Jump to content

הנהלת מכבי- עברתם את הגבול

ohad maccabi

Recommended Posts

1 דקה לפני, Double said:

איך קבעת את זה?

בטוויטר איזה אחד פרסם ששלחו לחבר שלו הרחקה לצמיתות על זה.

ובנוסף בנושא מעקב אחר עונשי בתי הדין של ההתאחדות 21/22  מישהו כתב שם שהרחיקו 2 חברים שלו על זה

2 דקות לפני, The yellow Toms said:

במכתב לא מצויין אזכור על "טועמה מחבל", צריך לקבל את התמונה המלאה לפני ששופטים את ההנהלה.

אנחנו המועדון הראשון שהכניס רשתות. המועדון הראשון שהכניס מערכת לזיהוי ביומטרי. המועדון הראשון שחולק רישומי אוהדים עם המשטרה.

מצטער לבשר, אבל אנחנו רק ארנקים עבורם. 

אותו אוהד צריך לקחת את המועדון לבימ"ש. קודם כל הטענה כי השורה היא גזענית לא תחזיק בבית משפט, ובטח ובטח ללא נטל הוכחה והליך תקין.

אם המועדון היה משקיע עשירית מהזמן המאמץ והכספים שהוא מפעיל נגד קהל האוהדים שלו נגד ההתאחדות בתי הדין והתקשורת הוא היה מגלה שהוא בחר את השביל הלא נכון.

שיתביישו.

זה לא על טועמה מחבל, זה אוהדים שקיללו ערבים וזוהו במצלמות. אני לא אומר עכשיו אם זה נכון או לא נכון אני רק אומר שזה לא על זה. היום כל ההנהלות פונות נגד האוהדים על מנת להילחם בעונשי בית הדין ושינוי השיטה. שימו לב מה קרה בנתניה, ההנהלה של מכבי חיפה לא עוזרת להם מול המשטרה וכו... שכל אחד יחליט היום אם שווה לו לקרוא קריאה גזענית או לא. אני לא בעד ערבים בקבוצה, אבל אני היום לא אצעק ביציע ערבי מסריח מכל מיני סיבות ואחת מהן היא זו שאני עלול להיות מורחק/להיתבע וכו. לשיר טועמה מחבל? אני אמשיך, תנו לצהל לנצח? אני אמשיך, אבל קריאות אקראיות ממש לא, אין לזה טעם.

2 דקות לפני, kutomer said:

אלפי אנשים שרו את השורה הזאת בדרבי האחרון, קשה לי מאוד להאמין שההנהלה בחרה אוהד רנדומלי והרחיקה אותו.

תפסו שעירים לעזאזל, נראה בדרבי הבא לכמה אנשים יהיה אומץ לשיר את זה בלי להסתיר את הפה

Just now, guyMTA said:

תפסו שעירים לעזאזל, נראה בדרבי הבא לכמה אנשים יהיה אומץ לשיר את זה בלי להסתיר את הפה

לגמרי, אני כבר לא כזה בטוח שלא יגיע היום שגם על קריאות "בן זונה" ירחיקו אוהדים/יסגרו יציעים.

יש כאן אכיפה בררנית, אם היו שולחים לי מכתב כזה הייתי הולך עד הסוף ומבקש את הצילומים שלהם ומראה להם עוד אלפים שהתנהגו ככה גם.

מאמין אם יתאמצו אפשר לבטל את ההחלטה.

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

לגמרי, אני כבר לא כזה בטוח שלא יגיע היום שגם על קריאות "בן זונה" ירחיקו אוהדים/יסגרו יציעים.

אותה נבואת זעם לא רחוקה כל כך.

המעצבן שמכבי לא מצליחים להתמודד עם העונשים הטיפשיים של בית הדין אז הם מוציאים את זה על אוהדים, הבעיה שהם לא מבינים שזה לא גורם לבית הדין להפחית את העונש, אין אפילו התייחסות רצינית שלהם לעבודה שמכבי מנסה לעשות, הרחיקו אוהדים שקיללו את טאווטחה ועדיין המשחק אתמול היה בנתניה... 

בפועל היחידים שסובלים בסוף אלו אנחנו, או שבית הדין סוגר יציעים או שמכבי מרחיקה אוהדים... 

10 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

זה ממש ככה, בערך 5 שנים מהיום.

אאל"ט ביורוליג כבר עשו ענישה עם פאק יו מירוטיץ', לא יודע מה נסגר עם זה הלאה.

מישהו חייב לשים לזה סוף כבר עכשיו

2 דקות לפני, yellow_blood said:

זה ממש ככה, בערך 5 שנים מהיום.

אאל"ט ביורוליג כבר עשו ענישה עם פאק יו מירוטיץ', לא יודע מה נסגר עם זה הלאה.

מישהו חייב לשים לזה סוף כבר עכשיו

הבעיה שאין מישהו כזה, חוץ מאוהדים, כל שאר האנשים מעדיפים שיהיה קהל ושישבו על כיסא וימחאו כפיים בגול/סל כאילו שזו הצגה. 

אם מישהו מכיר את הנושא מקרוב, רצוי וצריך להבהיר את התמונה ואת הסיבה בגללה אותו אוהד הורחק. מסרב להאמין שזה בגלל השורה הזו בשיר.

אם זה בגלל " טועמה מחבל", מפחיד מאוד איך שהמועדון מתרפס ומרכין ראש מול בית הדין והמשטרה

במקום לצאת ולהילחם במוסדות המעוותים הוא נאבק בבעלי הבית האמיתיים שלו, אלו שבלעדיהם אין לו זכות קיום.  קל וחומר שהאוהדים שהיו שם הם בעלי ניקוד חוץ גבוה/ פוראבר שמוכנים לשים עוד כמה מאות שקלים.

1 hour ago, Double said:

במכתב לא מצויין אזכור על "טועמה מחבל", צריך לקבל את התמונה המלאה לפני ששופטים את ההנהלה.

מסכים. 

לפני שמתלהמים, בואו נזכור שהאירוע העיקרי שסביבו דובר על ביטול מינויים והרחקה לצמיתות היה הנהמות נגד טוואטחה. מישהו בטוויטר שמצטט חבר של מישהו שבוטל לו המנוי וטוען שהוא בסה״כ שר ״טועמה מחבל״ כמו אוהד אמיתי, אוהב אדם - איכשהו קשה לי לקבל את זה כעדות מהימנה. (אתקן את עצמי אם מישהו יביא עדות אחרת, משכנעת יותר).