Jump to content

נושא חלון העברות חורף 22/23 ע"ש מתן חוזז

Raumdeuter

Recommended Posts

23 דקות לפני, אלמוג מלול said:

מכבי מודיעה על חששות בעקבות המצב, יממה לאחר מכן ביתר מתחימה זר.

עושים עלינו סטנדאפ 

אולי יוסי גבני הוא העורך ידיעות של יצחקי.

15 דקות לפני, Double said:

אני באמת לא מבין איך הגענו למצב הזה, כולם ידעו חצי שנה שצריך ווינגרים. היית צריך לעשות את העבודה שלך לשים 10 שחקני כנף ברשימת המתנה. אלוהים למה אתה כל כך כושל.

חחחח מנובמבר 21׳ כולם ידעו שצריך בלם זר כי הרננדס הלך לקאדיס. 

הבלם נחת בספטמבר 22׳. 

מאוגוסט 22 כולם יודעים שצריך ווינגר/חלוץ, כי לא השכלת לשמור את החלוץ (סטיפה) והוא ברח. 

31.1- עדיין לא השכלת. 

דיא סבע- כולם ידעו שהוא חופשי בערך מנובמבר 22׳. 

עם ג׳ורדי/כל אחד מהמנהלים הזרים שבאו אחריו כולם ידעו שהם היו יושבים על הראש של השחקן. 

כיום מכבי הופתעה שהשחקן לא חתם בטורקיה בזמן שהשחקן עדכן בעצמו את חיפה וכבר ישב איתם לפגישה בזמן שמכבי רק גילתה. 

ואחרון חביב, שלא יהיה צל צילו של ספק, השמות של שני הזרים, הם בלוף. הם תוצר של הדלפה ישירה של המועדון כתוצאה מפאניקה מהחתמות חיפה. אין ספק בזה. 

לצערי צריך חלום שחון אחד כדי לקבל קונצנזוס מהקהל. הוא חייב ללכת. 

2 דקות לפני, snufkin said:

מעדיף שאף אחד לא יבוא, רק שיביאו מנהל מקצועי!!!!! לא חושב שמיץ' יוכל להתעלם מהצורך הזה לקראת הקיץ. מקווה שאני לא סתם אופטימי

יצחקי הביתה זה הרבה יותר טוב מכל רכש שיכול להגיע

Just now, thunderbolt said:

מי בכלל החליט למנות אותו להיות מנהל מקצועי

על סמך איזה הישגים או תכונות אישיות?

היה מעורבב חזק עם ג׳ורדי וכל החברים שם. ליקק מספיק טוב וקיבל את המינוי היוקרתי.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

חבל על העצבים שלכם, תפנימו שלא יגיע שום רכש, קברניטי המועדון ויתרו על האליפות העונה. אולי בעונה הבאה.

אם יצחקי נשאר אז גם לא בעונה הבאה

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חבל על העצבים שלכם, תפנימו שלא יגיע שום רכש, קברניטי המועדון ויתרו על האליפות העונה. אולי בעונה הבאה.

את העונה הבאה נתחיל בלי יובאנוביץ' (שכמובן יעשה מחנה אימונים ויעזוב בסוף אוגוסט) ונראה לי הגיוני שגם בלי דניאל פרץ. ועם זהבי מבוגר בשנה

2 דקות לפני, Dalembert said:

את העונה הבאה נתחיל בלי יובאנוביץ' (שכמובן יעשה מחנה אימונים ויעזוב בסוף אוגוסט) ונראה לי הגיוני שגם בלי דניאל פרץ. ועם זהבי מבוגר בשנה

יש לך את זה ביותר שחור?

האמת כבר לא יודע עד כמה זה יצחקי. הבן אדם בא מהכדורגל, בטוח שהוא מבין ויודע שאנחנו חסרים בסגל. לא נראה לי שהוא רוצה להיכשל בכוונה ולקבל את כל העליהום הזה. יש תחושה שזה כבר מעבר

Just now, yellow_blood said:

האמת כבא לא יודע עד כמה זה יצחקי. הבן אדם בא מהכדורגל, בטוח שהוא מבין ויודע שאנחנו חסרים בסגל. לא נראה לי שהוא רוצה להיכשל בכוונה ולקבל את כל העליהום הזה. יש תחושה שזה כבר מעבר

בדיוק מה שאני אומר, לדעתי זה כל מערך הסקאוטינג הלא קיים בליווי אנגלידיס ומיץ'.

נראה שכל רכש פה חייב אישור בכתב וחתימה של הבעלים שבכלל זמין 10 דקות ביום.

הכל מסורבל כאילו אנחנו מעבירים סחורות במאה ה-18 במקום לתת יד חופשית עם תקציב לרכש.

1 דקה לפני, yellow_blood said:

האמת כבא לא יודע עד כמה זה יצחקי. הבן אדם בא מהכדורגל, בטוח שהוא מבין ויודע שאנחנו חסרים בסגל. לא נראה לי שהוא רוצה להיכשל בכוונה ולקבל את כל העליהום הזה. יש תחושה שזה כבר מעבר

לדעתי אתה צודק, מי שגורר רגליים אלה אינגלידיס וגולדהאר והוא סופג את האש, תכלס זכותו של גולדהאר להחליט לא להוציא על רכש, אבל מטעמי

הגינות תפרסמו את זה מראש, כדי שגם האוהדים יחליטו מה טוב להם ומתי מתאים להם להוציא אלפי שקלים על מנויים, תאום ציפיות קוראים לזה.

אני מצטער לא רואה תקומה כל עוד הוא פה

מנהל מקצועי שהפעולה הראשונה שלו הייתה להביא את בן ביטון כמחליף לדסה - בואו כולנו ראינו לאן זה יכול ללכת והיום 3 שנים אחרי אנחנו עוד מופתעים?