Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | (עוד) 3-0 מסחרר על הזונה שלנו בירוק, ישששששש!!

Sawyer

Recommended Posts

20 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מה לא סחורה?
ההפרש הזה הוא נטו בגלל הפחדנות של איביץ במשחקים הישירים וזה שאנחנו משחקים גם נגד השופטים

אתם שוכחים. במשחק הראשון זהבי, פרץ, גלזר, ג'רלדש ויובאנוביץ' היו בתקופה רעה. אפילו מאוד. יש מצב שאני שוכח עוד. באופן כללי הקבוצה נראתה מהותית פחות טוב מכפי שהיא נראתה היום, והיום זה נראת טוב לא מעט בגלל איביץ'. למעשה מאז הפגרה מכבי מפגינה יכולת משופרת בהרבה. ערב המשחק הקודם גם חיפה נראתה טוב יותר בהרבה מאשר לפני המשחק הנוכחי (במקום שני מגנים זרים וטובים שיחקו היום שני מגנים ישראלים בינוניים. על ההבדל הזה לבדו אפשר לטעון שהמשחקים אינם ברי השוואה). אאל"ט, למכבי היו גם חוסרים כלשהם. אין לי כח לבדוק. בקיצור, זה לא אחד לאחד. כל משחק לגופו.

אז כל הכבוד לקראנקה - גם אני לא חושב שאיביץ' היה עולה ככה - אבל אחת הסיבות שלמאמן הספרדי שלנו היה את הלוקסוס לשחק כפי שהוא שיחק זה כי תחת איביץ' הקבוצה שיפרה מאוד את המשחק שלה. יש לו בהחלט חלק מהותי ביכולת הנוכחית של הקבוצה.

9 דקות לפני, קמחי said:

השחקנים לא צריכים להתראיין יותר לערוץ אין ספורט.

המועדון צריך לשבור את הכלים מול האיגוד. גרוע יותר כבר לא יהיה, ככה גם מול בית הדין.

גלוך היה רע מחצית ראשונה. עבר להילוך שני וקרקס בנוהל את הערסים בירוק.

ג'ראלדש נראה שחקן שונה תחת קראנקה. פארפה משחק עם דבק מגע על הנעליים. צעד ראשון לא מהעולם הזה, כוח וזריזות יוצאי דופן. 

זה תמיד נכון אבל היום זה היהפשוט הזוי. לא משנה באיזה מקום על המגרש וכמה לחצו אותו איכשהו הוא יצא עם הכדור צמוד לרגל ועם הפנים לכיוון שהוא רצה, מי שהיה רואה אותו פעם ראשונה היה בטוח שהוא חייזר. הוא חייב להביא יותר מספרים (כמו היום) ואז הוא באמת יהיה מעל הליגה.

1. פיבן כמעט ולא הסתדר עם פיירו, בעיקר במשחק הגובה, היה נורא מלחיץ.

2. מלבד הVAR בגול שהיה גבולי מאוד, שיפוט מצוין לטעמי. מה שלא היו נותנים לנו בטדי שבוע שעבר גם אם המשחק היה חוזר על עצמו 5 פעמים, היום נתנו בגדול.

3. איך לעזאזל היו שלבים בעונה הזאת שפארפה היה מגן? ויסלחו כל הטקטיקנים הגדולים למיניהם ש 5-3-2 זה התקפי ובלה בלה, אחד כמוהו צריך לשבת אך ורק באגף.

4. מרגיש שכל כך מגיע לנו הניצחון הזה, במיוחד אחרי אירועי טדי שבוע שעבר. אמרתי את זה גם לפני המשחק - רק ניצחון הערב בתוצאה משכנעת מחזיר אותנו למאבק האליפות - בעיקר מהבחינה המנטלית. לא 1-0 ולא 2-1 היו מספיקים לנו כדי לחזור למירוץ. 

2 דקות לפני, Coolio said:

2. מלבד הVAR בגול שהיה גבולי מאוד, שיפוט מצוין לטעמי. מה שלא היו נותנים לנו בטדי שבוע שעבר גם אם המשחק היה חוזר על עצמו 5 פעמים, היום נתנו בגדול.

3. איך לעזאזל היו שלבים בעונה הזאת שפארפה היה מגן? ויסלחו כל הטקטיקנים הגדולים למיניהם ש 5-3-2 זה התקפי ובלה בלה, אחד כמוהו צריך לשבת אך ורק באגף.

4. מרגיש שכל כך מגיע לנו הניצחון הזה, במיוחד אחרי אירועי טדי שבוע שעבר. אמרתי את זה גם לפני המשחק - רק ניצחון הערב בתוצאה משכנעת מחזיר אותנו למאבק האליפות - בעיקר מהבחינה המנטלית. לא 1-0 ולא 2-1 היו מספיקים לנו כדי לחזור למירוץ. 

מה VAR גבולי, בזווית שהייתה אי אפשר היה לקבוע שום דבר שיהיה קרוב אפילו לחד משמעית! הזיה שזה הפך את ההחלטה של השופט

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אז כל הכבוד לקראנקה - גם אני לא חושב שאיביץ' היה עולה ככה - אבל אחת הסיבות שלמאמן הספרדי שלנו היה את הלוקסוס לשחק כפי שהוא שיחק זה כי תחת איביץ' הקבוצה שיפרה מאוד את המשחק שלה. יש לו בהחלט חלק מהותי ביכולת הנוכחית של הקבוצה.

דווקא נראינו לא רע לפני חיפה בסיבוב הקודם, אחרי 4 לבית"ר (ופתיחת העונה עם שישיה וחמישיה).

מסכים שאיביץ הוציא את מכבי מהפגרה טוב יותר משמעותית ממה שהיא נכנסה אליה.

1 דקה לפני, gilgil28 said:

מה VAR גבולי, בזווית שהייתה אי אפשר היה לקבוע שום דבר שיהיה קרוב אפילו לחד משמעית! הזיה שזה הפך את ההחלטה של השופט

ראיתי גם את הזווית המוזרה בשידור אבל בעיקר ראיתי את התיקול בלייב במגרש וזה היה נראה כמו עבירה, בכלל התפלאתי שבאותו הרגע הוא לא שרק

17 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא כועס עליו שלא ראינו אותם יחד, אני כועס עליו שהוא לא נתן לזה צאנס אמיתי. שניהם לא שיחקו מספיק לא יחד ולא לחוד.

אני עוד יותר כועס עליו שהוא כמעט שבר את הרוח של הילד הנפלא הזה ( גויאגון) 

גויאגון הוא בטופ 3 של הליגה (ברמת הכישרון לפחות) חימם אותו ימים שלמים ולא הכניס אותו אפילו כאילו מדובר בפידלף 

ואכן כמו שאמרת לא נתן להפ לשחק ביחד

לא כל מאמן זוכה לשתי כישרונות כאלה בקבוצה 

יכלנו להשפיל את הליגה עם קצת יותר תעוזה ופחות שמרנות של איביץ׳ 

זה ממש תמוה בעיני

משחק חלום, אי אפשר ללכת לישון עם כל האדרנלין הזה. היה צריך וחייב להיות פה היום 6:0.

פיקנטריות איזוטריות: 

1. נמס ממך במחצית עם השירה האדירה הזכיר את הדרבי ההוא

5. בגלל פקח משועמם במיוחד הפעם, כל מי שחנה הפעם על המדרכות דרומית לבלומפילד קיבל דוחות. 

אין מילים, משחק מושלם ונוקאאוט מושלם כמו שרק חולמים שיהיה.

שזהבי איתנו הכל אפשרי, איזה ווינר ואיזה יכולת טופ-קלאס, בשבילו בעיטה מחוץ לרחבה זה כמו לבעוט מול שער ריק.

לא אשקר חטאתי וצעקתי יש עוד לפני שהכדור נחת בחיבורים.

28 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אתם שוכחים. במשחק הראשון זהבי, פרץ, גלזר, ג'רלדש ויובאנוביץ' היו בתקופה רעה. אפילו מאוד. יש מצב שאני שוכח עוד. באופן כללי הקבוצה נראתה מהותית פחות טוב מכפי שהיא נראתה היום, והיום זה נראת טוב לא מעט בגלל איביץ'. למעשה מאז הפגרה מכבי מפגינה יכולת משופרת בהרבה. ערב המשחק הקודם גם חיפה נראתה טוב יותר בהרבה מאשר לפני המשחק הנוכחי (במקום שני מגנים זרים וטובים שיחקו היום שני מגנים ישראלים בינוניים. על ההבדל הזה לבדו אפשר לטעון שהמשחקים אינם ברי השוואה). אאל"ט, למכבי היו גם חוסרים כלשהם. אין לי כח לבדוק. בקיצור, זה לא אחד לאחד. כל משחק לגופו.

גם וגם. עדיין אין סנריו שמצדיק לעלות עם זהבי וגבי ועוד שמונה שחקני שדה שתפקידם הוא בעיקר להגן. בטח לא בסגל הזה. 

וכשגלוך ובעיקר פארפה נכנסו שם למשחק, כיוון הרוח השתנה, אם אתה זוכר. אני לא מדמיין את בכר לא עולה עם שרי, חזיזה ואצילי. האחרון שעשה את זה בחיפה בבלומפילד היה בלבול. והוא אכן הפסיד את המשחק. אין שום שחקן בסגל של מכבי שיכול להועיל יותר מפארפה ואוסקר. שהם ידאגו ואתה כמאמן תדאג שזה יעבוד. עם זאת, גם לאיביץ יש מניות במצב הלא רע שמכבי נמצאת בו. גם איתו שיחקו כדורגל. 

34 דקות לפני, Coolio said:

פיבן ניטרל לחלוטין את פיירו.

הכל התחבר היום.

הלחץ על כל כדור, הרעב לנצח כל מאבק פיזי, הצלחנו להעלים אותם לגמרי. היו אולי איזה שתי דקות שהם היו במשחק, כשהם איימו פעמים על השער של פרץ, וזהו.

הופעה גדולה שלנו.

מקווה שזה יביא את השינוי מומנטום לעונה הזאת.

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם גלוך לא מחטיא את מהלך העקב של זהבי זה שער העונה קל + שער העשור מועמד ודאי, וואו מה זה היה?

לא יאמן. מתחרה בהחמצה בצרפת.

איזה עקב של ערן איזה מהלך כדורגל שים את זה בחיבור הם משלמים 10 ו50%.

1 דקה לפני, Sawyer said:

לא יאמן. מתחרה בהחמצה בצרפת.

איזה עקב של ערן איזה מהלך כדורגל שים את זה בחיבור הם משלמים 10 ו50%.

זה המחיר של גיאגון

2 דקות לפני, gilgil28 said:

זה המחיר של גיאגון

פארפה שחקן גדול שחייב להיות שחקן משמעותי ברוטציה שלנו ואני בונה עליו הרבה, המרחק שלו מאוסקר גדול לצערי.

לא ברור לי למה אומרים שאופיר היה חלש

לי הוא נראה בסדר גמור (אחרי צפייה חוזרת במשחק ) 

ועוד מישהו פחות פופלארי - ג׳ראלדש 

היה מצויין היום! 

23 דקות לפני, Sawyer said:

פארפה שחקן גדול שחייב להיות שחקן משמעותי ברוטציה שלנו ואני בונה עליו הרבה, המרחק שלו מאוסקר גדול לצערי.

מהמר שלא נראה אותו מעבר לינואר 24. עיניים חיצוניות כנראה רואות הרבה יותר טוב ממה שרואים במערכת שלנו. אין לי מספיק אצבעות בגוף כדי לספור את כמות השחקנים שהיו בידיים שלנו ובחרנו לוותר/לרקום אגדות/לספר סיפורים להמשיך ולהשאיל.

פארפה עבר בשתיים ממחלקות הנוער הטובות בתבל וקיבל חוזה מקצועי בשתיהן. הוא תוצר של סוכן רמאי ועוד סוכן אהבל. 

לא שייך לכאן, עם כל הבעיות שיש לו ע"מ להגיע לליגה בכירה.

איזה כיף. איזה משחק מושלם. נהניתי מכל רגע.

בסך כל התשעים דקות, אולי המשחק הכי כיפי שזכור לי. 

התוצאה, השערים, העידוד, ההרחקות של אבו פאני ובכר- הכל היה פשוט כיף טהור.

זו היתה תצוגת תכלית, ואם ניקח אליפות בסוף זה משחק שייכנס לטופ 3 משחקים בעשור האחרון.