Jump to content

יתר מחזור 20 ע"ש חידוש מרשמי תרופות בחיפה

קובי השועל

Recommended Posts

אגב, יש כאן שתי עבירות של הקהל שאותנו זיקו ברשתות, סגירות יציעים ורדיוס. 

היו כאן גם השלכת חפצים מרשימה במחצית הראשונה וגם נהמות, בנוסף יש כאן שחקן שפגע ללא כדור בשחקן יריב ובכוונה גמורה. 

נחכה בשקט לצרצרים מהבית של התובע המהולל. 

לפני7 שעות , אליהו_הנביא said:

אגב, יש כאן שתי עבירות של הקהל שאותנו זיקו ברשתות, סגירות יציעים ורדיוס. 

היו כאן גם השלכת חפצים מרשימה במחצית הראשונה וגם נהמות, בנוסף יש כאן שחקן שפגע ללא כדור בשחקן יריב ובכוונה גמורה. 

נחכה בשקט לצרצרים מהבית של התובע המהולל. 

לא צריך צרצר של התובע. 

אחרי מקרה טוואטחה כל שדר בערוץ הספורט כבר דאג להודיע לנו מה יהיה העונש שלנו. 

חיפה לא גזענים הם גזענים לכולם 

חיפה לא מדליקה אבוקות היא עושה מופע מרהיב 

חיפה לא מקבל סגירת יציע- חיפה עושה הכל להילחם בתופעה. 

חיפה מוציאה חוץ לא טוב ומקבלת פנדל. 

שהקהל שלך נמצא בכל מה שקשור לתקשורת מיינסטרים לרבות תפקידים של בק אופיס אתה תמשיך עם המגמה הזאת. 

36 דקות לפני, מרגוליס said:

לא צריך צרצר של התובע. 

אחרי מקרה טוואטחה כל שדר בערוץ הספורט כבר דאג להודיע לנו מה יהיה העונש שלנו. 

חיפה לא גזענים הם גזענים לכולם 

חיפה לא מדליקה אבוקות היא עושה מופע מרהיב 

חיפה לא מקבל סגירת יציע- חיפה עושה הכל להילחם בתופעה. 

חיפה מוציאה חוץ לא טוב ומקבלת פנדל. 

שהקהל שלך נמצא בכל מה שקשור לתקשורת מיינסטרים לרבות תפקידים של בק אופיס אתה תמשיך עם המגמה הזאת. 

לא רק זה

במקרה של טטוואטחה זהבי ישר ניגש אליו חיבק אותו והרגיע את המקללים

במקרה של אספרייה אתמול רואים את התוכי המסריח כל רגע בא אליו וצועק לו לא היה נהמות לא היה

איזה סרחה

1 hour ago, daniel1 said:

חייבים להציף בכל חור את הנהמות שלהם לאספרייה. 

איזה תמים אתה חמוד. כבר שנים רצים ברשת סרטונים שלהם נוהמים לשחקנים. האחרון הוא לבריהון אחרי ה-3-1, ממש לפני שבוע. זה לא מעניין אף אחד. הם הרי נוהמים לכולם לא רק לשחורים. 

היו הרבה החלטות הזויות במשחק הזה, אחת מהן היא הצהוב לשועה עקב חגיגות השער שהוא כבש. 

על מה לעזאזל הוא קיבל צהוב? הוא הפשיל את המכנסיים והראה להם את הבלבל או הסתובב וקרא להם לנשק לו את התחת? ריבונו של עולם כדורגל זה שואו. חלק מזה זה גם לחגוג ולשמוח מול מי ששונאים אותם ומקללים אותך ורוצים שתפסיד. לקהל מותר לכעוס ובצדק, אבל ששופט יוציא על דבר כזה צהוב זה פשוט ניתוק מוחלט מהמציאות. 

זה לא יאמן איך כל קבוצה של בכר מתנפלת על השופטים זה כאילו הם לומדים את זה באימונים.

שהיה תאדום איך כולם רצו אל הבלם הזה וצעקו עליו זה בזיון שלא ראיתי שנים, גם אם היה אדום.

לגבי שאר השיפוט, יצא לי לראות איזה 30 דקות מהמשחק ואשכרה גמעט כל חוץ שהגיע לביתר איכשהו השופט סימן לחיפה, מה זה החרא הזה? שופטים שורקים בסמי עופר לפי הצעקות של הקהל.

והפנדל ? אוי ואבוי, אשכרה קונים פה אליפות ואנחנו מתלבטים אם לבוא בחולצה רביעית או שלישית.

2 דקות לפני, Davidna said:

זה לא יאמן איך כל קבוצה של בכר מתנפלת על השופטים זה כאילו הם לומדים את זה באימונים.

שהיה תאדום איך כולם רצו אל הבלם הזה וצעקו עליו זה בזיון שלא ראיתי שנים, גם אם היה אדום.

לגבי שאר השיפוט, יצא לי לראות איזה 30 דקות מהמשחק ואשכרה גמעט כל חוץ שהגיע לביתר איכשהו השופט סימן לחיפה, מה זה החרא הזה? שופטים שורקים בסמי עופר לפי הצעקות של הקהל.

והפנדל ? אוי ואבוי, אשכרה קונים פה אליפות ואנחנו מתלבטים אם לבוא בחולצה רביעית או שלישית.

מי הישראל כהן/טייב של השנים האחרונות?

3 דקות לפני, Davidna said:

אלו הקבוצות של בכר. ככה בדיוק היו ב"ש תחתיו.

הכל מגיע מלמעלה.

פעם בקושי ידעתי שמות של שופטים או קוונים. 

היום ריינשרייבר, לייבוביץ', אינעל עודה ושאר שופטים, רק מעיד שהם "הכוכבים" במשחקים.

לא ראיתי את המשחק של חיפה אתמול כי הייתי בחזור מהמושבה אבל אני בספק כמה היינו מקבלים כותרות על כתישה ועל משחק מעולה אחרי שהיינו מנצחים את ביתר 2-1 כשביתר מחצית ב10 שחקנים עם הרחקה ביזיונית. כמה לקק.

לפני1 שעה , Armagedon said:

פעם בקושי ידעתי שמות של שופטים או קוונים. 

היום ריינשרייבר, לייבוביץ', אינעל עודה ושאר שופטים, רק מעיד שהם "הכוכבים" במשחקים.

דווקא היום אני לא מבדיל ביניהם

פוקסמן, ליבוביץ', ריינשריבר , גרינפלד, פריד, לייבה

מבחינתי כולם נראים אותו דבר אני לא יבדיל בחיים

37 דקות לפני, erantheking21 said:

תעשה שיטת אלימינציה לפי פעולות.

לא הרחיק שחקן שתקף/חנק את זהבי- ריינשניבר

לא הוציא כרטיס צהוב על קצירה של שחקן שלנו אבל דור פרץ נשם ליד שחקן וקיבל צהוב- פוקסמן

רק פריד ולייבה נראים לי אותו בנאדם. 

36 דקות לפני, erantheking21 said:

תבדיל בינהם לפי קללות(לאחד מהם תקרא בן זונה,לשני שרמוטה,לשלישי בן זונה מכור וכך הלאה).

לפני1 שעה , car.garsia said:

לא ראיתי את המשחק של חיפה אתמול כי הייתי בחזור מהמושבה אבל אני בספק כמה היינו מקבלים כותרות על כתישה ועל משחק מעולה אחרי שהיינו מנצחים את ביתר 2-1 כשביתר מחצית ב10 שחקנים עם הרחקה ביזיונית. כמה לקק.

כל היום מתמוגגים שם

לפני15 שעות , אקיטה said:

זה למשל מוגזם.

הם קבוצה טובה יותר מאיתנו כרגע בטח עם כל העזיבה של איביץ' ואוסקר וכלל ההתנהלות אצלנו. אפשר גם לבקר את איביץ' על חלקו עם משחקי הקקי עם אוסקר ופארפה.

אבל מקום ראשון הם בחיים לא היו עם שיפוט הוגן, רק מהזיכרון (ואני מסטול מת עכשיו) עולה לי 5-6 נקודות בחסות השיפוט. וזה כשלא מתייחסים לכמה נקודות השופטים לקחו לנו, אולי גם לב"ש (לא ראיתי מספיק משחקים שלהם השנה).

אולי הגזמתי אבל אין מצב שזה רק 6 נקודות וזה אם השיפוט נורמלי - לא מדבר על שיפוט מוטה לרעה כמו לנו

מה יהיה עם הכותרות האלה? ״בחיפה מתמוגגים מבכר״, ״חיפה חזרה לעצמה״

ממתי לנצח עשרה שחקנים של בית״ר במשחק בית זה דבר כל כך קשה? הזייה. 

וזה ממש לא רק ספורט חמש אגב (לא רוצה לדעת מה נכתב אצלהם). זה קיים בכל התקשורת. 

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

תראו מופתעים - הקופים לא יעמדו לדין על הנהמות לאספרייה.

הסיבה - לא נרשמו בדוחות השופט והמשקיף.

חחחחח כמה שזה צפוי. 

שמונה טמבלים משער 13 נוהמים לטוואטחה - כותרות בכל פינה, עוד ועוד כתבות שמדברות על הגזענות. רדיוס לנתניה למרות שכל האוהדים שהיו מעורבים קיבלו עונשים קשים מהמועדון. 

אוהדי חיפה נוהמים לכל שחקן שחור שדורך בסמי עופר - שקט בתקשורת, שקט בבתי הדין.

הכל פה רקוב, הכל פה מכור. זה מתדרדר מרגע לרגע ורק נהיה יותר בולט. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחח כמה שזה צפוי. 

שמונה טמבלים משער 13 נוהמים לטוואטחה - כותרות בכל פינה, עוד ועוד כתבות שמדברות על הגזענות. רדיוס לנתניה למרות שכל האוהדים שהיו מעורבים קיבלו עונשים קשים מהמועדון. 

אוהדי חיפה נוהמים לכל שחקן שחור שדורך בסמי עופר - שקט בתקשורת, שקט בבתי הדין.

הכל פה רקוב, הכל פה מכור. זה מתדרדר מרגע לרגע ורק נהיה יותר בולט. 

מכבי מועדון עלוב בקטע הזה ומי שמנהל אותו עלוב עוד יותר.

במצב הפוך, חיפה מגייסת את כל השופרים שלה באינספור כתבות מגמתיות נגד האיגוד - בית הדין - מכבי עם שלל איומים מכאן ועד הודעה חדשה.

מסתבר שיש להם עוד הרבה מה ללמוד מהם.

רק משקף כמה המצב עלוב.

לי כבר נמאס, בטוח שאני לא הולך לשלם שקל נוסף שייכנס לקופה של המועדון מעבר למשחקי הבית שבמנוי.

גם על הביזיון אתמול בכניסה לאיצטדיון המועדון לא נותן את הדעת ולא מעניין אותו מכלום.

Just now, itanar said:

איך הוא לא ציין את הנהמות בדוח שהוא בעצמו אמר בלייב שהשחקן שמע נהמות? לפחות שיציין את זה ואז יביאו את השחקן עצמו לעדות.

זה תמיד גל לייבוביץ'. במדינה מתוקנת הולכים לחקירה מה קורה עם הבנאדם הזה והקדר הישיר שלו ליענקלה. זה לא הגיוני שאותנו אתה מזיין בכל הזדמנות ואותם אתם מגבה תמיד. אין פה הגיון.