Jump to content

רשמים מהתיקו מול סכנין בבלומפילד | לכל ינואר יש מוצאי ינואר

Sawyer

Recommended Posts

ינואר קשוח מאוד מאחורינו, תחושות לא טובות שהשתפרו רק במעט בימים האחרונים והדבר היחיד שמרגיע אותי לקראת המשחק הוא העובדה שמשחקים בבלומפילד, ושם אנחנו צריכים לעשות את העבודה.

קראנקה ממשיך בהרכב שאפשר לאהוב ואפשר לשנוא, השאלה אם אפשר להרכיב אחד אחר טוב יותר וכרגע זה לא ברור אך גם עם זה אנחנו חייבים לנצח ולהביא את שלושת הנקודות

שופט: מכור (מבחינתי ההתנהלות שלו מול גד עמוס לבד שווה מכור, איך אתה מזיין את השכל כל המשחק שאתה מוסיף זמן ואז לא מוסיף בסוף. פשוט הורסים את המשחק שנקרא כדורגל זה פשע נגד הספורטיביות וזה פשוט גועל נפש)

שחקנים: פרץ לא אשם בשער, הייתה לו ירידה מדהימה לכדור באיבוד של ביטון ובסה"כ היה טוב. סבוריט אני יודע שלא יסכימו איתי אבל היה יחסית בסדר, ניסה המון והכניס לערן שני כדורים לגול (אחד הסתיים בשער) ביטון מכירה אחת של גול ודאי, עוד 2-3 טעויות והאיחור בשער.. קשה איתו מאוד. לוקאסן טוב בהרבה מידידו לעמדה, עשה עבודה טובה יכל לכבוש ולצאת גיבור. ג'ראלדש שוב פעם לא חושב שהיה רע אבל היה לא מספיק מדויק לא מספיק התקפי ולא מספיק טוב בשביל מכבי במערך הזה לפחות. גלזר עושה את העבודה ההגנתית טוב מאוד, כמעט רצח שחקן שלהם, לא יוצא מספיק טוב קדימה. הכל כרגיל. פרץ לטעמי הטוב במשחק, היה בכל מקום במגרש, חטף כדורים, דהר קדימה, דחף מלא כדורים קדימה היה כמו כולם לא מספיק מדויק אבל עשה מה שיכול, מהיחידים שבפורמה סבירה במכבי. גבי אולי החלש במגרש, ממש על גבול הנרפה. לא מספיק אגרסיבי, לא מספיק מדוייק בכדורים, לא מייצר מספיק. פשוט לא. פארפה לא היה במשחק גדול בכלל, אפילו להפך ועדיין מהיחידים שיש לו יכולת ליצור ולעשות משהו, ראינו ממנו מעט מדי הצלחות היום אבל הוא חשוב למכבי בסגל הנוכחי. יובא משחק נפל נוסף של הבחור, לא מוצא את עצמו במערך, החמצות הפכו להרגל וכל כך הרבה פעולות לא טוב - חייב להתעורר איכשהו. זהבי בתכלס הכל קם ונופל עליו היום, נכון שלפני 5 שנים הוא מנצח את המשחק לבד, אז היום הוא הספיק לדאוג רק שלא נפסיד. היחיד שיכל לכבוש היום וגם זה שהחמיץ 2 מצבים חובה לרשום צמד ולעוד משחק לחגורה. אני אמשיך לטעון שהבעיה היא לא בו, אלא ברוב מה שמסביב.

פיקנטריה:

- חולצות תמיכה בגאווה

- סכנין היחידים בליגה שלא לובשים (אם זה אנחנו יורדים ליגה)

-  (שוב) לא מנצחים בבלומפילד קבוצה נחותה ב10 שחקנים

- יוני כהן.. לא יודע מה להגיד.

חייב למות:

גד עמוס - באמת, הכי מסריח מגעיל בעולם. כל משחק מחדש. מאחל לך בכל הכנות ובאמת את כל המחלות הקיימות, כל סוגי הסרטן, שיתוק, שהגוף שלך ישרף מבפנים רק שתמות כבר יא אפס

פריד - לא יכול להיות שהאפס הזה שופט בליגת העל. הוא פשוט מחרב את המשחק הרצון לזיין אותנו נותן לשחקני סכנין לעשות הכל כדי שלא יהיה משחק ושום עונש שבסופו הוא נשאר חיי לא נשמע הגיוני בעיניי.

קהל:

כמות יפה הגיעה לבלומפילד היום, עם הטפטוף חששתי שזה יחתך בכמה אלפים אבל בסופו של דבר הצבא הצהוב הגיע וגם עודד ותמך, לדעתי זה מתגמד ביום כזה שבו היריבה לא משחקת כדורגל והשופט נותן לה, צריך להפסיק הכל ולהתרכז רק בבוז ליריבה ולשופט ורק ליפול עליהם כמו משוגעים כל בלומפילד כל המשחק. זאת הדרך היחידה להצליח בקצת להלחם במצב הזה ואנחנו פשוט לא עושים את זה בכלל, זה מבאס כי אני מרגיש ככה שאנחנו זרוע של ההנהלה שלא עושה כלום מה שמוביל אותי להרהורי סיום של ההודעה כי קבוצה שמתיימרת במאי לבנות קבוצה לאליפות אבל באמצע הקיץ מפסיקה את הרכש ומוציאה סגל לא מאוזן, פותחת פער בחצי עונה ואז בינואר משחררת את המאמן ואת השחקן הכי טוב שלך ופשוט לא מתקנת את כל מה שצריך נידונה להפסיד נקודות ולא להתחרות על אליפות. אז כן יש איכות ויש את ערן זהבי והכל תמיד יכול לקרות אבל קשה לי להשבר כל שבוע מחדש בהלם שהפסדנו נקודות כשהמצב ברור לכולם. למזלנו יש הרבה זמן לנוח עד המשחק הבא ואולי יהיה שחקן חדש שיצית את הדמיון ויעזור לאנשים למעלה לשקר לנו שרצים לאנשהו

שני 20:30, נתניה. נתראה שם

מאז המשחק נגד חיפה מרגיש כאילו חזרנו מליגת האלופות ויש ירידת מתחת חדה.

ביטון הזיה, כל כדור שהוא נוגע בו התקף לב.

פארפה אחרי המשחק נגד חיפה קבוצות הבינו שצריך לשמור עליו צמוד וכבר משחק שני ברצץ שהוא חלש.

זהבי ויובא מאוד רחוקים מהשער.

חילופים על הפנים, סכנין לא תוקפת אין סיבה להוציא את גבי ( על אף שהיה חלש להחריד), מוציאים בלם (ביטון) ושולחים עוד שחקן קדימה כשלוקאסן וסאבו תוספים את העמדות.

חילופים מאוחרים מדי וללא שינוי במערך של המשחק.

על יוני כבר נאמר הכל, צריך לצאת להשאלה להרגע.

אנחנו חייבים ללמוד לקחת נקודות גם במשחקים חלשים שלנו ועוד כנגד עשרה שחקנים.

אנחנו מתרחקים כבר מהמקום השני, אי אפשר לרצות לקחת אליפות ככה.

4 דקות לפני, netanel7 said:

מאז המשחק נגד חיפה מרגיש כאילו חזרנו מליגת האלופות ויש ירידת מתחת חדה.

לגמרי. 

האמת זה משחק ראשון שאני לא יכול להאשים את השופט בתוצאה, נכון שנתן להם קצת לבזבז זמן ויכל להוסיף טיפה יותר זמן אבל נראנו היום בדיוק כמו בשאר המשחקים שלא הצלחנו לכבוש בהם את הגול הזה שתכלס יראה שאנחנו באמת קבוצה לאליפות(אשדוד, קש, נס ציונה, דרבי ואפילו ביתר). 

ידוע שאליפות לוקחים נגד קבוצות כאלה ולא נגד חיפה או בש..

חבל. 

(יצחקי לך)

מאז התיקו של חיפה מול בני ריינה אנחנו עם 2 תוצאות תיקו מול קבוצות חלשות...

במקום שנדרוס את הגועל ואת סכנין ונגרום לחיפה לעלות עם המון לחץ למשחק מול חדרה כשהם במקום השני... אנחנו מחרבנים את זה!

אליפות העולם בבעיטה בדלי!

אני לא מבין למה אנחנו מאבדים את קור הרוח כל כך מהר מול בונקרים. המון החלטות רעות ברגעי המפתח. בעטנו 26 פעמים כאשר 11 למסגרת, אלו מספרים שצריכים להספיק ל2 שערים.

פארפה סידר 2 גולים של 100% לזהבי, חבל.

יובאנוביץ במהלך האחרון היה צריך להעביר רוחב.

.

צריכים לשלוח פרחים לכיאל. 37 דקות ולא הצלחנו לייצר מהלך אחד טוב של כדורגל. המשולשים באגפים שהיו בתחילת העונה נעלמו, מן הסתם גם בגלל העזיבה של אוסקר. 

התלהבתי ממה שקראנקה עשה נגד חיפה אבל מאז באמת שאני לא מבין מה הסיפור שלו. לא רואה איזה השפעה יש לו על המשחק של הקבוצה ולא מבין את החילופים וההחלטות תוך כדי משחק. 

כמה מילים על הקהל

דרבי והיום שפשוט לא דחפנו בכלל את הקבוצה.

כל שער 11 מחפש לאמן במקום לעודד, לא היה טירוף למעט בהתחלה כמובן ואחרי הגול וככה אנחנו לא עושים את העבודה שלנו. 

לפני שבאים בטענות לכל השחקנים,מאמנים,מנהלים ושופטים תסתכלו על עצמכם כל מי שהיה היום בשער 11 ויגיד אם הוא נתן מעצמו 100% בשביל לדחוף את מכבי.

נראה שצריך עוד כמה עונות בלי אליפות בשביל שהרעב שלנו יחזור.

*כל מה שרשמתי פה תקף רק למשחקי הבית שהם לא משחקים גדולים כמו שהיה נגד חיפה או ניס.

1 דקה לפני, ROBBEN said:

כמה מילים על הקהל

דרבי והיום שפשוט לא דחפנו בכלל את הקבוצה.

כל שער 11 מחפש לאמן במקום לעודד, לא היה טירוף למעט בהתחלה כמובן ואחרי הגול וככה אנחנו לא עושים את העבודה שלנו. 

לפני שבאים בטענות לכל השחקנים,מאמנים,מנהלים ושופטים תסתכלו על עצמכם כל מי שהיה היום בשער 11 ויגיד אם הוא נתן מעצמו 100% בשביל לדחוף את מכבי.

נראה שצריך עוד כמה עונות בלי אליפות בשביל שהרעב שלנו יחזור.

*כל מה שרשמתי פה תקף רק למשחקי הבית שהם לא משחקים גדולים כמו שהיה נגד חיפה או ניס.

שער 11 עצוב, למעט רבע שעה במחצית השנייה הרגשתי כאילו אני בשער 2.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מדהים איך עמוס תופס נגדנו יום כזה, אבל מול חיפה בתחילת העונה הוא מכר. מתאים בדיוק לסכנין הבן שרמוטה.

עמוס הכלב הזה תמיד הופך לבופון בפריים נגדנו 

17 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה המשחק הכי קר וחורפי בבלומפילד מאז בורדו?

איפה הלכת? חדרה ב5-0 העונה היה יותר קר. וגם הוא לא מהקרים בבלומפילד.

3 דקות לפני, car.garsia said:

איפה הלכת? חדרה ב5-0 העונה היה יותר קר. וגם הוא לא מהקרים בבלומפילד.

חדרה היה קר?

לא יודע היום היה לי ממש קר, רוחות ממש חזקות.

אולי כי באתי רק עם הג'קט הכחול

Just now, פנחס שוף said:

חדרה היה קר?

לא יודע היום היה לי ממש קר, רוחות ממש חזקות.

אולי כי באתי רק עם הג'קט הכחול

לא היה היום קור קיצוני. אולי המחצית הראשונה גרמה לך לרעוד, קרה להרבה.

הנה התחלנו עם החגיגות.

קראנקה מאשים את השחקנים בחוסר אנרגיה, השחקנים מדליפים ומגיבים לזה בזלזול. השכונה חוזרת. 

כפויי טובה אחד אחד. המאמן והשחקנים. אתם מרוויחים הכי הרבה בליגה בפער בשביל זה? גועל נפש.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הנה התחלנו עם החגיגות.

קראנקה מאשים את השחקנים בחוסר אנרגיה, השחקנים מדליפים ומגיבים לזה בזלזול. השכונה חוזרת. 

כפויי טובה אחד אחד. המאמן והשחקנים. אתם מרוויחים הכי הרבה בליגה בפער בשביל זה? גועל נפש.

לא ראיתי האמת שהשחקנים לא רצו או לא נלחמו. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הנה התחלנו עם החגיגות.

מקרה קלאסי שכבר קרה בעבר, מאמן עולה עם מערך ושחקנים שלא מתאימים, משחקים נגד בונקר, ובגלל שהם לא מסוגלים לעשות מהלכים טובים אז זה נראה מהצד שהם לא מתאמצים

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הנה התחלנו עם החגיגות.

המדליף זה יצחקי שעושה יד אחת עם רז אמיר טוכמן ופשכצקי

התאהבתי מחדש בדור פרץ במשחקים האחרונים. אעלק רשמתי בקיץ שצריך להתלבט אם להחזיר אותו, טיפש.

לצערי אי אפשר לומר אותו דבר על ניר ביטון עד כה ובטח שלא על ההוא שפרש מכדורגל ונהנה מנפלאות המטבח האיטלקי.