Jump to content

נושא חלון העברות חורף 22/23 ע"ש מתן חוזז

Raumdeuter

Recommended Posts

להביא שחקן בהשאלה לחצי עונה, בהשאלה ללא סעיף, אחרי שנרכש ב5 מיליון בקיץ. מה נהיה מהקבוצה הזאת אלוהים.

לא אוהב את זה ולא בא לי שיגיע רק כדי שהזין הזה יצחקי ימשיך לקבל אש לכיוונו.

אני אישית במשחק הבא 90 דקות רק קללות על יצחקי, עד שהוא לא עף הוא יאכל קללות ממני כל המשחק.

עסקה ל-3 חודשים זה חרטא בפיתה. ילד, בלי כושר משחק, בלי מוטיביציה מיוחדת לקחת אליפות. סתם כדי להגיד "עשינו".

אבל זה מה שיש ועם זה נתפלל לטוב.

הקטע הוא שבקיץ יהיה סיפור דומה לקיץ האחרון.

הרומני יעזוב, שוב נהיה בלי שחקני כנף, שוב לא ימצאו ורק בינואר יביאו מישהו, שוב סגל לא מאוזן עד אז.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הרומני יעזוב, שוב נהיה בלי שחקני כנף, שוב לא ימצאו ורק בינואר יביאו מישהו, שוב סגל לא מאוזן עד אז.

בדיוק זה קטע שחוזר ולא לומדים ממנו

לקיץ צריך לפתוח אשכול ביום האחרון של החלון

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

החלון הזה חרפה. אני בספק אם היה מגיע רכש אם אוסקר לא היה עוזב.

36 דקות לפני, Barksdale said:

להביא שחקן בהשאלה לחצי עונה, בהשאלה ללא סעיף, אחרי שנרכש ב5 מיליון בקיץ. מה נהיה מהקבוצה הזאת אלוהים.

לא אוהב את זה ולא בא לי שיגיע רק כדי שהזין הזה יצחקי ימשיך לקבל אש לכיוונו.

אני אישית במשחק הבא 90 דקות רק קללות על יצחקי, עד שהוא לא עף הוא יאכל קללות ממני כל המשחק.

אין ספק שזה מה שיעזור לקבוצה להצליח. 

Just now, kruviamit123 said:

אין ספק שזה מה שיעזור לקבוצה להצליח. 

זה מה יש, אתה לא חייב.

לי אישית רותח הדם ואני לא שקט כל עוד הוא הקודקוד שלנו, הגיעו מים עד נפש.

רק רוצה לציין שהתגובות לרכש החדש די משעשעות:

בהתחלה כולם התעצבנו שאין רכש, כי איך ניקח אליפות ככה.

עכשיו כשיש רכש, אז זה לא שווה, כי הוא בא רק לשלושה חודשים, ועד שהוא יבין מה קורה, הליגה תיגמר וזה לא יעזור לנו לאליפות.

20 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

עכשיו כשיש רכש, אז זה לא שווה, כי הוא בא רק לשלושה חודשים, ועד שהוא יבין מה קורה, הליגה תיגמר וזה לא יעזור לנו לאליפות.

אחרי שפריצה ברח בסוף אוגוסט לא הספקת להביא זר שישי עד סוף החלון בסוף חודש ספטמבר, לאחר מכן היה חודש פגרה בגלל המונדיאל בין אמצע נובמבר לדצמבר ובמקום לנצל את הזמן הזה ולהביא זר שישי לתחילת החלון בינואר חיכו עד ליום האחרון ואנחנו כבר בפברואר.

כאילו קיבלו את ההצעה על גלוך בהפתעה גמורה ואז חיכו לדרבי שניראה גרוע כדי להבין שצריך רכש ואז בשלושה ימים חיפשו בנרות שחקן מחליף ומה שהצליחו להביא הביאו.

זאת שליפה מהמותן, אפס חשיבה לטווח ארוך ואפס אסטרטגיה. מרגיש שהכול מקרי, "התנהלות ישראלית" שכונתית- כל מה שגולדהאר ניסה להימנע ממנו והוא זה שמנצח על המקהילה הזאת.

1 דקה לפני, תמיר8 said:

אחרי שפריצה ברח בסוף אוגוסט לא הספקת להביא זר שישי עד סוף החלון בסוף חודש ספטמבר, לאחר מכן היה חודש פגרה בגלל המונדיאל בין אמצע נובמבר לדצמבר ובמקום לנצל את הזמן הזה ולהביא זר שישי לתחילת החלון בינואר חיכו עד ליום האחרון ואנחנו כבר בפברואר.

כאילו קיבלו את ההצעה על גלוך בהפתעה גמורה ואז חיכו לדרבי שניראה גרוע כדי להבין שצריך רכש ואז בשלושה ימים חיפשו בנרות שחקן מחליף ומה שהצליחו להביא הביאו.

זאת שליפה מהמותן, אפס חשיבה לטווח ארוך ואפס אסטרטגיה. מרגיש שהכול מקרי, "התנהלות ישראלית" שכונתית- כל מה שגולדהאר ניסה להימנע ממנו והוא זה שמנצח על המקהילה הזאת.

לצערי מסכים

31 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מאוקטובר הוא לא שיחק למעט כמה משחקי נבחרת.

המעבר הזה הוא איזשהו פלסטר לא ברור שמגיע בשניה האחרונה רק כדי להגיד הבאנו מישהו.

ברור שאין כאן שום תוכנית רכישת שחקנים רצינית , תוכנית א , תוכנית ב

מה קורה אם גלוך עוזב ו30 אופציות אחרות מי מגיע במקומו ויהיה טוב ממנו .

הקבוצה בנוייה על שחקן בן 19 שנקווה שישתלב כמו שצריך ואז אולי יהיה לנו סיכוי להמשך עונה טובה … אה וכן הוא ייכנס לכושר אולי.. אולי..באפריל ובגלל שזה אינטנסיבי כל כך הוא כמובן ייפצע . לפחות תקבל אותו מוכן באוגוסט .. אה הוא כבר לא פה

39 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

משעשע את מי ?

הקבוצה מלכתחילה לא נבנתה נכון, איבדת נכס משמעותי לליגה בתחילת העונה ולא הבאת תחליף בנוסף לבינוניים שהשארת בסגל.

היה לנו דד ליין חריג עד סוף ספטמבר וכל מה שהתעסקו בו זה להחזיר את יונתן ארביאטה הכהן.

במשך פגרה של חודש וחצי לא נערכו לאף שדרוג שהיה ידוע שהכרחי עבור הסגל לקראת ינואר.

הגענו לינואר, ידעו שגלוך עוזב כבר לפני שבועיים - שבועיים וחצי. לא הביאו מחליף לשחקן הכי משמעותי שעזב אותך. איזה קבוצה גדולה משחררת את הכוכב שלה ולא מביאה תחליף ?

במיוחד כשאתה לא צריך להביא כסף מהבית אחרי המכירה שלו ועוד כמה אלפי יורו אחוזים על קארצב.

וגם ההחתמה שלעצמה, יכולה להיות טובה אבל ב 99.9% מדובר בהשאלה ל 3.5 חודשים, שזה הדבר שהכי מאפיין את מכבי תל אביב תחת ברק יצחקי, אין כאן שום מודל, מחשבה, בנייה לטווח ארוך. כמובן שלא הכל על הראש שלו וכנראה שזו הדרך שהבעלים בחר שבה הדברים יעבדו.

משעשע זה בטוח לא.

הסיבה העיקרית שאיליה בא לפה זה בשביל לצבור דקות לפני יורו U21. הוא לא בא לפה להעביר את הזמן והוא הולך להתאבד בשביל להראות טוב. הימור שלי, הכושר משחק שלו יפתיע את הסקפטים פה. האם אני אוהב את זה שאין אופציית רכישה (במחיר סביר)? חד משמעית לא. האם הוא יכול להיות רכש שישפיע על מאבק האליפות? חד משמעית כן. אם זה יהיה המקרה, אז על הזין שלי שהוא יעזוב את הקיץ. בוא נחיה את הרגע. בקיץ אללה כרים.