Jump to content

דן גלזר

itanar

Recommended Posts

אני חושב שמעבר למערך דן מאוד מאוד מתאים למשחק לחץ בחצי היריבה, בזה הוא ברמה הכי גבוהה שיש.

היו לו הערב כמה חילוצי כדור (שכמובן נשרקו חלקם כעבירה שלא הייתה) שהזכירו לי את דן של איביץ' בעונה הראשונה. 

גלזר בעל הנתוני משחק הנמוכים ביותר(ניצחון במאבקים, איבודים כדור, חילוצי כדור, מסירות מקדמות) בקבוצה מקו הקישור למטה, ואם מכלל השחקנים-נע בין אחרון לשלישי מהסוף ברוב הנתונים המרכזיים.

תחושות זה נחמד.

29 דקות לפני, קמחי said:

גלזר בעל הנתוני משחק הנמוכים ביותר(ניצחון במאבקים, איבודים כדור, חילוצי כדור, מסירות מקדמות) בקבוצה מקו הקישור למטה, ואם מכלל השחקנים-נע בין אחרון לשלישי מהסוף ברוב הנתונים המרכזיים.

תחושות זה נחמד.

מזכיר לי את האנליסט מהטוויטר שכתב אחרי משחק הזוועה של ניר ביטון בדוחא שהוא היה מספר אחד במגרש

זיין את אמא שלהם גלזר

1 דקה לפני, P.Maldini said:

מזכיר לי את האנליסט מהטוויטר שכתב אחרי משחק הזוועה של ניר ביטון בדוחא שהוא היה מספר אחד במגרש

זיין את אמא שלהם גלזר

תודה גבר

43 דקות לפני, Raumdeuter said:

איך אני מוריד את זה לפלאפון?

לחיצה ארוכה על הגיף. באייפון אפשר להוסיף ישר לגלריה, באנדרואיד אפשר להוריד לקבצים.

25 דקות לפני, Double said:

לחיצה ארוכה על הגיף. באייפון אפשר להוסיף ישר לגלריה, באנדרואיד אפשר להוריד לקבצים.

תודה,שיהיה לך בוקר מוזהב כמו זהבי.

בחור זהב טהור ואת מה שהוא יודע לעשות הוא עשה היום 10/10, אבל בכל השאר הוא לא התקדם מאז שעלה מהנוער. התאים למשחק ולהרכב הזה כמו כפפה ליד, אבל נגד כל קבוצה אחרת (ועל אחת כמה וכמה בלי גלוך מעליו בהתקפה) הוא לא יכול להיות בהרכב.

במערך של 4-3-3 פשוט הקשר שאיתו מחפה עליו בקטע הזה שהיום הזה היה פרץ שהיא בשיא

לצערי הוא פשוט לא יודע להניע כדור קדימה וזו בעיה קשה,היו כמה פעמים שהוא קיבל כדור ליד הרחבה ופשוט הוא לא יודע להכניס כדור מסוכן לאיים בבעיטה וזה חיסרון אי אפשר

כל פעם רק מסירה אחורה

קטלתי אותו המון העונה (ואני עדיין חושב שהוא מתאים למשחקים נגד חיפה וב"ש במערך יהלום , לא מעבר).

היום נתן משחק הגנה מושלם, גרזן.

היה לו משחק מדהים, זה בדיוק התפקיד שלו - לשבש התקפות של היריבה עוד לפני שהן מתחילות, ללחוץ, להיות אגרסיבי. תזכרו שמכבי שיחקה במהלך סופר התקפי עם 4 שחקני התקפה מובהקים, שני מגנים התקפיים, ודור פרץ שכל הזמן זז קדימה. במערך כזה הוא עוגן, ועל אף העובדה שהוא לא יודע לתרום בהתקפה, אני קונה את היכולות הטובות שלו בכל משחק עד סוף העונה. או במילים אחרות - זה השחקן שיכול לתת למכבי לפתוח משחקים בצורה הכי התקפית שיש, עם שקט שיש לך מי שמחפה מאחורה. ברקו אמר אתמול ביציע העיתונות שזה בדיוק סוג השחקנים שאתה רוצה כפליימייקר וכשחקן התקפה, ומי אני שאתווכח?

16 דקות לפני, lobster said:

היה לו משחק מדהים, זה בדיוק התפקיד שלו - לשבש התקפות של היריבה עוד לפני שהן מתחילות, ללחוץ, להיות אגרסיבי. תזכרו שמכבי שיחקה במהלך סופר התקפי עם 4 שחקני התקפה מובהקים, שני מגנים התקפיים, ודור פרץ שכל הזמן זז קדימה. במערך כזה הוא עוגן, ועל אף העובדה שהוא לא יודע לתרום בהתקפה, אני קונה את היכולות הטובות שלו בכל משחק עד סוף העונה. או במילים אחרות - זה השחקן שיכול לתת למכבי לפתוח משחקים בצורה הכי התקפית שיש, עם שקט שיש לך מי שמחפה מאחורה. ברקו אמר אתמול ביציע העיתונות שזה בדיוק סוג השחקנים שאתה רוצה כפליימייקר וכשחקן התקפה, ומי אני שאתווכח?

במשחקים כאלה אני מסכים, אבל כשנשחק מול 11 שחקנים מאחורי הכדור? אני חושב שגולסה יותר מתאים

וזה רוב המשחקים בליגה

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

במשחקים כאלה אני מסכים, אבל כשנשחק מול 11 שחקנים מאחורי הכדור? אני חושב שגולסה יותר מתאים

וזה רוב המשחקים בליגה

מול 11 מאחורי הכדור עדיף לשחק 4-1-4-1

הגנתית היה מעולה, סוף סוף

בצד ההתקפי ניסה עם כמה פעולות חמודות, זה לא השחקן ואנחנו יודעים את זה

צריך לידו קשר 50-50 שכן יודע לקבל את הכדור מאחור ולנהל

שבר את שרי ואבו פאני.

נראה שיש לו עזרה בקישור הוא מתעלה על עצמו, חבל שאיביץ לא ידע את זה,

מקווה שימשיך ככה וזה לא הופעה של פעם ב.

לפני1 שעה , דיברנו עליו יורם said:

הגנתית היה מעולה, סוף סוף

בצד ההתקפי ניסה עם כמה פעולות חמודות, זה לא השחקן ואנחנו יודעים את זה

צריך לידו קשר 50-50 שכן יודע לקבל את הכדור מאחור ולנהל