Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | (עוד) 3-0 מסחרר על הזונה שלנו בירוק, ישששששש!!

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , קמחי said:

מהמר שלא נראה אותו מעבר לינואר 24. עיניים חיצוניות כנראה רואות הרבה יותר טוב ממה שרואים במערכת שלנו. אין לי מספיק אצבעות בגוף כדי לספור את כמות השחקנים שהיו בידיים שלנו ובחרנו לוותר/לרקום אגדות/לספר סיפורים להמשיך ולהשאיל.

פארפה עבר בשתיים ממחלקות הנוער הטובות בתבל וקיבל חוזה מקצועי בשתיהן. הוא תוצר של סוכן רמאי ועוד סוכן אהבל. 

לא שייך לכאן, עם כל הבעיות שיש לו ע"מ להגיע לליגה בכירה.

בארסה ומונאקו אם אני זוכר נכון?

קצת נתונים מעניינים מהמשחק:

הXG של זהבי היה 0.13

זהבי חילץ יותר כדורים מגלזר (5 מול 4)

פארפה מעל כולם בכדרורים (10 נסיונות 4 מוצלחים, הבא אחריו גלוך עם 3 נסיונות)

פארפה גם קיבל הכי הרבה מסירות (43) למרות ששיחק 63 דקות בלבד.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

הXG של זהבי היה 0.13

לאדע מה לחשוב על המדד xG הזה כבר וכמה הוא אמין

6 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

לאדע מה לחשוב על המדד xG הזה כבר וכמה הוא אמין

המדד הכי חארטה שיש(אם הוא לא בקונטקסט של המשחק ויודעים לא להתייחס לנתונים כחזות הכל.),כמו שסלבה ברזילאי אמר פעם:סטטיסטיקה היא כמו ביקיני, מראה את הכל חוץ מהחשוב באמת.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

הXG של זהבי היה 0.13

זה שזהבי בלי שמירה על ה16 פעמיים זה רק 0.13 בXG זה אומר שאפשר לזרוק את כל מפעל האנליטיקה לפח

14 דקות לפני, boys77 said:

פארפה יצא בגלל כאבי שרירים/עייפות? 

לא אתפלא אם עייפות, בכל זאת היה לך כאן מאמן שראה בו חילוף להעביר זמן בתוספת זמן, קשה להיות בכושר ככה

הצהוב הראשון לאבו פאני היה נכון, ממש לא היה מקום לכרטיס אדום.

לגבי יובאנוביץ, לא היה פנדל. בניגוד לאספרייה שהיה קרוב לכדור, זה לא היה המקרה (למרות שגם בשבוע שעבר זה היה גבולי אבל בטח שלא היה אדום).

פסילת השער - הקריאה ל VAR לא מובנת. ספק עבירה, בטח שלא משהו שהוא חד משמעית ששווה קריאה ל VAR.

נראה לי ההנחיה של איגוד השופטים היא לקבל את החלטת ה VAR ולכן השופט הלך איתם אבל ההחלטה הראשונית שלו שלא לשרוק לעבירה הייתה מוצדקת.

צוות ה VAR דופק אותנו שבוע שני ברציפות, לפחות הפעם זה פחות השפיע.

Just now, cristiano ronaldo said:

הצהוב הראשון לאבו פאני היה נכון, ממש לא היה מקום לכרטיס אדום.

לגבי יובאנוביץ, לא היה פנדל. בניגוד לאספרייה שהיה קרוב לכדור, זה לא היה המקרה (למרות שגם בשבוע שעבר זה היה גבולי אבל בטח שלא היה אדום).

פסילת השער - הקריאה ל VAR לא מובנת. ספק עבירה, בטח שלא משהו שהוא חד משמעית ששווה קריאה ל VAR.

נראה לי ההנחיה של איגוד השופטים היא לקבל את החלטת ה VAR ולכן השופט הלך איתם אבל ההחלטה הראשונית שלו שלא לשרוק לעבירה הייתה מוצדקת.

צוות ה VAR דופק אותנו שבוע שני ברציפות, לפחות הפעם זה פחות השפיע.

בניגוד לאספרייה, יובא אשכרה היה בשליטה עם הכדור וזה היה ניסיון דריבל.

ברור שזה לא פנדל ולא כרטיס בכלל, אבל זה יותר פנדל ואדום משבוע שעבר.

5 דקות לפני, zion8 said:

זה היה משחק של 5 אה? מה נסגר עם משפתי הזה.

הוא לא אשם, מזכיר גם שהוא הוציא עוד איזה 2 בעיטות מהחיבור ועוד לקח לגלוך הזדמנות לגול מטורף

הדבר הכי טוב שאני יוצא איתו מהמשחק הזה (מעבר להשפלה לחיפה) זה שינוי המערך. באורח פלא, עם אותו סגל, כשבועיים אחרי שאיביץ' עזב - והנה זה אפשרי לשחק עם 4 בהגנה. היום ראינו את מכבי של פעם, עם קישור חזק ואגרסיבי שקרוב מאוד ליריבה, לחץ גבוה, בלי הישענות על אגפים רעועים (דוידזאדה וקנדיל) אלא ניצול מלא של היתרונות של מכבי: זהבי, גלוך, פארפה, יובאנוביץ'. אני רק מקווה שמכאן ואילך זה המערך שנראה אצלנו, וזה מבחינתי אמור להביא את השינוי להמשך העונה.

5 דקות לפני, guyMTA said:

הוא לא אשם, מזכיר גם שהוא הוציא עוד איזה 2 בעיטות מהחיבור ועוד לקח לגלוך הזדמנות לגול מטורף

חחח התכוונתי מה נסגר עם זה שהוא הפך לבופון

13 דקות לפני, zion8 said:

זה היה משחק של 5 אה? מה נסגר עם משפתי הזה.

שמע נתן כמה הצלות יפות

לאוסקר פעמיים לגבי פעמיים ליובא עם הראש 

ועדין קיבל שלוש 

איזה כיף

לא ברור למה הוואר קרא לו בגול של פרץ, הפאול שם לא חד משמעי ולא היה מקום להפוך.

אם שבוע שעבר היה פנדל אז גם השבוע הוואר היה צריך להתערב, כי זה בול אותו מקרה, בשניהם פשוט לא היה כלום.

והרגע הזה שסבוריט יודע לאן הכדור הזה הולך לעוף

Media_230124_085439.gif

6 דקות לפני, lobster said:

הדבר הכי טוב שאני יוצא איתו מהמשחק הזה (מעבר להשפלה לחיפה) זה שינוי המערך. באורך פלא, עם אותו סגל, כשבועיים אחרי שאיביץ' עזב - והנה זה אפשרי לשחק עם 4 בהגנה. היום ראינו את מכבי של פעם, עם קישור חזק ואגרסיבי שקרוב מאוד ליריבה, לחץ גבוה, בלי הישענות על אגפים רעועים (דוידזאדה וקנדיל) אלא ניצול מלא של היתרונות של מכבי: זהבי, גלוך, פארפה, יובאנוביץ'. אני רק מקווה שמכאן ואילך זה המערך שנראה אצלנו, וזה מבחינתי אמור להביא את השינוי להמשך העונה.

רק שאין גלוך וזה אולי צריך לגרום לנו לחשוב מחדש...

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

רק שאין גלוך וזה אולי צריך לגרום לנו לחשוב מחדש...

עם כל הכבוד לגלוך - ויש המון כבוד כי הוא באמת כישרון יוצא דופן, עד לפני עונה הוא לא היה קיים במודעות של רוב אוהדי מכבי. אז ברור שהוא ייחסר כי באמת, אין הרבה כשרונות כאלה בישראל, אבל לליגה שלנו אפשר להסתדר גם בלעדיו. אני למשל רואה בקלות איך מכבי ממשיכה לפרק עם גבי במקום גלוך בהרכב זהה למה שהיה אתמול. ויש גם את יונתן כהן בספסל למי ששכח.

6 דקות לפני, lobster said:

עם כל הכבוד לגלוך - ויש המון כבוד כי הוא באמת כישרון יוצא דופן, עד לפני עונה הוא לא היה קיים במודעות של רוב אוהדי מכבי. אז ברור שהוא ייחסר כי באמת, אין הרבה כשרונות כאלה בישראל, אבל לליגה שלנו אפשר להסתדר גם בלעדיו. אני למשל רואה בקלות איך מכבי ממשיכה לפרק עם גבי במקום גלוך בהרכב זהה למה שהיה אתמול. ויש גם את יונתן כהן בספסל למי ששכח.

אני מסכים לגמרי, אגב מכבי גם ממש לא היתה תלויה בגלוך והדוגמה הטובה ביותר לכך היא המשחק של אתמול.

מה שבאתי לומר שאתמול שיחקת במערך שניצל היטב את השחקנים שלרשותך. מחר יעמדו לרשותך שחקנים אחרים ואני לא בטוח שהמערך הזה ימשיך להתאים.