיה העיקרית כאן שמכבי מתנהלים רע מאוד ולא יגיבו ,אני רק תוהה מה עוד אמור לקרות כדי שיתעוררו שם.